Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 969 970 971 972 973 974 975 976 977 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
taky nevim o tom, ze by chtela australska vlada svym obcanum vzit jakoukoli moznost se branit, jako neomarxiste v EU.. a hlavne, co jsem slysel, tamni muslimska komunita casto spolupracuje s policii, coz je v Evrope, kde kazdy ctvrty muslim fandi islamskemu statu (cili potencionalni terorista a teroristy bude kryt) a kazdy treti chce zrudny staroveky system prava sarija, prilis nehrozi. Taky nevim o tom, ze by do Australie proudily statisice "uprchliku" a mistni je vitali, aniz by se starali, odkud prichazeji a co jsou zac...

Nó, zas tak růžové to taky není ale lepší než v Evropě rozhodně.
Získat zbrojní pas je mnohem obtížnější než v době kdy jsem přišel.
Na muslimskou spolupráci s policií bych nevsadil ani děravý norimberský početňák ;)
Ale od roku 2010 /Labor party prohrála volby/ přestaly připlouvat lodě s nelegálními přivandrovalci protože je důsledně vracíme nebo posíláme jinam. :P
Registrovaný uživatel
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/strelec-mnichov-utok-na-obchodni-centrum-olympia-fbb-/zahranicni.aspx?c=A160723_095846_zahranicni_aba

a už je z něj Němec, jsou dvě svědectví (jedno kde řval aláh akbar) ale vybralo se to druhý, od muslima co pomáhal (muslim co pomáhá je taková berlička u každýho atentátu).

Jmenoval se Ali Sonboly, kde vzali toho Davida??? :evil:
Registrovaný uživatel
to se tady bude líbit...

http://www.lidovky.cz/pres-hranice-chodi-sexualni-predatori-a-cernosi-se-zabijeji-porad-rika-trumpuv-serif-gnj-/zpravy-svet.aspx?c=A160722_115228_ln_zahranici_msl
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
xjert: tak porad je to o dost lepsi nez v Evrope, vetsi pocet zmarenych utoku, zadny s desitkami obeti, taky nevim o tom, ze by chtela australska vlada svym obcanum vzit jakoukoli moznost se branit, jako neomarxiste v EU.. a hlavne, co jsem slysel, tamni muslimska komunita casto spolupracuje s policii, coz je v Evrope, kde kazdy ctvrty muslim fandi islamskemu statu (cili potencionalni terorista a teroristy bude kryt) a kazdy treti chce zrudny staroveky system prava sarija, prilis nehrozi. Taky nevim o tom, ze by do Australie proudily statisice "uprchliku" a mistni je vitali, aniz by se starali, odkud prichazeji a co jsou zac...


To nezpochybnuju, nicmene by byla naivni predstava, ze jsou vuci problemum dnesni doby imunni. Viz ty linky. A ani geograficka poloha jim moc nepomuze ;) .
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ale od roku 2010 /Labor party prohrála volby/ přestaly připlouvat lodě s nelegálními přivandrovalci protože je důsledně vracíme nebo posíláme jinam. :P


Cetl jsem pred casem clanek o existenci nejakeho specialniho fondu na uplatky pro prevadece, aby lode s uprchliky posilali zpet do Asie. Tak se na to musi :D ...
Moderátor
Voloda16 napsal
to se tady bude líbit...

http://www.lidovky.cz/pres-hranice-chodi-sexualni-predatori-a-cernosi-se-zabijeji-porad-rika-trumpuv-serif-gnj-/zpravy-svet.aspx?c=A160722_115228_ln_zahranici_msl
Moderátor
Wjem napsal
Voloda16 napsal
to se tady bude líbit...

http://www.lidovky.cz/pres-hranice-chodi-sexualni-predatori-a-cernosi-se-zabijeji-porad-rika-trumpuv-serif-gnj-/zpravy-svet.aspx?c=A160722_115228_ln_zahranici_msl


Vítězství Trumpa bude další hřebíček do rakve sluníčkového neomarxismu. Hip hip, Donalde do toho...
Moderátor
Zvolení Trumpa = začátek definitivního rozkladu USA.
Registrovaný uživatel
Donald po príchode do Bieleho domu zistí cez poradcov , že všetko je OK vo svete a nič zásadne meniť nebude , ale je predvolebné obdobie kde je dovolené skoro všetko... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jó, jakože mu nějaký sir Humprey řekne co a jak? :)
Registrovaný uživatel
Napríklad. :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jo Volodo máš pravdu mě se to líbí a druhým to nevnucuji....a v tom je ten rozdíl 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Zvolení Trumpa = začátek definitivního rozkladu USA.

Pokaždé se musíš podívat jaká je jiná alternativa, já pevně doufám že vyhraje. ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Zvolení Trumpa = začátek definitivního rozkladu USA.

Pokaždé se musíš podívat jaká je jiná alternativa, já pevně doufám že vyhraje. ;)

V tom případě je skoro tragédie, že ho nemohou zvolit v Číně nebo v Rusku.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Pokaždé se musíš podívat jaká je jiná alternativa, já pevně doufám že vyhraje. ;)

bohuzial, je to tak.
proste je to furt o volbe mensieho zla, nech vypada akokolvek podivne.
_______________
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Zvolení Trumpa = začátek definitivního rozkladu USA.

aky je tvoj predpokladany scenar rozkladu USA po zvoleni Trumpa ?
alebo inak - co je to tam podla teba dnes ?
_______________
Registrovaný uživatel
Já pamatuju jaké zděšení vládlo když kandidoval Reagan a nakonec to byl jeden z nejlepších presidentů co Amerika měla.
Trump si především nepotrpí na politickou korektnost a to je velice důležité protože většina dnešních politiků se neodváží problémy ani pojmenovat natož pak řešit. :evil:
Moderátor
Že si nepotrpí na politickou korektnost je jedna věc, že je to žvanil, tlachal a hraje to na nejnižší pudy v páté cenové těsně před zavíračkou je věc druhá.

Scénář rozkladu jsem dosud nezvažoval, ale asi ne zcela nepodobné možnostem po Brexitu (svobodné Skotsko!!).
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
... možnostem po Brexitu (svobodné Skotsko!!).

Tady je zajímavý článek na toto téma /bohužel jen v angličtině/ono to s tím svobodným Skotskem nebude tak horké ;)
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/07/23/nicola-sturgeon-takes-political-fantasy-to-new-heights/
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Trump si především nepotrpí na politickou korektnost a to je velice důležité protože většina dnešních politiků se neodváží problémy ani pojmenovat natož pak řešit.

To je naprosto přesné. Zhruba od doby aféry kolem zdi v Matiční ulici už všichni politici, i ti komunální, vědí, že za jakýkoliv pokus řešit skutečné problémy budou okamžitě napadeni. Vnitrostranickými rivaly, politickými protivníky a návdavkem ještě z EU.
Nálepka xenofobni populista a vyhoštění z Demokratického Ráje čeká každého, kdo zkusí pro tuhle zemi něco udělat.
Moderátor
Tak podle médií byl útočník neonacista, který nenáviděl přistěhovalce :)
Ve skutečnosti šlo o šíitu, který střílel sunity, hlavně Turky, kteří ho ve škole šikanovali (to že se ten pomatenec navzdory muslimskému myšlení považoval za Němce a něco lepšího než čerství přistěhovalci, už je spíš taková perlička). A bohužel o klasické, pro muslimské země běžné, sektářské násilí.
Jinak pokud byl chudý student, tak pochybuju, že jednal sám. Ta zbraň něco stála a věřím tomu, že se našlo v jeho komunitě dost lidí pchotných pomoci, pokud prohlásil, že půjde střílet Turky.
Moderátor
tenzor napsal
Tak podle médií byl útočník neonacista, který nenáviděl přistěhovalce :)
Ve skutečnosti šlo o šíitu, který střílel sunity, hlavně Turky, kteří ho ve škole šikanovali (to že se ten pomatenec navzdory muslimskému myšlení považoval za Němce a něco lepšího než čerství přistěhovalci, už je spíš taková perlička). A bohužel o klasické, pro muslimské země běžné, sektářské násilí.
Jinak pokud byl chudý student, tak pochybuju, že jednal sám. Ta zbraň něco stála a věřím tomu, že se našlo v jeho komunitě dost lidí pchotných pomoci, pokud prohlásil, že půjde střílet Turky.


Pistoli Glock jsem kdysi vlastnil. Spolehlivá velmi jednoduše ovladatelná zbraň, do které se prodává i zásobník na cca 20 nábojů a zbraň se dá dílensky upravit i na střelbu dávkami. Což naštěstí ten mladej neměl, jinak by celkové skóre bylo ještě zřejmě vyšší...U nás se prodává v závislosti na modelu a ráži v rozmezí cca 15 až 20 tisíc Kč.
Registrovaný uživatel
Izraelcania maju spracovanu slusnu koncepciu. Zburaju dom a zbytok vydelozuju za hranice.
Cize reci rodiny o mierumilovnosti mozu vypravat novinarom , ale uz mimo uzemia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Wjem: ve střelných zbraních se nevyznám (pokud nemají staré dobré lučiště s tětivou :) ) ale mluvilo se o poloautomatické zbrani (ty tuším chtějí zakázat, což asi zastaví nelegální nákupy ;) ), nevím co si pod tím mám přesně představit, protože každý to vysvětluje trochu jinak.
Moderátor
tenzor napsal
Wjem: ve střelných zbraních se nevyznám (pokud nemají staré dobré lučiště s tětivou :) ) ale mluvilo se o poloautomatické zbrani (ty tuším chtějí zakázat, což asi zastaví nelegální nákupy ;) ), nevím co si pod tím mám přesně představit, protože každý to vysvětluje trochu jinak.


Automatická zbraň dokáže střílet dávkami. Poloautomatická střílí jednotlivými ranami, ale střelec nemusí dělat nic jiného než mačkat spoušť, vše ostatní se děje automaticky. EU chce zakázat v případě krátkých zbraní všechny automatické zbraně a ty poloautomatické se zásobníkem nad 20 nábojů. Resume: kdo vlastní revolver nebo pistoli se zásobníkem pod 20 nábojů tak může být zatím v klidu. Zatím... B-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 969 970 971 972 973 974 975 976 977 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1