Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V pohode. Nič sa nedeje. Pokiaľ nejde o život ide o (šak vieš o čo) ;)
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: :D :mrgreen: ;)
Mistr sa občas utne.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Prišiel americký prezident za najstarším a najmúdrejším indiánskym náčelníkom do rezervácie na poradu.
Pýta sa ho: Povedz, múdry náčelník, akým otázkam by som mal venovať najväčšiu pozornosť?
Ja by som na tvojom mieste, veľký prezident, najviac pozornosti venoval imigračnej politike.
My sme to svojho času značne podcenili...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Sbírá tady někdo Rychle Šípy a foglaroidní věci vůbec?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
No,nedá mi to než reagovat,ačkoli tak povětšinou nečiním...jelikož jsem na "RŠ"v podstatě vyrůstal.
Autor bublin patří mezi ta nejubožejší hovada,jaké jsem měl v životě tu čest poznat..
Éto vsjo..reakce ostatních jsou mi v podstatě šumák.
Děkuji.L.
Registrovaný uživatel
Lopez,souhlasím a zaráží mě ,že je možné takto prznit něčí práci a ideu!Pochybuji,že držitel práv po Foglarovi by něco takového povolil.
Registrovaný uživatel
No nazdar,to je teda nářez :evil: ,neznám a nechcu urážet,ale to musí být vůl jak Brno,ten autor.Nechcu moralizovat,mám dost rád parodie,ale toto.....Kdyby to bylo aspoň vtipný.....Ach jo.
Registrovaný uživatel
Asi něco podobného jako oslavná píseň na americký radar.
Registrovaný uživatel
”Predstavte si, že v detstve som túžil stať sa zbojníkom.” rozpráva poslanec v spoločnosti.
”Vy máte ale šťastie!” poznamenal ktosi.
”Málokomu sa detské sny splnia...”
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Chtěl bych se zeptat zda někdo znáte tuto stránku (vyobrazení pamětních mincí jednotlivých států)?

http://www.coin-database.com/search.php?f_zeme=7&f_rok=&f_value=&f_alloy=&f_quality=&f_=Search

Jen by mě zajímalo, když ČNB na svých stránkách nemá ještě vyobrazení 5000 Kč hrad Rabí (bude na podzim 2018) tak kde ho vzali a jestli bude opravdu tak vypadat?
Registrovaný uživatel
Mám pár zošitov ,,RŠ,, pekne sú uložené vo veľkéj obálke .Sem - tam trocha nostalgicky poprelistujem. Ale ,takto sprzniť moju mladosť , to ma riadne nasral...Neviem , či platia na RŠ ešte njake autorské práva , ale ja by som týmto hajzl... toto neodpustil a súdne by som ich riadne vyžmýkal.Ono si robiť z niečoho prču v poriadku , ale od tadial - potial. Toto je niečo hlboko nevkusného a sporostého.Na RŠ vyrástla celá generácia. A čo to bolo za človeka - prípadne tiskára . Veď to musel voľakto pred tým čítať , keď to išlo do tisku.Som riadný slováčisko a keby mi toto niekto spravil s Jánošíkom :D už by vysel , nie za ľavé rebro , ale za niečo iné...
Registrovaný uživatel
tyvole, další internetovy rambo. Jde o prd a tady chce někdo zmykat :D naivní představy o životě
S slováky je vždy sranda, hlavně když se chtějí bít :)))
Btw část z těch janošíku byl polák
Registrovaný uživatel
Oko zohnať na Slovensku lacného dentistu ? Behni na Liptov a v krčme zrev na plné hrdlo ,,Jánošííík bol polááák,, :D
Registrovaný uživatel
Ja to slyšel jako, ze byl maďar... Ale to bude asi na jiný lékařský zákrok
Registrovaný uživatel
Už prvé sekundy naznačujú,že mohol byť čiastočne Nemec,Rakušák a nie Poliak.. :evil:
https://www.youtube.com/watch?v=wbW5mcy75Zk
-s-
Registrovaný uživatel
Ani Maďar. :evil:
-s-
Registrovaný uživatel
Pozerám , že sme jednéj krvnéj skupiny.Ale veď ja Vás mám celkom rád (aj keď ešte nemáte euro a ja na Moravu už nemožem chodiť kupovať lacný cukor :D ) Tak sa maj a prajem Všetkým veselé a krásne Vianoce a všetko najlepšie do nového roku.Žena je v robote , tak vopchám hlavu do chladničky a hneď si jeden na Vase zdravia dám , nech sa tu zasa o rok pekne stretneme , aj s prekáračkami.
Registrovaný uživatel
paully napsal
Lopez,souhlasím a zaráží mě ,že je možné takto prznit něčí práci a ideu!Pochybuji,že držitel práv po Foglarovi by něco takového povolil.


nechápu co se tu každý diví, když i sám Čermák se zaprodal :)

Obrázek vložený uživatelem
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Rychlé šípy jsem měl (a mám) rád jen s ilustracemi Jana Fischera.
Když to pak začal kreslit Marko Čermák, tak to bylo "mdlý" a už mě to moc nebavilo.
Tou parodií "Svižné Blesky" se Čermák zřejmě mstí Foglarovi, páč měli velké spory ohledně autorských honorářů...
Moderátor
Svižné Blesky? Nikdy jsem o tom ani neslyšel až fčil.
Moderátor
Pavel_III napsal
Svižné Blesky? Nikdy jsem o tom ani neslyšel až fčil.


To jsou v překladu jednotky SS a on to nezná :lol: :lol: :lol: :lol:
Moderátor
Tak nevím, ale toto je prý dcera AH a Evy Braunové :mrgreen: :oops: :mrgreen: :oops:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
starky3 napsal
Mám pár zošitov ,,RŠ,, pekne sú uložené vo veľkéj obálke .Sem - tam trocha nostalgicky poprelistujem. Ale ,takto sprzniť moju mladosť , to ma riadne nasral...Neviem , či platia na RŠ ešte njake autorské práva , ale ja by som týmto hajzl... toto neodpustil a súdne by som ich riadne vyžmýkal.Ono si robiť z niečoho prču v poriadku , ale od tadial - potial. Toto je niečo hlboko nevkusného a sporostého.Na RŠ vyrástla celá generácia. A čo to bolo za človeka - prípadne tiskára . Veď to musel voľakto pred tým čítať , keď to išlo do tisku.Som riadný slováčisko a keby mi toto niekto spravil s Jánošíkom :D už by vysel , nie za ľavé rebro , ale za niečo iné...


- Autorské dílo je chráněno 70 let po smrti autora.
- Je ta signatura na posledním obrázku v pořádku?!? (Já to nevím, páč to nemám s čím srovnat)
- Samotný obrázek lze vygooglit jako součást většího balíku označeného jako "Parodie na RŠ"

Zbytek je ž na právnících... Nelíbí se ti daný stav, podej trestní oznámení.
Moderátor
Altmann napsal
Pavel_III napsal
Svižné Blesky? Nikdy jsem o tom ani neslyšel až fčil.

To jsou v překladu jednotky SS a on to nezná :lol: :lol: :lol: :lol:

No, takhle teda ne! (A pokud si firma zaslouží, i zaměstnanec ju může ... kritizovat!)
Moderátor
Pavel_III napsal
Altmann napsal
[quote=Pavel_III]
Svižné Blesky? Nikdy jsem o tom ani neslyšel až fčil.

To jsou v překladu jednotky SS a on to nezná :lol: :lol: :lol: :lol:

No, takhle teda ne! (A pokud si firma zaslouží, i zaměstnanec ju může ... kritizovat!)
[/quot
Zaměstnanec je mnohdy jako minér, ten také může jednou udělat něco nesprávně[/quote=Pavel_III]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1