Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hod foto tý kachny .Taky mě to zajímá
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Brno... https://www.archspace.cz/exkluzivne-novy-vinny-bar-kaple-snoubi-street-art-s-upcyklaci

Nic pro mě. Ještě bych tam rozlil nápoj a udělal škodu za statisíce :? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
Brno... https://www.archspace.cz/exkluzivne-novy-vinny-bar-kaple-snoubi-street-art-s-upcyklaci

Nic pro mě. Ještě bych tam rozlil nápoj a udělal škodu za statisíce :? :mrgreen:


Mě to poslala žena, ona je na takové kokotinky
Registrovaný uživatel
Jasný
Registrovaný uživatel
Mně to připadá jak obřadní síň krematoria, není nad venkovskou hospodu.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Paul napsal
otravnykomar - tu kachní věc ti určil nakonec archeolog? Jsem na to náhodně narazil. Tip mám co to je. Nebo spíš víc než tip.

Neurcil, lokalni nemel zajem komunikovat, a ze ZČM plzen jsem byl jen informovan ze prospekce za pomoci detektoru kovu neni uplne legalni a mirne se pokouseli zastrasovat. Povidej, jsem zvedavy, uprimne uz ani nevim jestli to jeste doma mam...


Dobře vím, o čem mluvíš. Byl jsem v muzeu taky odmítnut a rovnou s výhružkou paragrafu, jenže jsem měl takovou věc, díky který se najednou vše otočilo a byl jsem přijat málem na červenym koberci...(pachuť zůstala).
Nakonec jsem se do výzkumu pustil sám, (v rovině novověku, abych nikomu nelezl do zelí).

Ta tvoje kachna bude nejspíš hlava prstenu (středověk), ten motiv k tomu sedí. Sice nejde vidět uchycení po stranách..ale to odlomení z jedný strany by sedělo.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dušan, to je jméno? Působí to na mě jak Luděk, shluk písmen :-D
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Maťák podpíše amíkom letiská a voľný vstup vojakom vrátanie vyňatia spod našej jurisdikcie= úloha splnená... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Hodně záleží na inteligenci a znalostí pracovníka muzea a to je opravdu problém, mnohdy z lenosti Vás vyhodí. Dokáží se skrývat za paragrafy, ale většinou jen stačí. Doporučuji se na ně vždy připravit. Patřičné paragrafy co musí si najdete a stále jej opakujte, působí to perfektně. :P :P
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Dušan, to je jméno? Působí to na mě jak Luděk, shluk písmen :-D

XDDDDDDDDDDDDDD
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Hodně záleží na inteligenci a znalostí pracovníka muzea a to je opravdu problém, mnohdy z lenosti Vás vyhodí. Dokáží se skrývat za paragrafy, ale většinou jen stačí. Doporučuji se na ně vždy připravit. Patřičné paragrafy co musí si najdete a stále jej opakujte, působí to perfektně. :P :P

Altmane, zapominas ze to tam hledac nese ze sve dobroty a jeste aby nekoho premlouval natoz na nej vytahoval paragrafy kdyz sam je v sedy zone a je postizitelny :-) To nedava moc smysl.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Hod foto tý kachny .Taky mě to zajímá

Ani nevim kde to Paul vyhrabal, koukal jsem ze na LP to nemam. Tady nevim kde by se to mohlo skryvat, a doma se mi to hledat a fotit nechce, bude to ulozeny nekde hluboko mezi vecma na jindy kam se dlouho clovek nediva. Jestli si to Paul precte muze ti sem hodit odkaz na vlakno
Registrovaný uživatel
toto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trochu z iného súdka.
Našiel som zaujímavý príspevok o francúzskom prezidentovi, ktorý v noci vypadol z okna idúceho vlaku. Zistili to až ráno. Je pravda, že u prezidenta sa po nástupe do funkcie začala prejavovať duševná porucha. Pád z idúceho vlaku prežil ale za pár mesiacov abdikoval.
Susedia, pozor na vášho prezidenta. :D :mrgreen: :mrgreen:

https://www.idnes.cz/technet/pred-100-lety/pred-100-lety-francie-vlak-paul-deschanel-pad-okno-vypadl.A200521_145846_pred-100-lety_vojt?zdroj=vybava_recombee

https://sk.wikipedia.org/wiki/Paul_Deschanel
Moderátor
Otravnykomar napsal
Altmann napsal
Hodně záleží na inteligenci a znalostí pracovníka muzea a to je opravdu problém, mnohdy z lenosti Vás vyhodí. Dokáží se skrývat za paragrafy, ale většinou jen stačí. Doporučuji se na ně vždy připravit. Patřičné paragrafy co musí si najdete a stále jej opakujte, působí to perfektně. :P :P

Altmane, zapominas ze to tam hledac nese ze sve dobroty a jeste aby nekoho premlouval natoz na nej vytahoval paragrafy kdyz sam je v sedy zone a je postizitelny :-) To nedava moc smysl.


Junáku myslel jsem využít chytrosti nad blbosti úředníka, mně se to občas i podaří.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Dušan, to je jméno? Působí to na mě jak Luděk, shluk písmen :-D

XDDDDDDDDDDDDDD


Ono kazde meno je zhluk pismen🙄😳🤔
Juraj je tiez pekne krstne meno. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jednoho juraja jsem znal, měl přes 2 metry a v hospodě po pátém hajloval :-D jinak milý kluk ze slovenska
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Otravnykomar napsal
Altmann napsal
Hodně záleží na inteligenci a znalostí pracovníka muzea a to je opravdu problém, mnohdy z lenosti Vás vyhodí. Dokáží se skrývat za paragrafy, ale většinou jen stačí. Doporučuji se na ně vždy připravit. Patřičné paragrafy co musí si najdete a stále jej opakujte, působí to perfektně. :P :P

Altmane, zapominas ze to tam hledac nese ze sve dobroty a jeste aby nekoho premlouval natoz na nej vytahoval paragrafy kdyz sam je v sedy zone a je postizitelny :-) To nedava moc smysl.


Junáku myslel jsem využít chytrosti nad blbosti úředníka, mně se to občas i podaří.

Proc chodit nestesti naproti ,.)
Moderátor
Otravnykomar napsal
Altmann napsal
Otravnykomar napsal
Altmann napsal
Hodně záleží na inteligenci a znalostí pracovníka muzea a to je opravdu problém, mnohdy z lenosti Vás vyhodí. Dokáží se skrývat za paragrafy, ale většinou jen stačí. Doporučuji se na ně vždy připravit. Patřičné paragrafy co musí si najdete a stále jej opakujte, působí to perfektně. :P :P

Altmane, zapominas ze to tam hledac nese ze sve dobroty a jeste aby nekoho premlouval natoz na nej vytahoval paragrafy kdyz sam je v sedy zone a je postizitelny :-) To nedava moc smysl.


Junáku myslel jsem využít chytrosti nad blbosti úředníka, mně se to občas i podaří.

Proc chodit nestesti naproti ,.)


Já jsem na ně měl štěstí. Fajné lidi. Něco jako výjimka
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Jednoho juraja jsem znal, měl přes 2 metry a v hospodě po pátém hajloval :-D jinak milý kluk ze slovenska


Viem bol to chlapec povodom z Brna...
Original Juraj napr. od Detvy pri piatom pohariku este nevie, ze nieco alkoholicke pije... 😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
Jednoho juraja jsem znal, měl přes 2 metry a v hospodě po pátém hajloval :-D jinak milý kluk ze slovenska


Viem bol to chlapec povodom z Brna...
Original Juraj napr. od Detvy pri piatom pohariku este nevie, ze nieco alkoholicke pije... 😃


nene, v Brně jen studoval, byl nějaké střední nebo východní slovensko, bůh ví... a bylo to pivo
Registrovaný uživatel
Mozne to je, Nemec zo Spisa... 😅🤔
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
toto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nevím no ale kachnu tam úplně nevidím

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1