Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Obchodnik: já KDC koupil nedávno, je to slušný(kumani mi pořád dávají na prdel) ale pořád radši skyrim a jak říkáš s časem, rád bych mrknul na witchera III ale prostě není čas no. AC jsem nehrál ani jeden kousek.


nojo, mě to přestalo bavit od té doby, co jsem je začal kosit lukem z koně... ale hra je to hezká
witchera jsem rozheral 1 (asi do půlky) a 2 asi 5hodin... takže trojku nekupuju (btw, je na gogu za 10 dolarů ;))
Moderátor
Altmann napsal
Odbočím ( já se již bojím, ale zkusím to)

Pan Hutka poučuje Mistra Gotta, ale takovým stylem... no je to článek na Seznamu. Já raději budu mlčet, možná to již sami znáte a jste nadšeni.?


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/gott-byl-hlasnou-troubou-okupacniho-rezimu-vlal-jako-prapor-tvrdi-pisnickar-hutka-81100?dop-ab-variant=9&seq-no=2&source=hp

Nemyslím si, že to bylo dáno (výhradně) režimem. Gott byl populární i bez režimu v době Pražského jara a v takovém NSR na nějaký náš režim z vysoka a tam byl populární taky.
Navíc režim měl s Gottem problém. Na jedné straně se ho pokoušel korigovat, ale nemohl jej zakázat (o čemž Gott ale asi zase až tolik nevěděl), protože pro stát vydělával v tvrdých valutách tolik co plzeňská Škodovka. A soudruzi z jakéhosi důvodu měli imperialistickou měnu rádi. Jenže, kdo mohl vědět co režim povolí a co ne? Mnohdy ani ten cenzor netušil jak se do rána vyspí!
Registrovaný uživatel
Tak nevím jestli mě první věta víc pobavila nebo naštvala...

https://www.forum24.cz/kolik-stala-druha-svetova-valka-sssr-a-ostatni-zeme-lepsi-nevedet/
Registrovaný uživatel
Jandourek zcela účelově vynechal přepadení Polska a Finska..
Registrovaný uživatel
Je dnes niekto na jarmoku v Leviciach? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já to rád čtu:
AC, GB, witchwer, Bechtěrev, dolar a další cizí slova :lol: :mrgreen:
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak nevím jestli mě první věta víc pobavila nebo naštvala...

https://www.forum24.cz/kolik-stala-druha-svetova-valka-sssr-a-ostatni-zeme-lepsi-nevedet/


Když se nad tím zamyslíme, tak SSSR a Velká Británie opravdu na válku mimořádně doplatili, ale nešlo to asi jinak, tedy nic jiného mně nenapadá.Jenom ztráta Indie byla velkou prohrou.SSSR a Stalin oni měli z další velké války mimořádné obavy.....
Moderátor
Paul napsal
Jandourek zcela účelově vynechal přepadení Polska a Finska..
Je to možné takto říci, ale při pohledu na mapu si Rusko chtělo vzít jen to, co patřilo Carskému Rusku a to je ovšem také špína. Zrovna tak, jak si Německé chtělo vzít vše kde se snad i německy nadávalo. Nepatří však tato diskuze na stránky, které si založil Paul?
Registrovaný uživatel
Zajímavý pohled na současné dění v Sýrii:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Weigl-Na-deni-kolem-Syrie-a-Turecka-si-dejme-poradny-pozor-600026
Registrovaný uživatel
Altmann jo, to sem nepatří.
Registrovaný uživatel
Nahádžem do suda, keď dozrejú a preženiem cez páleničiarsky systém. Mám pridať cukor?
To pili Mandaríni... :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ovečka: "Soudruh president Zeman se těší dobrému zdraví a výtečné kondici."

Akorát pojem "ochranka" nabývá v případě Zemana zcela jiného významu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://cdr.cz/clanek/americka-armada-chce-otestovat-v-roce-2023-superdelo-s-dostrelem-1850-km
Registrovaný uživatel
Mladík, práve odvedený, prejavil záujem slúžiť u námorníctva.
"Viete plávať?" spýtal sa ho predseda komisie.
Odvedenec sa zľakol: "To už nemáte žiadne lode?"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/370383/do-ceho-se-to-pripletla-koukalova-propaguje-pochybnou-spolecnost.html

No aspoň blbej Blesk si všimnul...Taky jsem se tady nedávno divil, jestli je Koukalová tak naivní..všechny ty Národní pokladnice atd..šmejdi jak prodejci hrnců.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Nahádžem do suda, keď dozrejú a preženiem cez páleničiarsky systém. Mám pridať cukor?
To pili Mandaríni... :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Pila to aj Darinka - Mandarínka.

Domnievam sa, nejaké to desaťkilo budeš musieť dokúpiť, aby bolo na vypálenie ... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pila to aj Darinka - Mandarínka.

Domnievam sa, nejaké to desaťkilo budeš musieť dokúpiť, aby bolo na vypálenie ... :roll:

No, z toho sa spievať nebude... :) Len jedna časť je takto obsypaná. Na zbytku ich už nie je moc. Ani neviem, ako chutia. Ešte som neskúšal. Mal som kedysi jednu (Clementina), bola krajšia aj dobre rodila. Ale kyslé boli ako tisíc čertov..Bŕŕŕ.. :roll:

Aj citrónovník som mal. Plody toľké ako pomaranč. Veľké. Ale zase strašne suché, bez šťavy.

Všetko to vykapalo. Už budem na rade ja.. :)
-s-
Moderátor
Paul napsal
https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/370383/do-ceho-se-to-pripletla-koukalova-propaguje-pochybnou-spolecnost.html

No aspoň blbej Blesk si všimnul...Taky jsem se tady nedávno divil, jestli je Koukalová tak naivní..všechny ty Národní pokladnice atd..šmejdi jak prodejci hrnců.

Tak stránka je momentálně nedostupná, u stránky s obdobným článkem https://sportyzive.cz/nezarazene/gabriela-koukalova-propujcila-svou-tvar-pochybne-firme je zase pro změnu "stránka nebyla nalezena" :roll: .
Registrovaný uživatel
dejvy ta tvoje funguje. Asi se šmejdi nějak bráněj, tak to Blesk stáhl...

btw ten návrh co udělala Koukalová je divnej...Nějak mi nesedí..ty oči..divný.
Registrovaný uživatel
Dvaja vojnoví veteráni, ktorí bojovali proti sebe, sa zišli v Duklianskom priesmyku v miestach neľútostných bojov.
Je to smutné, - pokyvuje hlavou ten z východu.
Prečo? Zvíťazili ste a došli ste až do Berlína.
Moment. Ja však hovorím o tom, že vy, ako porazení, ste sem prišli v mercedese, a ja, ako víťaz, som sem prišiel pešo!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Toto povedal švedsky učiteľ svojim študentom na margo štrajku proti klimatickým zmenám vedenými manipulovanou Gretou.
Domnievam sa má pravdu...

Všetkým študentom, ktorí sa zapojili v štrajku za zmenu klímy.
Tak teraz počúvajte:
- Ste prvá generácia, ktorá požaduje a trvá na tom, aby bola klimatizácia v školských triedach. Chcete televízor v každej triede a vaše triedy sú vybavené počítačmi.
Väčšinu dňa a noci trávite na svojich osobných elektronických zariadeniach vymieňaním a šírením zbytočných nezmyslov.
Väčšina z vás nechodí peši ani nejazdí do školy na bicykloch, ale príde na maminom súkromné aute / SUV, ktoré zaťažujú cesty a zhoršujú dopravnú špičku.
Ste vôbec najväčšími konzumentmi spotrebného tovaru a sústavne nakupujete drahé luxusné predmety, aby ste zostali trendy.
Vaša zábava pochádza z elektronických zariadení, ktoré si vyžadujú energiu na výrobu a údržbu.
Ľudia, ktorí vedú vaše protesty, sú tí istí ľudia, ktorí trvajú na umelom nafúknutí rastu populácie prostredníctvom prisťahovalectva, čo zvyšuje potrebu energie, výroby a dopravy. Čím viac ľudí máme, tým viac lesov sa vyrúbe a viac životného prostredia sa zničí.
Takže moji milí ... čo takto:
Povedať svojim učiteľom, aby vypli klimatizáciu.
Ísť do školy pešo alebo na bicykli.
Vypnúť zariadenia a prečítať si knihu.
Namiesto nákupu rýchleho občerstvenia si pripraviť sendvič.
Nie, nič z toho sa nestane, pretože ste sebecké, slabo vzdelané bytosti, inšpirované dospelými vo vašom okolí, ktorí túžia po pocite, že majú „ušľachtilý cieľ“, zatiaľ čo sa oddávajú západnému luxusu a bezprecedentnej kvalite života.
Takže pre mnohých ľudí, ktorí by radšej nič nepovedali, by sme niektorí z nás chceli niečo povedať. Odložte svoj mobilný telefón a čítajte nižšie:
Skôr ako budete znova protestovať, zobuďte sa, dospejte a držte hubu, až kým si nie ste istí faktami.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Rozumný to člověk pan učitel... ;)
Registrovaný uživatel
To je ale kokotina :-D
Registrovaný uživatel
Greta, poprosím nabudúce neslušné slova je možné napísať aj prijateľnejším spôsobom, existuje hafo výrazov ...

Apropo v tvojom prípade iná odpoveď ako to čo si napísal by znamenala návrat strateného mozgu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1