Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Spam ani vyhrožování tu nebylo, vyjma tý jedný události.
I když spam je asi skoro vše tady, je to v sekci mince. Možná sem nepatří politika, ww2 atd.
Registrovaný uživatel
Páni veľa rokov nazad sme vytvorili tému tlacháreň = kde konsenzom bolo odsúhlasené kecanie o ničom a všetkom z dôvodu nezaplavovania zbytočnosťami odborné témy.

Myslím funguje to roky, tak si to majme ???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nakoniec toto bol prvý príspevok: :D


kacuro

Upravit | Smazat | Citovat

#1 17. 7. 2007, 18:29

Registrovaný uživatel


Registrován: říj 2006

Příspěvky: 6681


dneska vás sem tolik nakouklo a nikdo nic nepíše ... ticho jak v márnici, rozviřte prach na klávesnici a tlachejte plkejte kecejte, toto téma jsem založil jen pro tuto příležitost ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Bližšie Burzy v krátkej dobe neviete?V sobotu toho bolo dosť chcel som ísť ale žena mala narodeniny.A vy nejaké úlovky?
Registrovaný uživatel
v sobotu je Trenčín
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
v sobotu je Trenčín


Nasledujúcu že?Myslím 14.9.
Registrovaný uživatel
tu je kalendár búrz, dúfam že nikomu nebude vadiť odkaz naň
https://www.burza-minci.com/calendar/2019-09
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
tu je kalendár búrz, dúfam že nikomu nebude vadiť odkaz naň
https://www.burza-minci.com/calendar/2019-09



Díky moc ,skopírované....može sa zmazať
Registrovaný uživatel
Nevidím dôvod na zmazanie... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nevidím dôvod na zmazanie... :roll:

;) ;)
Registrovaný uživatel
taho napsal
Prosba - dotaz:
Není tady někdo, kdo nakupuje u https://www.darabanth.com/.

Děkuji.


Smith mi napsal. Děkuji za ochotu a vstřícnost.
Registrovaný uživatel
Evropa1 koukal jsem na tvůj post v diskuzi, tvrdíš že žvanírna tady zabila numis. sekci. Možná máš pravdu. Jen nechápu, proč jedno vlákno zabilo x dalších, kde se o numismatice může diskutovat.
Já už sem chodím dlouho a ten odliv lidí nenastal díky žvanírně snad proboha, to je bolest všech diskuzních fór. Umírají s nástupem FB atd. (Ta špičková část sběratelů odešla spíš s přílivem nováčků, kteří všude sypou svoje dotazy a chovaj se prasácky). Já třeba zakládal tady sekci pečetidla a je to v podstatě mrtvý vlákno, na FB je sekce pečetidel, kde je stokrát živěji, to je dobou.

Ani si nemyslím, že by se tu diskutovalo "bulvárně".

Ale máš pravdu, je to numis sekce, má se tu probírat numismatika. Za sebe ti slibuji, že Vám to tady svinit nebudu. ;)

Třeba někdo vytvoří téma "historie - pokec" a odsune ho z numismatiky. Sice to není o sběratelství, ale lidi co se zajímaj o historii i sbíraj...To souvislost má přímou.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 9. 9. 2019, 8:47. »
Moderátor
Já to vzdávám, diskutovat lze jen s člověkem, který tu problematiku zná a má na ní názor.Já jsem konzervativec a moje názory se sem nehodí,je to problém doby. Časem na to přijdete také. Historika se vykládá z pohledu dané doby, ne co se mi líbí dnes.

Proč je malá účast?Je to dané i tím, že mladý člověk vystoupí se svým názorem, který mnozí z Vás jen zesměšní a ten člověk se znova nevrátí. Vidím mnohdy ty odpovědi na dotazy v jiných oborech, mnohdy se za ně stydím. Učit bychom se měli od pana Adalberta, on to zvládá, proč ne my?
Moderátor
Proč je malá účast?Je to dané i tím, že mladý člověk vystoupí se svým názorem, který mnozí z Vás jen zesměšní a ten člověk se znova nevrátí. Vidím mnohdy ty odpovědi na dotazy v jiných oborech, mnohdy se za ně stydím. Učit bychom se měli od pana Adalberta, on to zvládá, proč ne my?


Ano proti tomu jsem se vždy sám zde ohaněl..
Ale v podstatě zdejší návštěvnost v tlachárně je největší v celé sekci numismatika, byly doby kdy bylo absolutně mrtvo bez historických diskuzi .. Viz. Tlachárna o numismatice,kde se občas něco objeví.. Paul ve své podstatě napsal sběratelství a historie jdou ruku v ruce a je to tak..

Znovu tlachárna a diskuse v ní je pro ty co jsou schopni snášet oponenturu a diskutují na společenské úrovní... Neumím si představit, že např. V pořadu Historie cs. by se vzájemně vulganě urážli a ponižovali, či kdekoliv jinde politice při veřejných politickych diskuzích, přeci nežijeme v zemi kde se tyto praktiky provozují... Každý máme právo se vyjádřit, ale pouze na úrovni a v rámci pravidel zdejších zákonně stanovených..
To bychom mohli rovnou v republice cenzurovat vše co by nedejbože něčím zavánělo a byli by jsme min. 30let zpátky...

Ale v případě nutnosti a pokynů majitele tohoto fóra, budu akceptovat nové podmínky,jak jsem již dříve zmínil.
Registrovaný uživatel
Pani kolegovia nedajte sa otravit, ten tlchuba Vam za to nestoji.
On ma zazitky len s pocutia.
Na druhu stranu slovovat vie to uznavam...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nakoniec toto bol prvý príspevok: :D


kacuro

Upravit | Smazat | Citovat

#1 17. 7. 2007, 18:29



Registrovaný uživatel


Registrován: říj 2006

Příspěvky: 6681


dneska vás sem tolik nakouklo a nikdo nic nepíše ... ticho jak v márnici, rozviřte prach na klávesnici a tlachejte plkejte kecejte, toto téma jsem založil jen pro tuto příležitost ;)


Opakujem, toto je prvy prispevok v tlacharni, cize vlakno v teme minci o kecani...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
konecne reseni klimaticke otazky - doporucuji:
https://www.youtube.com/watch?v=UaK7jlLcOQM&fbclid=IwAR1dE3V4I9DAsjfe1VJVo7VbJcopthVSJnZZwJjKiH0tuhRp5uwSr8okq_g
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
Pozyvam, mozno na takom mieste najdeme lepsie riesenie koexistencie na vebe...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hamletovská otázka - ísť zajtra na hríby, neísť zajtra na hríby??? :roll: :roll: :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hamletovská otázka - ísť zajtra na hríby, neísť zajtra na hríby??? :roll: :roll: :D


Počkaj 1-2 týždne,najprv sa musí jemne otepliť...
Registrovaný uživatel
Udaje rastu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jediná možnost je si to ověřit v rámci procházky a poté podat zde hlášení.... ;)
Registrovaný uživatel
tak toto je výsledok nedeľnej asi 3 hodinovky, ale na klasické hríby ("dubákový typ") je to bieda. Som však rád, že aspoň nejaké. A na druhej fotke je výsledok asi spred troch týždňov.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak není to vždy přesné a někdy trochu tendenční (třeba počty techniky bych zpochybnil, záleží i na zdroji), ale pro přehled.. https://www.reflex.cz/clanek/historie/97384/ruda-armada-a-osvobozeni-nejde-zdaleka-jen-o-marsala-koneva-ale-o-primitivni-pokus-prepisovat-dejiny.html?amp=1
Registrovaný uživatel
A ještě něco pro vyváženost a abychom věděli, co tady Altman schvaluje https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-marsal-ivan-konev-potlacil-madarske-povstani-v-roce-1956/r~ea47613cd23b11e9a24cac1f6b220ee8/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1