Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hmmm smutné ... :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Něco trochu z jiného, ale hodně zajímavého soudku..

https://www.novinky.cz/kultura/440892-autorem-voynichova-rukopisu-psaneho-neznamym-jazykem-je-jiri-iii-z-lichtenstejna.html
Registrovaný uživatel
Na mně to dělá dojem že paní Hanzíková kecá a nevyluštila nic. :roll:
Registrovaný uživatel
Ministerstvo výstavby sa vraj v najbližšom období sústredí na výstavbu vzdušných zámkov. Je to najlacnejší rozvojový projekt, ktorý nezaťaží štátny rozpočet.

Akú tabuľu nemožno umiestniť na úrad práce?
Nezamestnaným vstup zakázaný...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Taky si mi zda ze kecá a prelozila prd. Vůbec bych se nedivil kdyby si tenhle rukopis sepsal někdo jako účelovou literaturu. Nikdo tomu nerozuměl takže se mohl tvářit ze je tam co se mu hodí..
TomL napsal
Něco trochu z jiného, ale hodně zajímavého soudku..

https://www.novinky.cz/kultura/440892-autorem-voynichova-rukopisu-psaneho-neznamym-jazykem-je-jiri-iii-z-lichtenstejna.html
Registrovaný uživatel
Je to možné, pokud by to byl intimní deníček kardinála, kde by se tam vzaly tak detailně propracované obrázky. Že by se s tím po večerech vybarvoval :)
Registrovaný uživatel
Jeden obchodník sa pýta druhého:Mal tvoj inzerát na miesto nočného strážnika nejaký ohlas?
To vieš, že mal, odpovedal jeho kolega.
Hneď ďalšiu noc nás vykradli.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jsem přesvědčen, že to je dílo českého šlechtice barona Járy Cimermana. Kdo tomu nevěří nechť poskytne irelevantní důkaz.
Registrovaný uživatel
Pani Kalfasová sa chystá do kúpeľov. Desaťročný Miško ju varuje:
Mala by si zostať doma. Otec so strýcom sa chcú biť...
Ako si na to prišiel?
Hovorili, že keď odídeš, že si dajú do nosa.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Je to možné, pokud by to byl intimní deníček kardinála, kde by se tam vzaly tak detailně propracované obrázky. Že by se s tím po večerech vybarvoval :)


http://zlatodej.blog.cz/rubrika/voynichuv-rukopis-voynich-manuscript-deciphered
Registrovaný uživatel
Aha, pan Zlatoděj tam má intimitu taky, ale poněkud hrubějšího zrna :)

To jsem nevěděl, že tenhle rukopis je mezi geniálními luštiteli tak populární..
« Poslední úpravu provedl(a) elsky v 13. 7. 2017, 17:33. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jsem přesvědčen, že to je dílo českého šlechtice barona Járy Cimermana. Kdo tomu nevěří nechť poskytne irelevantní důkaz.


třeba doba vzniku... :roll:
Moderátor
Doba vzniku je naopak důkaz pravosti neb Jára von Cimerman v této době zastával u zámeckého pána funkci knihovníka! :evil:
Registrovaný uživatel
Redaktor motoristického časopisu robí anketu a pýta sa náhodných okoloidúcich:
Po akej dlhej dobe meníte motorový olej?
Asi tak po dvoch-troch rokoch.
A to stačí vášmu autu?
Ja mám stánok s hranolkami.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Realita se tomu blíží. Prodejce klobás v Praze měl zavedený stánek. Po dlouhé době (po letech?) za ním přišla manželka. Zděsila se co tam má za bordel. Po úklidu a výměně oleje si lidé stěžovali, že klobásy nechutnají tak jako dřív.
Registrovaný uživatel
nojo, lidi jedí strašný sračky
Registrovaný uživatel
Zdravím
Zeptám se asi blbě ale minci do kolébky novorozeněte může darovat i rodič nebo se to čeká spíše od blízkých příbuzných ?
Registrovaný uživatel
Zlatou minci obvykle dává kmotr/kmotra. Ale vzhledem k tomu, že tento typ "příbuzenského" vztahu je již mrtvý, pak by to mohl být kdokoliv z příbuzných.
Registrovaný uživatel
Takže jestli to dobře chápu rodiče minci nedarují,nehodí se to,prostě se to nedělá ?
Registrovaný uživatel
Rodiče novorozenci, vlastnímu, nic nedávají (když pomineme později založení stavebního spoření, penzijního připojištění atd.). Otec obvykle sází strom.

Ono je to krapet složitější. Něco platilo dávno. Něco nedávno. A co platí teď?!? Toť otázka.

Módním hitem je novorozenecký dukát. Jistota je (1toz) Gold Eagle, Buffalo, Maple Leaf, Kruger Rand atd.
Registrovaný uživatel
Děkuji mnohokrát
Moderátor
gorila napsal
Ono je to krapet složitější. Něco platilo dávno. Něco nedávno. A co platí teď?!? Toť otázka.

Teď se hlavně platí. A za všechno.
Moderátor
https://www.novinky.cz/kultura/440892-autorem-voynichova-rukopisu-psaneho-neznamym-jazykem-je-jiri-iii-z-lichtenstejna.html

Já se ještě vracím k rukopisu. Pozorně jsem si to "nastudoval", ale nikde není poznámka o J.von Cimermannovi a tak si myslím, že právě to opomenutí velkého českého myslitele je zde ku škodě slávy světské. :| :'( :'( :twisted:
Registrovaný uživatel
Je mě dobře.
Do krku mě teče.
Do bot mě neteče. :D :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Alkohol zabíja a napriek tomu ho nikto nepovažuje za teroristu. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1