Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Konečně je můžu začít nosit...
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc
Registrovaný uživatel
To jsem četl včera..

která nově povoluje vojákům-mužům nosit make-up.

U toho jsem měl záchvat smíchu. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Proč, zrovna to mi přijde praktické
Registrovaný uživatel
Jo. Mě taky. Není nad vojáka s umělejma řasama a nalakovanejma nehtama.

Od listopadu budou podle listu The Telegraph mít všichni vojáci, nejen vojačky, možnost nosit ve službě decentní make-up včetně přirozeně vypadajících umělých řas. Povoleny budou i nalakované nehty, nenápadné náušnice a lehký parfém nebo kolínská.
Registrovaný uživatel
Někdo foto hub? Šak ještě rostou no ni?
Registrovaný uživatel
Tak si tu žijeme...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal

Ani bych neřekl že je to OK:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiz-brzy-u-nas-Takto-v-Nemecku-funguje-strpeni-cizincu-kvuli-kteremu-Hamacek-vykrikoval-ve-snemovne-o-ruskych-dezinformacich-600881
Registrovaný uživatel
turtleoverhead - Já ten zákon fakt nestudoval, tak na to názor nemám..Ale migranti netáhnou k nám + používaj řadu podvodů, aby je vyhostit nešlo, tj. tohle nebude mít na nic vliv. Pokud člověk zahodí papíry, stojej za ním poradci a neziskovek a lže úplně ve všem, těžko ho dostat pryč, když se vlastně ani neví kam.

Salvini na to šel dobře, než ho odstavili.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 25. 10. 2019, 9:47. »
Moderátor
Parlamentní listy nejsou zrovna to nejdůvěryhodnější a nejlepší. Dost často je to takový jiný Plesk.
Moderátor
grofik napsal
stani napsal
Tam sa píše, že klimatizáciu chcú, nie, že ju majú.. Asi majú teplé letá. :roll:
Teraz musia teraz prikladať do kotlov. Včera som čítal, že teploty sú okolo mínus 20..
-s-

Klimu mozes pouzivat aj na kurenie..

Na kurenie môžeš používať aj babu!
Moderátor
Chalani! Aj odborná literatúra môže poskytnúť krásné ukázky lidové mluvy (na to nehleďte, že se pokouším o slovenský dialekt rodné moravštiny, jen se mi to zrovna hodí do souvislostí ;) ) :
V Zemplínské Teplici jeden stavěl (1960-61!) a totok mu řekl svokor: "Jaj, jaj, ta to čistotňik, aňi lavor mu ňedojsc!" A ještě: "Ta to chto vidzel zachod do domu sebe davac? Ta to chto sebe dava tam totu bridotu?"
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Parlamentní listy nejsou zrovna to nejdůvěryhodnější a nejlepší. Dost často je to takový jiný Plesk.

Tady to máš z jiného zdroje ale mám obavy že Tobě ani tento nebude dost dobrý :roll:
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/migrace-prilis-mnoho-trpelivosti.A191024_173226_p_zahranici_wag
Moderátor
Migrace - soudruzi to tam rozesrali a tak jdou do klidnějších vod. Soudruzi by to tam (u nich doma) měli zase zklidnit.
Na druhou stranu, Indiáni, Maorové a další to taky podcenili. I Římani (ale sami se taky roztahovali všady). A my, Moravané, jsme zase nezvládli příjezd Maďarů.
Nezbývá tedy (protože na uklidnění situace v místě jejich rodiště se spoléhat nemůžeme - co nevyženou soudruzi, to dokončí maoisté - potřebují surovinya nepotřebují nějaké místní obyvatelstvo) než migranty polidštit, pokřesťanštit (těžký problém pro ateisty, ale poateištit je, je velmi nebezpečné!) a naučit pěstovat víno.
Registrovaný uživatel
Pavel III,
ukážku diskusie čo si napísal, nie je jazyk slovenký, ale krajové nárečie z východu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
A je to ještě nářečí? Není to speciální jazyk? ;)
Registrovaný uživatel
Veď píše, že lidová mluva. ;)
-s-
Moderátor
To tam je ještě ukázka vyprávění starého stavebníka (* 1926) z Dargova. To začíná "Tedy nas bulo i dzešec, i dvanac chlopov, kedz mi robil toto. To každi išol, bo ja išol každomu, a ja peňeži bral ľem tak slabo. Vecka muľare jak prišľi - še viučili našo štirmi chlopi u Košici - ta voni braľi perše ľem 300 korun na dzeň, vecka 400, vecka 500..."
Registrovaný uživatel
Narecie je narecie, potom nastupuje jazyk celeho kmena...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
To tam je ještě ukázka vyprávění starého stavebníka (* 1926) z Dargova. To začíná "Tedy nas bulo i dzešec, i dvanac chlopov, kedz mi robil toto. To každi išol, bo ja išol každomu, a ja peňeži bral ľem tak slabo. Vecka muľare jak prišľi - še viučili našo štirmi chlopi u Košici - ta voni braľi perše ľem 300 korun na dzeň, vecka 400, vecka 500..."


to zní jak převlečenej rusák.. i když by se tím dost věcí vysvětlilo :D
Moderátor
grofik napsal
Narecie je narecie, potom nastupuje jazyk celeho kmena...

Šak Vychodniare, to taki kmeň (alebo konár?)! :mrgreen: Gdě už je dajaký Prešporok! To tam ďaleko na zapadě, až gděsi u mora! :mrgreen:

(Volně tlumočeno.)

Jinak, jsou tam i nějaké výkresy a krásné jsou popisky typu "Sytuačny plán" nebo "Stavba Stara Drevena Zaklady Kameňe Zakrito ferenitom".
Registrovaný uživatel
kdo koupil min. týden bitcoin tak může být spokojen :D
Registrovaný uživatel
Príde 100-ročný dedko k doktorovi: Pán doktor, ja svojej 50-ročnej žene nedám spať.
A to ako?
Do polnoci fajčím a do rána kašlem.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Šumne huteriš Pavel.. Čujem še jak doma
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-spojene-staty-prezident-donald-trump-syrie-zabiti-islamsky-stat-abu-bakr-bagdadi-vojenska-operac.A191027_095610_zahranicni_dtt


Dobrá práce, retorika tady sedí..
Registrovaný uživatel
Museli ho zabit...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1