Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tě sleduje CIA?
Registrovaný uživatel
Nemusi sledovat, na to maju uja Googla, Facebok, zacinaju az pokial je to zaujimavejsie, ale to robia vsetci.
Kua co My sme horsi ako iny, tiez chceme sledovanie.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Asi v okolí viacerým zatrnulo..
Ja som pre 2 týždňami išiel (viezli ma) okolo búračky môjho nádejného zaťa. Už som to tu písal. Ani vo sne by mi nenapadlo, že je tam práve on. A bolo to tak.
Poisťovákovi sa to auto zdalo relatívne v pohode... Nejaké lišty a tak. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ako to cele dopadlo Stani?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Reagoval som na príspevok 34525.
-s-
Registrovaný uživatel
Moja otazka je teda irelevantna...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Ako to cele dopadlo Stani?

Neviem. Keď tam neúradovala tá s tou kosou, tak asi dobre.
Mladý má korzet, zlomený stavec. Pár modrín.. Auto asi v prdeli.
Mladá mi o tom moc nehovorí a ja sa nevypytujem.
-s-
Registrovaný uživatel
Cize OK, auta budu, byt kalika na cely zivot je horsia alternativa...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Asi v okolí viacerým zatrnulo..

Toto je reakcia na 34525.

Tvoja otázka, ako to dopadlo tu už bola, keď som ja odoslal príspevok.
Tu sa dá dobre vidieť, ako si môžeme nerozumieť....
Na otázku ako to dopadlo som odpovedal, až keď som si ju prečítal.
Takže nič irelevantné tu nebolo, ani nie je.
-s-
Registrovaný uživatel
Ok. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Cize OK, auta budu, byt kalika na cely zivot je horsia alternativa...

To áno. Je mladý zdravý, šikovný, on sa z toho vylíže. Len si asi 3 mesiace počká bez toho, aby si sadol.. Obmedzenie výrazné, pre mladého človeka, v priebehu pár sekúnd... A to už údajne riadne brzdil, pretože mienil zastaviť..
-s-
Registrovaný uživatel
Barbar viem pochopit Tvoje myslenie, ale momentalne je to tak.
Co bude napr o 100 rokov nevieme?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Barbar viem pochopit Tvoje myslenie, ale momentalne je to tak.
Co bude napr o 100 rokov nevieme?


Ale ano.. Sám víš, jak někteří jsou ortodoxně zaslepení nadávají na minulost a přehližeji paradoxně podobné, neli stejné věci co v minulosti odsuzovali. Rozdíl je pouze v tom, že dnes se věci provádějí mnohem sofistikovaněji .. Posuzovat pokrok v technologií a celkový blahobyt logicky nelze..
Rozhodně jak jsem již dříve psal, osobně jsem nad míru z dnešní dobou spokojen, pouze mě mrzí, že mnozí nevidí co nás ovlivňuje a dokonce si dovolím tvrdit možná i ohrožuje...
Registrovaný uživatel
barbar přesně jak říkáš, Zeman, Čína atd.
Registrovaný uživatel
Hmmm zatracovaná Čína 11.11 alibaba dal zľavy na dátum len Číňania urobili v ten deň nákup za 270 miliárd korún, zabudnime na nejakú stredovekú krajinu...

Hurá na mňa. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://zpravy.tiscali.cz/komuniste-nas-stahli-do-propasti-pravil-milos-zeman-mel-pravdu-335662?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Registrovaný uživatel
Hmmmm, jaka stavnata debata se tu za posledni dny rozvlnela.... Jen skoda Kavarnika, prijemne lec prilis agresivne tady rozviril tu zatuchlou posadku objimacu bolsevika a jak jinak nez po vzoru starych poradku, prisla reakce ocekavatelna, nybrz v ocich dnesnich generaci ponekud "totalitni". Ale nedalo mi to a musel jsem si tady tu stavnatou zabijacku precist.... Bravo vam, babyboomers a husakovo deti :-P
Pane Gofik, co s tim maji co delat slevy na alibaba a utrata? Nazorna ukazka cinske kupni sily? To je jako najednou porusovani lidskych prav v poradku, kdyz maji plny portmonky?? Pekny zebricek hodnot nam predvadite...
Registrovaný uživatel
Aký je rozdiel medzi vysokou politikou
a vrcholovým futbalom?
Futbal sa hrá podľa pravidiel...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Otravnykomar napsal
Hmmmm, jaka stavnata debata se tu za posledni dny rozvlnela.... Jen skoda Kavarnika, prijemne lec prilis agresivne tady rozviril tu zatuchlou posadku objimacu bolsevika a jak jinak nez po vzoru starych poradku, prisla reakce ocekavatelna, nybrz v ocich dnesnich generaci ponekud "totalitni". Ale nedalo mi to a musel jsem si tady tu stavnatou zabijacku precist.... Bravo vam, babyboomers a husakovo deti :-P
Pane Gofik, co s tim maji co delat slevy na alibaba a utrata? Nazorna ukazka cinske kupni sily? To je jako najednou porusovani lidskych prav v poradku, kdyz maji plny portmonky?? Pekny zebricek hodnot nam predvadite...


NávrH
Uděláme si pokec pro:
bolševiky a menševiky
a další pokec pro děti ráje antikomunisté, neonacisté, anarchisté)
nehádali bychom se, zbytečně neuráželi a žili jako bratři.

Nakonec to dopadne tak, že to skončí neb vždy je zde někdo, kdo má větší péro. Líbí se mi, jak primitivně Vás zde Kovárník napadl a jste v poklidu. ANO lid musí držet hubu i když je vůdce blb. Pan kolega založil stránku o historii v sekci odznaků a tak se tak v klidu přesunu.Je mi to docela líto, je zde tolik slušných lidí :oops:
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Hmmmm, jaka stavnata debata se tu za posledni dny rozvlnela.... Jen skoda Kavarnika, prijemne lec prilis agresivne tady rozviril tu zatuchlou posadku objimacu bolsevika a jak jinak nez po vzoru starych poradku, prisla reakce ocekavatelna, nybrz v ocich dnesnich generaci ponekud "totalitni". Ale nedalo mi to a musel jsem si tady tu stavnatou zabijacku precist.... Bravo vam, babyboomers a husakovo deti :-P
Pane Gofik, co s tim maji co delat slevy na alibaba a utrata? Nazorna ukazka cinske kupni sily? To je jako najednou porusovani lidskych prav v poradku, kdyz maji plny portmonky?? Pekny zebricek hodnot nam predvadite...


Samozrejme názorná ukážka rastúcej kúpnej sily, mimo iného...

Viete Otravnykomar, už niekoľko krát som dal jasne najavo, že úvod zmeny společenského zriadenia nás pripravil skoro o všetko po šesťdesiatom roku sa to dalo znášať až na problém doštudovania na odboroch čo mňa zaujímali..., ale to je na dlhé lakte.

Nakoľko mám nejaký vek dosť času som zažil jedno aj druhé spoločenské zriadenie, môžem hodnotiť fakty a stav.
Pokiaľ súhlasíte z postupným ničením našej odbornej vzdelanostnej úrovne odborného, stredného a vysokoškolského vzdelania je mi Vás a Vám podobných úprimne ľúto.
Pokiaľ súhlasíte z vytvorením priepastného rozdielu v ekonomickej sile obyvateľstva, je mi Vás opäť ľúto, to sa dá ešte rozmeniť na napísanie minimálne piatich kníh.
Pokiaľ súhlasíte, že naši politici za pohladkanie odovzdali a vytvorili lacnú pracovnú silu tzv. demokratickému svetu po tom čo vidím znovu je mi Vás ľúto.
Pokiaľ súhlasíte, že bez mandátu OSN sa zúčastňujeme ničenia a zabíjania v iných štátoch a je ich dostatok za posledné desaťročia a len za úplne iné ekonomické záujmy neviem čo rozumné napísať...

Znovu opakujem ja som v pohode, len nahlas hodnotím prežitý čas v jednom aj druhom časovom úseku žitia...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já se pod to podpisuji také ! :evil:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já se pod to podpisuji také ! :evil:


Vy s těmito nesmysly, které se nezakládají na faktech, ale pouze na nějakém názoru zhrzeného člověka, který ztratil svoje jistoty a neví si rady s novou dobou, souhlasíte?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
tak grofíkovi nevadí, že v lágrech hnili političtí, že je mučili vyšetřovatelé, že sem tam někoho zavraždili.

Kdysi jsem viděl dokument s bachařem, co tloukl lidi..a jeho argument byl, že to všechno byli nepřátelé státu a chtěli ho zničit, pár facek si zasloužili....

Co na to říct.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
tak grofíkovi nevadí, že v lágrech hnili političtí, že je mučili vyšetřovatelé, že sem tam někoho zavraždili.


Proč by mu to vadilo, tato skutečnost ho nezajímala, hlavně, že měl klid a plný talíř. Za nějakou morálku a svědomí si nic nekoupíte.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Paul, vadi mi to z nasej rodiny sa aj sedelo v Jachymove po 48 r.neviem ako to bolo u Vas???
Ja len hodnotim nic viac
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1