Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pořád stejný sračky (sorry že se tak vyjadřují) co slyším stále dokola. Práva/levá cervena/modrá blablabla.... Ale vidím že s každou novou generaci se zase upevňuje touha po nezávislosti, kritické myšlení, smysl pro podstivost. Už mě ta Husakovo generace a její brek všemi směry unavuje. Chybotisky, jste důkazem neschopnosti starší generace která se nedokáže orientovat v digitálním světě a jen brzdí pokrok nových generaci svoji emoční žluči a zpatecnickym myšlením upinajicim se k demagogie a radikalismu. Musíte pochopit že svět už není co dřív a nikdy nebude a ne zůstávat v časové pasti starých dobrých času které omylaji všichni smutni jedinci předchozích generaci.
Moderátor
Paul napsal
Altmann napadnout člověka že "má něco popletené" bez argumentů...

To je argumentační faul.

btw četl jste knihy od Solženicyna? Nebo Šalamova? Moc autorů není, jako není v zájmu Ruska ani dnes popisovat šílenství gulagů...sebereflexe? Nula.


Paul:
Já nikoho nechci napadat. i já to mám totiž popletené a tak hledáme odpovědi, to slůvka napadat kohokoliv to je pro mně docela bolestivé.
Moderátor
Paul napsal
Typický Angličan,Američan se s vámi bude bavit,smát,zajimat,ale vždy jen tvz.na oko,v zasadě bude vami pohrdat a za zády pomlouvat.

Prodávám léta svoje věci a díky tomu mám pár milejch kontaktů z Německa, USA, Francie.. čoveče a z Ruska ani jeden :D Některý z nich dokonce použili párkrát i Český slovo...


Za prvé. .
Pro drobný byznys asi ano....
Ale v celku teto situaci není co divit. ..
Za druhé..
jsme v EU pro byznys v EU super...
Za třetí. ..
Rusko obchodování,je přece logicky složíte,v podstatě díky vlivu západu na EU. Ekonomicke byrokracii vuči rusku,ktere je mimo EU. ..
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Paul napsal
Altmann napadnout člověka že "má něco popletené" bez argumentů...

To je argumentační faul.

btw četl jste knihy od Solženicyna? Nebo Šalamova? Moc autorů není, jako není v zájmu Ruska ani dnes popisovat šílenství gulagů...sebereflexe? Nula.


Paul:
Já nikoho nechci napadat. i já to mám totiž popletené a tak hledáme odpovědi, to slůvka napadat kohokoliv to je pro mně docela bolestivé.


Chápu, beru zpět.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Za prvé. .
Pro drobný byznys asi ano....
Ale v celku teto situaci není co divit. ..
Za druhé..
jsme v EU pro byznys v EU super...
Za třetí. ..
Rusko obchodování,je přece logicky složíte,v podstatě díky vlivu západu na EU. Ekonomicke byrokracii vuči rusku,ktere je mimo EU. ..


barbare, to je jakoby se googlovi pokazil překladač, nechceš zkusit lépe formulovat myšlenku? :lol:
_______________
Moderátor
Pauly v podstatě napsal jsi to spravně lobujeme pro ČR,
A myslím, že jsme se v tom vcelku sešli.

Nezávislost je nadherná představa, ale vzhledem k velikosti naší země a její pozici, to bude nejspíš nereálné,tak alespoň to tvz. hlidejme a uvědomujeme, ať nás někdo znovu nad míru nepřevažuje a nediktuje nám. ...
Registrovaný uživatel
barbar no vidíš, proto nechápu, jak můžete zrovna Aeronet a Sputnik brát za zdroj informací. Vždyť tam píšou lidi jako soudruh Cvalín..(nadšenej podporovatel Zemana, kterej dostává pozvánky na hrad).

vždyť ten vůl v rozhovoru tvrdí, že za komunistů byla vlastně demokracie a všichni mohli cestovat kam chtěli...

To je přeci absurdní. ;)
Moderátor
jezevec napsal
barbar napsal
Za prvé. .
Pro drobný byznys asi ano....
Ale v celku teto situaci není co divit. ..
Za druhé..
jsme v EU pro byznys v EU super...
Za třetí. ..
Rusko obchodování,je přece logicky složíte,v podstatě díky vlivu západu na EU. Ekonomicke byrokracii vuči rusku,ktere je mimo EU. ..


barbare, to je jakoby se googlovi pokazil překladač, nechceš zkusit lépe formulovat myšlenku? :lol:


Myslím, že je to vcelku jasné. .
Opravim ...vlivu USA na EU.

Jinak to píši rychle přes mobil a predikce dělá své (chyby)
Omlouvám se za to..

A Jezevče,nebuď už takovej zarputilej jezevec.... :)

Pánové všimněte si, když jse spustí debata tohohle typu,jsme jedni a ti sami diletanti :) a každý z nás to myslí jinak, ale v podstatě máme rádi svou zemi a v celku nastalou pohodu v ní :) osobně jsem rád za různorodost názorů....

Pánové, nejhorší v politice bývá vždy jednota kolektivního smyšleni,zpravidla v začátku dobrého záměru :) ,což vždy konči katastrofou. ..
Moderátor
Paul napsal
barbar no vidíš, proto nechápu, jak můžete zrovna Aeronet a Sputnik brát za zdroj informací. Vždyť tam píšou lidi jako soudruh Cvalín..(nadšenej podporovatel Zemana, kterej dostává pozvánky na hrad).

vždyť ten vůl v rozhovoru tvrdí, že za komunistů byla vlastně demokracie a všichni mohli cestovat kam chtěli...

To je přeci absurdní. ;)


Ale Já nikdy nepsal,že tohle čtu.
Já už mnohokrát zde napsal svuj názor na minulý režim a s pohledu člověka posedleho správnou historii,který se snaží čerpat s původních zdrojů a rád diskutuje s pamětníky...
Tato doba,zejména v jejím poválečném začátku byla přirozená,nejen s pohledu obyčejných zklamaných a zrazenych lidi, ale také jaksi předurčená v zájmu světových dohod viz . Jalta. ..

A myslím, že mnoho tehdejších politiku(ne všichni) chápalo nastalou situaci a její vývoj a snažili v zájmu země zmírnit snesitelnost vlivu SSSR, zejména v období 60-70 léta. .
V podstatě vnímam tuto éru jako normální vývoj poválečného období a období tzv . studené války,kdy jse u nás i přes tzv . povstání 68 bohužel nedalo nic vic zásadního dělat....
Vseobecně většina, lidé u nás vedli vcelku spokojeny život,samozrejmě
Bylo zde mnoho omezení, ale všimněte i dnes jsou lidi a lidi, co nepotřebujou cestovat do zahraničí, nepotřebuji mit život v luxusu, stači jim životní jistoty a bezpečnost,sociální zajištění, což v minule éře byl jaksi základ. ...
Osobně s pohledu člověka a historika beru naší komunistickou minulost jako přirozenou a nejsem její radikální odpůrce,nehledám v ni jen to špatné,ale i to dobré. ...
A nediv se je dnes mnoho komunistů a ne špatných,chytrých panu a divil by jses právě jakej mají přehled a jdou s dobou.

A že nějaký blbec něco placne to nereš to bylo a bude. ..
Já osobně obdivuji prezidenta Zemana,protože právě tento člověk je zkušený pan a nesoudi lidi jen podle politického smýšlení...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
...člověka posedleho správnou historii...


Toto je útok na špicu tvojej hitparády... :lol:
Moderátor
sigur napsal
barbar napsal
...člověka posedleho správnou historii...


Toto je útok na špicu tvojej hitparády... :lol:


:D máš pravdu, už nebyly slova jak to zdůraznit..
Tak jsem to tam placnul :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Čítam, že si o sebe myslíš, že si historik...ja by som ťa skôr odhadoval na jazykovedca. :lol:
Registrovaný uživatel
komedie :D
Registrovaný uživatel
božská ;)
Registrovaný uživatel
S odstupom rokov zrejme skúsenosťami , vekom s trochou znalosti histórie nerozumiem za posledných 5-7 rokov koľko klamlivého "bordelu" sa prevalilo cez médiá a niektorých diskusných serveroch ani nepíšem .

Nejako sa nezamýšľam na štátnych oceneniach pre ľudí čo v kmeni brazílskeho pralesu by uvarili ,ale určite nezjedli nech sa nenakazia .

Jediná podmienka je hlasno pľuť na Rusko .

Pritom nejako nevadí , že Francúzi , Briti nás hodili Nemecku ...
Možno dôvod bude v tom od IISV lepšie nastavili podmienky pre ´vlastných obyvateľov , určite nie pre svoje kolónie , My či sa nám to páči , alebo nie sme ich kolónia , kde sa nachádzal sklad kvalifikovanej lacnej pracovnej sily , žiaľ aj to sa vyčerpáva , čiže ešte odpadové potraviny majú kde vyviezť.

Pokiaľ hodnotíme kde vo svete sa zbavili svojích západoeurópskych kolonizátorov cca 50-60 rokov nazad za dva tri roky sa stanú najväčšie ekonomiky na svete ...., zaujímavé...

Mám toho ďaleko viac , počkám na vývoj diskusie. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Otravnykomar napsal
Pořád stejný sračky (sorry že se tak vyjadřují) co slyším stále dokola. Práva/levá cervena/modrá blablabla.... Ale vidím že s každou novou generaci se zase upevňuje touha po nezávislosti, kritické myšlení, smysl pro podstivost. Už mě ta Husakovo generace a její brek všemi směry unavuje. Chybotisky, jste důkazem neschopnosti starší generace která se nedokáže orientovat v digitálním světě a jen brzdí pokrok nových generaci svoji emoční žluči a zpatecnickym myšlením upinajicim se k demagogie a radikalismu. Musíte pochopit že svět už není co dřív a nikdy nebude a ne zůstávat v časové pasti starých dobrých času které omylaji všichni smutni jedinci předchozích generaci.


Komáre,něco na tom s části bude,ale všechno chce postupně svůj čas, nemůžeš na všechny zejména starší konzervativní generace (chcát), kteří nás prakticky vychovali...
Bez minulosti nelze rozvíjet budoucnost a náhlé radikální změny,nepřinesly nikdy nic dobrého...
Nikdo zde netvrdí, alespoň nejsem si vědom,že by někdo chtěl vrátit staré časy.Myslím,že žijeme spokojeně. Osobně jen upozorňuji právě na základě minulosti,na všestranně vzrůstající vliv, který nás jaksi ovládá..
Demagogii a radikalismus jsem zde nezaregistroval.
A že bychom byli my sběratele smutní? možná jen proto, že kvalitní sběratelské předměty rostou nahoru a jsou méně dostupné..

Komáre,máš rodinu dětí?
Pokud ano staráš se o ně?
Máš úctu ke svým rodičům a prarodičům?
Navštiviš a zapališ občas svíčku nad hrobem svých předků?
Vážíš si naších tradic, zejména rodinných?(Ježíšek,nebo santa)
Tohle je všechno kamaráde je podstatatné a né digitální svět a urychlený pokrok,rozežranost a lenivost..
Možná jednou to pochopíš,chce to jen čas...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre,něco na tom s části bude...

Barbare musim souhlasit, na tve otazky muzu zodpovedne na kazdou odpovedet ano. Nejsem zastance zbesileho uprku vpred, penez bez prace, zabavy bez premysleni, ani dalsich veci, ctim heslo vlak zivota by mel jet tak rychle aby motyli mohli svobodne poletovat otevrenymi okny dovnitr i ven a predevsim si myslim ze vzdy a ve vsem je dulezita harmonie, bez tmy neni svetla. Jen jsem velmi opatrny a myslim ze by to sluselo vice lidem, protoze vim ze pravda je nase vlastni interpretace byti a posledni dobou vetsinova spolecnost vazne smrdi radikalismem a predevsim demagogii at je to levice, pravice, neutralove atp, vsichni jsou nelitostne presvedceni o sve pravde ale to asi bylo vzdy a jeste dlouho bude, jen je ta dnesni demokracie u nas zda se mi nejak nepochopena a hlavne si ji dost lidi nevazi. To byla narazka na zminovane dezinformacni weby aero,sputnik atp... Souhlas ze si zijeme dobre, at tady pise kdo chce o jakykoliv cenzure, totalite a ja nevim co jeste. Zijeme v nejsvobodnejsi dobe ktera snad momentalne lze, zatim a doufam ze to tak zustane. Ale casto debatuju s o generaci starsima a vetsina debat tohohle razu je temer vzdy stejna, rusko spasa, amerika zlo a lidi uplne zapomeli ze je porad taky moznost byt sam sebou a nevtirat se k jednomu ani druhymu. Jsme soucasti EU ktera muze a je vlastni mocnosti. Bohuzel zvoleni zastupciu se chovaji stejne a pro svuj prospech se zaprodavaji jednim ci druhym smerem. Je to bordel a jisty si clevek nemuze byt nicim jinym nez sam sebou. Proto to byl takovy vypad.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 10. 1. 2019, 21:12. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar ...digitální svět. IT mě i chvíli živilo, ale je to o čase na úkor rodiny.
Svět je jinde. Přijdeš k bance a tam je ručně na kusu papíru napsáno, že něco z IT techniky nefunguje a je zavřeno. Bez úcty ke starší generaci..... Když jsem byl malý, tak jsem hodně chvil strávil se svým dědou.
Začal jsem psát před tebou a posílám po tobě. Tvůj příspěvek 29843 má hlavu a patu.
Jenže pak si založíš rodinu,potřebuješ bydlet, začneš pracovat a nebo podnikat a začneš klopit uši.
Registrovaný uživatel
souhlas s komárem. žijeme místem, časem a pohodlím (starosti a radosti) v jedné z nej možností.

a staří ať má svou účtu - ale ne proto, že je staré. ale proto, že si ji zasloužilo! jenže stáří rádo hovoří, musíš, já vím, já zažil, apod...
Moderátor
Otravnykomar.......klobouk dolů, máš můj respekt.
Registrovaný uživatel
„Naša mládež miluje prepych. Nemá správne správanie. Neuznáva autority a nemá úctu pred starobou. Deti odvrávajú rodičom, srkajú pri jedle a tyranizuju svojich učiteľov.“
Sókratés ;)
Registrovaný uživatel
jojo, vše je furt dokola (také proto se dá vydělat na burze :))
Registrovaný uživatel
Však aj tak dopadli , potom Rím ,stará Čína a kam zaveje Nás, otázka za milion...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Omg
Registrovaný uživatel
Jak všichni můžete takhle nasávat a ještě k tomu v pracovním týdnu :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1