Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tajemni-vip-urednici-u-jermanove-maji-platy-jako-ministri-115132#seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=395501&dop_req_id=eN3z6RZf3H5-202008100758&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

ANO bude líp ;) úředníci už se maj královsky.
Moderátor
Myslíte, že by mne ta Jermanová zaměstnala?😜
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-jaderne-zbrane-armada-rakety.A200808_152106_zahranicni_jhr
Registrovaný uživatel
PAvel III - Taky bych měl zájem.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/poklad-zlate-stribrne-mince-tachovsko-14-stoleti-vzacny-cenny.A200810_124043_plzen-zpravy_klu

Divočák to je pán 😁
Moderátor
Kruci a když jsem tam před lety byl, žádné prase mi nic nenašlo!
Registrovaný uživatel
hm zase prasata, jak trapný už..ať jdou do prdele i archáči a muzeum, veřejně lhát.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
hm zase prasata, jak trapný už..ať jdou do prdele i archáči a muzeum, veřejně lhát.


A co mají jako dělat? :mrgreen: :roll: Nikdo mu nedokáže že to našel detektorem
Registrovaný uživatel
A přijde ti normální, že se takhle roky veřejně lže kvůli penězům? NAprosto to zkresluje nálezový informace a význam detektorů v archeologii..

Prostě se veřejně lže, bez ostychu..Není to normální... Ten co to odevzdal a přistoupil na hru s divočákama je u mě korunovanej vůl...
Registrovaný uživatel
Archáči chtějí ten depot a nálezce chce odměnu
Pokud půjdou s pravdou ven tak nálezce dostane hovno .Rozkřikne se to a už jim nikdo nikdy nic neodevzdá
Takže v tuto chvíli ANO já to beru
( určitě na to nejsou hrdí a stydí)
Jestli máš lepší způsob tak sem s ním
Registrovaný uživatel
Mě to nevysvětluj, já vim jak to chodí, nadávam na to od začátku..
Maj změnit legislativu, jakkoliv. Než roky lhát a zkreslovat informace..

Já bych takhle lhát nemohl..A hodně si vážim toho kluka nedávno, co odevzdal depot a jasně řekl, že si nechtěl vymejšlet pohádky...To je borec.

Kraj ve výjimečnejch případech dá odměnu, i když je depot nalezen pomocí detektoru..takže snad je lehčí trošku upravit podmínky, než na veřejnosti ostudně lhát a udávat jiný nálezový informace.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 10. 8. 2020, 12:36. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Mě to nevysvětluj, já vim jak to chodí, nadávam na to od začátku..
Maj změnit legislativu, jakkoliv. Než roky lhát a zkreslovat informace..

Já bych takhle lhát nemohl..A hodně si vážim toho kluka nedávno, co odevzdal depot a jasně řekl, že si nechtěl vymejšlet pohádky...To je borec.

Kraj ve výjimečnejch případech dá odměnu, i když je depot nalezen pomocí detektoru..


Jo to je teda borec :lol:
Za mě vůl a klidně to tu napíšu na plnou hubu ;)
Kraj nějakou odměnu dá ale nikdy nevíš dopředu jakou .Jasně že se našel případ kdy pro nálezce peníze sehnali ale takhle to do nekonečna nepůjde
A zákonodárce bych moc nedráždil.Jen ať to je tak jak to je teď nebo si už nezahledáme :P ;)
Registrovaný uživatel
Měl depot za pár korun co jsem koukal.

Vůl? Větší vůl je pak ale ten, co to odevzdal v článku...Hromadu dukátů hodil eráru.
Registrovaný uživatel
Krutopřísně hustý poklad.
Registrovaný uživatel
Já to řeknu na rovinu, neodevzdal bych tohle. Jako vozim věci do muzea, ale tohle asi ne. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Měl depot za pár korun co jsem koukal.

Vůl? Větší vůl je pak ale ten, co to odevzdal v článku...Hromadu dukátů hodil eráru.


No teď si asi nerozumíme
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Já to řeknu na rovinu, neodevzdal bych tohle. Jako vozim věci do muzea, ale tohle asi ne. :mrgreen:

No a já se přidávám 8) :D
Registrovaný uživatel
Seděl bych na tom, asi nechal další generaci, nebo čekal na lepší legislativu. Nejsem typ člověka, co prodává hned vše.
Registrovaný uživatel
Tady by Ti utrhali ruce :D
Registrovaný uživatel
Tak je to hromada zlata. Ale stříbro bych asi pustil nno
Registrovaný uživatel
To kdysi říkával Cortez..resp. vzkazoval Aztékům..

My Španělé máme nemocné srdce, léčí ho zlato.
Moderátor
Paul napsal
A přijde ti normální, že se takhle roky veřejně lže kvůli penězům? NAprosto to zkresluje nálezový informace a význam detektorů v archeologii..

Prostě se veřejně lže, bez ostychu..Není to normální... Ten co to odevzdal a přistoupil na hru s divočákama je u mě korunovanej vůl...

U nás se ne roky, ale desetiletí lže kvůli penězům i z principu. Včetně těch co tomu tady (údajně) velí.

Ale zase, když se detektory povolí jakože OK, tak je mohou klidně rozdávat každému. Už tak se plení jak o život.
Registrovaný uživatel
Největší prdel bude, až to opravdu vyhrabou někde prasata..Tomu nikdo už neuvěří :lol:
Registrovaný uživatel
https://www.facebook.com/watch/?v=299362197936997

To je ženská . Takových víc !
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paul napsal
Já to řeknu na rovinu, neodevzdal bych tohle. Jako vozim věci do muzea, ale tohle asi ne. :mrgreen:

No a já se přidávám 8) :D

To ja s cistym svedomim take :-D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1