Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to snad nemá ani cenu komentovat... snad jen - na tu inventuru čekáš s flaškou?

btw - ona je snad ukrajina v nato???
Registrovaný uživatel
Ještě k tomu včerejšímu maxipříspěvku. Dočetl jsem se tam (a ne jen tam, ono se to teď vůbec hodně a rádo říká), že Zemana je třeba si vážit za to, že nahlas říká věci, co se jiní bojí říkat... tady konkrétně, že "EU hodila Ukrajinu přes palubu". Zároveň ale mj. ještě hlasitěji brojí proti sankcím, který EU za tu Ukrajinu na Rusko uvalila... takže koho teda opravdu hájí?? No Ukrajinu asi ne ;)
On jenom populisticky kecá a tváří se u toho nesmírně odvážně. Chtěl bych vidět tu odvahu v reálu, třeba po tom roce 1948, kdyby byl v kůži oněch ministrů, nebo 68... on nikdy nebyl v situaci ani jako Dubček, o kterým teď blbě a trapně kecá. Plácá kraviny schovanej za imunitu, v době, kdy mu vůbec nic nehrozí a ani hrozit nemůže a kdy (v porovnání s tou dobou tehdy) vlastně vůbec o nic nejde. Jen blbě kecá a ví, že národ (resp. půlka národa) mu to žere, obdivuje ho a váží si ho za to. No já teda fakt ne!! 8)
Strašně bych si přál, aby už z toho hradu vypadl a ním i ta jeho skupinka zmetků a šašků okolo, ale je mi jasný, že se to asi nestane... A ať to dopadne tak nebo tak, pořád tady bude půlka národa, co neumí rozlišovat a co uvažuje stejně jako on... jenom už by neměli tu podporu a vzor z hůry, což by, pravda, taky nebylo tak málo ;)
_______________
Registrovaný uživatel
Kozy hezký???? :evil: Spíš kůzlátka :mrgreen:
Moderátor
Pokud já vydám rozkaz, stejně jej paní Altmannová nesplní, nebo jej odflákne to se jen vracím k jedné větě hore :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :shock:
Registrovaný uživatel
Móricko, vymenuj nám nejaké exotické ostrovy.
Kamasumatra, Onan a Filipipiny.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Nás formovalo křesťanství ( to je historický fakt)V roce 1492 jsou vytlačení poslední Arabové z dnešního Španělska a vlastně až do obléhání Vídně můžeme hovořit e expansi musulmanu do Evropy.

No těším se, jak se do mně moji věrní oblíbenci pustí.


No, já se musím pustit do každého, kdo tak opěvuje, jak Poláci zachránili Vídeň: Naopak jí měli Osmani vypálit do základů a rozjet se jako mor po Rakousích a Bavorech.

Protože by to znamenalo konec Habsburků a Rakouského císařství. Tohle by neoblíbenému a degenerovanému rodu zlomilo vaz.

Poláci to taky moc nevyhráli, když Habsburci byli jedním z těch tří černých orlů co roztrhali bílého za sto let po bitvě :P Tolik ke 'křesťanským spojencům'.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
jezevec napsal
Tož to bylo fakt dlouhý, ten konec už jsem moc nedal ;) :shock:
Každopádně velkou část toho příspěvku zabralo to, jak se EU vyprdla na Ukrajinu a jak by se tím pádem určitě vyprdla i na všechny další... no nic proti, ale Ukrajina byla někdy v EU?
Jinak kozy hezký... blbej nápad to asi byl, ale mě osobně to neurazilo ;)


Ovšem, mohla je mít tak o 2-3 čísla větší :) :P
Registrovaný uživatel
Tak a zeman to má vyhráte . Škoda že to nedal v prvom kole už. Mohli ste ušetriť kopu love
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Tak a zeman to má prohrané. škodaže neprohrál hned v prvním kole, ale tak o to větší potupa to bude...
Moderátor
jano7B9 napsal
Tak a zeman to má vyhráte . Škoda že to nedal v prvom kole už. Mohli ste ušetriť kopu love


Eman to má naopak hodně nahnuté... Jedině jestli udělá Prof. Drahoš nějakou hrubou chybu (jako druhdy Karel Schwarzenberg s těmi Benešovými dekrety), anebo když se "mládež" vykašle na druhé kolo...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
jano7B9 napsal
Tak a zeman to má vyhráte . Škoda že to nedal v prvom kole už. Mohli ste ušetriť kopu love


Eman to má naopak hodně nahnuté... Jedině jestli udělá Prof. Drahoš nějakou hrubou chybu (jako druhdy Karel Schwarzenberg s těmi Benešovými dekrety), anebo když se "mládež" vykašle na druhé kolo...

Kto vie, ako sa s tým druhým kolom vysporiada Pavel III.... 8)
Zemana evidentne nemusí a s Drahošovímy výrokmi o kouření si bude musieť poradiť sám ...

a) Řešil se ale i nový protikuřácký zákon. Podle Drahoše by se kuřákům nemělo bránit v kouření.

b) Poslední otázka se týkala pamlskové vyhlášky a zákazu kouření v restauracích. „Pamlskový zákon nepovažuji za tak kritický jako kouření. Kouření evidentně škodí zdraví. Ale jiná věc je, jestli musíme mít povinně všechny restaurace nekuřácké. Nejsem přítelem apriorních regulací, ale kouření považuji za velký problém,“ uzavřel své vystoupení profesor Drahoš.
Registrovaný uživatel
Zeman to dá. Práveže jeho skalný sa zomknu a v kľude výhra.
A predpokladám že zeman si spraví počas funkcie aj štátny pohreb :p
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
jano7B9 napsal
Tak a zeman to má vyhráte . Škoda že to nedal v prvom kole už. Mohli ste ušetriť kopu love


Eman to má naopak hodně nahnuté... Jedině jestli udělá Prof. Drahoš nějakou hrubou chybu (jako druhdy Karel Schwarzenberg s těmi Benešovými dekrety), anebo když se "mládež" vykašle na druhé kolo...


... a nebo jestli se Zeman nevytasí s nějakou hodně hrubou podpásovkou... a moc bych se divil, kdyby to neudělal :? Vsadil bych se, že už teď hledá ty správný slova... :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
jano7B9 napsal
Tak a zeman to má vyhráte . Škoda že to nedal v prvom kole už. Mohli ste ušetriť kopu love


Eman to má naopak hodně nahnuté... Jedině jestli udělá Prof. Drahoš nějakou hrubou chybu (jako druhdy Karel Schwarzenberg s těmi Benešovými dekrety), anebo když se "mládež" vykašle na druhé kolo...


Tak to má velké šance. Ono i studenti co mají plnou hubu keců (a že to vím, celé roky mezi nima) tak nakonec ani nejdou volit kvůli hospodě nebo posteli s holkou :D

Zcela vážně bych o Drahošovi uvažoval, kdyby nebyl pokrytec. Ty jeho protikomunistické řeči, když byl očividně spokojen na ČSAV a vždycky se rád vrátil z cest po kapitalistické cizině ;)

Když máte někdo jako on řeči jak to bylo špatně a jak si nepřeje Komanče ve vládě a ani jste tehdy tu hubu neotevřeli ani nic nenapsali, tak raději tu hubu dneska držet. To si myslím.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
radši pozdě, nežli nikdy. komunisty věšet...
Moderátor
A já klidně nechám chorého starce aby těch posledních pár týdnů, co mu ještě zbývají, dožil v klidu a zbytečně se nevysiloval, ba naopak, ještě nějakou sílu nabral objímáním dubů!
Jde jen o to, aby v posledních dnech ve funkci nevyšiloval. Určitě bude chtít taky nějak ještě odměnit své věrné slouhy a utírače zadku - Ovčáčka, Mynáře a další členy onoho panoptika.

Co se týče kouření, tak Drahoš jednoznačně deklaruje, že kouření je nešvar zdraví škodící. A škodící zdraví i okolí (kuřák ať klidně raka má, když ho chce).

Mimochodem, i v cizině západní znají Zemana jako alkoholika co nás táhne do Číny.
Registrovaný uživatel
Drahos je absolutne neduveryhodna a poddajna osoba. Pokud bude zvolen tak si ho takova Makrela a Macron kdykoliv namazou na chleba a u nas zase vylezou politicke mrtvoly typu Rumla, Dienstbiera a dalsich. Co chtit od cloveka ktery ani nedokaze vyjadrit svuj nazor a odpovedi opisuje od vekslaka Horacka. Doufam jen ze prijme tu dnes nabizenou pomoc od Horacka a alespon nekteri lidi co Drahose volili prohlednou. Jsem taky zvedav jak si to zele povede v diskusi se Zemanem kdyz ho dnes ve sve euforii vyzval k vzajemnym debatam, doufam ze si tim prijatym navrhem vykopal svuj hrob.
Moderátor
https://volby.idnes.cz/prezidentske-volby-2018-okrsek-bohnice-praha-hlasy-obalky-nesrovnalost-1ez-/prezidentske-volby-2018.aspx?c=A180113_212523_prezidentske-volby-2018_ane

Já tam volil... Doufám, že mi tam někde nezašantročili můj cenný hlas :-)
Moderátor
mitom007 napsal
Drahos je absolutne neduveryhodna a poddajna osoba. Pokud bude zvolen tak si ho takova Makrela a Macron kdykoliv namazou na chleba a u nas zase vylezou politicke mrtvoly typu Rumla, Dienstbiera a dalsich.

To je dobře, že to tak dobře víte.
Zeman dvě debaty možná ani nepřežije.
Registrovaný uživatel
že je neprůhledný, to je taky další věc. nevidím v něm víc morálky, zásad či charismatu než ve Špidlovi a Sobotkovi.

raději svéhlavého přestárlého notora než 'názorově flexibilního', tzv. evropského demokrata.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
naopak, znásobili ti ho ;)
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
že je neprůhledný, to je taky další věc. nevidím v něm víc morálky, zásad či charismatu než ve Špidlovi a Sobotkovi.

raději svéhlavého přestárlého notora než 'názorově flexibilního', tzv. evropského demokrata.


ano, ruský buran ze středověku se pozná ...
Registrovaný uživatel
vtipné je, kolik lidí plive na ano, ovšem velebí emana, kterého babiš podporuje :D
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
raději svéhlavého přestárlého notora než 'názorově flexibilního', tzv. evropského demokrata.

Jo, raději starého známého diktátora než někoho, kdo jím není, řekli si v Sovětském svazu a radostně volí dodnes Stalina.
Registrovaný uživatel
zemanovi argumentační finty a fauly se učí na každé dobré vš... ale chápu, že jednodušší lidi to ani nezaregistrují, tak ho volí... voly

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1