Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Why to drink and drive, when you can smoke and fly? :lol:
Registrovaný uživatel
Citovat
Jak všichni můžete takhle nasávat a ještě k tomu v pracovním týdnu :D


Výnimku na kecanie majú dôchodci pod kontrolou vnúčat. :D :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já už 11. den neměl ani kapku alkoholu... :-)
Vše je o zvyku
Registrovaný uživatel
Seriál Most!
Zaregistroval někdo? Celej národ se baví, recenze v superlativech. Hloupější část národa v diskuzích básní, že konečně seriál co ukazuje pravdu. Krásná nekorektní věc jako Česká Soda....(haha)

No já jak slyšel spojení nekorektní, protiromské a ČT 1 zastříhal jsem ušima. Nevěřil jsem..a po prvním díle pochopil. Hlavní hrdinové, lůzři, tupci, nemakačenkové, homofobové a xenofobové, pronášejí protiromské poznámky..paradox.(Romové naopak pracovití (uklízečka), při penězích). V jedné recenzi na to novinářka poukázala, vždyť je to vlastně korektní jako prase.. a snesla se na ní kupa nadávek od diskutujících, jaká je neomarxistická, bruselská a levičácká kráva...já se směju pouze tomu, jak Prušinovskej s Kolečkem dokázali lidi přechcat :) Je to jako seriál, kde se slepej směje slepýmu, že je slepej..Kdo je pak ten vůl? :)
Registrovaný uživatel
FerovyObchodnik: moje bilance je cca 1600dni ani kapka :-) Paul: na tyhle serialy lepsi nekoukat, stream atp je toho plny. Jediny serial na ktery jsem v posledni dobe koukal a tesim se na dalsi radu je GameOfThrones, tyhle ceske radobyvtipne vymesky oslavujici hloupost jsou snad stejne zdravi skodlive jako vsechny ty kriminalky.
Registrovaný uživatel
k tým seriálom - na začiatku februára budem mať výročie, čo som odstrihol telku, zatiaľ iba ročné, ale som rád. Zo začiatku to bolo také divné, lebo som si večer sadol pred bedňu a ona čierna, ale postupne si na to človek zvykne a teraz stíham také veci, na ktoré som nikdy nemal čas. Vôbec to neľutujem a všimol som si že keď to niekde poviem, väčšina sa na mňa pozerá jak na cvoka ale to je treba mať na háku a vždy sa nájde niekto kto sa k tomu pridá a povie že on tiež.
Registrovaný uživatel
Až mi odrastú decká, urobím presne to isté. Ale Spongebob mi bude chýbať. :D

Ešte k tomu chlastu...moja bilancia je cca 2200 dní (6 rokov). Mal som ísť na výročnú schodzu do KH, ale namiesto toho som išiel na svadbu naj kamoša...a bolo vymalováno :lol:
Registrovaný uživatel
Dnes ještě nic, jdu si otevřít plzničku :D ;)
Registrovaný uživatel
Turtle: necht ti chutna ,.) Sigur: pekne score. Maros: Mi zili cca 2 roky bez tel, prarodice to nechapali tak nam ji nakonec koupili k vanocum. Ja na to koukam jen z pohodli ze ji mame v loznici, kdyz chci lezet se zenou ale vetsinou koukame na vlastni program z USB nebo BD a tv vysilani jen zena obcas sleduje ulici a ja obcas CT2, prima zoom, a sem tam nejaky film na ostatnich kanalech. Ale musim priznat ze zase mnoho casu travim pred monitorem PC at uz pracovne, nebo si zahraju nejakou hru, serfuju po webu ci sleduju neco na twitch.tv a tuna jinych aktivit, moje zavislost neni tv ale internet, bez pripojeni na matrix bych byl asi taky o dost cinnejsi. A co mame maleho prcka, ted 1 a 1/2 roku snazime se aby byla tv porad vypla, na pohadky kouka na YouTube. TV uz pomalu a jiste vymira a je to dobre, ze si dnes clovek muze slozit vlastni program v mediu a neni odkazan na to co mu nekdo pousti. Coz povazuju za cast svobody o ktere jsem mluvil ktera je uplne super. Sice diky te svobode webu je dost prave takovych portalu jako aeronet a dalsich, siri se mraky lzi, podvodu a jineho scamu ale trosku chytry clovek snad dokaze vyfiltrovat obsah ktery ho povznese, priuci, otevre obzor nebo motivuje, proste pozitivni feed...
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 11. 1. 2019, 13:56. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar začetl jste se někdy do článků na Aeronetu nebo jste jen slyšel od přátel, známých, že od těchto stránek radši dál?
Otevírání obzorů není jen o pozitivním obsahu.
Registrovaný uživatel
Bez televize 10 let. Spotřeba alkoholu skoro žádná. Pivo mi chutnalo do 18. Filmy jsou na netu a na hromadu koukám, jen kvůli grafickému zpracování. Knihy jsou knihy. Čtečka mi k srdci nepřirostla a manželce jen částečně. Čte v AJ a dodej knih k nám je pomalý a eknihu má ihned po zaplacení.
Ohledně informací. Já jsem deklarovaný ateista a přesto mám rád Starý zákon. Čtenář tam vidí moudrost a určité řešení chudoby, hloupých zločinů (ať je to zabití nebo upadnutí do dluhů). Svět prostě není spravedlivý.
Moderátor
chybotisky napsal
Otravnykomar začetl jste se někdy do článků na Aeronetu nebo jste jen slyšel od přátel, známých, že od těchto stránek radši dál?
Otevírání obzorů není jen o pozitivním obsahu.

Pokud nahodou zabrousim na podobne stranky, staci mi minuta, ztrata casu, zivot je kratky.
Registrovaný uživatel
Chybotisky:samozřejmě že četl, abych mohl být objektivní musel jsem se s těmito weby osobně seznámit. A stále musím jen konstatovat že je to informační dno, nebo dezinformacni strop? Komu jak je libo, zlaté parlamentní listy XD Nepodepsané, nepodložené, ba úplně smyšlené, z kontextu vytržene, zkreslené a já nevím jak všelijak zhmozdene aktuality, historie atp.... Já si informace rád overuji a nikdy nedám na jeden jediný zdroj. Konspirace mám rád a dřív jsem byl nadšený čtenář Danikena ale tyhle veby nesiri jen Konspirace ale radikalizuji společnost pak houfy poblaznenych důchodců kde polovina žije ve strachu protože frčí na Soukupovi, Barandovu a kdejaké kriminalce a ta digitálně zdatnější co sjíždí web, frčíci na aeronet, sputniku, parlamentních listech atp... Volí SPD, Zemana, popřípadě babise za 900 k důchodu. A nemyslete že jsem poblaznenych sluníčka či lepsoclovek jak se dnes tak krásně neurčité pojmenována každý kdo nesouhlasí s pravicí. Jsem třeba fanoušek Tomiho Robinsona.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 11. 1. 2019, 18:46. »
Registrovaný uživatel
taho napsal
Bez televize 10 let. Spotřeba alkoholu skoro žádná. Pivo mi chutnalo do 18. Filmy jsou na netu a na hromadu koukám, jen kvůli grafickému zpracování. Knihy jsou knihy. Čtečka mi k srdci nepřirostla a manželce jen částečně. Čte v AJ a dodej knih k nám je pomalý a eknihu má ihned po zaplacení.
Ohledně informací. Já jsem deklarovaný ateista a přesto mám rád Starý zákon. Čtenář tam vidí moudrost a určité řešení chudoby, hloupých zločinů (ať je to zabití nebo upadnutí do dluhů). Svět prostě není spravedlivý.


10 let bez chlastu :roll: :roll: tak to bych nedal. Piju příležitostně.Při každý příležitosti :P :D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
Jak všichni můžete takhle nasávat a ještě k tomu v pracovním týdnu :D


Výnimku na kecanie majú dôchodci pod kontrolou vnúčat. :D :mrgreen: ;)


:lol:
Registrovaný uživatel
:lol:
sigur napsal
Why to drink and drive, when you can smoke and fly? :lol:
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Piju příležitostně.Při každý příležitosti :P :D


;) :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen:
Sigure dlouho jsem se tak nezasmál..
Ty vole kde jsi vzal toho králíka... :D :D :D
Registrovaný uživatel
zrovna dnes v rádiu připomínali výzkum, kde se potvrdilo, že osoby nad 60 nebo 65? až 7x více šíří a laikují tyhle blbosti na webu.. prostě se bohužel nedokážou přizpůsobit době a věří všemu...
Registrovaný uživatel
Človeče, neviem na čom fičí ten Ježiško...dcéra totiž našla pod vianočným stromčekom veľkonočného zajaca :lol:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik: Strielaš slepými... :roll:
Registrovaný uživatel
8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
sigur napsal
Človeče, neviem na čom fičí ten Ježiško...dcéra totiž našla pod vianočným stromčekom veľkonočného zajaca :lol:


:mrgreen: zřejmě se mu to nelíbí,jak se na nás mračí :) vytáhl si ho s vyhřáteho pelechu a šoupnul na tablet a k tomu to víno.......kamaráde to nemá chybu... :)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik: Strielaš slepými... :roll:


co se ti nezdá?
Moderátor
Sorry laptop

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1