Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ani ja nelupem, len také tie škaredé drevnate časti oskrabem skrabkou na zemiaky..
_______________
Registrovaný uživatel
No treba vysievať už niekedy začiatkom januára, ja sa snažím tak do polovičky, ale vraj aj február to ešte ide. Tento rok mám iba habanerá a karolínu - nafotím a dodám. A inak nejaké jalapeňá, ale tie ani nerátam - to sú "lajtky" :) .




stani napsal
No ako ste dopadli s pestovaním chilli papričiek..? Pochváľte sa. Ja nedám nič, nič som nedopestoval. Nestačili ani zakvitnúť. Z toho usudzujem, že vysievať ich v máji je pomerne neskoro ( :P ), nech je v lete teplo aké len chce.. Nestihli a jeseň sa prihlásila.. :roll:
Moruga Trinidad Scorpion= 00000.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
maros napsal
No treba vysievať už niekedy začiatkom januára, ja sa snažím tak do polovičky, ale vraj aj február to ešte ide. Tento rok mám iba habanerá a karolínu - nafotím a dodám. A inak nejaké jalapeňá, ale tie ani nerátam - to sú "lajtky" :) .

Máj je neskoro. To je jasné. Január a február je pre moje panelákové podmienky zase príliš skoro. Osvedčila sa mi tak polovica marca. Rastlinky neboli také "vytiahnuté" a po prepikírovaní sa do začiatku mája (do zmrznutých) dostali do takého akurát stavu. Slušne zakorenené, ešte nekvitnúce a šup s nimi na roľu. Žiadny skleník ani fóliovník, žiadne polievanie.
Niečo vždy narástlo.. :)
Na obrázku sú obyčajné papriky, neviem aký to bol druh, ale boli veľké a neštípali.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na domáce lečo ako stvorené..
_______________
Registrovaný uživatel
Dubakov menej ako som ocakaval, ale aj tak potesilo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já pikantní moc nemusím, ale ta dnešní paella na večeři, to bylo boží... Až na ty rusaky, to normální člověk nepochopí...
Registrovaný uživatel
Opýtali sa detí, čo znamená slovo „.urva“?

Tu sú nádherné odpovede (k menu je pripojený aj vek opýtaného):

Estera, 8. r.: .urva je tá, ktorá nevie zaparkovať. Aspoň podľa ocka.

Miško, 6 r.: .urva je Sparta, lebo otec vždy hovorí: ".urva Sparta, .urva
Sparta", hoci neviem, čo je to Sparta, ale asi nejaké neslušné slovo.

Žofka, 6 r.: .urva? To je neslušné slovo čo vyslovuje otecko, ak mu nejde
počítač.

Peťo, 7 r.: .urva je taká teta, ktorá spáva s takými ujami, ktorí nedokážu
spať sami, lebo sa boja tmy.

Zorka, 6 r.: .urva je tá, ktorá je veľmi vymaľovaná a nemá peniaze na šaty.
Preto stojí pri ceste a od ujov šoférov si pýta na šaty peniaze.

Petra, 6 r.: .urva je taká teta, ktorá pracuje iba večer, lebo vtedy chodia
oteckovia z práce unavení a ona s nimi debatuje... Aj ja by som chcela byť
niekedy .urva.

Milan, 4 r.: .urva je pes u susedov, lebo šteká nadránom. Oco je nazlostený
a vravieva, že zavraždí toho .urva psa. Podľa mňa .urva je nejaký pes, ako
napríklad fúzač, len je hlučnejší.

Brigitka, 7 r.: .urva je taká teta, ktorá sexuje za peniaze. Viem to, lebo
som sa opýtala otecka. Ale neviem, čo to je a ako treba sexovať, lebo ocko
mi to už nepovedal.

Vierka, 5 r.: .urva je naša teta, lebo mamička vravieva, že už zase si tá
.urva príde požičať peniaze… a vtedy vždy príde naša teta.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/v-kvalite-zivota-je-cr-na-24-miste-ze-149-zemi-40296850
Registrovaný uživatel
Prvni Norsko, to asi zasluhou Barnevernu prinasejicim novou kvalitu zivota do rodin.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
Docela by mne zajímalo podle čeho se to posuzuje.
Moderátor
turtle:
https://www2.deloitte.com/cz/cs/pages/about-deloitte/articles/social-progress-index.html
Registrovaný uživatel
numismat napsal
turtle:
https://www2.deloitte.com/cz/cs/pages/about-deloitte/articles/social-progress-index.html

11% obyvatel nemá přístup k elektrice? Nebudou to náhodou ti co je odpojili kvůli neplacení?
Moderátor
Ti jsou připojeni "alternativním" způsobem ;).
Registrovaný uživatel
Floridský úrad pre ochranu prírody radí turistom, lovcom a rybárom, aby dbali na zvýšenú opatrnosť a boli v strehu pred aligátormi.
Pre vyplašenie aligátora je vhodné nosiť na odeve doplnky spôsobujúce hluk, napríklad malé zvončeky. Pre prípad stretnutia s aligátorom je dobré mať pri sebe cesnakový sprej. Doporučujeme tiež sledovať niektoré stopy aligátorovej prítomnosti.
Podľa veľkosti a množstva trusu sa dá rozoznať vek a veľkosť aligátora.
Trus mladého aligátora je z menších kusov a obsahuje rybie kosti, či vtáčie perie.
Trus dospelého aligátora je z väčších kusov, často obsahuje malé zvončeky a páchne po cesnaku.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
hríby sú pekná vec, ale ráno som si čosi prečítal o tom kanadskom tĺkovi Justínovi - fakt už zdravý rozum ide do ---- , aby ostal pri koryte je schopný zaprieť aj vlastnú mamu
Registrovaný uživatel
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 19. 9. 2019, 9:16. »
Registrovaný uživatel
rakytník už mám spracovaný - nikdy som to neskúšal tým mraziacim spôsobom, iba klasicky oberám a to sa dá iba dokiaľ bobule netečú...
grofik napsal
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D
.

Dva vtipy za jeden den? A není to moc kamrade?
Registrovaný uživatel
Spôsob oberania o ktorom píšeš som praktizoval cca. 8 rokov nazad. Strašne kruté na prsty... Teraz už len nastrihám na 20-30 cm. kusy šup do vreciek a smer mraznička. Pokiaľ mám čas zmrazené oberiem, prefúkam časť napäť do mrazničky ostatné na džem.
Záleží na množstve čo sa podarí zohnať. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hlášení v zoo:
„Žádáme maminku asi osmileté holčičky, aby si u pavilonu tygrů vyzvedla sandálky.“
Moderátor
grofik napsal
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D


Škoda, že nejste dáma, žena, ženská, byli by jsme pár, koupali se, sbírali houby, zavářeli všechno možné, potom by přijeli naše děti a vše nám odvezli. Dnes prý mohou být i dva chlapi, je to již OK, ale já jsem stále na ženské. Jo a chtěl jsem a chtěl bych žít na Slovensku, někde v prostředku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ja mám dnes iný zber...


Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 21. 9. 2019, 13:43. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
grofik napsal
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D


Škoda, že nejste dáma, žena, ženská, byli by jsme pár, koupali se, sbírali houby, zavářeli všechno možné, potom by přijeli naše děti a vše nám odvezli. Dnes prý mohou být i dva chlapi, je to již OK, ale já jsem stále na ženské. Jo a chtěl jsem a chtěl bych žít na Slovensku, někde v prostředku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Chvala Bohu čistý hetero..., niekam na hranicu Nitriansko- Bystrického kraja bývať môžete prísť, blízko dialnica, hafo termálnych kúpalísk, výborné lokality na hríby, hodne hradov, turistických trás, staré šachty pokiaľ Vás to zaujíma.
Čo viac nám dôchodcom je potrebné ???
Je pravda dôchodok nie je ako v Rakúsku tak nech posielajú dlhšie do 120 rokov stačí... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 21. 9. 2019, 15:37. »
Registrovaný uživatel
Rozprávajú sa dvaja východniari:Vieš, tým v Bratislave sa žije. Pôjdu si do hotela, dajú im obed aj večeru zadarmo, v noci sa v hoteli zabavia, pomilujú a ráno keď odchádzajú z hotela, dajú im pred odchodom raňajky a vreckové.
Vážne? A ty si tam bol?
Ja nie, ale moja žena áno...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
grofik napsal
Návykové látky a blbci pri moci nás dostavajú už do pekného análu...

Trochu tomu rozumiem viac, preto správy už skoro nepozerám televízne noviny, programy začínam sledovať po 22 hodine celkom postačuje natláčané čítanie super volovín cez mobil... :(

Hríby pomaličky končia, začína zber šípok, rakytníka, trniek a varenie džemu. :D


Škoda, že nejste dáma, žena, ženská, byli by jsme pár, koupali se, sbírali houby, zavářeli všechno možné, potom by přijeli naše děti a vše nám odvezli. Dnes prý mohou být i dva chlapi, je to již OK, ale já jsem stále na ženské. Jo a chtěl jsem a chtěl bych žít na Slovensku, někde v prostředku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Zrovna na tyhle aktivity je dost jedno jaké je kdo pohlaví ;-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1