Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Šťastná to rodina, hríby rastú na konci záhrady...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Suchohřib hnědý?
_______________
Moderátor
grofik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
a už nás prozradíš, co se ti stalo?


Možná až přijde správný čas a také pokud vše dobře dopadne,aktuálně je to velmi vážné...


Pokiaľ niečo v čom viem pomôcť, ale nie nejaká "hospodská kecanina" napíš cez súkromnú správu...


Díky Grofiku vážím si toho, nejedná se o hospodskou kecaninu a ani o žádnou nemoc.. Prostě jsem v problému až po uši a nejspíš se vše protáhne pěkně dlouho, než se vše vyjasní....
Moderátor
Každý máme nějaký soukromý problém, s kterým bychom se rádi poradili, ale ne vždy to je možná. Já alespoň držím palce, aby z toho kolega Barbar tak nějak vyšel v pořádku.
Registrovaný uživatel
třeba někoho zabil. budeme mu i tak přát aby z toho vyšel v pořádku?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
třeba někoho zabil. budeme mu i tak přát aby z toho vyšel v pořádku?


Obchodníků tohle také můžeš vyloučit, nikoho jsem nezamordoval....
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
třeba někoho zabil. budeme mu i tak přát aby z toho vyšel v pořádku?


Obchodníků tohle také můžeš vyloučit, nikoho jsem nezamordoval....


no mě je jedno cos ne/udělal nebo co se děje. jen mě to chvíli zajímalo, ale jinak je mi to volné.

to byl dotaz na jiné kolegy...
Moderátor
Chápu, neřeš me to...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Šťastná to rodina, hríby rastú na konci záhrady...

Aj v záhrade. Tam boli michalky/translator/ václavky. A kúsok ďalej od brány, ako tieto čudá, zase pečiarky.
Tie som aj skonzumoval, aj keď som si nebol úplne istý... :roll: Odvážnym šťastie praje. Ale nič sa nedialo. Asi bola poľná a nie tá druhá, ktorá posiela na výplach žalúdka. To bolo ale skôr, možno sú to už aj 2 mesiace.
Fotka je z minulej nedele, nemal som čas, cvak a zahodil som. Týždeň som tam nebol, neviem ako narástli tie zvyšné tri. Mal som zobrať domov a preskúmať. V ranách to skôr červenie, ako modrá. Suchohríb to nerobí. Klobúk mi nepripadá plstnatý, skôr popraskaný. Neviem.
-s-
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Možná až přijde správný čas a také pokud vše dobře dopadne,aktuálně je to velmi vážné...

Pokud cítíš potřebu se svěřit tak se svěř,
v opačném případě nechápu proč o tom vůbec začínáš... :roll:
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Možná až přijde správný čas a také pokud vše dobře dopadne,aktuálně je to velmi vážné...

Pokud cítíš potřebu se svěřit tak se svěř,
v opačném případě nechápu proč o tom vůbec začínáš... :roll:


Kluci se pidili co se děje,samozřejmě se v tom nechci veřejně ani soukromě vrtat..
Pánové už to neřešme..
Registrovaný uživatel
Myslíš nejako tak popraskaný, alebo tak popraskaný, neboj sa je jedlý len vplyvom počasia a menej vlahy majú popraskané klobúčiky , nakoniec pomenovanie majú sucho hríby...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nóóó, možno to, čo je na druhej fotke. A sucho tam teda bolo... Mňa mýlila tá červenkastá noha/ hlúbik.
Hneď za plotom. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chutná jedlá huba trochu dlhšie rástla nepovšimnutá... :D

Možno pokiaľ by bola chytená mrazom už neodporúčam konzumovať nakoľko nastávajú rôzne chemické reakcie, teda ja mimo uškatca bazového v mrazoch nezbieram žiadny hríb...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 4. 11. 2019, 21:47. »
Registrovaný uživatel
Nebudeme to jesť. Nechali sme to so švagrom tak, ako to je, bolo.. Nech sú tam.
Pred týždňom ešte nemrzlo.
-s-
Registrovaný uživatel
Skus porovnat s hribom zrnitohlubikovym..
_______________
Registrovaný uživatel
Pani kolegovia neviem ako u Vas, ale tu od rana intenzivne prsi, myslim lepsie ako sneh? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jojo, super, nemusím zalévat. I když ze sněhu by měli děti radosti víc
Registrovaný uživatel
Trochu nostalgie pre tých čo to zažili... ;)

https://www.youtube.com/embed/46_ydWmbqbU
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik myslíš, že na tyhle starý časy vzpomínaj tisíce politickejch vězňů?
Registrovaný uživatel
Paul, polozil si jednoduchu otazku odpoved je zlozitejsia to vyzaduje hodnotiacu odpoved z pc kde mozem pouzit aj interpunkcne znamienka z mobilu nie ze by sa nedalo, ale nemam tak nadstavenu klavesnicu.
Apropo Paul otazku si polozil nespravnemu... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Moje babička taky vzpomínala, na ty starý krásný časy..Jak už jsem tu kdysi psal..Když přijelo auto plný dělníků a násilím odvezli všechno vybavení cukrářskýho provozu, kterej vedl praděda, jako schopnej živnostník. Ukradli vše, jen kávovar se podařilo rychle ukrýt. Zahradu schválně rozjezdili. Pradědu z toho trefilo, prababku hned po něm...zůstala neplnoletá babička..a to už soudruzi chtěli i barák, ať jde do dětskýho domova! Dcera živnostníka! Naštěstí se jí ujal příbuznej..a zůstala jí aspoň cimra... Soudruhy se povedlo vypakovat z našeho baráku až rokem 1990-91... Za rozkradený vybavení ani zničenej barák nám samozřejmě nikdo nic nedal..a život předkům taky nikdo nevrátil.

Ale někdo se měl dobře, i ty co si u nás nakradli taky vzpomínaj, jó bylo dobře..Nic jsme neuměli, tak jsme si vzali od těch, co něco měli a uměli.

Jo a sekaná byla lepší, jak zpívá ten imbecil v písničce.
Registrovaný uživatel
https://denikn.cz/226366/pavel-koblihy-u-metra-rozdavat-nebudu-zemana-si-okoli-vodi-byl-jsem-svedkem-nedustojne-sceny/?ref=tit

konečně se do nich pustil..to je síla. Zemana opravdu voděj jako cvičenou opici..Ovčáček, Nejedlej, Mynář..hrozná sebranka.


S Ruskem a Čínou nemáme společné dlouhodobé zájmy ani hodnotový systém. Navíc servilnost vůči Číně a Rusku nám nepřinese nic dobrého. Takto servilní jsme pro ně onucí, a tak s námi budou zacházet. Pro zemi naší velikosti je v tomto stále více konkurenčním světě možný pouze běh v týmu. V celku, který představuje jasnou sílu a perspektivu. Takovou perspektivu vidím v západním společenství. Řeči o tom, že máme vystoupit z NATO či EU, pokládám za velmi nebezpečné.


„Jednou jsme byli s prezidentem v Afghánistánu. Čekali jsme společně v jedné místnosti. Najednou mluvčí Ovčáček a další z jeho týmu začali prezidentovi tykat, různě, dost nedůstojně ho opečovávat. Před vojáky. Okamžitě jsem své lidi požádal, aby počkali na chodbě,“ zamračil se Pavel s povzdechem: „Ať si tohle dělají v soukromí. Musejí si přece vůči prezidentovi zachovat úctu za každých okolností. A ne mu utírat pusu a říkat Miloši.“
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 5. 11. 2019, 12:52. »
Registrovaný uživatel
Mně teda děda Mráz nechybí :evil:
Registrovaný uživatel
Určite sa nemôže každému všetko páčiť.

Mne chýba najviac pocit mestkého a dedinského bezpečia, ale to je vec názoru, také niektoré maličkosti viem to nahradiť prípadne zapremýšľam ako na to...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 5. 11. 2019, 20:38. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1