Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
omg, to je děs. volal mi právník, prý jestli má jít udělat zásoby...



Co s tím má společnýho právník? :D Ty jsi jeho poradce?


říká, že mu určitě poradím, že mám nadhled blabla bla... stará ho asi posílá do makra co jsem vytušil :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
omg, to je děs. volal mi právník, prý jestli má jít udělat zásoby...



Co s tím má společnýho právník? :D Ty jsi jeho poradce?


Asi ten pán je nesvojprávny
Registrovaný uživatel
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/chripka-epidemie-ministerstvo-zdravotnictvi_1903081607_nkr

2000 lidí u nás ročně zemře na obyčejnou blbou chřipku, na zápal plic zkape dokonce 3000 lidí, ale teď máme nosit roušky a vyžírat konzervy kvůli nějakému Covid-19.
hodně lidí se asi neobtěžuje myslet.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/chripka-epidemie-ministerstvo-zdravotnictvi_1903081607_nkr

2000 lidí u nás ročně zemře na obyčejnou blbou chřipku, na zápal plic zkape dokonce 3000 lidí, ale teď máme nosit roušky a vyžírat konzervy kvůli nějakému Covid-19.
hodně lidí se asi neobtěžuje myslet.


tomu se říká emoce a síla médií... myslet k tomu je někdy těžké
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
omg, to je děs. volal mi právník, prý jestli má jít udělat zásoby...



Co s tím má společnýho právník? :D Ty jsi jeho poradce?


Asi ten pán je nesvojprávny


odvážné tvrzení od někoho, kdo má 5 dotazů než vystaví nabídku na aukru..
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/chripka-epidemie-ministerstvo-zdravotnictvi_1903081607_nkr

2000 lidí u nás ročně zemře na obyčejnou blbou chřipku, na zápal plic zkape dokonce 3000 lidí, ale teď máme nosit roušky a vyžírat konzervy kvůli nějakému Covid-19.
hodně lidí se asi neobtěžuje myslet.


No jo, je to taková nová zábavná show na pokračování. Jako kdyby média říkala "Pojďte se trochu bát, je to lepší, než se nudit".
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
hematuria napsal
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
omg, to je děs. volal mi právník, prý jestli má jít udělat zásoby...



Co s tím má společnýho právník? :D Ty jsi jeho poradce?


Asi ten pán je nesvojprávny


odvážné tvrzení od někoho, kdo má 5 dotazů než vystaví nabídku na aukru..


Viem čo robím....je jedno řčení: To že sa chováš ako KOKO neznamá že aj si !!!! Život je ako bonboniéra nikdy nevieš čo ochutnáš!! Pre blbého všetci blbý....ešte??? Potrebujem sa toho zbaviť ak chcete možte kúpiť ,také doma nemáte :shock: ešte držím v rukách ESO
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
2000 lidí u nás ročně zemře na obyčejnou blbou chřipku, na zápal plic zkape dokonce 3000 lidí, ale teď máme nosit roušky a vyžírat konzervy kvůli nějakému Covid-19.

Tady je k tomu jedna z mnoha konspiračních teorií ;)
https://www.youtube.com/watch?v=nrSnv2UFV4Q
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
vlad_dracul1989 napsal
2000 lidí u nás ročně zemře na obyčejnou blbou chřipku, na zápal plic zkape dokonce 3000 lidí, ale teď máme nosit roušky a vyžírat konzervy kvůli nějakému Covid-19.

Tady je k tomu jedna z mnoha konspiračních teorií ;)
https://www.youtube.com/watch?v=nrSnv2UFV4Q


Vypnuto po pár sekundách, kdy Baudyš blouzní, že za to můžou USA aby přešla výroba z Číny k nim....
Registrovaný uživatel
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=245503
"Rebelové pobouřili bruselský dobytek! Poslanci SPD i navzdory zákazu nechali národní vlaječku na svých stolech"

Už mě zajímalo jestli korony řeší i tihle chlapci - místo toho mi vyskočilo tohle, spolu s reklamou na BAUHAUS a zároveň "Mluv německy jako Němec".
Ten internet už normálně ví, čím mě rozesmát.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Snáď nás ten hajzlík nenavštívi. Akože si myslím, že za pár dní je tu.. :roll: My sme malá krajinka, na mapách nás skoro niet, taká hladová dolina. Čo by tu žral?
:)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ty Vlastenecký noviny to je síla..koukám na ty nadpisy

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=246865

Nějakej militantní plátek plnej dělnickýho hněvu. :)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ty Vlastenecký noviny to je síla..koukám na ty nadpisy

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=246865

Nějakej militantní plátek plnej dělnickýho hněvu. :)


jako nepouští mě adbloker, ale co jsem stihl kouknout.. tyjo, nevěřil bych, že tohle je dnes možné. vždyť to musí být na žalobu...
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
Viem čo robím....je jedno řčení: To že sa chováš ako KOKO neznamá že aj si !!!! Život je ako bonboniéra nikdy nevieš čo ochutnáš!! Pre blbého všetci blbý....ešte??? Potrebujem sa toho zbaviť ak chcete možte kúpiť ,také doma nemáte :shock: ešte držím v rukách ESO

Začínaš byť nejaký podráždený. Klídek. ;)
Ako s fotkami v aukcii Ti neporadím, nikdy som tak nič (a v podstate ani ináč) nepredal, preto to neviem.
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Paul napsal
ty Vlastenecký noviny to je síla..koukám na ty nadpisy

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=246865

Nějakej militantní plátek plnej dělnickýho hněvu. :)


jako nepouští mě adbloker, ale co jsem stihl kouknout.. tyjo, nevěřil bych, že tohle je dnes možné. vždyť to musí být na žalobu...


tak přece jenom řeší i korony.

Obrázek vložený uživatelem
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Vypnuto po pár sekundách, kdy Baudyš blouzní, že za to můžou USA aby přešla výroba z Číny k nim....

Jasně, Baudyš je výrobce konspiračních teorií ale na té potravinové nesoběstačnosti něco pravdy je. A že se skoro všechno vyrábí v Číně je také pravda.
Nedávno jsme měli sraz spolužáků, jsme ve věku kdy všechny naše děti jsou dávno dospělé a tak jsme si povídali co dělají. Převládal psycholog, sociolog či jiný log, pár počítačologů, sem tam obchodník s něčím ale člověk který něco vyrábí či vytváří ANI JEDEN. :roll:
Registrovaný uživatel
stani napsal
Snáď nás ten hajzlík nenavštívi. Akože si myslím, že za pár dní je tu.. :roll: My sme malá krajinka, na mapách nás skoro niet, taká hladová dolina. Čo by tu žral?
:)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Důchodce
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Vypnuto po pár sekundách, kdy Baudyš blouzní, že za to můžou USA aby přešla výroba z Číny k nim....

Jasně, Baudyš je výrobce konspiračních teorií ale na té potravinové nesoběstačnosti něco pravdy je. A že se skoro všechno vyrábí v Číně je také pravda.
Nedávno jsme měli sraz spolužáků, jsme ve věku kdy všechny naše děti jsou dávno dospělé a tak jsme si povídali co dělají. Převládal psycholog, sociolog či jiný log, pár počítačologů, sem tam obchodník s něčím ale člověk který něco vyrábí či vytváří ANI JEDEN. :roll:


Známka vyspělé společnosti...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Vypnuto po pár sekundách, kdy Baudyš blouzní, že za to můžou USA aby přešla výroba z Číny k nim....

Jasně, Baudyš je výrobce konspiračních teorií ale na té potravinové nesoběstačnosti něco pravdy je. A že se skoro všechno vyrábí v Číně je také pravda.
Nedávno jsme měli sraz spolužáků, jsme ve věku kdy všechny naše děti jsou dávno dospělé a tak jsme si povídali co dělají. Převládal psycholog, sociolog či jiný log, pár počítačologů, sem tam obchodník s něčím ale člověk který něco vyrábí či vytváří ANI JEDEN. :roll:


No, na celý spektrum výrobců má Čína negativní vliv..Ti hajzlové kradou nápad a zavedou u sebe výrobu, na kterou nikdo nemůže..čímž likvidujou samotnýho strůjce nápadu...
Já se pohybuju ve skulpturách..Tam někdo z Evropy navrhne sculpt, další ho odkoupí za nemalou částku a vyrábí...číňan si vyrobenej skulpt koupí, okopíruje a chrlí v horší kvalitě..což má na původního výrobce dost devastující účinek...mám v okolí dost lidí, který kupujou z Číny(aliexpres, alibaba a podobný sračky), je to přeci o tolik levnější!!
Registrovaný uživatel
Resp. Číňan kopíruje kopii, odpadnou mu náklady na originál...
Registrovaný uživatel
Myslíš si že když si NĚCO (věc) nekoupíš na Alliexpres ale tady v jednom z eshopů takže ta věc není z Číny?
Registrovaný uživatel
Stačí číst, je to tam napsané. A ještě je třeba rozlišovat, zda to tam firma "jen" nevyrábí...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Stačí číst, je to tam napsané. A ještě je třeba rozlišovat, zda to tam firma "jen" nevyrábí...

Jasně :D je to tam napsané
Registrovaný uživatel
Chápu, vše je konspirace
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Myslíš si že když si NĚCO (věc) nekoupíš na Alliexpres ale tady v jednom z eshopů takže ta věc není z Číny?


Mluvil jsem o konkrétním zboží a ano, to zrovna kupuju jen u oficiálních prodejců. I když číňani používaj stejnej obal atd. tak jak vidim, že prodejce je z Číny a cena je třikrát levnější, mám jasno. Oficiální výroba v Číně je věc jiná..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1