Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hádat se nad jednotlivostmi v interpretaci historických faktů můžeme donekonečna.
Kdo opravdu studuje historii, i z jiných než oficiálně propagovaných a schválených pramenů, ví, že většinou to bylo všechno trochu jinak. A proto se tak často užívá slovo konspirace, aby ta skutečná mohla žít a být vtloukána denně do hlav celosvětové populace a jakékoliv jiné pro elity nepohodlné verze událostí mohly být smeteny ze stolu jako demagogické výklady blouznivců.

Třeba není podstatné vědět, kde bolševismus vznikl (v SSSR to opravdu nebylo), ale vidět, že nezmizel, je všude kolem nás a Evropu dusí víc než kdy předtím. A že to není o Západu, Rusku nebo jakémkoli černobílém vidění čehokoli, ale o ovládání a kontrole nesvobodných oveček. Nikdy nešlo o nic jiného.
Registrovaný uživatel
Niečo na sobotné popoludnie vrátane trochu zamyslenia , vynechám otrokársku a feudálnu spoločnosť.



Boľševizmus = diktatúra bankárov, ktorá sa vydáva za socializmus, ale ním nie je. Vytvoril ju Lenin za peniaze nemeckej vlády a Rothschildovcov v Rusku, za veľkého krviprelievania, hladomoru, vyvraždenia šľachty a inteligencie a väznenia miliónov ľudí.

Socializmus = spoločnosť postavená na vzájomnom prianí si dobra jeden druhému, na spolupráci, vzájomnom porozumení a súdržnosti ľudí. Rozvíja v ľuďoch ušľachtilé charakterové vlastnosti a tak ľudia budujú seba aj spoločnosť zároveň. Socializmus vytvára z ľudí skutočnú civilizáciu a zveľaďuje Zem a len socializmu preto patrí budúcnosť.

Kapitalizmus = súťaživá lotéria, v ktorej najväčší pes a najdrzejšia sviňa berie všetko a ostatným zvýšia omrvinky a "sloboda" alebo dobre platené otročenie oným psom a sviniam. Kapitalizmus vymysleli egoistickí chamtivci a spätne z ľudí robí egoistických chamtivcov a individualistov. Podporuje v ľuďoch neušľachtilé nízke pudy, deštruktívne pre spoločnosť aj pre dušu človeka. Kapitalizmus je antihumánna a antisociálna diktatúra bohatých bankárov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Také jak daleko nechal západ zajít v Rusku nacistické Němce, praktický až bitva o Moskvu(vysledek)rozhoupala zapadni spojence...

Západ byl vždycky vychytraly a strategicky záludný,s ww2 vytěžili snad nejvíc,na rozdíl od vlasteneckych rusu...už tak zrujnovana rus po ww1 musela čelit největšímu nepřatelskemu tažení barbarosa. ..
A např. pokud jsi někdo myslí,že Stalinův rozkaz, ani krok zpátky,pocházel(vymslel) od Stalina,tak se plete, jelikož tato valečna Ruska strategie,byla poprvé použita generalitou už v ww1....byla to jen a jen houževnatost dvrdost rusu,která nedovolila pád sve země. ..
Také to známe znásilňování a rabování ano, ale prostudujte si co zapadni spojenci zejména Američani dělali ve Francii a Belgii,kde je lidé později vyhaněli ze země a bude se vám chtít zvracet, ale hold to byla bohužel samotna válka a každý ze zučastnených,okupovaných má máslo na hlavě(krutosti, zvěrstva) proto buďme rádi, že je to za náma a nesnažme se vzajemnĕ provokovat. . Buď me v míru a toleruj me se.

Na druhou stranu čest a sláva památce, všem padlym osvoboditelum ať to jsou Američani, Rusové, atd....
A úctu památku všem,kteří byli oběti válek a poválečného období. ....
Moderátor
TAHO
Historická fakta to jsou, ale není to historický vývoj. Mohl bych zde uvádět Francouzskou revoluci a Napoleon, který si podrobil Evropu a dnes je ideál. Jeho tažení do Ruska, ale nějak to sem asi nezapadá. Víte jsme Slované a proti všemu "slovanskému" je to 1000 let tažení. Také ty kecy já jsem Kelt atd. to je jen útěk od reality. Já bych k historii přestupoval opatrněji.
Jeden chytrý ekonom není to komunista říká- Čína a Rusko, potažmo Asie je obrovský trh........... dal pokračovat nebudu, chytřejší to pochopí sami. :evil:
Registrovaný uživatel
Perk: nechci tvrdit že znám, vím kdo to je a už dlouho mám doma jeho knížku ale ještě jsem se k ní nedostal, tenhle citát jsem kdysi někde četl a ulpel mi v mysli. Díky, občas si ne uvědomuju že ty mí věčný útoky k nepravostem jsou vlastně pořád útoky. Ještě na sobě musím dost makat. Díky za možnost se nad sebou zamyslet.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
TAHO
Historická fakta to jsou, ale není to historický vývoj. Mohl bych zde uvádět Francouzskou revoluci a Napoleon, který si podrobil Evropu a dnes je ideál. Jeho tažení do Ruska, ale nějak to sem asi nezapadá. Víte jsme Slované a proti všemu "slovanskému" je to 1000 let tažení. Také ty kecy já jsem Kelt atd. to je jen útěk od reality. Já bych k historii přestupoval opatrněji.
Jeden chytrý ekonom není to komunista říká- Čína a Rusko, potažmo Asie je obrovský trh........... dal pokračovat nebudu, chytřejší to pochopí sami. :evil:


no dobře, zkusím to zase. co znamená, že jsem slované?
btw čína začíná mít značné potíže o rusku se v rámci ekonomiky netřeba bavit
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Niečo na sobotné popoludnie vrátane trochu zamyslenia , vynechám otrokársku a feudálnu spoločnosť.



Boľševizmus = diktatúra bankárov, ktorá sa vydáva za socializmus, ale ním nie je. Vytvoril ju Lenin za peniaze nemeckej vlády a Rothschildovcov v Rusku, za veľkého krviprelievania, hladomoru, vyvraždenia šľachty a inteligencie a väznenia miliónov ľudí.

Socializmus = spoločnosť postavená na vzájomnom prianí si dobra jeden druhému, na spolupráci, vzájomnom porozumení a súdržnosti ľudí. Rozvíja v ľuďoch ušľachtilé charakterové vlastnosti a tak ľudia budujú seba aj spoločnosť zároveň. Socializmus vytvára z ľudí skutočnú civilizáciu a zveľaďuje Zem a len socializmu preto patrí budúcnosť.

Kapitalizmus = súťaživá lotéria, v ktorej najväčší pes a najdrzejšia sviňa berie všetko a ostatným zvýšia omrvinky a "sloboda" alebo dobre platené otročenie oným psom a sviniam. Kapitalizmus vymysleli egoistickí chamtivci a spätne z ľudí robí egoistických chamtivcov a individualistov. Podporuje v ľuďoch neušľachtilé nízke pudy, deštruktívne pre spoločnosť aj pre dušu človeka. Kapitalizmus je antihumánna a antisociálna diktatúra bohatých bankárov.


a tos vyplodil sám, nebo ti to podsunul nějaký novodobý politruk?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Také jak daleko nechal západ zajít v Rusku nacistické Němce, praktický až bitva o Moskvu(vysledek)rozhoupala zapadni spojence...

Západ byl vždycky vychytraly a strategicky záludný,s ww2 vytěžili snad nejvíc,na rozdíl od vlasteneckych rusu...


nojo, asi je měli nechat dojet dál, mohli mít pak klid... omg

vlastenečtí rusáci... to je taky fakt dobrý gól :D i když ano, byla to jedna z motivací, ale co to bylo v praxi... o to jde.
taky můžu hovno nazývat cukrovinkou. a když ti budu u toho mířit na záda, taky budeš tvrdit, že to cukrovinka je a rád si ji dáš...
Moderátor
Diskuze by mohla být na slušné úrovni, kdo na to nemá, měl by raději držet ústa a pochopit, že je směšný. Je zajímavé, že proti těmto demagogům nikdo nevystoupí, nechce jím do sporu a nebo mu za to nestojí.
Grofik má pravdu a Vy to nechcete slyšet. V Anglii padlo 1500 letců a létajícího personálu. Museli jsme si vše ale zaplatit, do posledního náboje, do posledních ponožek. To vím jen já a Grofík? Kdo jste byl v Anglii víte sám, že anglická společnost námi opovrhuje. Tedy nemluvím o pracujících studentech a brigádnicích. Prostě nedělejte zbytečně ukvapené závěry, diskutuje. :evil:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
Niečo na sobotné popoludnie vrátane trochu zamyslenia , vynechám otrokársku a feudálnu spoločnosť.



Boľševizmus = diktatúra bankárov, ktorá sa vydáva za socializmus, ale ním nie je. Vytvoril ju Lenin za peniaze nemeckej vlády a Rothschildovcov v Rusku, za veľkého krviprelievania, hladomoru, vyvraždenia šľachty a inteligencie a väznenia miliónov ľudí.

Socializmus = spoločnosť postavená na vzájomnom prianí si dobra jeden druhému, na spolupráci, vzájomnom porozumení a súdržnosti ľudí. Rozvíja v ľuďoch ušľachtilé charakterové vlastnosti a tak ľudia budujú seba aj spoločnosť zároveň. Socializmus vytvára z ľudí skutočnú civilizáciu a zveľaďuje Zem a len socializmu preto patrí budúcnosť.

Kapitalizmus = súťaživá lotéria, v ktorej najväčší pes a najdrzejšia sviňa berie všetko a ostatným zvýšia omrvinky a "sloboda" alebo dobre platené otročenie oným psom a sviniam. Kapitalizmus vymysleli egoistickí chamtivci a spätne z ľudí robí egoistických chamtivcov a individualistov. Podporuje v ľuďoch neušľachtilé nízke pudy, deštruktívne pre spoločnosť aj pre dušu človeka. Kapitalizmus je antihumánna a antisociálna diktatúra bohatých bankárov.


a tos vyplodil sám, nebo ti to podsunul nějaký novodobý politruk?


Držal som manuál z Bruselu , čo niečo zle ? ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
... diskutuje. :evil:


já jdu ven, hezky nasněžilo. ale můj dotaz byl vznesen. tak čekám a uvidím... co bude k diskuzi...
Moderátor
:P
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Také jak daleko nechal západ zajít v Rusku nacistické Němce, praktický až bitva o Moskvu(vysledek)rozhoupala zapadni spojence...

Západ byl vždycky vychytraly a strategicky záludný,s ww2 vytěžili snad nejvíc,na rozdíl od vlasteneckych rusu...


nojo, asi je měli nechat dojet dál, mohli mít pak klid... omg

vlastenečtí rusáci... to je taky fakt dobrý gól :D i když ano, byla to jedna z motivací, ale co to bylo v praxi... o to jde.
taky můžu hovno nazývat cukrovinkou. a když ti budu u toho mířit na záda, taky budeš tvrdit, že to cukrovinka je a rád si ji dáš...


Vlastenečti, v zájmu sve vlasti,člověče nedomyšlej si!!!
Člověk aby všechno, podrobnější zde ličil. ...
Studuj konečně historii! !!!
Registrovaný uživatel
nápodobně :D
Registrovaný uživatel
Po bitvě každý generál. Mám dojem, že tady diskutuje jenom pěchota. Tím myslím v případě války naše místo v bojovém šiku. Kde bychom byli my a co by čekalo přeživší po návratu domů.
To jak se chovali Němci v SSSR...... To určitě není propaganda. Bohužel asi není propaganda, že se to naučili od SSSR. Jaká mučení používala ČEKA a KGB.... To se asi nedozvíme. Vlastně nic nevíme. Jen čteme a hledáme. Bohužel mám v poslední době pocit, že kdo má do pr..... díru píše fakta o historii. Možná k určitému poznání jsou paměti, ale zase většina z nás čte překlady.
Naše realita. Dobrý oběd za námi, nyní nás čeká rodina nebo koníčky. Možná sáhneme po nějaké knize o faktech nebo zabrouzdáme po netu.
Když si vzpomenu na 2 roky na vojně za komoušů, po 8 měsících za stříhací buzerace na 2 dny domů, tak mi to všechno vychází jako velmi slabý odvar proti válce, koncentrákům a gulagům. Vím, že srovnávám nesrovnatelné, ale nic horšího jsem ve své životě nezažil.
Moderátor
Perk: jen fakticka poznamka o kursu marky (protoze jsme na numismaticke, tedy i menove diskusi): Oficialni kurs marky v roce 1989 byl sice kolem 8 korun, ale na cernem trhu postupne rostl a v rijnu 1989 byl 22-24 korun za marku. Pamatuji si to, protoze jsem kupoval marky na PC, pro ktery jsem si jel do Nemecka (v te dobe se uz bylo povoleno vlastnit zapadni menu a vyvezt ji).
Moderátor
Numismate,v mém připadě chci jen nastínit podstatu toho, že bychom měli přátelský přistupovat ke státům jako je Rusko ,praktický stejnou mírou jako k západním mocnostem a neměli bychom si dělat s Ruska nepřátele,jen protože nás k tomu vede západní demagogie. .a upřimě tento postoj si nezaslouží, zejména s pohledu některých generaci, hlavně mladších...
Každa země má svou minulost a často ne příliš radostnou. ..
V rámci Evropy,USA je škoda se stranit od Ruska, které neslo společnou tíhu dějin,odlučovat se od nej nejen ekonomický,ale také lidský a čim více se budeme vzajemně jako státy a unie "prudit,, tim vic si hrajeme s ohněm jménem válka....

Zatím je to pouze světově ekonomický a demagogicky souboj, velmoci, ale vše se muže kdykoliv změnit.

Numismate
Do pr.ele díru, mají odjakživa najivky,kde jim vleze cokoliv co se jím zrovna hodí.
Registrovaný uživatel
Už veľa dní sme tu komplet pod snehom a toto som dnes vytiahol psovi z kožucha. Asi nový druh...kliešť snežný. :)
To aby som deti prezeral, aj keď sa vrátia z guľovačky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sigur tak to je síla :/
Nebo ho pes nosil už od září :D
Moderátor
Altmann napsal
Diskuze by mohla být na slušné úrovni, kdo na to nemá, měl by raději držet ústa a pochopit, že je směšný. Je zajímavé, že proti těmto demagogům nikdo nevystoupí, nechce jím do sporu a nebo mu za to nestojí.
Grofik má pravdu a Vy to nechcete slyšet. V Anglii padlo 1500 letců a létajícího personálu. Museli jsme si vše ale zaplatit, do posledního náboje, do posledních ponožek. To vím jen já a Grofík? Kdo jste byl v Anglii víte sám, že anglická společnost námi opovrhuje. Tedy nemluvím o pracujících studentech a brigádnicích. Prostě nedělejte zbytečně ukvapené závěry, diskutuje. :evil:

Rusi si zase "nechali zaplatit" uranem a dalšími.

K poznámce že "Západ počkal až Němci prohrají před Moskvou" jen tolik, že tou dobou členové SS už pár měsíců pili šampaňské na pařížském bulváru. (A kde byli tou dobou Rusi? Ti v klidu vraždili zajaté Poláky a dodnes se tváří, že oni s tím nemají nic společného.)

Zkrátka a dobře, nejlíp z toho všeho marastu vyvázli Sumerové - nechali se vyvraždit a vymřeli včas!! :twisted: Ovšem lid lkal.
Moderátor
barbar napsal
Numismate,v mém připadě chci jen nastínit podstatu toho, že bychom měli přátelský přistupovat ke státům jako je Rusko ,...

Numismate
Do pr.ele díru, mají odjakživa najivky,kde jim vleze cokoliv co se jím zrovna hodí.

Barbare, jak to souvisi s mym prispevkem, zejmena to druhe osloveni? Do vasi velke Diskuse se nepletu (ani ji kompletne nectu), historie neni moje parketa a nikdy nebyla. Dejepis jsem nemel rad, už proto, ze je to "spolecenska "veda" ".
Upresnil jsem jen kurs marky, jak si ho pamatuji.
Registrovaný uživatel
Barbar je prostě sluníčko, chce být zadobře s každým
Moderátor
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Diskuze by mohla být na slušné úrovni, kdo na to nemá, měl by raději držet ústa a pochopit, že je směšný. Je zajímavé, že proti těmto demagogům nikdo nevystoupí, nechce jím do sporu a nebo mu za to nestojí.
Grofik má pravdu a Vy to nechcete slyšet. V Anglii padlo 1500 letců a létajícího personálu. Museli jsme si vše ale zaplatit, do posledního náboje, do posledních ponožek. To vím jen já a Grofík? Kdo jste byl v Anglii víte sám, že anglická společnost námi opovrhuje. Tedy nemluvím o pracujících studentech a brigádnicích. Prostě nedělejte zbytečně ukvapené závěry, diskutuje. :evil:

Rusi si zase "nechali zaplatit" uranem a dalšími.

K poznámce že "Západ počkal až Němci prohrají před Moskvou" jen tolik, že tou dobou členové SS už pár měsíců pili šampaňské na pařížském bulváru. (A kde byli tou dobou Rusi? Ti v klidu vraždili zajaté Poláky a dodnes se tváří, že oni s tím nemají nic společného.)

Zkrátka a dobře, nejlíp z toho všeho marastu vyvázli Sumerové - nechali se vyvraždit a vymřeli včas!! :twisted: Ovšem lid lkal.


Pavle, nejhorší je vytrhnout i tak hrozné věci jako byla Katyň, u nás v malém v roce 1945 vraždy sudetských Němců. Rok 1920 vraždění ruských zajatců v prohrané válce z Ruskem (Poláci zvítězili) ano u nás 140 000 Židů, mnozí si uschovali cenné předměty u českých rodin, kterým věřili a po návratu z koncentráku jim to česká rodina zapřela prostě vždy to bude pravda, ale nesmíme zde klesnout na tuto úroveň.

Jen odbočím, volal mi kolega abych se podíval na 1. díl seriálu Most, možná to sem nepatří, možná i patří. My přece nejsme lepší nebo horší než Rusové, Němci, Poláci či Francouzi? Nebo ano?
Moderátor
Numismate promiň,příspěvek směroval k příspěvku kolegy uživatele taho..
Moderátor
Altmann napsal
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Diskuze by mohla být na slušné úrovni, kdo na to nemá, měl by raději držet ústa a pochopit, že je směšný. Je zajímavé, že proti těmto demagogům nikdo nevystoupí, nechce jím do sporu a nebo mu za to nestojí.
Grofik má pravdu a Vy to nechcete slyšet. V Anglii padlo 1500 letců a létajícího personálu. Museli jsme si vše ale zaplatit, do posledního náboje, do posledních ponožek. To vím jen já a Grofík? Kdo jste byl v Anglii víte sám, že anglická společnost námi opovrhuje. Tedy nemluvím o pracujících studentech a brigádnicích. Prostě nedělejte zbytečně ukvapené závěry, diskutuje. :evil:

Rusi si zase "nechali zaplatit" uranem a dalšími.

K poznámce že "Západ počkal až Němci prohrají před Moskvou" jen tolik, že tou dobou členové SS už pár měsíců pili šampaňské na pařížském bulváru. (A kde byli tou dobou Rusi? Ti v klidu vraždili zajaté Poláky a dodnes se tváří, že oni s tím nemají nic společného.)

Zkrátka a dobře, nejlíp z toho všeho marastu vyvázli Sumerové - nechali se vyvraždit a vymřeli včas!! :twisted: Ovšem lid lkal.


Pavle, nejhorší je vytrhnout i tak hrozné věci jako byla Katyň, u nás v malém v roce 1945 vraždy sudetských Němců. Rok 1920 vraždění ruských zajatců v prohrané válce z Ruskem (Poláci zvítězili) ano u nás 140 000 Židů, mnozí si uschovali cenné předměty u českých rodin, kterým věřili a po návratu z koncentráku jim to česká rodina zapřela prostě vždy to bude pravda, ale nesmíme zde klesnout na tuto úroveň.

Jen odbočím, volal mi kolega abych se podíval na 1. díl seriálu Most, možná to sem nepatří, možná i patří. My přece nejsme lepší nebo horší než Rusové, Němci, Poláci či Francouzi? Nebo ano?


Altmann presně, tyhle ty vzajemné špatnosti.zvěrstva,málo kdo ze zdejších zasvěcenych ví...
Doplním např. Připad Samozvaneho soudce československeho velitel partyzánů ww2 nevím přesně jeho jmeno myslím kapitán,da se dohledat co prováděl, za hromadne masové vraždění celých německých rodin a nejen německých...
Nebo v Rusko České legie,jizdni 1 pluk jiskra co prováděli na rusi a to jsem zastánce našich legionářů. Tak mohu pokračovat dál a dál,na každý stát se něco najde i na Vatikán ve spojenectví s vrahy ustašovci .a vidíte také jsem o tom nějak nemluvi.

Války a poválečné vzajemné represe bylo k.rva svinstvo...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Barbar je prostě sluníčko, chce být zadobře s každým


Nedomnievam sa.

Nerobím advokáta , ale Barbar má ohľadom histórie viac vedomostí v malíčku ľavej nohy ako Ty v miestach kde si nasadzuješ čapicu.

No ,aééé čo... v manuály to nemáš , nejaké zmysluplné myšlienky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1