Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
takže nejsem žádná pepík a nezastávám názor, že naše pivo je nej ... věřím, že na slovači máte rovněž dobré ;)
Moderátor
kacuro: ty ideš dnes do rachoty a ja dnes začínam 3-týždňovú dovolenku... :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Facctory. Milá moja krásna mladá pani odišla s ratolesťami k starenke do Veľkých Levár.
Moderátor
archy, takže manželka má korene na záhorí?
Moderátor
Jasná páka :)
Moderátor
a ked si ju spoznal, nepotreboval si tlmočníka???? :lol: :lol:
Moderátor
Ona už je druhá generácia, ona už hovorí. Jej mama (moja svokra) keď je v Hlohovci tak taktiež hovorí, ale v Levároch vyprávjá. Neboj sa, mal som problémy deď mi starenka prvý krát ponúkala ertéple... :)
Moderátor
používa sa s krátkym e, t.j erteple, alebo inak grumbír.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tak už jsem v práci, naštěstí tu nemáme na víkend žádné akce, takže budou nohy na stole a oči v sloup :D
Registrovaný uživatel
factory: jsem rád, že jsi rovněž srandista, holt si naší diskuzy na jiná témata můžeme odbývat zde ;) kvůli starým bručounům je právě ČNS v takovém stavu (úpadkovém), v jakém je :D
Moderátor
jasne, len musíme požiadať Zdenka, aby občas premazal to naše tlachání... :lol:
Registrovaný uživatel
NEMAZAT - ARCHIVOVAT !!!!
Registrovaný uživatel
Tak, bratia... prej u vás našli tajný muniční sklad... jste se připravovali na invazi, co ? :D :P
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
tajný bol do včera, dnes už tajný nie je....všetci o ňom vedia.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Chlapi, vůbec nechoďte na www aurea cz ... zrušil jsem si noťas - nerozjedu systém ani v nouzovém režimu... a to jsem měl nainstalované i AVG :D

Pěkně zavirované... sakra... asi na ně podám žalobu :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 23. 7. 2007, 16:32. »
Moderátor
Nazdar banda. Nemyslite si že sa vyhýbam vašim krásnym zlatým rečičkám, je mi však po sobote strávenej na osade ešte zbytkovo zle, ledva sedím. A dnes v práci..... :( to bolo teda žúžo. Inak aby ste ma správne chápali, zle mi je z toho mladého grilovaného prasiatka čo sme tam papkali, z čoho iného predsa nie? Aby ste sa zas nedomýšľali. Zajtra sa tu za vami zastavím a opäť budem s vytaseným mečom hájiť záujmy poctivých numizmatikov proti odrbkávanialačným deväťhlavým drakom.
Moderátor
Kacuro a nemaj blbé poznámky dobrééé?! :)
Registrovaný uživatel
ještě že jsem nečetl předchozí příspěvek :)

Archypov: vidíš vidíš, už v bibli Ti Pán Bůh jasně sdělil, že nemáš pěstovat obžérství, teď jsi na to dojel a dobře Ti tak, ruka Páně Tě trestá, aby ses příště vyvaroval takovýmto neřestem :D abys to však odčinil, dej si 10x otčenášů a 50x zdrávasů ;) :D
Moderátor
Tých zdravasov som zvládol iba 48 a dostal som hlad :)
Registrovaný uživatel
Hm selátko by bylo moc fajn a jestli nebylo úplně v pořádku , měl jsi to Archy pořádně zapít :mrgreen:
Moderátor
Jáááj Tome, veď v tom je ten vtip..... že práveže som to poriadne zapil :).
Registrovaný uživatel
A potom není na groše, viď :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
no chlastat bys také Archy tolik neměl, když Ti to nedělá dobře ;) u nás se říká (možná i u vás) pij s mírou, takže buď tam žádný Míra s Tebou nebyl, nebo byl ten Míra větší alkáč než TY :D
Moderátor
:)
Moderátor
Robbie: mne aurea zrušila firefox, ale inak nič vážne sa nestalo.....naštastie...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1