Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Depozitny list, postacuje...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já mám doma starý dvoukolák tak si říkám, zítra těch stopadesat kilo šoupnu do sběru kovů, mám to asi 5 kiláku od baráku a oni tam platí hotově .... :lol:
Registrovaný uživatel
Dobrý nápad... :D

Apropo Barbar, Kysuce mali dnes problém z počasím ako je to u Vás ešte bývaš na kopci? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zaujímavá investícia je; vlastniť jeden dva kvalitné drahé kamene minimálne nad 10 karátov a poznať dobrú banku mimo.
Váha aj z administratívou maximálne 100gr.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dobrú noc, zajtra ideme nanovo... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Přes 320m nadmořská výška pod kopcem javorový vrch..
Aktuálně je po průměrné letní bouřce, dnes jsem se byl na večer kouknout v rychlosti v lese a po houbách ani památky.
Kysuce kousek za Čadcou nás to nejspíš minulou, ale v Těšíně trochu více foukalo..
Registrovaný uživatel
Zrejme na zbieranie hríbov si budeme musieť počkať, po dažďoch nula bodov a ku koncu týždňa má nastať "teplotný masaker"...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tak tohle mi dnes vyskočilo na YouTube, smíchy jsem se neudržel. Takhle to dopadá, když se holky nudí .. :lol:
Na druhou stranu docela pěkný zadek..

https://youtu.be/LarJtrHNJME
Registrovaný uživatel
K nohe, sadni, ľahni, do búdy, neštekaj, lebo ťa priviažem!!!! Asi majú novú túžbu. :shock:
Či by to išlo do obchodu, na nákup, strážilo a chránilo ovce pred vlkmi a medveďmi, alebo len behalo a skákalo... :roll: Zrejme bude záležať na rase. .. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Toto dnes zahlásil Jurčovič: "Dnes nastávajú tzv. psie dni." Môžu trvať 3-4 týždne.. :shock: Pán Boh s nami a so mnou zvlášť... :)

Psie dni - z latinského dies caniculares, slovensky kanikuly - obdobie najväčších horúčav v roku. Tieto dni teda nemajú nič spoločného so "psím počasím". Pomenovanie súvisí s jasnou hviezdou Sírius, ktorá sa tiež nazýva "Psia hviezda". Výraz sa k nám dostal prostredníctvom klasickej literatúry z oblasti Stredozemného mora. Keďže školské prázdniny boli u nás od dávna v lete, výraz sa zaužíval pre ich pomenovanie - v ruštine aj v spisovnom jazyku.
-s-
Moderátor
Já se dnes připravil a napustil si čerstvou vodu do bazénu... ;)
Registrovaný uživatel
9 z 10 mužov tvrdí, že žena má vždy pravdu.
Toho desiateho dodnes nenašli. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Prostě máme své problémy a mně osobně je právě vás mladých líto, dnes jste hodně ošizeny o poctivý život, určitě na to časem přijdete sami. Zde se bavíme a pokud jsem si všiml, jsme parta různorodá, ale jde to!



nicméně zajímalo by mě, a to velice, o jaký poctivý život jsme ošizeni?


Tak jsem doufal, že se teda něco nového dovím, ale koukám zase umřu v nevědomosti... K čemu jsou pak takové výkřiky dobré?!?
Registrovaný uživatel
Tak zlato nezklamalo. Sice to trvalo přes 2 dny, ale už je kapesné doma. Škoda, že to nedošlo až k mému předpokladu 1408... Mám se v čem zlepšovat
Moderátor
Typuji vývar 150 kaček za gram...
Registrovaný uživatel
Tyjo, mě vůbec nenapadlo se podívat kolik je vlastně jeden lot :-D ale klasika 100 (unci) takže na gram to vychází cca 3,65 ;-)
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tyjo, mě vůbec nenapadlo se podívat kolik je vlastně jeden lot :-D ale klasika 100 (unci) takže na gram to vychází cca 3,65 ;-)


No já typoval, že si ho kupoval někdy, koncem minulého roku,stejně jako u bitcoinu... :)
Registrovaný uživatel
Ne, šel píšu, že to trvalo 2 dny :-)
Dlouhodobě jen akcie... A jen ty co jsou v prdeli
Moderátor
Neztrácí se tu, celkem zbytečně, (některé) příspěvky?
Registrovaný uživatel
Pavel III - mlíkař? :)
Moderátor
Dnes mi dorazila bitva o Slezsko, tak jsem zvědav.. Další kousek po přečtení poslední knihy velvyslance od mayského,(mimochodem zajímavé čtení.. díky Altmane ).. Chtěl jsem si dát od čtení trochu,, voraz,,(léto nedostatek času), ale od poslední výměny názoru viz. válečná historie, mě to znovu nakoplo a čas si najdu ... :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Neztrácí se tu, celkem zbytečně, (některé) příspěvky?


Neviem o tom Pavel III. :roll: Nikto nič nereklamoval ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
knížka vypadá dobře
Registrovaný uživatel
Vylodili sme sa na pobreží Afriky, a čo vám budem hovoriť, - rozpráva na večierku starý morský vlk, - horúčavy tam bez preháňania dosahovali štyridsať stupňov v tieni a s preháňaním päťdesiatpäť...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-miss-rasismus-islam-trump-hidzab-cernosi.A190723_114052_zahranicni_luka

Zajímavý. V podstatě z menšim asiati vycházej nejlíp, nemaj syndrom ublíženosti jako arabové, černoši, cikáni...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1