Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Čin jinak trestný není trestným činem .....
Ty 2 paragrafy znám, ale doufám, že je nebudu muset aplikovat.
Ale neváhal bych.
Jasně že zevšeobecňování nevede k ničemu dobrému. Já taky nezobecňuji. Nemám rád určité lidi, bez ohledu na barvu kůže.
« Poslední úpravu provedl(a) opal v 12. 11. 2017, 19:28. »
Registrovaný uživatel
ke které straně patříte... tyvole, si zase připadám jak mezi zelenými nebo červenými vygumovanými mozky
Registrovaný uživatel
opal napsal
Cikáni jsou plemeno nečisté, mravů hanebných, Boha neuznávající a druh druha okrádající.
Jan Hus


a co říkal ten člověk o ostatních? :D
Registrovaný uživatel
Říkal různé věci. Byl vášnivá šachista. To mělo vliv na jeho povahu. Takže třeba řekl, že zastává nějaké názory a je ochoten je změnit - pokud ho někdo přesvědčí logickými argumenty.
Registrovaný uživatel
jů, skoro jako já :D jen i když šachy hraji, tak jsem spíš vášnivý obchodník :D
Registrovaný uživatel
No vida. Já už moc nehraju. Není čas. Ale hrál jsem "dobře" - na trojku.
Registrovaný uživatel
no mě čeká po několika letech podruhé ve středu partie šachů u piva... tak jsem zvědav :D osobně bych se ohodnotil přinejlepším na dobrý, mě baví jen rychlé šachy, myslet tak 2tahy dopředu max
Registrovaný uživatel
opal napsal
Cikáni jsou plemeno nečisté, mravů hanebných, Boha neuznávající a druh druha okrádající.
Jan Hus

pre zaujímavé citáty o cigáňoch netreba chodiť ani ďaleko do histórie ...

Dokonce jsme toho názoru, že například u cikánské populace by tato věková hranice měla být snížena už od desíti let. Mezi občany dneska už názory na cikánskou populaci dospěly už do takového stádia, že jsem slyšel cituji: Cikáni by měli být trestně odpovědni již od narození, protože prakticky to už je jejich největší zločin.

Miroslav Sládek (1996)
Registrovaný uživatel
Já bych nás rozdělil do dvou skupin.

Na ty, kteří chápou, že Rómské etnikum má svá specifika, jež je třeba respektovat a uznávají, že se Rómové rodí a vyrůstají s nezanedbatelným hendikepem, který jim spolu s odmítavými reakcemi okolí brání se začlenit do většinové společnosti

A na ty, co už vedle nich bydleli :)
Registrovaný uživatel
Na stanici veľkomesta vidiečan dlho pozoroval čističa topánok. Ten to už nevydržal a vyštekol:
Čo zízate? Nehanbíte sa chodiť v takých špinavých topánkach? Sadnite si, vyčistím vám ich!
O päť minút sa topánky len tak ligotali a vidiečan vraví:
Počúvajte, vy ste kúzelník! Ale povedzte mi, kto vám to platí?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
TomL napsal
Já bych nás rozdělil do dvou skupin.

Na ty, kteří chápou, že Rómské etnikum má svá specifika, jež je třeba respektovat a uznávají, že se Rómové rodí a vyrůstají s nezanedbatelným hendikepem, který jim spolu s odmítavými reakcemi okolí brání se začlenit do většinové společnosti

A na ty, co už vedle nich bydleli :)


Cikáni v Království Českém žijí již více jak 1000 let ( alespoň kroniky to uvádějí. Za tu dobu se mohli přizpůsobit životu v této zemi, neříkám naši, ale v zemi kde žijí. Jednou to prostě někoho tak naštve, že potom etnické zmizí. Co je na tom nesrozumitelného, nejasného? Když napíši, že cikány nemám rád tak to jsem rasista?
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
TomL napsal
Já bych nás rozdělil do dvou skupin.

Na ty, kteří chápou, že Rómské etnikum má svá specifika, jež je třeba respektovat a uznávají, že se Rómové rodí a vyrůstají s nezanedbatelným hendikepem, který jim spolu s odmítavými reakcemi okolí brání se začlenit do většinové společnosti

A na ty, co už vedle nich bydleli :)



Cikáni v Království Českém žijí již více jak 1000 let ( alespoň kroniky to uvádějí. Za tu dobu se mohli přizpůsobit životu v této zemi, neříkám naši, ale v zemi kde žijí. Jednou to prostě někoho tak naštve, že potom etnické zmizí. Co je na tom nesrozumitelného, nejasného? Když napíši, že cikány nemám rád tak to jsem rasista?


Ano
Moderátor
Tak jsem rasista. No, ale nijak to neskrývám jako mnozí zde na tomto foru zastoupeni. Přispívám na útulky pro psy. Pomáhám starým lidem. Možná, že kdybych žil v Austrálii měl bych jiný, kladný vztah k původnímu obyvatelstvu.
Registrovaný uživatel
V našich končinách je to dobré riešiť podľa abecedného zoznamu kapitána lietadla rútiaceho sa ku zemi. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já nesoudim, já odpověděl na dotaz.
Registrovaný uživatel
Myšlienka dňa:
Po prečítaní jednej reakcie na tomto fóre mám pocit, že:

Niektorí jedinci buď nedisponujú dostatočným softvérom, aby pochopili určité veci, alebo trpia fronemofobiou :o
Registrovaný uživatel
https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/933992-hrdinove-z-wimbledonu-budou-na-mincich-navratilova-myslela-ze-to-je-sen.html#hp-sez
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak jsem rasista. No, ale nijak to neskrývám jako mnozí zde na tomto foru zastoupeni. Přispívám na útulky pro psy. Pomáhám starým lidem. Možná, že kdybych žil v Austrálii měl bych jiný, kladný vztah k původnímu obyvatelstvu.


Já se taky přiznám. Od té doby, co nám v práci uklízejí cikánky, vyndavám si šrajtofli z tašky a zamykám si ji do šuplíku.
Registrovaný uživatel
to je aspoň vývoj v diskusi... začlo se u Zemana a končí u cikánů a rasistů :lol: :mrgreen: :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
No jo, tak teď o té Navrátilové na mincích :)
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
to je aspoň vývoj v diskusi... začlo se u Zemana a končí u cikánů a rasistů :lol: :mrgreen: :roll:

Áno. A najväčší je ten, čo tie chúdence deti v Teplicích umiestnil do školy na Plynárenskú. Čo tým asi chcel povedať :evil:
Registrovaný uživatel
TomL napsal
No jo, tak teď o té Navrátilové na mincích :)

Predchádzajúca debata začala u Zemana a skončila u rasistov. Tu zasa hrozí, že to skončí debatou o lesbičkách :roll:
Registrovaný uživatel
umřelo to tady :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
umřelo to tady :D

Ferko - Ty pohan bezbožný - veď daj nejakú pikošku 8)
Moderátor
Na to množství registrovaných lidiček v diskuzi bylo zapojeno opravdu ( ale opravdu) pár lidiček, které něco bolí. Ostatním je to možná jedno, možná mají jiné problémy a hlavně na to vše mohou hodit bobek. To je lesk a bída české (moravské, slezské i slovenské) společnosti.
Závěr:
Já se do žádné diskuze již raději nezapojím neb to vždy dopadne stejně. Diskutuje se o diskutujícím kdo je a není, kdo je větší, kdo je blb když volil Zemana, kdo je inteligent když volí někoho jiného.
Jsou zde novináři z USA a poučuji a napomínají, že Češi jsou největší rasisti na světě ( dnes v TN) no a zatím naši policajti nezastřelili žádného Roma, Cikán a nedej bože černocha. Dvojí metr?! Diskuze pro všechny? Nevím o čem, nevím co nás spojuje či rozděluje. Kdo to ví- odpoví? :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1