Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
No teď je známej celkem..(teda kdo sleduje soc sítě)...Češi mu vyjadřujou podporu, protože se nás zastal..Proti všem ve studiu..postoval jsem tu rozhovor s ním nedávno.
Mluví mi z duše..

Ten se toho nebojí :D
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/nezamestnanost-prumysl-recese-propad-strojirenstvi-zpracovani-kovu.A191209_092308_ekonomika_fih
Moderátor
Je jich více, ale nám zde předkládají tu druhou stranu. Oni mají své "blbce" je jich hodně. My máme své,ale naštěstí dokážeme rozlišovat.
Registrovaný uživatel
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/moravskoslezsky/ve-fakultni-nemocnici-v-ostrave-se-strilelo-zasahuji-policis/r~818b99681b1c11ea82ef0cc47ab5f122/
Registrovaný uživatel
Jo a taky jsem si vzpomněl na slováky
https://czech.shafaqna.com/CZ/AL/1060396
Registrovaný uživatel
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Myslím si, že zatím nikdo nepřišel s nějakým novým program. Zatím je to jen o nenávisti. Ale co dělat dále, já si nedovedu představit někoho z těch řvoucích lidiček v čele státu. Nemají žádný program, který by byl průhledný. Fiala jen povídá o tom jak je čestný a lepšočlověk, ale nevidím kolem něho lidi na práci. S těmito kecy bychom zde dokázali postavit také vládu.
Jistě, něco mi i vadí,ale jen pořvávat na náměstích- s tím začali v roce 1920 náckové a bolševici. Já již žádného lepšovůdce nechci.
Registrovaný uživatel
Altmann - velmi výstižně a přesně řečeno.
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem, nechci se míchat do pánské diskuze :) , ale přesto si vaši "kecárnu" občas počtu. Jen jsem se chtěla zeptat, je možné, že by příspěvky v kecárně končily 8.12. 2019 stranou 1404 ?, protože od té stránky se mi diskuze nezobrazuje . Nebo, že by to bylo opravdu tou aukcí :) ?

Mám ale jeden dotaz na Barbara:
Barbare chtěla bych vám napsat mail, jestli můžu, máte však skrytou mailovou adresu. Mohl byste mi prosím vás napsat vaši mailovou adresu na rozalia22@seznam.cz
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Ejhle, odeslala jsem dotaz a jsem na datumu 11. 12. 2019 :) :) :)

Ale ten dotaz na Barbara platí, jestli můžete, napište mi. Děkuji
Registrovaný uživatel
Používaj tlačítko "Kde to žije" A tieto šípky a nič ti neujde

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Jano7B9 díky, dobrá "vychytávka", na to jsem nepřišla za celé ty roky, co si čtu tyto stránky (i když registrovaná jsem jen 2 roky). Nikdy mě nenapadlo na to kliknout, no prostě ženská :) :) :)
Moderátor
Od ženskejch je to roztomilé.... ;)
Registrovaný uživatel
Rozalia napsal
Barbare chtěla bych vám napsat mail, jestli můžu, máte však skrytou mailovou adresu. Mohl byste mi prosím vás napsat...

Nejste náhodou Monika Babišová... :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Rozalia napsal
Barbare chtěla bych vám napsat mail, jestli můžu, máte však skrytou mailovou adresu. Mohl byste mi prosím vás napsat...

Nejste náhodou Monika Babišová... :roll:


:mrgreen: to bude koblížků
Registrovaný uživatel
Rozalia napsal
Jano7B9 díky, dobrá "vychytávka", na to jsem nepřišla za celé ty roky, co si čtu tyto stránky (i když registrovaná jsem jen 2 roky). Nikdy mě nenapadlo na to kliknout, no prostě ženská :) :) :)

A ja to celý čas robím len tak. Ako sledovateľ, tak aj ako užívateľ. Ani neviem, ako som na to prišiel. :roll:
Barbar tu má mail x-krát. Skús pohľadať. Klikni si na jeho nick, príspevky užívateľa a niekde v príspevkoch, hlavne o minciach ho určite nájdeš.
Ale už ho asi máš.
-s-
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chyborazba-24374x5
Aj tu je... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Myslím si, že zatím nikdo nepřišel s nějakým novým program. Zatím je to jen o nenávisti. Ale co dělat dále, já si nedovedu představit někoho z těch řvoucích lidiček v čele státu. Nemají žádný program, který by byl průhledný. Fiala jen povídá o tom jak je čestný a lepšočlověk, ale nevidím kolem něho lidi na práci. S těmito kecy bychom zde dokázali postavit také vládu.
Jistě, něco mi i vadí,ale jen pořvávat na náměstích- s tím začali v roce 1920 náckové a bolševici. Já již žádného lepšovůdce nechci.


Problémem nejsou demonstrace, na to má každej dle zákona právo..Problémem je premiér, kterej prokazatelně podvodně pobíral dotace na svůj mamutí monopol..a klepnout ho musela až EU..V Čechách na to nebyla páka..Tak velkou část aparátu už si koupil.
Druhym problémem je voličská základna, která bude bez problémů volit zloděje a lháře.
Už ta drzost, že mamutí podnik pobírá dotace, čímž likviduje totálně konkurenci a Bureš bohatne za potlesku voličů.
Registrovaný uživatel
Je to marný je to marný je to ...
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Problémem nejsou demonstrace, na to má každej dle zákona právo..Problémem je premiér, kterej prokazatelně podvodně pobíral dotace na svůj mamutí monopol..a klepnout ho musela až EU..V Čechách na to nebyla páka..Tak velkou část aparátu už si koupil.
Druhym problémem je voličská základna, která bude bez problémů volit zloděje a lháře.

V tomto s tebou naprosto souhlasím ale když jsem si přečetl že většina dotazovaných na úterní demonstraci řekla že Babiše by měl nahradit Petříček :shock: to snad ať tam raději ten Bureš zůstane. ;)
Registrovaný uživatel
turtle já ty demonstrace moc nesleduju abych pravdu řekl.
Registrovaný uživatel
Stani moc děkuji, jako vždy ochotný pomoct a poradit :) :) :)
Registrovaný uživatel
Rozalia napsal
Stani moc děkuji, jako vždy ochotný pomoct a poradit :) :) :)

Vždy pripravený a skoro všade nos strčený.. To je tým, že si to otváram cez kde to žije a často neodolám, to je fakt. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Deti sa hádajú po vyučovaní na školskom dvore: Môžeš sa hanbiť! Tvoja mama je učiteľka a ty sa nedokážeš naučiť vybrané slová!
No a? Tvoja mama je zubárka, a tvoj najmenší brat nemá v ústach ani jeden zub!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://zpravy.aktualne.cz/finance/zname-mzdu-za-kterou-jde-v-cesku-dustojne-zit-polovina-lidi/r~7ebeedf81cc411ea8776ac1f6b220ee8/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1