Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pre aktualne pocasie dnes zrejme nulova sanca ist do lesa...

Ako vidim niekomu dosiel novy matros. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Koukám venera jak řádil. Pokus o puč. :o
Registrovaný uživatel
Nikdy nie je tak dobre, aby nemohlo byť ešte lepšie!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Barbar, zrejme vcera vecer si necital uzastne prispevky od veneru, zrejme svoj napominaci prispevok formulujes v inom tone... :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Barbar, zrejme vcera vecer si necital uzastne prispevky od veneru, zrejme svoj napominaci prispevok formulujes v inom tone... :twisted:


Ne nečetl, ale docela si to umím představit.
Určitě souhlasím s tvým mazaním pokud se něco, někým vyhrotí je třeba ihned zakročit.. Nadruhou stranu je to z jeho strany poprvé, tak buďme nad věcí.I takoví by měli dostat tvz. druhou šanci vychladnout a omluvit se, poučit se a na vše zapomenout ať je to kdo chce,časem uvidíme co za,, člověka,, to vůbec je..
Grofiku znám tě a vím, že tě jen tak něco nerozhodní a věřím, že ani tohle..
Osobně znám takové lidi, mnoho takových pro mne pracovalo v GB a nakonec se ukázali celkem v pohodě,takto neřešme a uvidíme, zdali pán si s toho něco veme zamysli se a vykašle se na blbosti...
Registrovaný uživatel
barbar skutočne netušíš čo sa dialo, to zlo si bol Ty a Altmann, Vy ste sa mali zastreliť , spáchať samovraždu :D atď, zlý komunisti to bolo jedno z jemnejších vyjadrení.

Čeče ja som sa dostal na black listinu za hríby a dovolenie si oponovať..., nóóó dnes som povýšil na komanč. :twisted:

Myslím mať doma tak vyjadrujúceho sa vnuka asi by dlho nejedol vlastnými rukami, mimo toho, že na každého verbálne urazeného člena musel by zohnať adresu a osobne poprosiť o prepáčenie ...

To by bol šrumec zo sopliakom...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
barbar skutočne netušíš čo sa dialo, to zlo si bol Ty a Altmann, Vy ste sa mali zastreliť , spáchať samovraždu :D atď, zlý komunisti to bolo jedno z jemnejších vyjadrení.

Čeče ja som sa dostal na black listinu za hríby a dovolenie si oponovať..., nóóó dnes som povýšil na komanč. :twisted:

Myslím mať doma tak vyjadrujúceho sa vnuka asi by dlho nejedol vlastnými rukami, mimo toho, že na každého verbálne urazeného člena musel by zohnať adresu a osobne poprosiť o prepáčenie ...

To by bol šrumec zo sopliakom...


No škoda, že jsem nebyl přítomen .. Ale vzal to čert, koneckonců není to poprvé co se zde někteří nechali unést a vyvaděli.... Zprvu v předchozích debatách mi nepřišlo, že by se věci mohly takto vyhrotit, vcelku průměrná diskuzní opozice.

Např. takový Paul, skvělé se sním na historické válečná téma diskutuje a je vidět, že má přehled a člověka mnohdy vyvede z míry, dokonce ho někdy donutí si znovu věci prostudovat a připomenout, vážím si ho a jsem za to rád.Pamatuji se kolikrát debata byla tvz. na hraně slušnosti a adrenalin stoupal a po pravdě řečeno pak je to zajímavé, ale vždy je třeba mít úctu jeden k druhému i přes rozdílnost v názoru...

Ale zpátky k věci, dejme pánovi venerovi čas, pan jistě pochopí, že zdejší fórum je pro kultivované lidi a diskuze je třeba tomu přizpůsobit.
Děkuji Grofiku za mazání nesmyslů a vulgarit..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
grofik napsal
Barbar, zrejme vcera vecer si necital uzastne prispevky od veneru, zrejme svoj napominaci prispevok formulujes v inom tone... :twisted:


Ne nečetl, ale docela si to umím představit.
Určitě souhlasím s tvým mazaním pokud se něco, někým vyhrotí je třeba ihned zakročit.. Nadruhou stranu je to z jeho strany poprvé, tak buďme nad věcí.I takoví by měli dostat tvz. druhou šanci vychladnout a omluvit se, poučit se a na vše zapomenout ať je to kdo chce,časem uvidíme co za,, člověka,, to vůbec je..
Grofiku znám tě a vím, že tě jen tak něco nerozhodní a věřím, že ani tohle..
Osobně znám takové lidi, mnoho takových pro mne pracovalo v GB a nakonec se ukázali celkem v pohodě,takto neřešme a uvidíme, zdali pán si s toho něco veme zamysli se a vykašle se na blbosti...

Ok, dnes mam vice casu..

Takze opet a znova ty vesnickej negramote a historickej nedouku..
Obsiahla stať o WWII.....

Záver:
A ted klidne spachej sebevrazdu ty nevzdelanej buranskej pablbe:-))

A nebolo to "poprvé..." :)
-s-
Registrovaný uživatel
kolikrát debata byla tvz. na hraně slušnosti

No jo, nejsme tu flegmatici no. Aspoň je sranda. Věř tomu, že mě to tu taky občas vytočí do ruda. :D
Registrovaný uživatel
Takze opet a znova ty vesnickej negramote a historickej nedouku..
Obsiahla stať o WWII.....


To by mě zajímalo. Já třeba hledal ty pušky na provázku, o kterejch psal. V životě jsem to neslyšel..až gůgl pomohl, údajně to měla nějaká jednotka rakouskejch branců.
Moderátor
:lol: :lol:... Koukám, že byl vzteklej, možná i dobře, že jsem zde nebyl....
A Má dnešní reakce? protože mi připomíná mě samotného, ikdyž mnohem prudši podobě ;).. .. no ale jak jsem napsal vem to čert... A jak koukám pan Jindra se s tím nemazlí..
Registrovaný uživatel
grofik napsal
barbar skutočne netušíš čo sa dialo, to zlo si bol Ty a Altmann, Vy ste sa mali zastreliť , spáchať samovraždu :D atď, zlý komunisti to bolo jedno z jemnejších vyjadrení.

Čeče ja som sa dostal na black listinu za hríby a dovolenie si oponovať..., nóóó dnes som povýšil na komanč. :twisted:

Myslím mať doma tak vyjadrujúceho sa vnuka asi by dlho nejedol vlastnými rukami, mimo toho, že na každého verbálne urazeného člena musel by zohnať adresu a osobne poprosiť o prepáčenie ...

To by bol šrumec zo sopliakom...


krásně potvrzuješ, jak jsi zase mimo :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Takze opet a znova ty vesnickej negramote a historickej nedouku..
Obsiahla stať o WWII.....


To by mě zajímalo. Já třeba hledal ty pušky na provázku, o kterejch psal. V životě jsem to neslyšel..až gůgl pomohl, údajně to měla nějaká jednotka rakouskejch branců.

Môžem tú stať o WWII sem dať, ale nechcem to zbytočne pitvať. Tá je aká je, ja len nerozumiem, prečo začiatok a koniec príspevku musí končiť urážaním.
O vojne si môže prečítať každý, každý má nejaké zdroje, názor... A nemazalo by sa. Snáď. ;)
-s-
Moderátor
Paul napsal
kolikrát debata byla tvz. na hraně slušnosti

No jo, nejsme tu flegmatici no. Aspoň je sranda. Věř tomu, že mě to tu taky občas vytočí do ruda. :D


Ale uznej sám, houby sice nejsou špatné, ale taková diskuze na zajímavé téma je mnohem lepší... . ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
barbar skutočne netušíš čo sa dialo, to zlo si bol Ty a Altmann, Vy ste sa mali zastreliť , spáchať samovraždu :D atď, zlý komunisti to bolo jedno z jemnejších vyjadrení.

Čeče ja som sa dostal na black listinu za hríby a dovolenie si oponovať..., nóóó dnes som povýšil na komanč. :twisted:

Myslím mať doma tak vyjadrujúceho sa vnuka asi by dlho nejedol vlastnými rukami, mimo toho, že na každého verbálne urazeného člena musel by zohnať adresu a osobne poprosiť o prepáčenie ...

To by bol šrumec zo sopliakom...


krásně potvrzuješ, jak jsi zase mimo :D


Uprimne, tiez by si mal odkracat za vcerajsim kolegom a prevadzkovat vlastne veb stranky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Přátelé,
víte, že mnohdy neadekvátně reaguji, ale mnohdy se i omluvím, ale ten pan Venera má chování a vyjadřování jako starý bolševik, ani ZVP v armádě by tak nepřednášeli či nehovořili, ale hlavně po stránce historické pravdy se mezi nás nehodí, měl by si udělat test IQ a najít si svůj prostor. Já jsem ani nereagoval, neb to opravdu je naprosto bezvýznamný človíček. Snad jsem to nepřehnal, ale tak nějak to cítím. Urazil hodně dobrých lidí. :x
Registrovaný uživatel
barbar jo, mě baví se s Váma tady hádat. rychle pak běhám ke knihovně, abych měl za každou cenu pravdu. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
stani napsal
Paul napsal
Takze opet a znova ty vesnickej negramote a historickej nedouku..
Obsiahla stať o WWII.....


To by mě zajímalo. Já třeba hledal ty pušky na provázku, o kterejch psal. V životě jsem to neslyšel..až gůgl pomohl, údajně to měla nějaká jednotka rakouskejch branců.

Môžem tú stať o WWII sem dať, ale nechcem to zbytočne pitvať. Tá je aká je, ja len nerozumiem, prečo začiatok a koniec príspevku musí končiť urážaním.
O vojne si môže prečítať každý, každý má nejaké zdroje, názor... A nemazalo by sa. Snáď. ;)
-s-


No asi má BAN, nemůže se bránit, tak je zbytečný sem něco kopírovat.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
barbar skutočne netušíš čo sa dialo, to zlo si bol Ty a Altmann, Vy ste sa mali zastreliť , spáchať samovraždu :D atď, zlý komunisti to bolo jedno z jemnejších vyjadrení.

Čeče ja som sa dostal na black listinu za hríby a dovolenie si oponovať..., nóóó dnes som povýšil na komanč. :twisted:

Myslím mať doma tak vyjadrujúceho sa vnuka asi by dlho nejedol vlastnými rukami, mimo toho, že na každého verbálne urazeného člena musel by zohnať adresu a osobne poprosiť o prepáčenie ...

To by bol šrumec zo sopliakom...


krásně potvrzuješ, jak jsi zase mimo :D


Uprimne, tiez by si mal odkracat za vcerajsim kolegom a prevadzkovat vlastne veb stranky...


no vidíš, já si to o tobě taky myslím...
Registrovaný uživatel
Pani pravda nema jednu podobu hladat pravdu vo vojne rovna sa navsteve nemeho filmu slepym...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
No asi má BAN, nemůže se bránit, tak je zbytečný sem něco kopírovat.

Nebudem. Ale vyzerá to ako fakty, aj s nejakými odkazmi. Nič škodlivé. Proste včera ešte venerov príspevok. Len tie "tituly..."
-s-
Moderátor
grofik napsal
Pani pravda nema jednu podobu hladat pravdu vo vojne rovna sa navsteve nemeho filmu slepym...


To je přesné vyjádření problematiky, ne všichni se s tím dokážeme vyrovnat (počítám i sebe), ale fakticky historie není matematika.,vyjádřil jste to naprosto přesně!
Registrovaný uživatel
stani napsal
Paul napsal
No asi má BAN, nemůže se bránit, tak je zbytečný sem něco kopírovat.

Nebudem. Ale vyzerá to ako fakty, aj s nejakými odkazmi. Nič škodlivé. Proste včera ešte venerov príspevok. Len tie "tituly..."
-s-


Páni pokial ste včera večer a v noci neboli na našej stránke to
máte hodne zameškané. Všetky vlákna v témach zaplevelené...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 8. 9. 2019, 19:30. »
Administrátor
SPAM a vyhrožování sem nepatří. Možná i tu diskuzi o politice byste mohli omezit. Případně respektovat názory druhých.
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
Admin myslím diskusia prebieha celkom korektne, je pravda občas to škrípe z dôvodu pohľadu na priebeh vojny.
Dnes je v obľube pozerať na vojnové rozloženie armád z pohľadu Guntera Branta ,

Pohľad na vojnu Semióna Prochorovkého sa dnes až tak nenosí... ;)

Ideálna situácia nastáva v momente pokiaľ viem pochopiť oboch vojakov a ich pohľad na situáciu...?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1