Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 757 758 759 760 761 762 763 764 765 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ja kdysi davno dostal od znameho z USA dva jedny z prvnich prenosnych pocitacu, ktere jejich firma vyrazovala - byly velke jak sici stroj a podobny kufrik, uvnitr bylo klasicke PC (mozna nejaka 286) a jen mely oteviraci klavesnici a dvoubarevny hercules ci jaky display. Dal jsem to kamaradum. Treba jsem udelal VELKOU chybu :)
Registrovaný uživatel
Mal som atari 800 xe aj 130 xe . ostala mi po nom jedine nejaka mini prirucka amaterska a par fotiek :-D stare dobre casy, ked sa hralo a nervovalo do rana
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Uz som sa tesil ze retardi zo sparty zariadili kontumacnu vyhru pre slovan :-D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Fidzi napsal
Maďarsko - krajina, kde zajtra znamená včera.
Nový návrh daňového zákona na rok 2015 obsahuje, že poskytovatelia internetu budú platiť 150 forintov (HUF) = 0,5 EUR za každý gigabajt prenesených dát. V Maďarsku sa v roku 2013 cez internet preniesli dáta prevyšujúce miliardu gigabajtov... Maďarsko v súčasnosti už zdanilo aj telefonické hovory, SMS a MMS správy.

Doufejme, že to tu (a v Maďarsku) nesleduje Kalousek!! Jako správný jakobypravičák zvyšuje daně chudším a snižuje bohatým.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Fidzi napsal
Maďarsko - krajina, kde zajtra znamená včera.
Nový návrh daňového zákona na rok 2015 obsahuje, že poskytovatelia internetu budú platiť 150 forintov (HUF) = 0,5 EUR za každý gigabajt prenesených dát. V Maďarsku sa v roku 2013 cez internet preniesli dáta prevyšujúce miliardu gigabajtov... Maďarsko v súčasnosti už zdanilo aj telefonické hovory, SMS a MMS správy.

Doufejme, že to tu (a v Maďarsku) nesleduje Kalousek!! Jako správný jakobypravičák zvyšuje daně chudším a snižuje bohatým.


Ehm, Babiš...
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Uz som sa tesil ze retardi zo sparty zariadili kontumacnu vyhru pre slovan :-D

Eskorta od hraníc až na štadión, tam obrnené transportéry a vodné delá... Taká česť sa nedostane ani prezidentovi. Nakoniec aj tak vytrhajú sedadlá, niečo podpália a rozbijú. Predpokladám vek 15-18 rokov. Prečo to všetko platíme ? Nebolo by lepšie zrušiť celú skorumpovanú ligu a tie peniaze dať na detské futbalové kluby ? :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 24. 10. 2014, 10:08. »
Registrovaný uživatel
Viete kedy je človeku najlepšie samému?
Keď dedí...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Poučný životný príbeh pre všetkých "investorov" do komodít - striebra, zlata ...

Nelson Bunker Hunt bol s najväčšou pravdepodobnosťou najbohatším človekom na planéte. Spolu s bratmi držali veľké množstvo striebra, ktorého cena padla z 50,35 dolára za uncu na 10,80 dolára. Po páde biznisu so striebrom si s bratmi zobrali úvery, aby vykryli straty- predali veľkú časť majetkov, dokonca položili aj rodinnú firmu Placid Oil Company...

http://www.aktuality.sk/clanok/264059/bol-najbohatsi-na-svete-prisiel-takmer-o-vsetko-zomrel-texasky-naftovy-kral-nelson-bunker-hunt/
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Poučný životný príbeh pre všetkých "investorov" do komodít - striebra, zlata ...

Nelson Bunker Hunt bol s najväčšou pravdepodobnosťou najbohatším človekom na planéte. Spolu s bratmi držali veľké množstvo striebra, ktorého cena padla z 50,35 dolára za uncu na 10,80 dolára. Po páde biznisu so striebrom si s bratmi zobrali úvery, aby vykryli straty- predali veľkú časť majetkov, dokonca položili aj rodinnú firmu Placid Oil Company...

http://www.aktuality.sk/clanok/264059/bol-najbohatsi-na-svete-prisiel-takmer-o-vsetko-zomrel-texasky-naftovy-kral-nelson-bunker-hunt/


Dnes žijeme vo veľmi chorej dobe a investovať do komodýt ako zlato, striebro, platina, ... sa stále podľa mňa vyplatí, drahé kovy sa budú vždy dať predať, aj keď pod cenu. ALE! pokiaľ budú burzy, bankové domy, rejtingové spoločnosti a t.ď. ovládať rodinné klany, čo sa tak skoro nezmení :-/ je to hop alebo trop
Moderátor
Nejhorsi problem spekulantu je ten, ze si zacnou uvedomovat realitu vetsinou az pote, co o vsechno prijdou.. a je videt, ze nezalezi na tom jestli jde o drobneho spekulanta nebo miliardare. Pritom tito lide pokrivuji trh a okradaji i lidi, kteri jejich hru nehraji.
Pokud jde o investice do stribra, tak si dobre pamatuju ty radobyzasvecene clanky o tom, jak se svetove zasoby stribra rychle tenci apod., pritom clovek nemusi byt ani ekonom, ani genius, aby mu doslo, ze u kovu ktereho se tezi pres 20 000 tun rocne neco takoveho neni mozne a ze je vzdycky lepsi investovat do vice veci nez se zamerit jen na jednu (a taky ze investice do zlata je nejen mnohem bezpecnejsi, ale diky osvobozeni od DPH i levnejsi).

Vtipne je, ze tihle 'investori' jsou medii casto adorovani jako velci odbornici :)
Moderátor
tenzor suhlasim s Vasim nazorom!
_______________
Registrovaný uživatel
Tenzor: problém je u Ag to DPH, jinak bych ho viděl perspektivnější než to zlato a spotřebovává se ho asi opravdu více jak těží, ale v ostatním souhlas...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
janicek napsal
Fidzi napsal
Poučný životný príbeh pre všetkých "investorov" do komodít - striebra, zlata ...

Nelson Bunker Hunt bol s najväčšou pravdepodobnosťou najbohatším človekom na planéte. Spolu s bratmi držali veľké množstvo striebra, ktorého cena padla z 50,35 dolára za uncu na 10,80 dolára. Po páde biznisu so striebrom si s bratmi zobrali úvery, aby vykryli straty- predali veľkú časť majetkov, dokonca položili aj rodinnú firmu Placid Oil Company...

http://www.aktuality.sk/clanok/264059/bol-najbohatsi-na-svete-prisiel-takmer-o-vsetko-zomrel-texasky-naftovy-kral-nelson-bunker-hunt/


Dnes žijeme vo veľmi chorej dobe a investovať do komodýt ako zlato, striebro, platina, ... sa stále podľa mňa vyplatí, drahé kovy sa budú vždy dať predať, aj keď pod cenu. ALE! pokiaľ budú burzy, bankové domy, rejtingové spoločnosti a t.ď. ovládať rodinné klany, čo sa tak skoro nezmení :-/ je to hop alebo trop


Ehm, nezapomněl autor článku napsat že tu bublinu způsobili oni dva?
Registrovaný uživatel
Do firmy príjmu nového zamestnanca a majster ho hneď vezme do prarády: Tak mladý, tu máš metlu a pôjdeš zamiesť halu.
Ale ja som inžinier! - hovorí nováčik.
Aha! - škriabe sa majster za uchom, - tak ja ti to ukážem.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Postaršia manželka vyvíjajúca enormnú snahu vyzerať mladšie hovorí: Drahý, myslíš, že bez podprsenky vyzerám lepšie?
Manžel skloní noviny a vraví: Áno zlatko, vyrovnalo ti to vrásky na tvári.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Najtrapnejsia situacia v zivote? Ked uplne instinktivne zahrabnete ruku do vlasov lekara, ktory vam prehliada semenniky.

Rozhovor Čecha a Slováka.
Slovák: „Mám novú manželku - Betu.”
Čech: „Kolik je Bete?”
Slovák: „Dvakrát, trikrát do týždňa.”
Čech: „Nee, kolik je Bete?”
Slovák: „Však ti vravím - dvakrát, trikrát do týždňa!”
Čech: „Nee, já myslím, jak je Beta stará!”
Slovák: „No, horšie ako tá mladá...” :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Stretnú sa dvaja: Pätnásť rokov vás poznam a celý čas si kladiem stále tú istú otázku.
Akú?
Kto nosí vaše košele, keď sú čisté?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dneska mi přišla nová várka čajů, čuji dlouhou zimu, tak jsem udělal pořádnou objednávku. Zde na ukázku jeden "menší" Pu er koláček roč. 2007. Pro lepší představu velikosti jsem ho vyfotil s pražákem :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ha, super! Prosimte jak to dlouho vydrzi? Ja uz tu jeden mam asi 5 let :) A mam tu pixly kvalitnich caju z Ciny a Taiwanu uz taky par let nektere maji. Jsou jeste zadelane otrhavacimi vicky, nebo slisovane v saccich.
Moderátor
kacuro: asi sis na mne nevzpomnel, ze? :)
Registrovaný uživatel
Já zatím koupil testovací sadu abych věděl co příště koupit ve větším ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Registrovaný uživatel
tenzor: toto byla zásilka od českého prodejce. Čínu jsem ještě neobjednával, páč kamarádka, přes kterou to šlo, dělá drahoty :(

Tovy: nemám doma podmínky na to, abych ty čaje nechal dál zrát, takže si rovou kupuji starší Puery a hned je pijime. Pak ještě kupuji oolongy, což jsou spíše sezonní čaje, takže je také vypijeme během roku. Proto jsem teď vzal větší zásilku (hlavně oolongů), abych do jara vystačil, dokud ještě jsou. Loni jsem vzal málo, v únoru jsme měly vypito a pak už se u mého dodavatele nedalo skoro nic sehnat ...

SakoMDKcz: pěkná sbírečka pidi hnízd :D
Moderátor
kacuro: co se da delat, asi zase nakoupim draze v Brne :)
(takhle vymeteny suplik od caju jsem nemel snad 10 let)
Ale kdybys mel nejake tipy na dodavatele kvalitniho caje, tak prosim napis.
Moderátor
Tata dostal před mnoha rokama čaj z Nepálu v krásné dřevěné krabičce. Párkrát se ho napil a potom, co nemohl čtyři dny spat, to jeho pití vzdal. Od té doby vůbec nemože pit černý čaj (jakýkoliv- asi psychika), protože by byl celou noc vzhůru- pozoruhodné ;)
Moderátor
pavlinka napsal
Tata dostal před mnoha rokama čaj z Nepálu v krásné dřevěné krabičce. Párkrát se ho napil a potom, co nemohl čtyři dny spat, to jeho pití vzdal. Od té doby vůbec nemože pit černý čaj (jakýkoliv- asi psychika), protože by byl celou noc vzhůru- pozoruhodné ;)

Esi u teho přestane aj pálit/řezat (nende tak snadno popsat) oko (nebo aspoň nezhoršuje) a člověku to furt myslí, tak sem s ním!! Někdy by se mi hodil, když potřebuju počítat a termín se blíží! :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 757 758 759 760 761 762 763 764 765 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1