Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
až mi zapálí auto, tak dostanu nové! už aby to bylo! :)


No ty budeš asi pěknej vůl :roll:
Registrovaný uživatel
Stejnak by mě zajímalo, kdo to promíchání národů takovou silou tlačí. Nevěřím tomu, že pár salónních humanistů a zmatených aktivistů by tohle zvládlo. Nadnárodní koncerny?
Registrovaný uživatel
Keď Nemci prenikli už päťsto kilometrov na sovietske územie, z Moskvy vraj dostali nótu : Ak neprestanete s pohraničnými incidentmi, budeme nútení vyhlásiť mobilizáciu!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Žid a Slovák cestujú spolu v spacom vozni. Slovák si vytiahne pyžamo. Žid sa ho opýta:
Nehnevajte sa, zabudol som si pyžamo, požičiate mi svoje ?
Slovákovi je to divné, ale dá mu ho. Za chvíľu si vytiahne papuče. Žid sa ho znova spýta:
Požičiate mi papuče, zabudol som si svoje.
Tak mu požičia aj papuče. O chvíľu si Slovák čistí zuby. Žid vykukne z postele a pýta sa ho.
Zabudol som aj kefku, požičiate mi ?
Tak to teda nie, v žiadnom prípade !
Žid sa usmeje a vraví:
Ááá, pán je antisemita, však ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dieťa sa pýta kamaráta: Kde slúžil tvoj dedko?
V Britskej armáde.
A čo tam robil presne?
Nemeckého špióna.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Klasické vymývání mozků. Proto je důležitá fungující rodina. Pokud tedy nezplodí Pavlíka Morozova.
Multikulturní výchova by mohla být velice užitečná. Třeba kdyby školáci psali: Naši asijští přátelé dávají za pašování drog trest smrti.
Registrovaný uživatel
mohli bychom se u nich inspirovat...
Registrovaný uživatel
Mně nějak nejde do hlavy, jak takový text může doputovat do čítanek našich dětí. Chápu, že v Německu je silná politická vůle počínaje Merkel. Makrela stejně jako jakákoliv jiná ryba smrdí od hlavy, přes ministerstvo školství se takový text dostane do učebnic, ve školní jídelně vypustí vepřové a p.

Ale u nás? Kdo?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
mohli bychom se u nich inspirovat...

Arabmi? To by sa Ti lúbilo čo? Súložiť beztrestne s malými dievčatkami, mať tucet žien a podobne :roll: Fero sa nezaprieš :evil:
Moderátor
Nás formovalo křesťanství ( to je historický fakt)V roce 1492 jsou vytlačení poslední Arabové z dnešního Španělska a vlastně až do obléhání Vídně můžeme hovořit e expansi musulmanu do Evropy. Rád se ve Vídni v Arsenálu dívám na památky po Tureckých vojskách, které jsme s pomocí Polského krále porazili. Všem doporučuji.
Nevím co se dnes na školách všeho typu učí v hodinách dějepisu.Ale někdo chytrý napsal, že kdo se nepoučí z vlastních dějin tak si to znova posere.
Včera jsem se znova díval na film USA Černý jestřáb sestřelen. Zajímavé okamžiky, kdy 1-3 inteligentní lidé řídí masu opičáků. Sice skoré l8 mrtvých 75 raněných ku 1200 mrtvých je dobrý výsledek, ale mnozí to nechtějí pochopit. Než začal mladý kávově hnědý poslanec se střapatou hlavou hovořit- fandil jsem mu, ale ten blb se asi ve školen neučil!

No těším se, jak se do mně moji věrní oblíbenci pustí.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ferovyobchodnik napsal
mohli bychom se u nich inspirovat...

Arabmi? To by sa Ti lúbilo čo? Súložiť beztrestne s malými dievčatkami, mať tucet žien a podobne :roll: Fero sa nezaprieš :evil:


tak ses konečně ukázal, co ti chybí... zkus brát nějaké léky
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Mně nějak nejde do hlavy, jak takový text může doputovat do čítanek našich dětí. Chápu, že v Německu je silná politická vůle počínaje Merkel. Makrela stejně jako jakákoliv jiná ryba smrdí od hlavy, přes ministerstvo školství se takový text dostane do učebnic, ve školní jídelně vypustí vepřové a p.

Ale u nás? Kdo?

Veď na to hovädo už karma kuje pikle ... Ono sa mu to vráti - možno práve na jeho deťoch, alebo od tých detí pre ktoré to píše...
Registrovaný uživatel
ano, nás bohužel formovalo křesťanství, náboženství otroků
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
ano, nás bohužel formovalo křesťanství, náboženství otroků


Ten dějepis Vám opravdu dělá problémy! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
ano, nás bohužel formovalo křesťanství, náboženství otroků


Ten dějepis Vám opravdu dělá problémy! :mrgreen:


Ano? V čem přesně?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tak ses konečně ukázal, co ti chybí... zkus brát nějaké léky

:) Šak píšem, že sa nezaprieš.
Čo by som ja za to dal, ak by som moju starú kosačku dokázal naštartovať aspoň tak rýchlo ako Teba :mrgreen:
Inak Ferko s Tvojimi liberálnymi názormi by si v arabskom svete dlho neprežil ... V lepšom prípade by si dostal za rúhanie xy rán bičom. Samozrelme na verejnosti pre výstrahu ostatným liberálno zmýšľajúcim nevercom ...
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ferovyobchodnik napsal
tak ses konečně ukázal, co ti chybí... zkus brát nějaké léky

:) Šak píšem, že sa nezaprieš.
Čo by som ja za to dal, ak by som moju starú kosačku dokázal naštartovať aspoň tak rýchlo ako Teba :mrgreen:
Inak Ferko s Tvojimi liberálnymi názormi by si v arabskom svete dlho neprežil ... V lepšom prípade by si dostal za rúhanie xy rán bičom. Samozrelme na verejnosti pre výstrahu ostatným liberálno zmýšľajúcim nevercom ...


vo mě se neboj. mě je jasné, že bys rád držel ten bič ;)
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
ano, nás bohužel formovalo křesťanství, náboženství otroků


Ten dějepis Vám opravdu dělá problémy! :mrgreen:


Ano? V čem přesně?


Já to nemyslím nijak zle. Chápu, že dnešní technická mládež z dějin až tak nečerpá. Otázka otroctví je stará jako lidstvo samo, existovalo i ve slovenském svazu. Křesťanství bylo silně proti otroctví. Všimněte si, nepíši náboženství, píši křesťanství.

křesťanství, náboženství otroků- toto do nás tloukla KSČ proto jste mně vyděsil. Víte, já nerozumím matematice a nikdy bych nedokázal k tomu něco napsat, ale jsem dyslektik (mám výmluvu). Hlavně to prosím neberte osobně, neberte to jako poučování a je jen kus historie. :P :P :P
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
ano, nás bohužel formovalo křesťanství, náboženství otroků


Ten dějepis Vám opravdu dělá problémy! :mrgreen:


Ano? V čem přesně?


Já to nemyslím nijak zle. Chápu, že dnešní technická mládež z dějin až tak nečerpá. Otázka otroctví je stará jako lidstvo samo, existovalo i ve slovenském svazu. Křesťanství bylo silně proti otroctví. Všimněte si, nepíši náboženství, píši křesťanství.

křesťanství, náboženství otroků- toto do nás tloukla KSČ proto jste mně vyděsil. Víte, já nerozumím matematice a nikdy bych nedokázal k tomu něco napsat, ale jsem dyslektik (mám výmluvu). Hlavně to prosím neberte osobně, neberte to jako poučování a je jen kus historie. :P :P :P



jé, já su považován za mládež :) hned je život hezčí :)
k té historii nebo dějepisu - říká vám něco nietzsche? dovolil jsem si jen parafrázovat...
Moderátor
Pro mně je většina z lidí zde moje zlatá mládež je to pocta. :twisted: Z filosofie se snad zkoušet nebudeme, ale jde o mého oblíbeného pána. Komunisté jej nenáviděli. Mám doma ještě staré vydání po svém dědovi. :x
Registrovaný uživatel
tak když se zkoušíme z dějepisu (byť jsem se pořád nedozvěděl, proč mi nejde), tak můžeme i z filosofie, ne? bejvalka ho měla také moc ráda... já jsem byl vždy spíš na racionalisty. a nebo pragmatiky :)
btw a zlatá mládež sem taky nebyl. i když chudí jsme asi nebyli
Moderátor
Zlatá mládež duchem, jste opravdu racionalista, dnes je to asi nutné. :| :'(
Pragmatismu?- no ve lži žijeme a říkáme tomu pragmatismus
No, ale to již ostatní nezajímá není to zde jen pro nás dva. Já končím, jdu na můj oblíbený seriál: Teorie velkého třesku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Mně na té ukázce přijde pozoruhodné, že tak malé dítě už zná a používá slova jako "pleť". Pro mne dodneška kůža (případně, dle kontextu, ksicht). :D
Registrovaný uživatel
žena se také dívá, prý nějak posunuli. já si vybírám mobil... a tlachám. koho to zajímá, nevím, asi něco podobné jak FB
ale abych se vrátil, proč ve lži? nicméně pragmatismus (nebo pragmaticismus, abychom nevyvolali snad pochybnosti) definují pravdu (a lež) možná jinak, ale proč by to mělo být špatně? proč by měla mít "pravdu" jiná teorie? třeba tá vaše...
Registrovaný uživatel
je vidět, že pokrok není všude.... https://zpravy.idnes.cz/rusko-sex-levada-pruzkum-potraty-nevera-homosexualita-pj0-/zahranicni.aspx?c=A180111_160400_zahranicni_aha

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1