Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
a to ani v armáde!!či to bola slavná La Legion Etrangere..za mňa sa nešikanovalo a vedeli prečo!!V dnešnej dobe je málo rešpektu....preto to aj tak vyzerá....
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
a to ani v armáde!!či to bola slavná La Legion Etrangere..za mňa sa nešikanovalo a vedeli prečo!!V dnešnej dobe je málo rešpektu....preto to aj tak vyzerá....


zajímavé. v 70-80roky, armáda, několik mrtvých ... asi z legrace
ale tak určitě, dnešní doba je zlá
Registrovaný uživatel
Důležitá je jedna věta:
" Mezi těmi, které stihli během posledních dní Řekové pochytat na své straně, nebyl Syřan z Idlíbu ani jeden. Byli to Afghánci, Pákistánci a Somálci."
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/migrace-erdoganuv-problem-nas-problem.A200302_215654_p_zahranici_wag
Registrovaný uživatel
Mě se líbilo ve včerejších zprávách, jak volali první slova "jsme křesťané, utíkáme před válkou".
Mají to pěkně naučené.
Hned na hranicích bych mu dal kus vepřového a jez 🙂
_______________
Registrovaný uživatel
V Prahe na vietnamskej tržnici:
Hej Číňan, nemáš ty koronavirus?
Nemám, ale obstarám, zajtra bude!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Řekové musej zavzpomínat na Leonidase a zatarasit průchod. :)
Zatím koukám, že se nebojej..Konečně i využívaj střelbu.
Registrovaný uživatel
https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/169657/zorane-pole-odhalilo-bohacuv-poklad-za-dva-rudolfy-bylo-prase.html
Moderátor
Od 18 -45 let jsou svoji vlast schopni bránit, pokud prchají z bojiště je nutno každého désátého podříznout
Registrovaný uživatel
Smazáno pro hulvátství ;)
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 3. 3. 2020, 16:17. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Řekové musej zavzpomínat na Leonidase a zatarasit průchod. :)
Zatím koukám, že se nebojej..Konečně i využívaj střelbu.


Je tu nějaký psohlavec, co by to odborně okomentoval? :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Smazáno pro hulvátství ;)


Díky. Takže podřezávat lidí je v pořádku.. chápu.
Registrovaný uživatel
A pak, že naše generace je v úpadku...
Registrovaný uživatel
Altmann je hodně radikální..
Já bych pouze vojskem uzavřel hranice, v případě útoků (v Řecku zase házeli kameny), bych dal povel k palbě. První do vzduchu, druhá do nich..
Už jsem to tu jednou psal, násilím se snažit vlámat do cizího státu zasluhuje trest.
Všichni jako hmyz za lampou táhnou do země, kde vytřískaj nejvíc peněz..a i kvůli těmhle vyžírkům trpí ta hrstka, který si zasloužej ochranu. (děti a ženy z válečnejch oblastí, ty bych přijmul)..
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
ferovyobchodnik napsal
Smazáno pro hulvátství ;)


Díky. Takže podřezávat lidí je v pořádku.. chápu.

Toto je diskuzní fórum, tak diskutuj a nenadávej diskutujícím ;)
Registrovaný uživatel
Zajímavé video jak nakuřují děti aby plakaly a pak je ukazují na kameru v první linii :evil:
https://www.youtube.com/watch?v=oouKDA7Z8cs
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
ferovyobchodnik napsal
Smazáno pro hulvátství ;)


Díky. Takže podřezávat lidí je v pořádku.. chápu.

Toto je diskuzní fórum, tak diskutuj a nenadávej diskutujícím ;)


Michale, proč nebyl smazán příspěvek, ve kterém autor propaguje zrůdné postupy? Tento příspěvek Ti nevadí?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Michale, proč nebyl smazán příspěvek, ve kterém autor propaguje zrůdné postupy? Tento příspěvek Ti nevadí?

Uznávám že to bylo trochu přestřeleno ale vzhledem k tomu že píše o lidech kteří také s oblibou podřezávají /a za mnohem menší prohřešky/ nevadí.
Já tu nejsem od toho abych někoho mazal za jiný názor v diskuzi, pouze dohlížím na pravidla a hrubé nadávky ostatním diskutujícím pravidla nedovolují. ;)
Registrovaný uživatel
Pokrytče. Zklamals mě.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Pokrytče. Zklamals mě.

Zato ty nezklameš nikdy :roll:
Moderátor
turtleoverhead napsal
Zajímavé video jak nakuřují děti aby plakaly a pak je ukazují na kameru v první linii :evil:
https://www.youtube.com/watch?v=oouKDA7Z8cs


To je svinstvo co dokážou s dětmi..
Drama s obyčejné chřipky jménem koronavir. U třech chorých, kterým jen teče z nosu, zasedal krizový štáb a zakázal co se dalo, ale že na bránu Evropy znovu tluče hrozba, to evidentně nikomu netrhá žily..
Registrovaný uživatel
barbar úmrtnost 3% se nedá vůbec srovnávat s chřipkou..ale to už by snad měl vědět každej... Máš starší rodiče třeba?
Moderátor
Paul napsal
barbar úmrtnost 3% se nedá vůbec srovnávat s chřipkou..ale to už by snad měl vědět každej... Máš starší rodiče třeba?


My evropani zejména východoevropani jsme docela odolni vůči chřipkovým virům.. Asiati jsou na tom hůř a od těch míst to také vše přichází..
A pokud se jedná o chřipku ta skolí každoročně mnoho lidí, včetně mého dědy..
Takže si dej pohov a nestresuj.. . ;) kup si kvalitní kysané zelí, misto mouky a roušek..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 3. 3. 2020, 20:34. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Pokrytče. Zklamals mě.

Zato ty nezklameš nikdy :roll:


Povídej. Schvalovat zvěrstva... Ubohost. Cilite se nad ww2 a internetoví hrdinové by tady podřezávali lidí... druzí jim za to tleskaji. Je mi z vás zle.

Jeden je chce krmit vepřovým, další olovem, další je rovnou podřezává, ostatní tleskají. Kdo se ozve je za debila. Užijte si to. Nepřejí nikomu nic zlého, jen se modlete aby nikoho z vás nic podobného nepotkalo, aby vás nějaký imbecil střílel na hranicích nebo si s vámi pohrál v koncentráku. Užívejte dal svého bezstarostného života, když už jste se záslužně tak dobře narodili
Registrovaný uživatel
Ferovyobchodnik ty máš vždy řečí.Proč se nezvedneš a nejdeš jim pomáhat tam, odkud pocházejí.
Proč jim nerozdáš svůj majetek a nejdeš příkladem v pomoci bližnímu.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
barbar úmrtnost 3% se nedá vůbec srovnávat s chřipkou..ale to už by snad měl vědět každej... Máš starší rodiče třeba?


My evropani zejména východoevropani jsme docela odolni vůči chřipkovým virům.. Asiati jsou na tom hůř a od těch míst to také vše přichází..
A pokud se jedná o chřipku ta skolí každoročně mnoho lidí, včetně mého dědy..
Takže si dej pohov a nestresuj.. . ;) kup si kvalitní kysané zelí, misto mouky a roušek..



Nepotřebuju ani zelí, ani mouku a roušky používám každej den v práci. A o sebe strach nemám...

+ Nevim jak ty, ale já jsem středoevropan.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 3. 3. 2020, 21:06. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1