Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Drsné jsou i klimatické změny, tání ledovců..

Ledovec je stále v pohybu, nahoře připadá sníh, vahou zledovcovatí a dole vyplivne něco z minulých časů.
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Drsné jsou i klimatické změny, tání ledovců..

Ledovec je stále v pohybu, nahoře připadá sníh, vahou zledovcovatí a dole vyplivne něco z minulých časů.


To ano,ale problém je v tom,že to za posledních cca 50 let více taje,než přibývá....
Moderátor
A evidentně nevyplivává dole, ale "na svém místě". S tím dělem určitě nebylo hnuto 100 let.
Registrovaný uživatel
https://www.telegraph.co.uk/history/world-war-one/10562017/Melting-glaciers-in-northern-Italy-reveal-corpses-of-WW1-soldiers.html

nedávno v Itálii "vylezli" ti dva vojáčci z první války. (slušný fantomasové)

Ten kanon nevim, českej článek nemá nic v popisku, tak jsem gůgloval a našel ho.

A vestige of alpine warfare, an Italian cannon still stands on Cresta Croce, a 3,000-meter-high Adamello ridge.

Asi v ledu nebyl, jen ho tam vytáhli a nechali osudu.. I když tam "roztálo" i letadlo.

http://www.passioncompassion1418.com/Canons/ImagesCanons/Italie/Lourde/Canone149GCrestaCoce2.jpg
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 5. 2019, 21:46. »
Registrovaný uživatel
SKS
Mistři!!!!
:-)
Registrovaný uživatel
Jsem si to musel vygůglit. Je to fotbalový tým Slávie Praha :)
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Jsem si to musel vygůglit. Je to fotbalový tým Slávie Praha :)


Za palec :)
Registrovaný uživatel
Dnes jsem vylovil program SPD ze schránky..No to snad může jít volit jen neandrtálec. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Dnes jsem vylovil program SPD ze schránky..No to snad může jít volit jen neandrtálec. :mrgreen:


Stačila několika vteřinová debata s dvěma "kolegy" v práci
Mají jasno. SPD :mrgreen: :lol: :roll: :'(
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Paul napsal
Dnes jsem vylovil program SPD ze schránky..No to snad může jít volit jen neandrtálec. :mrgreen:


Stačila několika vteřinová debata s dvěma "kolegy" v práci
Mají jasno. SPD :mrgreen: :lol: :roll: :'(

A čo vyrábate, ak sú tí kolegovia neandertálci? Oštepy? :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poznávám se :)
Registrovaný uživatel
stani napsal
bossi napsal
Paul napsal
Dnes jsem vylovil program SPD ze schránky..No to snad může jít volit jen neandrtálec. :mrgreen:


Stačila několika vteřinová debata s dvěma "kolegy" v práci
Mají jasno. SPD :mrgreen: :lol: :roll: :'(

A čo vyrábate, ak sú tí kolegovia neandertálci? Oštepy? :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Kolegové v uvozovkách
Oštěpy :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Na lov, alebo športové? :P
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Na lov, alebo športové? :P
-s-


Ty jseš ale zvědavej :D
Jasně že na lov :lol:
Registrovaný uživatel
Predpokladám mamutov... :P
Idem mrknúť na to SPD, čo to vlastne je, keď už som to tu tak "lajt" zaplevelil..
-s-
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Poznávám se :)

Vzmuž sa!! Nepriznávaj sa ku všetkému... :roll: :roll: Aj ja sa tam vidím (všetci by sme sa mohli,..) a nevypisujem to kade tade.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Dnes jsem vylovil program SPD ze schránky..No to snad může jít volit jen neandrtálec. :mrgreen:

Smím se zeptat koho budeš volit ty? :roll:
Registrovaný uživatel
Ještě jsem si nevybral, pročítám programy. Bude to těžký.

SPD postavenej jen na strachu z migrantů, bez jakýhokoliv řešení. Škoda slov.
No a ten vloženej papírek s popisem jak migranti znásilňujou a kradou...a SPD je mesiáš..nasrat..nemaj žádný konstruktivní řešení.

A to, nechat rozhodovat v referendu občany o všem, je problém..jak už jsem psal, po šikovný masírce lidi odhlasujou i svojí smrt. V tom vidim velký nebezpečí.....protože v tý chvíli, má hlas retardovanýho debila stejnou váhu, jako fundovanýho odborníka..a víc bude těch prvních..
Registrovaný uživatel
Ono s těmi programy je to těžké, všechny strany v nich slibují blahobyt a světlé zítřky :D horší je to pak s jejich plněním. A strach z migrantů je oprávněný, především proto, že jakmile jednou přijdou, už se jich nikdy nezbavíte :evil:
Co se týká referenda, i fundovaný odborník může prosazovat názor hodný retardovaného debila ;)
Registrovaný uživatel
turtle no máš pravdu.

Ale SPD mi silně nesedí, stačej ty jejich akce, kde hraje Ortel, nácků jak máku..
A Okamůra škoda slov..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
turtle no máš pravdu.

Ale SPD mi silně nesedí,,

Mně nesedí všechny parlamentní strany :roll: a dát to nějaké pidistraně je zase vyhozený hlas :'(
Registrovaný uživatel
No jsem na tom stejně, bohužel. Už je to fáze, nevěřim nikomu, ani kdyby mluvil pravdu..
Registrovaný uživatel
niet čo dodať...

https://www.topky.sk/cl/11/1795749/Tisice-ludi-bojuju-za-doktora--ktory-celi-vysetrovaniu-za-rasizmus--Poziadal-zenu--aby-si-snala-nikab
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/australan-nalezl-kilogram-a-pul-tezky-kus-zlata-jeho-hodnota-se-pohybuje-v-radu-milionu-korun-72338?amp=1
Registrovaný uživatel
stani napsal
TomL napsal
Poznávám se :)

Vzmuž sa!! Nepriznávaj sa ku všetkému... :roll: :roll: Aj ja sa tam vidím (všetci by sme sa mohli,..) a nevypisujem to kade tade.. :)
-s-


Dík za povzbuzení! Neandrtálci to teď mají strašně těžký, každej "standardní demokrat" jim nadává do debilů :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1