Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
nemusí...

Možná by byla zajímavá anketa mezi puberťákama. ;)
Ale toto je taková písnička k tématu: https://www.youtube.com/watch?v=A1KN5Mop6-U 8)


No vidíš, já si ji nedávno udělal. Sic jen 2 třídí 9taku, ale je to tak.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Tak třeba do hospody si mobil neberu vůbec. To nemám rád, když se někdo nebaví a čumí do telefonu.


Já beru. Nevidím to taky rád, ale občas se tomu člověk nevyhne a dnešní styl života již není o tom volat z budky, že něco je jinak...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
nemusí...

Možná by byla zajímavá anketa mezi puberťákama. ;)
Ale toto je taková písnička k tématu: https://www.youtube.com/watch?v=A1KN5Mop6-U 8)


No vidíš, já si ji nedávno udělal. Sic jen 2 třídí 9taku, ale je to tak.

Jen jestli nekecali! Zkontroloval jsi přátele přiznavších se žáků na FB? ;)

A mně to štve. Se stačí podívat na kdejakou službu. Bez mobilu člověk dneska nemá právo na nic, ani mít účet v bance a soukromí přepravci zásilek nejsou schopní doručit nic. A pokud člověk není na FB, je vadný. To je: "Podívej se tadyhle na FB, tam se to mám!" A vono, bez přihlášení nic. Tak na to ...
Registrovaný uživatel
Bez přihlášení něco jde... Sám fb nemám, resp. Kvůli srazům mám fake účet. Mobil je dnes samozřejmost, ano, v některé bance si ani neotevreš účet. Ale zase to má jiné výhody. Volba pořád je.
Registrovaný uživatel
FB už je out...poslední roky ubejvá lidí, nebo ho nepoužívaj.
Registrovaný uživatel
Taky roste konkurence... a možnosti
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Táraš, lebo Východniare nemajú "Ř"!! :mrgreen:


Ani krupana, ak je myslený náš východ.... ;)
-s-
Moderátor
numismat napsal
Altmann napsal
Víte co je zajímavé a já to i připouštím, prostě my starší se přece jen tolik neorientujeme a život je pro nás složitější. Na druhé straně dcera a hlavně vnuk si plavou jako rybky ve vodě. Zde asi ten věkový rozdíl je viditelný. Každý máte rodinu a možná, že to také znáte. ( :P já se v civilním životě opravdu nikdy moc nevyznal) :P

Altmanne, zrejme jsou Vasi potomci nazoru, ze rozkaz velitele se da odmitnout nebo o nem diskutovat - to je ten civilni zivot :D


Vy to tak nemáte. V rodině je nejvyšším velitelem paní Altmannová, následuje s hodnosti desátnice moje malá fenka jezevčíka Amálka a tak postupně se propracujeme až k Altmannovi s funkci finanční náčelník ! Stále se učím, já jsem si myslel, že to tak je všude :lol: :mrgreen: :P
Moderátor
stani napsal
Pavel_III napsal
Táraš, lebo Východniare nemajú "Ř"!! :mrgreen:


Ani krupana, ak je myslený náš východ.... ;)
-s-


Stani,
na Slovensku mám vzpomínku na staré pány sedíce u piva a ohříváčkem v pivu.
Tehdy Coca Cola zásadně teplá, no, ale dnes je to jistě jiné. Partyzáni vymřeli?
Moderátor
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
nemusí...

Možná by byla zajímavá anketa mezi puberťákama. ;)
Ale toto je taková písnička k tématu: https://www.youtube.com/watch?v=A1KN5Mop6-U 8)


No vidíš, já si ji nedávno udělal. Sic jen 2 třídí 9taku, ale je to tak.

Jen jestli nekecali! Zkontroloval jsi přátele přiznavších se žáků na FB? ;)

A mně to štve. Se stačí podívat na kdejakou službu. Bez mobilu člověk dneska nemá právo na nic, ani mít účet v bance a soukromí přepravci zásilek nejsou schopní doručit nic. A pokud člověk není na FB, je vadný. To je: "Podívej se tadyhle na FB, tam se to mám!" A vono, bez přihlášení nic. Tak na to ...

Pavle, díky, zlakol jsem se, ale vidím, že Váš názor je rozumný a ladí i s mým, ale moc nás není.
Registrovaný uživatel
Kouknu na Seznam a už mám zvýšený tlak.
Titulek-Bydlení za normalizace byl svéráz nevkusu, Husákovo 3+1 ale dnes stoupá na ceně
Moc by mě zajímalo co mi má co nějaký tzv.kunsthistorik říkat,co je vkusné,nebo nevkusné!Já mám stěnu dodnes-tvrdě jsem si ji uhájil proti ženským a tam je sklo,porcelán,cín apod,včetně velkého množství knih.Věci které mám zkrátka rád.Když jsem někam přišel na návštěvu vždy mě podobné věci zajímaly.V dnešních holobytech je pár prkýnek a tomu říkají nábytek!Loni jsem kapituloval na sedačku.Měl jsem kousek značky Teplá-ve své době luxus.Pohodlná,příjemná na omak,prostě pohoda.Protože jsem to nechtěl tahat po schodech, hodil jsem ji ze II.patra.Dole bych ji mohl sebrat a znova nastěhovat,absolutně bez poškození!Koupila se sedačka nová,blbá-jak říkám já a chtěl bych vidět, co by z ní zbylo po defenestraci!Hlavně ,že je to ikea,fuj jen to píši a už mám pupínky.Ale nikomu to neberu,ať si dá do bytu co chce,je to jeho byt!Na druhou stranu bych byl rád,kdyby mě též vynechali.Vím,že jsem starý,že mám jiné názory na současnost,dokonce i jiné než někteří moji vrstevníci,ale není to jen moje věc?Ještě by mě zajímala souvislost těch bytů s Husákem.On je projektoval,stavěl a platil?Dnes se tedy staví Zemanovy byty?Pardon ,nestaví.Už mnoho let se nějaké byty ,podporované státem nestaví.Pokud ano,nevím o tom a omlouvám se.
Registrovaný uživatel
Tak vyměnit luxus, jak uvádíš, za ikeu, a ještě se divit? :-D To by chtělo aspoň phase...
Registrovaný uživatel
Mno, ona "stěna v obývacím pokoji" byla vrcholem maloměšťáckového (téměř 150 letého) vývoje. ;-)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Partyzáni vymřeli?

Neviem aké sú stavy. Dlhšie sa nebojovalo, noví nepribúdajú... Ale kamzíkov je aktuálne asi 1000 v TANAPe + 400 na poľskej strane. Bolo kedysi 160. Tam sa to lepší. Partizáni asi vymrú.
-s-
Moderátor
[quote=paully]
Kouknu na Seznam a už mám zvýšený tlak.
Titulek-Bydlení za normalizace byl svéráz nevkusu, Husákovo 3+1 ale dnes stoupá na ceně
Moc by mě zajímalo co mi má co nějaký tzv.kunsthistorik říkat,co je vkusné,nebo nevkusné!Já mám stěnu dodnes-tvrdě jsem si ji uhájil proti ženským a tam je sklo,porcelán,cín apod,včetně velkého množství knih.Věci které mám zkrátka rád.Když jsem někam přišel na návštěvu vždy mě podobné věci zajímaly.V dnešních holobytech je pár prkýnek a tomu říkají nábytek!Loni jsem kapituloval na sedačku.Měl jsem kousek značky Teplá-ve své době luxus.Pohodlná,příjemná na omak,prostě pohoda.Protože jsem to nechtěl tahat po schodech, hodil jsem ji ze II.patra.Dole bych ji mohl sebrat a znova nastěhovat,absolutně bez poškození!Koupila se sedačka nová,blbá-jak říkám já a chtěl bych vidět, co by z ní zbylo po defenestraci!Hlavně ,že je to ikea,fuj jen to píši a už mám pupínky.Ale nikomu to neberu,ať si dá do bytu co chce,je to jeho byt!Na druhou stranu bych byl rád,kdyby mě též vynechali.Vím,že jsem starý,že mám jiné názory na současnost,dokonce i jiné než někteří moji vrstevníci,ale není to jen moje věc?Ještě by mě zajímala souvislost těch bytů s Husákem.On je projektoval,stavěl a platil?Dnes se tedy staví Zemanovy byty?Pardon ,nestaví.Už mnoho let se nějaké byty ,podporované státem nestaví.Pokud ano,nevím o tom a omlouv

pravda, těch knihy co tam všude vešlo, drobných militarii, Altmannová měla vedle svoji. Dnes opravdu najít v moderním bytě knihy je dosti vzácné.[/quote=paully]
Registrovaný uživatel
Tak obývací stěna fakt není žádný estetický zážitek, na knihy máme knihovnu, skleněný bordel nesbiram a předměty krásného umění jsou dle dispozice. Nevím v kolika moderních bytech kdo byl ale já můžu říct že u všech svých klientů knihy vydám a chybí spíš v těch těch zestarlich spelunkach sociálně slabších ve kterých paradoxně stále prebyvaji obývací stěny plne vsehochuti a vzhledem k tomu že už roky fotím interiéry pro soukromé osoby i realitní kanceláře, vím o čem mluvím.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 11. 11. 2019, 14:14. »
Registrovaný uživatel
Taky si vybavuji, že min. knihovna, někdy i celá stěna či stěny zdobí interiér mých známých. Ale zase tolik po cizích nechodím, takže možné je vše...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar-Dobře,nesbíráte skleněný bordel,nelíbí se vám to.To je v naprostém pořádku.Mně se ale líbí.Každý vidí estetický zážitek trochu jinak. Knihu byste měl občas do ruky vzít.Třeba pravopis.Já také nejsem hvězda v češtině,ale píše se vídám a zestárlých.To je dost hrubá chyba,napsat to jinak.Ale vím,nemáte na to čas,znám to od syna.Knihovny mám dvě+tu stěnu.Ale spíš mě vytočilo, co mně má nějaký hňup vnucovat svůj názor o vkusu a co mám mít doma.Nebo že jsem získal byt za Husáka?Co je na tom špatně?Mimochodem již tenkrát jsem si byt koupil a to celkem pohodlně.Stačilo 5 let spoření mladých a novomanželská bezúročná půjčka.
Registrovaný uživatel
:|
paully napsal
Otravnykomar-Dobře,nesbíráte skleněný bordel,nelíbí se vám to.To je v naprostém pořádku.Mně se ale líbí.Každý vidí estetický zážitek trochu jinak. Knihu byste měl občas do ruky vzít.Třeba pravopis.Já také nejsem hvězda v češtině,ale píše se vídám a zestárlých.To je dost hrubá chyba,napsat to jinak.Ale vím,nemáte na to čas,znám to od syna.Knihovny mám dvě+tu stěnu.Ale spíš mě vytočilo, co mně má nějaký hňup vnucovat svůj názor o vkusu a co mám mít doma.Nebo že jsem získal byt za Husáka?Co je na tom špatně?Mimochodem již tenkrát jsem si byt koupil a to celkem pohodlně.Stačilo 5 let spoření mladých a novomanželská bezúročná půjčka.


Jeej to ste nemal tak natvrdo napisat, ze za 5 rokov ste v pohode zaplatil byvanie, urcite budete Zemanovec a rusofil pokial nie rovno onuca Putina... :mrgreen: :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.lidovky.cz/svet/konec-atlanticke-ery-rusove-a-turci-potvrzuji-orbanuv-obrat-k-vychodu.A191108_163302_ln_zahranici_mha

zajímavá otočka...A to všichni Orbána velebili. I já chvíli.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.lidovky.cz/svet/konec-atlanticke-ery-rusove-a-turci-potvrzuji-orbanuv-obrat-k-vychodu.A191108_163302_ln_zahranici_mha

zajímavá otočka...A to všichni Orbána velebili. I já chvíli.

Nazor novinara bez hlbsej idei. Musi aj on zivit rodinu.
Tam by som bol v klude...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
:|
paully napsal
Otravnykomar-Dobře,nesbíráte skleněný bordel,nelíbí se vám to.To je v naprostém pořádku.Mně se ale líbí.Každý vidí estetický zážitek trochu jinak. Knihu byste měl občas do ruky vzít.Třeba pravopis.Já také nejsem hvězda v češtině,ale píše se vídám a zestárlých.To je dost hrubá chyba,napsat to jinak.Ale vím,nemáte na to čas,znám to od syna.Knihovny mám dvě+tu stěnu.Ale spíš mě vytočilo, co mně má nějaký hňup vnucovat svůj názor o vkusu a co mám mít doma.Nebo že jsem získal byt za Husáka?Co je na tom špatně?Mimochodem již tenkrát jsem si byt koupil a to celkem pohodlně.Stačilo 5 let spoření mladých a novomanželská bezúročná půjčka.


Jeej to ste nemal tak natvrdo napisat, ze za 5 rokov ste v pohode zaplatil byvanie, urcite budete Zemanovec a rusofil pokial nie rovno onuca Putina... :mrgreen: :mrgreen:


a to je nějaký problém v jakékoliv době?
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
K Maďarsku mám opravdu výhrady. Revolucionáři sprostě vraždili. V Maďarsku to byla snaha "Šípovců" a vojáků, kteří se vrátili ze zajetí. Byl to poražený stát jako např. Německo. Něco jsem o tom studoval.Tak si já demokratickou revoluci nepředstavuji.Zde je Váš názor a je zde i můj názor. Jste zbytečný zlý a jak není respektován Váš názor je zle. Stále říkám, je nutno se i pochopit. věřím, že pokud by TGM nezemřel, bojovali bychom za svoji vlast. Nebudeme to zde rozebírat, klidně mi napište domů a můžete i nadávat.Respektují Vás, ale rád dáváte nečestné rány.

Vrazdit zacali komunisti.

Pozadavky madarskych studentu 1956:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BEadavky_ma%C4%8Farsk%C3%BDch_povstalc%C5%AF_1956
To, ze se v 50 letech do boje proti madarskym stalinistum a sovetskym okupantum zapojili i vsemozni byvali fasiste je naprosto logicke.

"Demokraticka revoluce"? V dobe toho nejhorsiho komunistickeho a stalinistickeho teroru, besneni a vrazdeni v 50 letech? To je vtip? Partyzani bojujici proti nacistum/Hitlerovi meli take prestat strilet ci vyhazovat do povetri vlaky, a meli zacit Hitlerovi posilat petice??
Jedina moznost jak bojovat proti nacistum ci komunistum (stejna svoloc) byl v one dobe pouze nasilnymi prostredky - stejnymi jakymi bojoval antinacisticky partyzansky odpor (vsichni partyzani nebyli komuniste) nebo hrdinni bratri Masinove.

Kdy a kde jsi o tom neco studoval?? Evidentne v dobe tuhy normalizace na nejakym politickym skoleni dustojnickyho sboru. Opravdu velmi dobre vam tehdejsi politrukove vygumovali mozky:-(
« Poslední úpravu provedl(a) kavarnik v 12. 11. 2019, 11:00. »
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
https://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733117
má recht, pojmenoval to naprosto přesně


Tak tohle je opravdu neskutecny blabol. Co bod, to lehce vyvratitelna lez, dezinformace nebo polopravda. Nechapu jak muze i prumerne logicky uvazujici clovek s alespon strednim vzdelanim vubec brat podobne nesmysly a slataniny vazne.
Registrovaný uživatel
Nemalo to byť opačne? :shock: :D pre liberálnu korektnosť v dnešnej dobe...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1