Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kluci na chalupu toho zase donesou... Žerou to a vaří na různé způsoby. Naštěstí už pochopili, že já ani neochutnam, takže kus jídla vždy udělají bez toho pro mě :-D nevím co na tom lidí vidí, střeva mám asi v pořádku, když to tělo odmítá ...
Registrovaný uživatel
Hledám dobrého obchodníka pro práci v Brně, v teple za nadstandard ;-)
Registrovaný uživatel
Pán doktor, vždy keď si zapálim, dostanem chuť na sex.
Čo s tým mám robiť?
Hmmm, to je na dlhšiu debatu. Sadnite si a zapáľte si...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Aj to "turbo" je údajne dobré na tráviaci trakt. Len ho tam dostať.. :mrgreen: :mrgreen: Dovtedy sa buď zblázniš, alebo máš život za sebou.
Ten kolega, od ktorého som mal semienka, toho má nasušeného neviem koľko štvorlitrákov ( :roll: ), ale konzumuje to len po troškách, ako ochucovadlo. Tak neviem načo mu toho toľko je.. Fakt to vraj prelezie na kožu aj cez rukavice.
Mňamka. :P
-s-



Jo..Na rukách to někdy necejtíš..ale jak si promneš oči nebo nos..tak je to masakr.
Registrovaný uživatel
V oku a v nose to je rozkoš. :) Stačí sa pohrať aj s obyčajnou zelenou, pálivou paprikou...
Pred časom robila drahá plnenú papriku. Štípalo to ako čert (skôr čertík, tak akurát,) Ale povarené a s tou náplňou dohromady to bolo celkom fajn. Píšem to preto, lebo to bolo po dlhom čase, že kúpila (náhodou) štipľavú papriku. Celé roky nosila domov len takú, čo chutí ako tráva. Nekúpila to vedome. Skrátka nejaká dodávka bola štipľavá. Obaja sme sa divili.
Mali sme také papriky asi 2x, už nie plnené a potom už zas len sladké.
Pred rokmi to bolo iné. Hop, alebo trop. Papriky bežne štípali, mama to overovala nosom. Ovoniavala a dalo sa to podľa toho odhadnúť. Teraz sa väčšinou pestujú vyšľachtené nepálivé a sú ich plné regály. Sám som takú sortu mal kedysi zasadenú a bez obáv si ju mohlo odtrhnúť na roli aj päťročné decko a nedošlo ku katastrofe.. :P

fo: niekto to nemusí, niekto zbožňuje. Nejaká synátorova známa to vraj do seba hádže ako čerešne. :roll: Aj on sa diví a má to rád. Ale len tak s citom a s rozvahou. Ja tiež tak.
-s-
Registrovaný uživatel
Stani najdi si svojho farmara zeleninara mas po probleme...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jako chápu, že někdo má rád nějakou chuť, ale když je to nepříjemné při jídle, ty silnější i při sraní a navíc když ti přehluší/zabije chuť jídla... No nevím, prostě mi to nedává smysl. Řekl bych, že je to z části taková móda, jako když někdo tvrdí, že pije řemeslná piva a rozumí tomu... A pak si pochvaluje gambace. Nebo kafe s mlíkem a sirupem :-D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani najdi si svojho farmara zeleninara mas po probleme...

Nenazval by som to problém. Mňa to bavilo.
-s-
Registrovaný uživatel
Cili papricky palia iba raz, pri konzumacii.
Kavu z mliekom je dobre pit len tomu kto vypije 8-15 kav denne, napr. ako ja
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Řekl bych, že kafe s mlíkem nebo sirupem nebo cukrem pije většina lidí. I když to s Karlem nemá moc společného. Ale kafe a "kafe" je levné a navíc má tady tradici, takže se tomu ani nedivím. Ovšem 15 denně to už je slušný výsledek :-D
Registrovaný uživatel
Nepretrzite cca od 15 rokov, v mieste mojho rodiska bola tradicia varenia aj konzumacia kavy.
Dnes prides do kaviarne a ponuknu niekde hnusnu kavu

Dobru kavu varia napodiv v Kremnici pod Bastov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Cili papricky palia iba raz, pri konzumacii.
Kavu z mliekom je dobre pit len tomu kto vypije 8-15 kav denne, napr. ako ja

15 normálnych, teda silnejších káv nevypijem ani za rok.
V robote si občas dám jednu žbrndu bez cukru z automatu a na nočnej nemôžem zaspať.. Nebudem to piť! Ale tej vodky, tej vodky... Tej bolo.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Naštěstí kafe nepiju. Stačilo mi zklamání z té skvělé vůně a hnusné chuti :-D už tak je problém domluvit se na hospodě kde mají dobré pivo, ještě tak hledat dobré kafe..
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Cili papricky palia iba raz, pri konzumacii.
Kavu z mliekom je dobre pit len tomu kto vypije 8-15 kav denne, napr. ako ja

15 normálnych, teda silnejších káv nevypijem ani za rok.
V robote si občas dám jednu žbrndu bez cukru z automatu a na nočnej nemôžem zaspať.. Nebudem to piť! Ale tej vodky, tej vodky... Tej bolo.. :)
-s-

.vodku piju na Slovensku, na jižní Moravě máme dobré domácí věci
Registrovaný uživatel
Možno pred 10-15 rokmi, ešte neboli také hicáky v lete. A treba si uvedomiť, resp. chcem povedať, že nebývam v Štúrove. V okolí bol problém dopestovať paradajky
ak neboli v skleníku, fóliovníku.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A jedna dúha, potom príprava na odchod za zárobkom.. :)
To bol fakt taký tunel a boli dve.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
.vodku piju na Slovensku, na jižní Moravě máme dobré domácí věci

Tu páli skoro každý. Mne to jednoducho nechutí.
-s-
Registrovaný uživatel
Ked vodku a kaviar tak z Ruska.
Inak my mame dobre vina o tokaji vobec netreba diskutovat, slivovica, marhulovica, cucoriedkovica, hruskovica, atd...
Skoda ja len vela kavy a cigariet..., ostatne z mierov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
stani napsal
Možno pred 10-15 rokmi, ešte neboli také hicáky v lete. A treba si uvedomiť, resp. chcem povedať, že nebývam v Štúrove. V okolí bol problém dopestovať paradajky
ak neboli v skleníku, fóliovníku.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



No to su ale velké paradajky :P
Moderátor
grofik napsal
Ked vodku a kaviar tak z Ruska.
Inak my mame dobre vina o tokaji vobec netreba diskutovat, slivovica, marhulovica, cucoriedkovica, hruskovica, atd...
Skoda ja len vela kavy a cigariet..., ostatne z mierov.


Nevím, kaviár mi nechutná. Klídek, myslím opravdu origo, jen dvě věci smrdí jako kaviár.
Registrovaný uživatel
Hmmm dobry kaviar ma svoje caro...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
grofik napsal
Ked vodku a kaviar tak z Ruska.
Inak my mame dobre vina o tokaji vobec netreba diskutovat, slivovica, marhulovica, cucoriedkovica, hruskovica, atd...
Skoda ja len vela kavy a cigariet..., ostatne z mierov.


Nevím, kaviár mi nechutná. Klídek, myslím opravdu origo, jen dvě věci smrdí jako kaviár.

Že někdo nemá rád kaviár, to mohu pochopit ale jestli ti opravdu smrdí i ta druhá věc... :roll: to už je na pováženou.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Možno pred 10-15 rokmi, ešte neboli také hicáky v lete. A treba si uvedomiť, resp. chcem povedať, že nebývam v Štúrove. V okolí bol problém dopestovať paradajky,ak neboli v skleníku, fóliovníku,nie tak ešte melóny.

-s-

Opravené. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Altmann napsal
grofik napsal
Ked vodku a kaviar tak z Ruska.
Inak my mame dobre vina o tokaji vobec netreba diskutovat, slivovica, marhulovica, cucoriedkovica, hruskovica, atd...
Skoda ja len vela kavy a cigariet..., ostatne z mierov.


Nevím, kaviár mi nechutná. Klídek, myslím opravdu origo, jen dvě věci smrdí jako kaviár.

Že někdo nemá rád kaviár, to mohu pochopit ale jestli ti opravdu smrdí i ta druhá věc... :roll: to už je na pováženou.


Beluga kaviar je najlepsi ani Izrael a Iran nema taku kvalitu ako Rusi...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Jako chápu, že někdo má rád nějakou chuť, ale když je to nepříjemné při jídle, ty silnější i při sraní a navíc když ti přehluší/zabije chuť jídla... No nevím, prostě mi to nedává smysl. Řekl bych, že je to z části taková móda, jako když někdo tvrdí, že pije řemeslná piva a rozumí tomu... A pak si pochvaluje gambace. Nebo kafe s mlíkem a sirupem :-D


Já ty nejsilnější nepěstuju..ale každá odruda má jinou chuť a i pálivost (ano, i pálivost je rozdílná, nemyslím sílu pálivosti), je v tom chuťově rozdíl...

Pokud nevaříš nebo neumíš vařit, přijde ti to všechno stejný.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1