Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Notes.

[1] https://www.academia.edu/6417696/Forgotten_war_forgotten_massacres–Korean_War_1950-1953_as_licensed_mass_killings

[2] http://raetowest.org/vietnam-war-crimes/russell-vietnam-war-crimes-tribunal-1967.html#v1217-Sartre-on-genocide

[3] https://www.scientificamerican.com/article/american-consumption-habits/

[4] http://www.newyorker.com/magazine/2007/03/05/the-redirection

[5] http://www.latimes.com/world/middleeast/la-fg-cia-pentagon-isis-20160327-story.html

Daniel Kovalik vyučuje medzinárodné ľudské práva na University of Pittsburgh School of Law.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
1 ) V diskuzích se chovejte slušně a nepoužívejte zbytečné vulgarity, přistupujte k ostatním lidem s úctou, neútočte, nezneužívejte fórum k výhružkám a obtěžování. Příspěvky podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem, skupinám obyvatelstva, zejména pak k etnickým či náboženským skupinám, jakož i příspěvky obsahující obscenity a vulgarismy jsou zakázány.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Milujem ľudí nadávajúcim iným do vrahov, ale na ich správanie sa má sťahovať demokracia...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Grofik:
Děkuji, takto přesně jsem to neznal, snad budou kamarádi pozorně číst.

To nie sú slová grofika, to niekde odpísal a preposlal. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Možná, že bychom se měli zamyslet nad významy pojmů např.
Dobyvatel- Osvoboditel.
Partyzán-Terorista.
Tím nemyslím nic konkrétního, ale tato slova v různých situacích a obdobích mají různé významy.
Hlavně, jestli je vyslovuje člověk, kterému je třeba 30let, 40let,50let, 60let, 70let..............
Registrovaný uživatel
No a je to tak, len nepreskočila strana.
-s-
Registrovaný uživatel
Vždy se to nějak stočí na USA, který tu ale nikdo neobdivuje nebo neglorifikuje..
Nebo jsem si nevšiml. Trump je mi nesympatickej stejně jak Putin. Obamu jsem vůbec nechápal (vyzbrojování "umírněnejch" rebelů v Sýrii atd.) Bush byl podivín, Clinton a jeho aféry..
Registrovaný uživatel
Citovat
stani
Altmann napsal
Grofik:
Děkuji, takto přesně jsem to neznal, snad budou kamarádi pozorně číst.

To nie sú slová grofika, to niekde odpísal a preposlal.


Stani samozrejme nie sú moje, ja uprednostňujem technické zamerania v rôzne smery , politológia mi nie je vlastná to poznať aj podľa úrovne slohovania, a vôbec mi netrhá žilou pokiaľ občas dám nesprávny slovosled ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
USA sú priamo zodpovedné za 10 až 15 miliónov úmrtí spôsobených hlavnými veľkými vojenskými konfliktmi – proti Kórei a Vietnamu a dvomi vojnami v Iraku.

Ovšem tohle je debilita non plus ultra. Běžte tvrdit lidem do J. Koreje, že by jim bylo líp pod klanem Kimů. Vždyť tam za ně USA prolejvaly krev, za jejich nynější život..A válku ve Vietnamu vyprovokoval Severní Vietnam napadením Jižního..

USA podporovaly Khmery, Afghánce/Taliban a další bullshit..ale zrovna tyhle příklady jsou dost mimo.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
stani
Altmann napsal
Grofik:
Děkuji, takto přesně jsem to neznal, snad budou kamarádi pozorně číst.

To nie sú slová grofika, to niekde odpísal a preposlal.


Stani samozrejme nie sú moje, ja uprednostňujem technické zamerania v rôzne smery , politológia mi nie je vlastná to poznať aj podľa úrovne slohovania, a vôbec mi netrhá žilou pokiaľ občas dám nesprávny slovosled ...

Veď v pohode. Mne sa len zdalo, že to Altmann pochopil tak, že Ty si autorom toho textu.
-s-
Registrovaný uživatel
Altmann to pochopil správne, myslím aj ja, ale nenapísal to po lopate, pre niektorých čitateľov... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmann to pochopil správne, myslím aj ja, ale nenapísal to po lopate, pre niektorých čitateľov... :D

Tak Ti asi ďakuje za to, že si to vygooglil.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
O najväčšej demokracii sa ťažko dohľadávajú nepríjemné veci, ale naväzuje na odkazy v ďalšom príspevku z US univerzity..., niektorý "naši"demokrati budú rozdychávať...., zrejme toto bude všetko mať na svedomí niekto s Kremľa... :mrgreen:

Kua, že ja nemajúci rád určité zriadenie musím teraz obhajovať, neskutočné.
Pozitívum toho je, chrbtica ešte drží... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zrejme myslíš slovenskú, nie svoju... Nie som si istý, keďže si mi naznačil, nie raz, že som akýsi menej chápavý, či som užil lieky a podobne.
Na to by som ti vedel odpovedať/reagovať aj hneď. Ešte počkám.

Dnes som v TV zachytil, že ani komunistom sa tak nepodarilo vyprázdniť kostoly, ako covidu... :P
-s-
Registrovaný uživatel
-mas to na majlu-
komplet
{logy-timedate.id-ef-etc.}
Registrovaný uživatel
LCF13hac napsal
-mas to na majlu-
komplet
{logy-timedate.id-ef-etc.}


Diky, mas to u me!
Registrovaný uživatel
Kostoly su otvorene od 7.00 do 18.00 moze ist kto ma zaujem.
Ja chodievam.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Kostoly su otvorene od 7.00 do 18.00 moze ist kto ma zaujem.
Ja chodievam.

A sú aj omše s primeraným počtom veriacich? Ja to neviem, nezaujíma ma to.
-s-
Registrovaný uživatel
Omse nie, volny vstup, pripadne sukromna konzultacia. Nie je svatena voda, preventivne, vstup z ruskom.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Vždy se to nějak stočí na USA, který tu ale nikdo neobdivuje nebo neglorifikuje..
Nebo jsem si nevšiml. Trump je mi nesympatickej stejně jak Putin. Obamu jsem vůbec nechápal (vyzbrojování "umírněnejch" rebelů v Sýrii atd.) Bush byl podivín, Clinton a jeho aféry..


Vždy se to nějak stočí na USA, který tu ale nikdo neobdivuje nebo neglorifikuje..

Přesně tak.To jen rusofilové když už neví kudy kam tak to stočí na USA :roll:
Registrovaný uživatel
Prijemnejšia informácia pre milovníkov lesa.

https://www.nahuby.sk/vyskyt-hub/Nitra/ID8
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
bossi napsal
Paul napsal
Vždy se to nějak stočí na USA, který tu ale nikdo neobdivuje nebo neglorifikuje..
Nebo jsem si nevšiml. Trump je mi nesympatickej stejně jak Putin. Obamu jsem vůbec nechápal (vyzbrojování "umírněnejch" rebelů v Sýrii atd.) Bush byl podivín, Clinton a jeho aféry..


Vždy se to nějak stočí na USA, který tu ale nikdo neobdivuje nebo neglorifikuje..

Přesně tak.To jen rusofilové když už neví kudy kam tak to stočí na USA :roll:


https://youtu.be/TAxyXz2KXgQ
:lol:
Moderátor
Proč se to stočí na USA? Rozumně. Po roce 1945 Holandsko bojovalo o ostrovy v Indonezii
Belgie bojovala o své kolonie v Africe
Francie bojovala, Portugalsko, zde to končilo "květinovou revolucí"
Ještě Arabské státy, kde se angažoval téměř každý, neb tam je ropa ( já fandím Izraeli)
Já také se občas dostanu k USA, ale to je celkem dnes již historická logika. USA jsou jedinou velmoci, ale na její místo se tlačí Čína, která chytře investuje v Africe i Asii.U nás je to takový zlozvyk, za vše může USA, sice to není až tak pravda, ale nějak jiné zprávy chybí o dalších zemích, prostě chybí. Dále a to v nás starší zůstalo, od dětských let za vše špatné mohlo USA, tady má Paul pravdu, ale dnes jsme starší a možná i chytřejší. Tak asi za vše mohou peníze a hlavně nafta a zde v současnosti mají USA neb ta jejich břidlicová nafta má drahou těžbu.
Každý válčící stát ihned začal "rabovat" a zde to je jasné, doslova všichni.
Zajímavý příspěvek jak se na svět díváme v průběhu fyzických let v rozmezí 30- 70 let. Pan kolega zapomněl zahrnout možná i starší, ale fakticky to tak je.

Já se snažím hledat zprávy v ruských novinách, něco v polských i německých, je zajímavé, že získáte i zprávy v čínštině, jen u nás to prostě nejde a proto se mnozí obracíte na Sputnik i další, ale o tom jsem s Paulem i barbarem psal já to nečtu a ty zprávy se tedy z mé strany nedočkáte. Já se přiznám, že jsem rusofil, můj otec zemřel v roce 1990 na Tasmánii rodiny v roce 1948 přišla o majetek či majetky, to je jen pro ty soudruhy co mně zde občas napadají.
Mám rád legraci, černý humor atd. :P :mrgreen: Mám rád inteligentní humor (Stani) a nemám rád blbce.
Registrovaný uživatel
Altmann a ja mam rad taketo pocasie.
Pohlad z Kalvarie na Zobor.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1