Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
mitom007 napsal
ještě že vás tady máme, vždycky nám to krásně vysvětlíte. Jen mi v tom příspěvku chybí ještě takřka vždy zmiňovaný Klaus a Pražáci..

Pro uklidnění doporučuju přečíst nějakého Matějku, tam se člověk dozví jak je všechno špatně, jen to, že ty pravidla stanovoval Klaus a Pražáci, to tam není. Spíš bude tvrdit, že za to může Brusel. Což je jednodušší a nemusí hledat chyby u sebe a svých oblíbených.
-------------------------------------------------
A vůbec. Za všechno přece mohou ilumináti a židobolševici. To se ví odjakživa.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 10. 11. 2019, 16:34. »
Moderátor
Matejka, odpurce EU, kandidoval do Evrospkeho parlamentu. To nevymyslis. To je jako boj proti komunistum podanim prihlasky do strany. Nastesti to podobnym Matejkum zere a voli je jen nejake zanedbatelne promile volicu.
Moderátor
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Já bych jen doplnil, víte jaký je rozdíl, když na 100tis obyvatel máte 10 oficielně léčených na deprese a 10 neléčených vs. 5 léčených a 15 neléčených? V interpretaci...



No kdybys to na ten počet obyvatel nasobil min. XXX a vyřadil bys slovo oficiálně, bylo by to blíž reálu... ;)


V USA má každý svého psychologa ... a pak jde, koupí si pár zbraní, protože to není problém, a vystřílí školu nebo taneční zábavu. Co nám z toho plyne?
Podle některých to, že každý by měl být zbraň, protože by se tak mohl(i) snadněji ubránit.
Moderátor
numismat napsal
Matejka, odpurce EU, kandidoval do Evrospkeho parlamentu. To nevymyslis. To je jako boj proti komunistum podanim prihlasky do strany. Nastesti to podobnym Matejkum zere a voli je jen nejake zanedbatelne promile volicu.

Chce to rozvrátit zevnitř! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Víte co je zajímavé a já to i připouštím, prostě my starší se přece jen tolik neorientujeme a život je pro nás složitější. Na druhé straně dcera a hlavně vnuk si plavou jako rybky ve vodě. Zde asi ten věkový rozdíl je viditelný. Každý máte rodinu a možná, že to také znáte. ( :P já se v civilním životě opravdu nikdy moc nevyznal) :P


Ale mezi námi není velký věkový rozdíl a já jsem např. spokojen jako nikdy, protože mně tato doba dává vše podstatné, co potřebuji. Samozřejmě hodně věcí jde již mimo mě, některé z nich se již nikdy nenaučím, ale nebudu to svádět na dobu, ale musím hledat problém u sebe, že jsem líný.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Altmann napsal
Víte co je zajímavé a já to i připouštím, prostě my starší se přece jen tolik neorientujeme a život je pro nás složitější. Na druhé straně dcera a hlavně vnuk si plavou jako rybky ve vodě. Zde asi ten věkový rozdíl je viditelný. Každý máte rodinu a možná, že to také znáte. ( :P já se v civilním životě opravdu nikdy moc nevyznal) :P


Ale mezi námi není velký věkový rozdíl a já jsem např. spokojen jako nikdy, protože mně tato doba dává vše podstatné, co potřebuji. Samozřejmě hodně věcí jde již mimo mě, některé z nich se již nikdy nenaučím, ale nebudu to svádět na dobu, ale musím hledat problém u sebe, že jsem líný.

Tak záleží na tom v čem. Já su třeba zastaralé a nendu s dobó, protože FB (neznamená to František Beneš ;)) ignoruju a ani mne nenapadne, abych si vyfotil třeba snídaňu a dal ju na jakési instagram. Tyhlety, ze všech stran vychvalované, firmy-zařízení-vymyšlenosti mne spíš děsí. :?
(I když to nebylo na mne.)

Spokojené nésu. Nemám k tomu důvod, ale principielně to nesouvisí s režimem jako takovým, byť třeba Kalousek na tom má svůj díl viny. Ale on není režim, on je jen packal a tlučhuba.
Moderátor
Altmann napsal
Víte co je zajímavé a já to i připouštím, prostě my starší se přece jen tolik neorientujeme a život je pro nás složitější. Na druhé straně dcera a hlavně vnuk si plavou jako rybky ve vodě. Zde asi ten věkový rozdíl je viditelný. Každý máte rodinu a možná, že to také znáte. ( :P já se v civilním životě opravdu nikdy moc nevyznal) :P

Altmanne, zrejme jsou Vasi potomci nazoru, ze rozkaz velitele se da odmitnout nebo o nem diskutovat - to je ten civilni zivot :D
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vrazda-rusko-francie-sokolov-policie-petrohrad-napoleon.A191110_111821_zahranicni_jhr
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Evropa1 napsal
Altmann napsal
Víte co je zajímavé a já to i připouštím, prostě my starší se přece jen tolik neorientujeme a život je pro nás složitější. Na druhé straně dcera a hlavně vnuk si plavou jako rybky ve vodě. Zde asi ten věkový rozdíl je viditelný. Každý máte rodinu a možná, že to také znáte. ( :P já se v civilním životě opravdu nikdy moc nevyznal) :P


Ale mezi námi není velký věkový rozdíl a já jsem např. spokojen jako nikdy, protože mně tato doba dává vše podstatné, co potřebuji. Samozřejmě hodně věcí jde již mimo mě, některé z nich se již nikdy nenaučím, ale nebudu to svádět na dobu, ale musím hledat problém u sebe, že jsem líný.

Tak záleží na tom v čem. Já su třeba zastaralé a nendu s dobó, protože FB (neznamená to František Beneš ;)) ignoruju a ani mne nenapadne, abych si vyfotil třeba snídaňu a dal ju na jakési instagram. Tyhlety, ze všech stran vychvalované, firmy-zařízení-vymyšlenosti mne spíš děsí. :?
(I když to nebylo na mne.)

Spokojené nésu. Nemám k tomu důvod, ale principielně to nesouvisí s režimem jako takovým, byť třeba Kalousek na tom má svůj díl viny. Ale on není režim, on je jen packal a tlučhuba.



Instagram slouží třeba jako portfolio umělců...nebo humoru..nebo sbírek..Co má kdo rád..Nedegradoval bych to na ukazování snídaní atd..
Moderátor
Paul napsal
Instagram slouží třeba jako portfolio umělců...nebo humoru..nebo sbírek..Co má kdo rád..Nedegradoval bych to na ukazování snídaní atd..

Dosud jsem nemel potrebu navstivit a nemyslim, ze bych o neco prisel...
Registrovaný uživatel
Evropa, to koukám, ta sebereflexe, vas mít za dědu bude asi pohodička. Pavle, víš jak říkají vychodnary tem co se takhle pokouší mluvit a připadají si tradičně?! Křupan...
Moderátor
numismat napsal
Paul napsal
Instagram slouží třeba jako portfolio umělců...nebo humoru..nebo sbírek..Co má kdo rád..Nedegradoval bych to na ukazování snídaní atd..

Dosud jsem nemel potrebu navstivit a nemyslim, ze bych o neco prisel...

Asi tak.
Ale jako ukazování obědů a podobných kravin (včetně toho jak nějaký zapomenutelný umělec ťukl druhýmu auto) to je proslavené i mezi sprostým a neznalým lidem.

Otravnykomar napsal
Evropa, to koukám, ta sebereflexe, vas mít za dědu bude asi pohodička. Pavle, víš jak říkají vychodnary tem co se takhle pokouší mluvit a připadají si tradičně?! Křupan...

Táraš, lebo Východniare nemajú "Ř"!! :mrgreen:

Nutno přiznat, že i psychologové a policajti říkají, že internet je dost nebezpečný, hlavně takový FB nebo Instagramy, že tam, nejen malé děti, prozradí i to co by neměli (a nejde o politické názory rodiny, i když v Číně a Rusku samozřejmě taky a možná především) a že, hlavně FB, vyzvídá kde co.

A to i přesto, že i papežové používají twitter, což taky nevím, co je a vůbec mi to nechybí.

Však to znáte o tom ohni - dobrý sluha, ale zlý pán. Rozdíl mezi ohněm a FB & spol. je hlavně v tom, že tohle nejsou sluhové.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tak nevím, jestli předchozí obrázek má nějakou souvislost s informací, která na mne vyskočila: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/expremier-meciar-se-vraci-povede-stranu-slovenska-liga-situa/r~059e873203e511ea84260cc47ab5f122/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-2&utm_campaign=Aktualne

Ale je fakt, že volby 29. února (februára), to si nějakou tu legraci tragikomického rázu zaslouží.
Registrovaný uživatel
Rozezná sám blbec, že je blbec?
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Paul napsal
Instagram slouží třeba jako portfolio umělců...nebo humoru..nebo sbírek..Co má kdo rád..Nedegradoval bych to na ukazování snídaní atd..

Dosud jsem nemel potrebu navstivit a nemyslim, ze bych o neco prisel...


Taky jsem si to kdysi myslel a byl zarytej nepřítel soc. sítí. Ale člověk může hodnotit, až když vyzkouší. FB mám, ale nepoužívám. Instagram je spíš mezinárodní, je fajn vidět jak tvořej nebo co dělaj lidi s podobnejma zájmama jako mám já..třeba na druhym konci zeměkoule.

Zajímá mě sochařství, klasická malba a archeologie...a na to je instagram nedocenitelnej zdroj... Sleduju co nacházej v zemi třeba v Rusku, nebo jak malujou Japonci..hodně inspirativní...A vim který lidi za tím konkrétně stojej..atd. (navíc máš možnost s nima komunikovat)

Ale chápu, že pro starší ročníky jsou sítě kraviny...Taky budu asi takovej.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 10. 11. 2019, 21:01. »
Registrovaný uživatel
PavelIII hodnotíš a vysmíváš něco, co neznáš... Což musíš uznat, kulhá.

O tom co tu pejorativně zmiňuješ, jsou sítě pouze povrchně.
Moderátor
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

A na Instagram pak dá fotku! :twisted:
Moderátor
Paul napsal
PavelIII hodnotíš a vysmíváš něco, co neznáš... Což musíš uznat, kulhá.

O tom co tu pejorativně zmiňuješ, jsou sítě pouze povrchně.

Kdysi musely být všechny děti v pionýru, pak v SSM. Dnes musí být všichni na FB.
Registrovaný uživatel
nemusí...
Registrovaný uživatel
Okey...on i ten sběratel je vlastně obdoba FB, tlachací stránka..
Registrovaný uživatel
Tak nějak no. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sociálne siete sú moderný fenomén a nič to momentálne nezmení.
Je bežné v kaviarni vidieť mladých na rande ich činnosť a dvorenie spočíva, že každý intenzívne pozerá do svojho mobilu...

Priznám aj ja si x- krát z mobilu zájdem na zberateľa. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak třeba do hospody si mobil neberu vůbec. To nemám rád, když se někdo nebaví a čumí do telefonu.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
nemusí...

Možná by byla zajímavá anketa mezi puberťákama. ;)
Ale toto je taková písnička k tématu: https://www.youtube.com/watch?v=A1KN5Mop6-U 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1