Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 752 753 754 755 756 757 758 759 760 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
pavelgregor napsal
Svět se kvůli tomu nepo... Včera jsme odvezli jabka na pálení, a navíc vína se letos opět dost urodilo, a vypadá, že bude dobrý, takže mě čekaj lepší zítřky. :P


Konečne na tomto fóre normálny prístup k životu... :mrgreen: :twisted:
Moderátor
Ořechy se taky urodily. ale po těch tropických lijácích to vypadá, že jich hodně uhnije. Leží to na zemi 4 dny a už některý klíčí!! :o
(Prostě toho spadlo moc naráz a dlouho mi trvá, než to posbírám. Neleží to tam jen tak, jen proto, že by se mi nechtělo. Se mi sice nechce, ale sbírám.)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 18. 9. 2014, 2:14. »
Registrovaný uživatel
Asi ses narodil už starej! :twisted: :twisted:
Pavel_III napsal
Měl jsem já vůbec pubertu?
Moderátor
Garfield52 napsal
Asi ses narodil už starej! :twisted: :twisted:
Pavel_III napsal
Měl jsem já vůbec pubertu?

Anebo do hudebně hloupé doby. Ale jak známo, ti tvrdí rokeři, pankáči a máničky jsou naprosto odvázaní z tohoto: https://www.youtube.com/watch?v=4-U5f3T5O7Y . Já su spíš na této úrovni :mrgreen: Takže asi tak.
Registrovaný uživatel
Malé zamyšlení:
V našem tisku jsem se dočetl, že politická strana ODS, která má 17.944 členů, je zadlužena částkou, které šplhají až ke 42 milionům a z tohoto důvodu její předseda Petr Fiala zřídil u Komerční banky účet s názvem PRO ODS, PRO BUDOUCNOST s číslem 107-8490810247/0100, do kterého sám přispěl částkou 30.000 Kč na oddlužení strany, kterou vede.
Ovšem co mne zaráží je jeho prohlášení, že:

„Lidé mi říkali, že chápou, že nás dluhy zatěžují, ačkoliv nikdo, kdo v současné době v ODS je, za ně nemůže."

Proto se ptám, kdo za ten 42 milionový dluh může? Ti členové ODS, kteří tuto stranu zadlužili již nejsou jejími členy? Jak může strana, která si nedokáže pohlídat vlastní finance, chtít vládnout naší (zadlužené) České republice?

Tyto moje poznámky nejsou myšleny jako útok na pravicové voliče a hlavně ne na členy ODS, ale pouze mají sloužit k zamyšlení a to kam až dospěla naše v minulosti nejsilnější politická strana.
Moderátor
PRO BUDOUCNOST bych PRO ODS nedal ani zlámanou grešli. ;)
Registrovaný uživatel
Na tom se krasne demonstruje, jak jsou politici inteligentni a rozumni skrz ekonomicka rozhodnuti. Pravdepodobne dluh vznik skrz investice do voleb - strany pocitaji, ze ziskaji spoustu kresel a za ne pak spoustu penez a dalsi penize od sponzoru. A tak do volebniho gulase nainvestuji mraky penez. Kdyz ale kresla nedostanou, nedostanou ani penize od statu a prijdou i o sponzory (neboli malo mist = malo kresel = malo verejnych zakazek pro sponzory = malo penez od sponzoru). A vznika dluh.

A uplne stejne se dela i statni rozpocet. Pocita se s penezi, ktere nejsou. Neuspech se svede na "krizi", pritom jediny, kdo za to muze, jsou prave politikove, co o tom rozhoduji. Ale neschopnost v tomto ekonomickem pocinani delaji i "profesionalove" na slovo vzati - viz treba ekonomicky vzdelany, lec zjevne ekonomicky neschopny kandidat na prezidenta, ktery sice nakonec penezni diru zalepil, ale uplatky v primem prenosu (az kdyz dostal kreslo, tak najednou se objevili sponzori).
Moderátor
Tovy napsal
A uplne stejne se dela i statni rozpocet. Pocita se s penezi, ktere nejsou. Neuspech se svede na "krizi", pritom jediny, kdo za to muze, jsou prave politikove, co o tom rozhoduji. Ale neschopnost v tomto ekonomickem pocinani delaji i "profesionalove" na slovo vzati - viz treba ekonomicky vzdelany, lec zjevne ekonomicky neschopny kandidat na prezidenta, ktery sice nakonec penezni diru zalepil, ale uplatky v primem prenosu (az kdyz dostal kreslo, tak najednou se objevili sponzori).

Připomněl bych Kalouska a jeho tvrzení, že naše HDP poroste, byť všude jinde okolo šel růst do mínusu a on hujeřil. Jsem ho tehdy chtěl kopnout do rypáka.

Ale do dluhů se člověk může dostat ani neví jak. Stačí krajně neúspěšný půlrok (zaměstnanci to mají jinak, ale pokud jim firma nezaplatí výplatu, jsou na tom najednou stejně blbě).

U politických stran to je ale trochu jinak. Obzvláště u ODS. Členy to nemá a sponzoři a kmotři jedno jsou, takže jakmile byla snaha o nějaký právní pořádek - akorát předsednictvu to nějak nedošlo a pořád se tvářili jakože jim patří svět a že si mohou všechno dovolit. Takové Bobošíkové ty její politické hrátky cáluje manžel, ale i ten už asi řekl "DOST! Nemáme na to a naše rodina je příliš malá." 8)
Registrovaný uživatel
Hovorí sa, že obdobie transformácie socializmu na kapitalizmus je dobou rozkvetu.
Akého rozkvetu?
U vyšších vrstiev rozkvitá rozkrádanie a korupcia a u nižších bieda.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Myslim, ze nejhorsi neni korupce a rozkradani. Nejhorsi je to, co zustalo v lidech. Bohuzel vetsina lidi dneska kouka na jakekoliv uspesne podnikatele jako na ty, kdo si nakradli. Jenze tech, co si nakradli, az tak moc neni. Nikdo uz nevidi to ohromne mnozstvi prace do toho dane. Misto toho, aby vecer sel s kamarady chlastat a bavit se, musel pracovat, protoze chodil na VS, rozjizdel firmu a vsechno to musel nejak utahnout. Vikendy? Dovolena? Nic z toho neexistovalo.

Bohuzel pro obycejne lidi, co v praci neudelaji ani krok navic, jsou vsichni uspesni podnikatele jedna pakaz. Zvlast na vesnici..
« Poslední úpravu provedl(a) Tovy v 19. 9. 2014, 8:18. »
Registrovaný uživatel
Chlapi, politiku nééééé!!! ;) Takovýhle debaty nikam nevedou. Každej má svou pravdu a tu protivníkovu prostě neuzná. Obvykle to pak sklouzne do jedný megahádky, viz svého času řádění blázna Pepy na aukrofóru. Hrozně rád si tady čtu postřehy o sběratelství a historii, proto tady jsem. ;)
Registrovaný uživatel
Konto se stále navyšuje, ovšem co měl na mysli dárce, který daroval 0,59 Kč?

http://www.kb.cz/cs/on-line-sluzby/on-line-informace/transparentni-ucty/112619836-pro-ods-pro-budoucnost/detail-uctu-1078490810247.shtml
Registrovaný uživatel
Asi si zřídím transparentní účet, kam budou moci bohatí a úspěšní příspívat na mou sbírku :mrgreen:
Moderátor
Chce to ale si zřídit účet bez poplatků za příchozí platby jinak tě takový přispěvatelé s 0,59Kč brzy zruinujou :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Proto budu právě přijímat jen platby od bohatých a úspěšných, kteří budou (pokud možno pravidelně) přispívat částkami v řádech tisíců Kč :D
Moderátor
Tovy napsal
Myslim, ze nejhorsi neni korupce a rozkradani. Nejhorsi je to, co zustalo v lidech. Bohuzel vetsina lidi dneska kouka na jakekoliv uspesne podnikatele jako na ty, kdo si nakradli. Jenze tech, co si nakradli, az tak moc neni.

Myslím, že většina lidí dokáže rozlišovat mezi těmi poctivými (a úspěšnými) a mezi těmi, kteří se ke svému majetku nedobrali zrovna košér způsobem. Bohužel ti druzí jsou často právě ti, co mají vliv a často si koupili i kus státu. No bodejť, protože jinak by v právním státě museli už dávno být na hradě.
........
Na Mírově.

No a pak je tu skupina těch, kteří se k těm druhým druží a ti těm, kteří poukazují na nečisté praktiky těch významných podnikatelů a zbohatlíků, nadávají do závistivců atd.
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
Chce to ale si zřídit účet bez poplatků za příchozí platby ...

ucet s poplatkami za prichadzajuce platby?
to snad nemyslis vazne :shock:
_______________
Registrovaný uživatel
Dochtor hutori pri operacii šestričke:
podajce mi skalpel
...podajce mi tampon
...špiritus
...tampon
... špiritus
...špiritus
... špiritus
...kvašnu ogurku...
Registrovaný uživatel
pro tocomabyt:
Nebudu jmenovat příjemce, ale z českého běžného účtu na český běžný účet si z 2 000 strhl příjemce 35,-. Cca 14 dní stará zkušenost.
Registrovaný uživatel
no moc sa mi tomu nechce ani verit.
poplatok za prijatu platbu, nech je akykolvek, je proste absurdita.

to je taky problem zmenit banku ?
dobry den, vazena pani za okynkom, a tymto u vas rusim ucet ?
baniek je predsa vsade jak hoven.
zrusim ucet, prejdem si ostatne, a nieco vyberem.
_______________
Registrovaný uživatel
Já nejsem příjemce. Jinak souhlas.
Registrovaný uživatel
Já si tuhle dělal srandu o návratu sochy maršála Radeckého na Malostranské náměstí v Praze, ale tenhle český pomahač Habsburků tam skutečně znovu bude stát, tentokrát tedy trochu bokem (hledej šmudlo) :) Toto je vítězný návrh (dnes byl zveřejněn) na revitalizaci náměstí, návrh je to velmi konzervativní, nikoho neurazí a zároveň si z toho nikdo nesedne na pidel. Tak je to asi v pořádku :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jo tam vzadu! Skromně v koutku u zdi! Jeden z našich největších vojevůdců! Proč ho nevrazili víc doprostřed? (Ale teda dost jsem se nadřel s tím hledáním, ale našel, šmudla, našel.:))
Registrovaný uživatel
Víc doprostřed nemohli protože ve skutečnosti to tam vypadá takto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Však tam dali něco jako kašnu, takže kdyby se chtělo...
A jinak, jasně že vím, že na původním místě jsou koleje a dráty. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 752 753 754 755 756 757 758 759 760 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1