Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Svinstvo pokračuje:
https://pravyprostor.cz/140-poslancu-obetuje-ceskou-republiku-a-jeji-obcany/
Registrovaný uživatel
turtle

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/migrace-azyl-ministerstvo-vnitra-evropsky-soud-institut-strpeni-uprchlici-novela_1910121523_kno

Já bych řekl, že je vše OK. Je kolem toho strašně dezinformací...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 10. 2019, 10:18. »
Moderátor
:P :D v jednoduchosti je síla a zde to platí,... :mrgreen: ......... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal

Česká televize a rozhlas, hlavní nástroje eurohujerské propagandy.
Registrovaný uživatel
Obcas sleduj aj Barandov a mas to trochu vyvazene...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dobře, jako bych nic neřekl. Snažím se na věc dívat z více úhlů.
(server "pravyprostor" na mě taky moc objektivně nepůsobí, nicméně autora článku znám).
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 10. 2019, 12:07. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Česká televize a rozhlas, hlavní nástroje eurohujerské propagandy.


Svět není černobílý, tak jak ho zde již delší dobu prezentuješ. Svět také není ani o několika zkratkovitých deklaracích, které zde stále opakuješ a to vždy v situacích, které se ti nelíbí.

Jestli se ti nelíbí veřejnoprávní sdělovací prostředky, pak máš možnost poslouchat bulvár, nebo papoušky politiků, kteří kolaborují s okupačními, či totalitními režimy, nebo se scházejí s politiky Alternativy pro Německo, kteří v německém parlamentu tlačí na německou vládu, aby se zasadila o zrušení Benešových dekretů atd. Nebo by ses s těmito politiky také scházel?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 16. 10. 2019, 12:36. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Obcas sleduj aj Barandov a mas to trochu vyvazene...


Kvalita humoru se stupňuje... Osvícení?
Registrovaný uživatel
Panove,jak to tak tady čtu a obecně vnimam svoji sociální bublinu. Tak bych řekl že věkem 45+ rapidně klesá schopnost orientace ve vlaku jménem digitální prostor který frčí neuvěřitelnou rychlosti a na nikoho nečeká...
Registrovaný uživatel
Otr....
45+ já mám ještě o něco více a pracoval jsem s PC vč. úprav programů a tvorby www stránek.
Takže jsem co. Neschopný blb, který nic neví o digitálním prostou a vyťukává morseovku?
Digitální prostor s informacemi je jako dokumenty filmové či knižní. Každý může psát a vydávat.
Podívej se jen, kdo všechno se odvolává na bibli - NZ (Nový zákon) a pak ti možná dojde, co jsi napsal za urážku.
Moderátor
Tak tohle je problém...očekávaně, neočekavaný a planovaně, neplanovaný...

https://echo24.cz/a/SQfzt/erdoganovo-jaderne-rukojmi-americane-resi-co-s-50-atomovkami-ktere-maji-v-turecku
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Panove,jak to tak tady čtu a obecně vnimam svoji sociální bublinu. Tak bych řekl že věkem 45+ rapidně klesá schopnost orientace ve vlaku jménem digitální prostor který frčí neuvěřitelnou rychlosti a na nikoho nečeká...


Zřejmě slušnej matroš
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
... Tak bych řekl že věkem 45+ rapidně klesá schopnost orientace ve vlaku jménem digitální prostor...

:D
Když jsem byl mladý, měl jsem podobný názor ;)
Jak říká O. Henry:
"Mladý muž který nepovažuje svého otce za polovičního idiota, nemá v životě naději na úspěch"
;)
Komáre, nepodceňuj životní zkušenosti, jsou těžce nabyté.
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 16. 10. 2019, 19:31. »
Moderátor
barbar napsal
Tak tohle je problém...očekávaně, neočekavaný a planovaně, neplanovaný...

https://echo24.cz/a/SQfzt/erdoganovo-jaderne-rukojmi-americane-resi-co-s-50-atomovkami-ktere-maji-v-turecku

Možná by je mohli odpálit na místě a v blízkém okolí.
Moderátor
Hmm... Co za tím vším bude a kde to všechno směřuje..
Muslimové chtějí vtáhnout svět do války v čele s Turky? ...

https://www.novinky.cz/zahranicni/turecka-invaze/clanek/erdogan-zadna-sila-nas-nezastavi-s-americany-jednat-nebudu-40300147
Moderátor
Odbočím ( já se již bojím, ale zkusím to)

Pan Hutka poučuje Mistra Gotta, ale takovým stylem... no je to článek na Seznamu. Já raději budu mlčet, možná to již sami znáte a jste nadšeni.?


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/gott-byl-hlasnou-troubou-okupacniho-rezimu-vlal-jako-prapor-tvrdi-pisnickar-hutka-81100?dop-ab-variant=9&seq-no=2&source=hp
Registrovaný uživatel
Taho, nikoho jsem nejmenoval, obecne si za tim stojim. A tim ze srovnavas digitalni prostor s knihama a jinou produkci mi davas za pravdu. Zadny papir nedal nikdy tolik prostoru najednou pro tolik nesmyslu, fejku a ruznych dezinformaci jako soc. site a u starsich generaci retezovy maily. Priklad: Kdyz ti prisel letak od svetku do schranky, nesiril si ho povetsinou dal a neprislo ti jich 5 denne. A jejich server (modlitebna, kutloch nebo kde se schazi mel urcite lokalnejsi dosah) Jednou jsem cetl citat od nekoho na koho si uz nepamatuju ale je to presny, bylo to neco ve smyslu: socialni site dali stejnou silu a prostor k mluve kde jakymu joudovi jako laureatovi nobelovi ceny Turtle: to je hospodskou poezii popsany pokrok, to se mi libi ale porad se clovek musi drzet ocadpocad, to je asi ta zminka o polovicnim, proste to ma v sobe vsechno :-)
Registrovaný uživatel
Nejmenoval, ale napsal jsi 45+ a tam já patřím
Kam se hrabe net třeba na katolickou církev a jejich krvavou stopu v dějinách lidstva.
Jen oni diktovali správný výklad. Díky fejkům zatím zemřelo bohužel několik lidí v Indii.
Fejky a další voloviny mi vždy chodily od mnohem mladších. Bohužel nositelem Nobelovi ceny už může být taky kdejaký jouda.
Registrovaný uživatel
pro Altmann: Hutka je Hutka. Ale v případě Gotta má pravdu. To že měl hlas, to je bez diskuze a že neměl konkurenci bylo dáno režimem. To co předvedl národ....
Třeba tento člověk by si býval zasloužil státní pohřeb:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Otto_Wichterle
Registrovaný uživatel
Assassin's Creed® Origins - aktuálně s dobré akci ke koupi - pro milovníky historických her a nebo egypta
Registrovaný uživatel
Taho: samozřejmě jsou výjimky, nechci dogmaticky pausalizovat. Ale nebavím se o tom kdo má na svědomí víc mrtvých, dřív byla jedna lež od vrchnosti pro všechny, dneska jich je nepřeberné množství od všech pro vsechny. Obchodníku nedávno bylo v akci kingdom come. Doporucuju.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Taho: samozřejmě jsou výjimky, nechci dogmaticky pausalizovat. Ale nebavím se o tom kdo má na svědomí víc mrtvých, dřív byla jedna lež od vrchnosti pro všechny, dneska jich je nepřeberné množství od všech pro vsechny. Obchodníku nedávno bylo v akci kingdom come. Doporucuju.


KC jsem koupil hned, dokonce možná i v předobjednávce, přecijen egypt miluji, ale rád podpořím tuhle akci... když už není na hraní moc času
AC - instaluje to přes 72GB :D omg
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
Taho: samozřejmě jsou výjimky, nechci dogmaticky pausalizovat. Ale nebavím se o tom kdo má na svědomí víc mrtvých, dřív byla jedna lež od vrchnosti pro všechny, dneska jich je nepřeberné množství od všech pro vsechny. Obchodníku nedávno bylo v akci kingdom come. Doporucuju.


KC jsem koupil hned, dokonce možná i v předobjednávce, přecijen egypt miluji, ale rád podpořím tuhle akci... když už není na hraní moc času
AC - instaluje to přes 72GB :D omg


když už není na hraní moc času
Registrovaný uživatel
Obchodnik: já KDC koupil nedávno, je to slušný(kumani mi pořád dávají na prdel) ale pořád radši skyrim a jak říkáš s časem, rád bych mrknul na witchera III ale prostě není čas no. AC jsem nehrál ani jeden kousek.
Registrovaný uživatel
Muž je žiadostivejší viac ako somár - brzdí ho len obsah peňaženky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1