Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ptáčci po krmení.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nooo mam s teba radost. :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Tím vším ptáčkům spíše škodíš! Nemají dostávat nic v čem je sůl a rýže jim v žaludku nabobtná a nakonec ji stejně nestráví.
https://www.birdlife.cz/zapojte-se/pomoc-ptakum/prikrmovani/cim-krmit/

O tom som počul, dá sa povedať, že o tom viem. Mám ale dojem, že dobre vedia, čo môžu a čo nie. Možno nie všetci. :roll: Chleba sa ani nedotknú. Jablká obchádzali ako kyanid... Aj na pšenicu sr@li.
Tento rok som im toho ešte moc nedal, neboli tu. Už sú. Ale vlani lietali, naberali plné zobáky a lietali ku hniezdam kŕmiť. Tak vrabci ako aj drozdy/i mi nakoniec priviedli ukázať aj potomkov a ukazovali im ako na to... Ako lietať a ako somrovať. To bola celkom zábava. Ak som nejakých pozabíjal, tak ma to mrzí. Na strane druhej, premnoženie druhu tiež nie je optimálna varianta, viď medveď/maco/ na Slovensku. :P
-s-
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nooo mam s teba radost. :mrgreen: ;)


černej humor no :)
Registrovaný uživatel
Stani skús operencom naservírovať jablčka z domácej produkcie určite neodmietnu...
Moja skúsenosť, na ovocie z reťazcov my kašlali cca 2 roky po tej skúsenosti mimo citrónov a grepov nekupujem nič, domáce ovocie aj zo šupou je spapkané...

Dobrý lakmusový papierik, nevieš určiť kvalitu ponúkni vtákom...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hej Stani,mám suchý chlieb. Dám ho von vtákom?
Nie daj ho von radšej rukou
_______________
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani skús operencom naservírovať jablčka z domácej produkcie určite neodmietnu...
Moja skúsenosť, na ovocie z reťazcov my kašlali cca 2 roky po tej skúsenosti mimo citrónov a grepov nekupujem nič, domáce ovocie aj zo šupou je spapkané...

Dobrý lakmusový papierik, nevieš určiť kvalitu ponúkni vtákom...

Na tie červené, zelené, červenozelenožlté, žlté, jablká netreba ani lakmusový papierik, ani vtákov... To sú prezlečené, tvrdé, suché zemáky bez chuti a zápachu. Hnus.
Domáce budem mať, keď si ich vypestujem na balkóne.. Už sú také odrody. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Hej Stani,mám suchý chlieb. Dám ho von vtákom?
Nie daj ho von radšej rukou

Vtákom som v centre osady ešte neskúšal... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Citovat
stani

Na tie červené, zelené, červenozelenožlté, žlté, jablká netreba ani lakmusový papierik, ani vtákov... To sú prezlečené, tvrdé, suché zemáky bez chuti a zápachu. Hnus.
Domáce budem mať, keď si ich vypestujem na balkóne.. Už sú také odrody.
-s-


Nemusíš na balkóne pestovať, pokiaľ sú priatelia ochotný podeliť sa máš jablká, atď...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nemusíš na balkóne pestovať, pokiaľ sú priatelia ochotný podeliť sa máš jablká, atď...

Ja mám stromy (máme) u svokrovcov, len ovocie nemáme. Nebudem to tu rozoberať. Možno inokedy.

Postrehol si dnes, že v Júesej pristál Antonov z Ruska so zdravotníckym materiálom? V Nújorku asi aktuálne znie ruská hymna.. Neber to vážne, to ja len tak, pre náladu, pre jej zlepšenie a preto, že som "pichačný..". Na revanš by im mohli poslať nejakú balistiku. Nie loďou, pekne vzduchom.. :)
Iniciatíve a SPOLUPATRIČNOSTI v zlom, až veľmi zlom období sa medze, ani hranice, nekladú. Idem jesť a spať. Tak ako včera.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-dezinformace-kampan-nakaza-koronavirus-covid-19-nemoc-diplomacie-evropska-unie-fake-news.A200318_123115_zahranicni_dtt

ale s tím věčným 'naší vesnicí ruský agent neprojde' už jsou poměrně trapní. kolikrát jsme to už zažili, že vnitřní problémy se řešily vnějším nepřítelem? :?


Takže fakt, že Rusko a Putin denně do světa vypouští tisíce lží a dezinformací nijak nekomentuješ.. ale na druhou stranu každej, kdo o Putinovi cokoliv negativního napíše je podle tebe "trapnej".

Ty máš hochu v tý svý hlavě evidentně taky dobře rudě naděláno:-(
Registrovaný uživatel
De Neverov zložitostný zákon: Najjednoduchšie témy sú tie, o ktorých nič nevieš... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Meteorológovia konečne potešili, údajne noc bude bez mrazu, ráno uvidím? :shock: :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
pee55kuste jen tak pro upřesnění těch co to neví. Napište těch základních 120 lží Putina
To co Rusko ( nepíši Putin) v pomoci skorividem zcela opomíjím. Chápu, že Vás to hodně sere, ale skutečnost je daná. ( Já to píši za Grofika).
Moderátor
Trocha humoru?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Citovat
Altmann
pee55kuste jen tak pro upřesnění těch co to neví. Napište těch základních 120 lží Putina
To co Rusko ( nepíši Putin) v pomoci skorividem zcela opomíjím. Chápu, že Vás to hodně sere, ale skutečnost je daná. ( Já to píši za Grofika).


Altmann, momentálne píšete za seba, ja zatiaľ nevidím dôvod na reakciu... ;)

pee55 usmerňoval drakulu :D, čakal a nevyšlo, chcel som vedieť koľko krvi bude potrebovať Vlad. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Když zde mohou publikovat tak zvaní rusofobové, tak já jsem známý rusofil Dívám se na televizi a dívám se, jak se odváží socha Koněva. Takto hrdinní Češi strhli pomník Radeckého.Nějak se mi to vše nelíbí. No a tak jsem to napsal, snad se z toho dotyčný nepokaká. Grofiku já se snažím být průhledný i ve svých názorech.
Registrovaný uživatel
Altmann nová doba, nejako sa musia zavďačiť svojím chlebodarcom, berme to z historického hľadiska, nebude to prvý ani posledný krát, že sochy sa menia.
Pozitívum je aj to, že sochu neroztavia a možno ju predajú na Slovensko, ako bola zaslaná žiadosť na zastupiteľstvo...?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To co dnes předvedl Kolář a ta jeho koaliční grupa z Prahy 6 (TOP 09, KDU-ČSL, ODS a STAN) je vrchol ubohosti a zbabělosti.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
Grofik:
Pro mně Konev představuje těch 140 000 lidí, kteří zde padli. Uvedl jsem kácení památníků, pro mně to byl právě Radecký, po roce 1918 se zničilo hodně historických věcí jako byl např. Mariánský sloup.Po roce 45 zase Masaryk Víte co je zajímavé. Vždy v čele jsou lidé, kteří šlápli do guana a měli strach, že příliš páchnou. Viděl jsem, jak v letech 1992-95 komunisté se najednou stávají demokraty, jak děti z rodin komunistů jsou najednou na pomyslné barikádě. No a dnes to jsou snad vnuci těchto lidí, kteří jsou revolucionáři. Všechny tyto revoluce jsou opravdu na dvě věci a obě jsou sprosté. Myslím si, že lidé by měli posuzovat to dobré i špatné.S Koněvem jsem celkem v klidu, neb tam lidé vedení starými komunisty celkem tvrdě protestují proti pomníkům legionářů. Prostě blbci jsou mezinárodní a tak pro by měli chybět zde.
Registrovaný uživatel
Som v cajchu.. Nič nezmrzlo... Na Barackovi 4 kvietky... Zvyšok ešte zavretý... Višňa, hrozno..... Všetko OK... Zajtra sadim....
_______________
Moderátor
Altmann napsal
Trocha humoru?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Já se přidám...

https://youtu.be/a3v1FyP2hKY
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Altmann napsal
Trocha humoru?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Já se přidám...

https://youtu.be/a3v1FyP2hKY


Barbar, Jarek Nohavica je tiez super...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Som v cajchu.. Nič nezmrzlo... Na Barackovi 4 kvietky... Zvyšok ešte zavretý... Višňa, hrozno..... Všetko OK... Zajtra sadim....

A čo? Krumple?
-s-
Moderátor
Tohle také není špatné...

https://youtu.be/RaU_UQ18L5U

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1