Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A ještě dnes zasupluji měsíčka v jeho funkci ftipalistu..
https://www.idnes.cz/technet/technika/opraski-z-historje-svjeta-cernobyl.A190903_221016_tec_technika_kuz/foto
Registrovaný uživatel
Pekný úlovok maros.

Dubáky potešia, ale na konzumáciu je zmeska chutnejšia. Uvidím :shock: čo ponúkne dnes les. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Relax super hriby na lokalite nula.
Pozitivum, tolko datlov klopotat po lese uz davno som nevidel ani nepocul. Kava chutila na pniku vyborne.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Když vidím na hromádce holubinky, vždy si říkám to je opravdu znalec hub. Je to velmi chutná houba. Já tento rok mám hub plný mrazák. Bratranec rád chodí na ryby, ale nejí je, rád chodí na houby, ale nejí je. Ryby z Labe nechci, ale houby zná, sbírá jen klasiku (moc tomu nerozumí). Ale díky za každý košík.

Víte, že houby s názve kozák se u nás objevuje po roce 1800 a zanesli ji sem ruští vojáci.
Registrovaný uživatel
Takého bratranca je potrebné si chovať v bavlnke obzvlášť pokiaľ ste milovníkom a konzumentom hríbov ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
nedá mi aby som nedoplnil_ už tam chýba iba "chodí za holkami, ale ne...." :D :D :D
Registrovaný uživatel
maros napsal
nedá mi aby som nedoplnil_ už tam chýba iba "chodí za holkami, ale ne...." :D :D :D

...a mám jich plný mrazák :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
maros napsal
nedá mi aby som nedoplnil_ už tam chýba iba "chodí za holkami, ale ne...." :D :D :D

...a mám jich plný mrazák :D



Tak tos zabil! :lol:
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/polsko-historie-bunkr-nacismus-adolf-hitler-treti-rise.A190910_150304_zahranicni_dtt
Registrovaný uživatel
Blondínka ide v aute a zastaví ju policajt, lebo prekročila rýchlosť.
Opýta sa jej: "Pani neviete čo znamená táto značka?"
"Nie, neviem, ale tamto pán v trafike vám to určite povie, on vie všetko," - povedala blondínka.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Slibil jsem Altmannovi kotrce, az budou:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Úspěšní lidé a tradice, to srdce člověka plesá..
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-ostrava/618801/svatba-za-1-2-milionu-falesna-jasnovidka-edita-alias-david-kotlar-si-z-penez-nestastniku-vystrojil-pompezni-veselku.html
Registrovaný uživatel
David Kotlar je pekne meno, take vacsinove... :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Je dobře, že má ty schopnosti. Už jen aby mu někdo pomohl s financemi ať může přispívat a ne omylem čerpat
Moderátor
numismat napsal
Slibil jsem Altmannovi kotrce, az budou:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Děkuji,
to je krása nesmírná již dlouho jsem taký trs (nebo dva) neviděl. Nádhera a gratuluji.
Moderátor
grofik napsal
Takého bratranca je potrebné si chovať v bavlnke obzvlášť pokiaľ ste milovníkom a konzumentom hríbov ...


Srandisté,
je to starý pán, má letní sídlo u lesa, je to šťastný vdovec, má milenku, sbírá houby, které ale ze zásady nejí ( já jo) je také manuálně šikovány,šroubuje, vrtá atd dle pokynu mé ženy, já naříkám, že bych rád pomohl, ale zrovna mně bere revma. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
My uz tiez nie sme mladici obcas pri navsteve muzea a odchode premyslan ci nebude zvonit signalizacia...

Milenku schvalujem, clovek nie len pracov zije... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
U nás doma se žena naučila vrtat, lepit, skládat, prostě se stará o domácnost jak se patří a sluší :-D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
U nás doma se žena naučila vrtat, lepit, skládat, prostě se stará o domácnost jak se patří a sluší :-D


V malém to paní Altmannová zvládá také dobře, ale přece jen není vyučená ve všech oborech. :lol:
Registrovaný uživatel
Život a hodinový manžel ji naučí... :-)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Život a hodinový manžel ji naučí... :-)


To má také, ona má adresář a já peníze :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
U nás doma se žena naučila vrtat, lepit, skládat, prostě se stará o domácnost jak se patří a sluší :-D

Ja som z mojej nemohol oči odtrhnúť, keď líčila napr. kuchyňu a menšie miestnosti, hlavne stropy, tie sú v našom byte vo výške 3m.. Šiltovka na hlavu, kýbeľ primalexu, rebrík a hurá na to... :P
Potil som sa len keď som sa na ňu díval... :roll:
Ale už ju to tak nebaví.
-s-
Moderátor
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
U nás doma se žena naučila vrtat, lepit, skládat, prostě se stará o domácnost jak se patří a sluší :-D

Ja som z mojej nemohol oči odtrhnúť, keď líčila napr. kuchyňu a menšie miestnosti, hlavne stropy, tie sú v našom byte vo výške 3m.. Šiltovka na hlavu, kýbeľ primalexu, rebrík a hurá na to... :P
Potil som sa len keď som sa na ňu díval... :roll:
Ale už ju to tak nebaví.
-s-



To musel být krásný pohled, sexy žena jak pracuje(protahuje se a špuli zadek) umím si to živé představit.. Pokud máš tak krásnou a pracovitou ženu jako já... Šťastný si chlap..
Registrovaný uživatel
To som. Ale ju to už po osemdesiatke tak nebaví... Teraz zháňa maliara a otravuje s tým mňa.. :D
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1