Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
jj vliv západu je svinstvo, dokonce tu maj několik médií, skrz ně šířej propagandu.

Sputnik, Raptor, Aeronet, Zeman.


počkat...


Pridal by som ešte aj iné médiá...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Grofiku nerozumím..
Pokud myslíš dnešní vliv západu, tak to je snad nad míru samozřejmé..


Dnes môžeš slobodne myslieť do určitej výšky a pľuvanie na "východ" je prémiový bonus ku osobnostnému profilu.
Nič nové aj za socíku to bolo podobné, dnes nám podobný šaškovia predstavujú svetlejšie zajtrajšky...

Domnievam sa strata času na jalovú diskusiu, možno dobré vypisovať počas dlhých zimných dní... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Toto jsem stavěl jako voják VU 3513 jako obranu proti zlým imperialistům1971

https://www.youtube.com/watch?v=GHqCM0idbMo
Registrovaný uživatel
Tady ale plujeme jak na východ tak na západ.. (kauza Floyd, Trump atd.)
Jen ty a barbar plujete jedním směrem, bez logiky, slepě, bez rozumu, bez vlastní iniciativy..ze zvyku.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 28. 6. 2020, 15:25. »
Registrovaný uživatel
Gizeh napsal
Toto jsem stavěl jako voják VU 3513 jako obranu proti zlým imperialistům1971

https://www.youtube.com/watch?v=GHqCM0idbMo


a vyhráli jste?
Registrovaný uživatel
Hmmm ľutujem Tvoju a tebe podobným ich logiku, ale každý hodnotíme podľa hlbky znalosti problémov, to je kolobeh života.

Pokiaľ by si vedel "čítať medzi riadkami" v živote som nebol zástanca určitého systému, ani nebudem, len hodnotím kto čo celkove vo vrcholovej pozícii urobil pre svoju krajinu z hľadiska, vzdelania, bezpečnosti, vedy a kultúry a celkového vzdelanostného systému.
Stále platí večné pravidlo: z múdrym človekom nájdeš kompromis, s hlupákom nikdy...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 28. 6. 2020, 15:52. »
Registrovaný uživatel
Všichni jsme tu tedy hlupáci.
Registrovaný uživatel
https://www.pametnaroda.cz/cs/magazin/pribehy/za-portret-stalina-ve-skolnim-zachode-vezeni-proces-s-nezletilymi-studenty?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=350521&dop_req_id=TO0GENEP9Wg-202006281445&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Moderátor
Paul napsal
Tady ale plujeme jak na východ tak na západ.. (kauza Floyd, Trump atd.)
Jen ty a barbar plujete jedním směrem, bez logiky, slepě, bez rozumu, bez vlastní iniciativy..ze zvyku.


Ja se z vás zbláznim... Ja se tady celou dobu snažím o rovnováhu.. Jelikož historie byla jaká byla.. Fakta jako Mnichov válka osvobození poválečné volby.. Vše je jasné, logické a historická fakta zapadajido sebe... A vy tady děláte ze mě hned obhájce komunistickych zločinu, ba dokonce komunistu..
Já zde hajim naší republiku i s její minulosti, obyčejné lidi kteří v ni žili a také v ní věřili...
A vy jste posraní, že zde propagují komunismus, ba dokonce se někteří klepou jako ratlici viz. Obchodník a chcou se hned radikalizovat..
Znovu nejsem komunista, jsem docela úspěšný ve svém podnikání a nestěžuju si...
Ale zároveň se smějí, historie pouze občas převlékne kabát, ale lidé samotní a jejich povahy se nikterak zásadně nemění
A vy co zde nejvíce a bez sebemenšího pochopení oponujete by jste v jistých dobách byli nejlepšími nelitostnimi prokutatory jelikož jste posraní strachy z naší minulosti... :)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 28. 6. 2020, 16:33. »
Registrovaný uživatel
Chytrej kluk. Všechno ví. I v Anglii byl. Má dokonce i přehled kdo a jak se klepe :-D
Registrovaný uživatel
Barbar co vlastně čekáš...
Já ti i věřim, že to třeba myslíš jinak, ale vyjadřuješ se až obskurně..

Napsat, že za Beneše se vraždilo jak za komunistů..
Že za zločiny komunismu můžou USA, protože vyvolaly studenou válku a paranoiu atomovejma bombama.
(člověk ti může argumentovat, že zvěrstva se děla (a i ve větší míře) i dlouho před studenou válkou, nebo že atomový bomby paradoxně víc životů zachránily než vzaly..ale stejně za měsíc napíšeš to stejný.)

Na to se nedá nereagovat.

Zmínku o prokurátorech nechám bez komentáře, tenkrát to rozčílilo Evropu..Mě ta dedukce spíš udivuje.
Moderátor
Pravda je to, co napíši já. Až sem jsme se dostali. Pěkně to podbarvíte slovíčky jako je demokracie a mnozí sem raději nejdou, neb zde vládne jeden názor. Zde není přijímám jiný názor než ten, na který již nikdo neodpovídá.
Když jste u Beneše tak ten pán podepsal více jak 250 rozsudku smrti.
Víte jistě, že tento pan prezident po tolikém vraždění v ČSR vydal amnestii? Teprve potom již nebylo beztrestné zabít někoho jen proto, že byl německé národnosti, nebo snad kolaborant. Každá doba si nese své problémy. Kolem nás černé huby si brousí nože a Vy se zde dohadujete jako malé děti.
Registrovaný uživatel
Dva mesiace prace. Volno časová aktivita. 😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pohlad č 2. Môžem začať ine blbosti stvarat. 🏋️‍♂️

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hodně trestů smrti padalo za udavačství...A co udavači napáchali a kolik lidí oni přivedli na šibenici...
Moderátor
Paul napsal
Barbar co vlastně čekáš...
Já ti i věřim, že to třeba myslíš jinak, ale vyjadřuješ se až obskurně..

Napsat, že za Beneše se vraždilo jak za komunistů..
Že za zločiny komunismu můžou USA, protože vyvolaly studenou válku a paranoiu atomovejma bombama.
(člověk ti může argumentovat, že zvěrstva se děla (a i ve větší míře) i dlouho před studenou válkou, nebo že atomový bomby paradoxně víc životů zachránily než vzaly..ale stejně za měsíc napíšeš to stejný.)

Na to se nedá nereagovat.

Zmínku o prokurátorech nechám bez komentáře, tenkrát to rozčílilo Evropu..Mě ta dedukce spíš udivuje.


To je zase jen tvá správná kompozice slovíček a nepochopení pointy..
Ja přeci nenapsal, že za zločiny komunismu muže usa, jak asi.
Po válce vlily události (hirošima nagasaki) olej do ohně a už tak válkou zrujnovaná východní Evropa se třasla, že kdykoliv může vypuknut další jaderná a je přeci nanejvýš samozřejme, že to mnohé ovlivnilo...
Pokud si vzpomínám události koncem války v zemich vychazejiciho slunce jsme zde probírali.. Altmann to zde dobře popsal spojenectví mezi USA a SSSR..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 28. 6. 2020, 18:58. »
Registrovaný uživatel
...jak já vás chlapi rád čtu,někdy jsem smutnej jindy veselej,asi budu středopravičák,někdy Paul jindy barbar,každej z vás má pravdu..ale každej úplně jinou a o tom to je najít si tu svou pravdu a nezabít se kvůli tomu ...to je demokracie :) ;) :D :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jak já vás chlapi rád čtu,někdy jsem smutnej jindy veselej,asi budu středopravičák,někdy Paul jindy barbar,každej z vás má pravdu..ale každej úplně jinou a o tom to je najít si tu svou pravdu a nezabít se kvůli tomu ...to je demokracie :) ;) :D :P

Trefa ramires...
-s-
Moderátor
Kácení soch je jediná kultura černé rasy neb nic jiného nedokáži. Těch 10% opravdu chytrých černých lidí budeme muset chránit.
Novotný a spol a další to patří do naší kultury? Žili jsme, naši předci se snažil jak to uměli a parta černých lidí ničí to co oni vybudovali. Začalo to Koněvem)Novotným a skončí u Masaryka.
Jednou v historii toto období lze vysledovat, kdy husité ničili honosné kostely¨Mimochodem. Na aukro jsem umístil knihu, kterou napsal náš skutečně dobrý historik p. Fidler je to život a boj maršála Koněva a žádný zájem a tak si myslím, že takový závěr si dělám pro sebe. Co ti blbci vědí a znají o těchto lidech a my jim tleskáme. Tleskači a bourači, lidé vzpamatujte se a ukliďte Jánošika.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 29. 6. 2020, 9:15. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Kácení soch je jediná kultura černé rasy neb nic jiného nedokáži. Těch 10% opravdu chytrých černých lidí budeme muset chránit.
Novotný a spol a další to patří do naší kultury? Žili jsme, naši předci se snažil jak to uměli a parta černých lidí ničí to co oni vybudovali. Začalo to Koněvem)Novotným a skončí u Masaryka.
Jednou v historii toto období lze vysledovat, kdy husité ničili honosné kostely¨Mimochodem. Na aukro jsem umístil knihu, kterou napsal náš skutečně dobrý historik p. Fidler je to život a boj maršála Koněva a žádný zájem a tak si myslím, že takový závěr si dělám pro sebe. Co ti blbci vědí a znají o těchto lidech a my jim tleskáme. Tleskači a bourači, lidé vzpamatujte se a ukliďte Jánošika.

Viete Altmann pokial "omladina" nemá relevantné témy vrátane generácie pokročilej, pokiaľ pripocitate historicku nevzdelanost výsledky sa dostavia veľmi rýchle...
Môžu byt radi, že nevyrastali v demokratickej Mali, Tanzanie atd. to by ich nenaučili ani pisat ani čítať...
Prejde ešte niekolko rokov a vyspelé demokracie im ukážu kam sa majú zaradiť... 🎺😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grofiku,
to je rána pod pás. Přece se nebudeme porovnávat s africkými kmeny. My jsme tuto etapu také měli v husitské době se četla bible, za Marie Terezii byla povinná školní docházka a tak mně ty černé huby fakt nezajímají. Naší povinnost je bránit to co je naše a tedy i kulturu. No do hor již nepůjdeme na to jsme nemladí, ale snad to omladině dojde až sem dorazí opičí národ.
Pozor. :lol:
Připravuje se zákon, který za takový příspěvek člověka potrestá, tak ještě pár slov od plic než to bude zakázané. Víte dokonce i v Rusku některý filosof uvádí Puškina a asi další 10 umělců, kteří nemají čistou kulturu. Tedy svět opravdu blbce a fakt tento svět není pro starý, slovem se bránit nemůžeme. granáty díky revmatismu daleko nehodíme a místo samopalu potřebujeme útočné brokovnice.
Registrovaný uživatel
Tady se zase sešel zelený mozek s inteligentem, to bude počteníčko...
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tedy svět opravdu blbce a fakt tento svět není pro starý, slovem se bránit nemůžeme. granáty díky revmatismu daleko nehodíme a místo samopalu potřebujeme útočné brokovnice.


Proč by tento svět nebyl pro staré? To, že se někteří staří jedinci nedokáží v dnešním světě prosadit, či ho nedokáží pochopit, nebo se jim stýská po starých pořádcích, to není vina světa, ale především jich samotných.

A závěrem. Je hodně úsměvné, pokud zde stále vyzýváte k používání zbraní. Když jste byl mladý, měl jste samopal, tehdy jste jistě takové myšlenky neměl. Ale to byla Vaše doba, která Vám vyhovovala, i když zde vládli okupanti.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 29. 6. 2020, 10:27. »
Moderátor
Znáte Sheldna z Teorie velkého třesku? Tak i ten dokázal rozeznat ( tedy musel se to učit) co a jak je myšleno. Mohl by jste se na pár dílů podívat? Ještě se musíte učit co je správné. Snad máte nějakou Penny kolem sebe, která Vám pomůže. Jo jsem hrozný recesista. Junák chápe, zcela správně z toho má "prču" zkuste se trochu zamyslet.
Moderátor
Tato země není pro starý, to je název pěkného amerického filmu, který jsem citoval ale Vy dokážete vše přepracovat dle obrazu svého. Sice nejsem sám, ale junáci a mladé dámy o mně pečuji. Přejí Vám to také. Každý z nás se stane Altmannem a potom uvidíte, jak Vás někteří junáci dokáži nakakat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1