Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Chlapci hlavní hormon všeho lék, sily, vitality, zdraví, mládí a hlavně potence je.. TESTOSTERON

Základem pro něj je pohyb( fyzická práce) strava a častý sex...
Pokud se cítíte na h.vno, běžte si jej změřit. Všechno v mužském těle se odvíjí na základě tohoto hormonu...
Registrovaný uživatel
Myslíte si nebo jste přesvědčeni že v dnešní době se bez doplňků stravy a vitamínů v různých podobách neobejdeme? Je dobrý to jíst nebo je to jen tahání peněz z peněženek?
Registrovaný uživatel
Určite áno,problém je že niektoré vitamíny sa v strave nenachádzajú,alebo len v malom množstve.
Registrovaný uživatel
tak mi žena psala, že si mám dát někde něco dobrého a dojet taxíkem, že se mnou potřebuje něco probrat... naštěstí se jen chce jít v sobotu tetovat :D
ženský už fakt neví co by... asi ji zařídím nějakou práci nebo co
Moderátor
Většinu vitamínů přijimaš ve stravě a výhodou je, že jsou dobře vstřebatelne a nezatěžují tolik játra, ledviny jako formou vysoko koncentrovanych tablet,které stejně tělo ve většině vyloučí... Např. Vitamíny skupiny b nejlépe s vajec, masa, luštěniny, celozrnné pečivo, pivo..
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
tak mi žena psala, že si mám dát někde něco dobrého a dojet taxíkem, že se mnou potřebuje něco probrat... naštěstí se jen chce jít v sobotu tetovat :D
ženský už fakt neví co by... asi ji zařídím nějakou práci nebo co


Pěkně pošli pak foto.... Ja už byl 3x ruce ;)
Registrovaný uživatel
Tvé nadšení nesdílím. Ještě je možnost, že to nevydrží... Není schopná ani odběru krve :-D
Registrovaný uživatel
Pokiaľ je reč o vitaminoch čučoriedky sa mi práve vezú z Liptova ešte neskôr brusnice víkend bude hustý na prácu.
Tento druh práce môžem... 😊😊😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Barbar,súhlasím že najlepšie sú vitamíny z jedla,ale zober len vajíčka.Sliepky sú chované v klietkach,žiadnu chrobač a zelené nevidia,tak vitamínov je tam pomenej, oproti chovu,ktorí behá vonku.A až máš foto svojho tetovania,hoď to sem.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Myslíte si nebo jste přesvědčeni že v dnešní době se bez doplňků stravy a vitamínů v různých podobách neobejdeme? Je dobrý to jíst nebo je to jen tahání peněz z peněženek?


Na 95% môžeš existovať bez vitaminovych doplnkov, pokiaľ správne používaš doplnky zo svojho okolia, bylinky, ovocie.
Vinimky sú enormné zaťaženie organizmu.
Momentálne používam B-komplex forte z dôvodu častého chodenia do lesa...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Není to tak strašné, nepříjemné to bylo na vnější straně předloktí...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
tak mi žena psala, že si mám dát někde něco dobrého a dojet taxíkem, že se mnou potřebuje něco probrat... naštěstí se jen chce jít v sobotu tetovat :D
ženský už fakt neví co by... asi ji zařídím nějakou práci nebo co


Pěkně pošli pak foto.... Ja už byl 3x ruce ;)

Já už ho mám odstraněné. Pokud mohu radit /asi zbytečně/ netetovat.
Registrovaný uživatel
To som myslel,že máš niečo veľké a to taká drobnosť. :)
Moderátor
Mám toho dost... ;) některé starší bledé...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:-D
Akorát se mu opět podpořil můj názor... I když žena to chce mít inteligentní... Já myslím, že to nezvládne. Zatím su klidné
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
:-D
Akorát se mu opět podpořil můj názor... I když žena to chce mít inteligentní... Já myslím, že to nezvládne. Zatím su klidné


Už je to nějaký páték,některé 10 i 15let staré .. Z bouřlivé doby... :)
Pozdravuj ženu ;)
Moderátor
grofik napsal
bossi napsal
Myslíte si nebo jste přesvědčeni že v dnešní době se bez doplňků stravy a vitamínů v různých podobách neobejdeme? Je dobrý to jíst nebo je to jen tahání peněz z peněženek?


Na 95% môžeš existovať bez vitaminovych doplnkov, pokiaľ správne používaš doplnky zo svojho okolia, bylinky, ovocie.
Vinimky sú enormné zaťaženie organizmu.
Momentálne používam B-komplex forte z dôvodu častého chodenia do lesa...

Souhlas, ale u některých bylin bych byl opatrný...
Registrovaný uživatel
Ok díky za reakce
Co se týče tetování tak hodně to bolí na zádech.Nejvíc páteř a část lopatek
Obchodíku odběr krve je něco úplně jinýho.Jestli je rozhodnutá tak se s tím radši smiř
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
tak mi žena psala, že si mám dát někde něco dobrého a dojet taxíkem, že se mnou potřebuje něco probrat... naštěstí se jen chce jít v sobotu tetovat :D
ženský už fakt neví co by... asi ji zařídím nějakou práci nebo co


Pěkně pošli pak foto.... Ja už byl 3x ruce ;)

Já už ho mám odstraněné. Pokud mohu radit /asi zbytečně/ netetovat.


Tak podle toho, co jsi měl. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Čučoriedky mi už hovoria Pane. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A nějaký tajný recept....? Mám jen ty "Kanadské" nemám z lesa...
Registrovaný uživatel
Tajný recept nemám, polovica už je v mrazničke a druhá polka pôjde na džem, konzumáciu, doobedu boli cesane...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:)
Registrovaný uživatel
Tvoja otázka Princezná mi dala dôvod na premýšľanie, cez víkend budem mať ešte červené aj čierne ribezle, tak uvidím ci neskusim nejaký mix upatlat... 🤔🤔🤔😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Černý rybíz - za studena, bez zavařování pomlet a jen s cukrem nebo rybíz dám do malých sklenic a steriluji bez cukru...červený klasika marmeláda..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1