Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Otravnykomar napsal
https://www.csfd.cz/film/684369-kral/prehled/ doporucuju, moc pekne natoceno.


Historicky věrné a velmi zdařilé. doporučuji a děkuji.
Moderátor
Volyň, 2016, cz tit --Meat603--.avi

Zkuste tento film je to pro naše chápání hrozne. Jak se Ukrajinci a Poláci vraždí.
Registrovaný uživatel
Prvé stiahnutie po kvasení...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Môj tekutý rubín....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
jak by řekl největší z čechů... chlast, slast ...
Registrovaný uživatel
Na tyhle hnusarny uz davno nekoukam. V tom neni nic inspirativniho, jen smutek a hnev...
Altmann napsal
Volyň, 2016, cz tit --Meat603--.avi

Zkuste tento film je to pro naše chápání hrozne. Jak se Ukrajinci a Poláci vraždí.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Prvé stiahnutie po kvasení...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Pěkně :-)
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-ruska-televize-russija-1-rozhovor-vlasovci-pomnik-spor-rusko-moskva-katyn.A191130_103021_domaci_lre


Jak nemám Novotnýho rád, dává jim vlastní medicínu..a ta jim nechutná :lol: :lol:

Že Rusko se bude vytáčet nad Řeporyjema, to je vrchol :lol:
Registrovaný uživatel
Vyhlášení války Rusku v multikáře, to nevymyslíš :mrgreen:
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?time_continue=319&v=o30jRZ5gZRg&feature=emb_logo

:mrgreen: :mrgreen:

Toto je moc. Ty snad puknou vzteky v Rusku.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 30. 11. 2019, 12:33. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Na tyhle hnusarny uz davno nekoukam. V tom neni nic inspirativniho, jen smutek a hnev...
Altmann napsal
Volyň, 2016, cz tit --Meat603--.avi

Zkuste tento film je to pro naše chápání hrozne. Jak se Ukrajinci a Poláci vraždí.


taky se mi to nelíbilo...
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Vyhlášení války Rusku v multikáře, to nevymyslíš :mrgreen:

:lol:
Moderátor
Starého Novotného jsem měl rád hodně. Mladý je hlupec. Reprezentant Česka se chová jak africká opice. Vadí mi to. Podobný případ řešili v Londýně, propuštěný vrah se zapojil do akce s nožem. Jenom že Angláni to odsoudili. Novotný měl jediný argument a špatný. Vlasov o nějakém boji svých jednotek v Praze vůbec nevěděl. Buňačenko tam vyslal své vojáky. Vojáci ROA mají svůj pamětní hrob na hřbitově jr to pěkně udělané i popsané. Vlasovci ve Varšavě ubili více jak 15 000 povstalců. Já přece nejsem taková opice jako Novotný tak proč mluví za moji rodinu. Já se za něj stydím lidsky, Rusové z toho mají srandu jak vypadá správný reprezentant. Ne vše si načtete v knihách, něco musíte i prožít. Je jisté, že Konev Prahu přímo neosvobodil, ale jeho jednotky s dalšími osvobodili ČSR. Těch mladých kluků z ROA je mi lidsky líto a je pravda, že ne všichni byli vrazi a není pravda, že všichni byli popraveni. Velitelé asi ano.
Registrovaný uživatel
Novotný ale nechce stavět pomník Vlasovovi.To tam jen blábolila ta ruská moderátorka, i když jí to vyvracel...Klasicky rusky překrucovali fakta..
Registrovaný uživatel
A Rusové z toho srandu evidentně nemaj, jejich agresivita v tom pořadu je právě směšná..já čekal, že nad tím mávnou rukou...a ono ne.
Registrovaný uživatel
Kasická ruská férovka. Pozvou si vás, připraví si asi 5 oponentů, šíje do vás i moderátorka, která má být nestranná (ale Rusko, chápu), nenechají vás dokončit souvislou větu, protože se jim nelíbí, co říkáte. Několikrát zopakují, že je to skutečně představitel obecní samosprávy a ne nějaký blázen. Celou dobu vás více či méně uráží a nakonec vás vypnou v půlce věty, že už se jako dál nepotřebují bavit. Tak tomu říkám kvalitní žurnalistika po ruském způsobu...

Na připomínku vraždění Poláků v Katyni v živém vysílání své vlastní státní TV nejsou Rusové zvyklí.

S tou Katyní si je docela povodil. Typicky po rusku dělali, že to neslyšeli.

Novotný vystoupil v jedné z nesledovanějších televizí světa a připomněl v ní Rusům, že zabíjeli Poláky. V televizi která má naopak ujišťovat Rusy o jejich výjimečnosti. To ukazuje, že s ruskou propagandou se dá bojovat. Rusko by udělalo lépe, kdyby méně investovalo do propagandy a více do vlastních lidí, ale to se bohužel nestane, protože to by byl konec tamních mocipánů.



Pár předních názorů z diskuzí..Podepisuji se pod vše. ;)
Moderátor
Paule, Katyň je opravdu zlo, hrozné zlo. O tom nikdo nepochybuje Ale Novotný se nemůže chovat jako chovanec ústavu. Ale Katyň nelze vytáhnout kdy se Vám to hodí. V Polském zajetí po roce 1920 bylo více jako 100 000 vojáků Rudé armády.50 000 bylo postříleno a další zemřeli hlady v táboře. No a toto zase Poláci neradi slyší tak jak my neradi posloucháme, jak jsme v divokém odsunu zabíjeli Němce. J8 již nic nehodnotím
Já jen nesnáším nenávist a zlo to máme všude kolem sebe.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Kasická ruská férovka. Pozvou si vás, připraví si asi 5 oponentů, šíje do vás i moderátorka, která má být nestranná (ale Rusko, chápu), nenechají vás dokončit souvislou větu, protože se jim nelíbí, co říkáte. Několikrát zopakují, že je to skutečně představitel obecní samosprávy a ne nějaký blázen. Celou dobu vás více či méně uráží a nakonec vás vypnou v půlce věty, že už se jako dál nepotřebují bavit. Tak tomu říkám kvalitní žurnalistika po ruském způsobu...

,

Tato charakteristika se hodí i na ČT ;)
Ponechme Vlasovce stranou, kdykoli slyším rozhovor /o čemkoli/ s Pavlem Novotným, dere se mi na mysl slovo BLB. Nechápu proč ODS vyhodila Klause a nechala si tohle individuum :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ponechme Vlasovce stranou, kdykoli slyším rozhovor /o čemkoli/ s Pavlem Novotným, dere se mi na mysl slovo BLB. Nechápu proč ODS vyhodila Klause a nechala si tohle individuum :roll:


Odpověď je celkem jednoznačná, pokud se budeš zajímat o jeho novou stranu a voliče z jakých stran k němu táhnou, pak s takovými lidmi nechci mít nic společného. Je to hodný synáček, který od svého tatíka hodně okoukal. Z lidí, kteří obdivují Putina, Zemana a jim podobné, mám strach.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Když dojdou argumenty, vytáhne se Putin :D
Trikolóru sleduji a zatím jsem nenarazil na nic s čím bych nesouhlasil.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Když dojdou argumenty, vytáhne se Putin :D
Trikolóru sleduji a zatím jsem nenarazil na nic s čím bych nesouhlasil.


K jeho straně především přecházejí voliči SPD. Tedy voliči strany, která má velmi blízko k Zemanovi a Putinovi. Argumenty nechybí, to je holý fakt.

Jedním z důvodů vyhození Klauze z ODS byl fakt, že odmítl podporovat v Senátních volbách kandidáta své strany a podporoval kandidáta SPD, velmi blízkého člověka jeho otce. To je dohledatelný fakt.

Byl podporovatelem Opoziční smlouvy. Lehce dohledatelný fakt.

V obou prezidentských volbách podporoval Zemana. Tedy dal se na stranu názoru komunistů, SPD, Babiše atd.

Mám pokračovat? Ty jsi pravicový volič? Já ano, proto nemohu tyto lidi podporovat, navíc ze svého okolí znám nemálo lidi, kteří SPD volili a dnes se jim líbí i tato nová strana. Bohužel vím, jak tito lidé uvažují. Ale když jde o koryta, každý hlas je dobrý a to i za cenu útoků na dost pochybné lidské pudy.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 30. 11. 2019, 17:16. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Paule, Katyň je opravdu zlo, hrozné zlo. O tom nikdo nepochybuje Ale Novotný se nemůže chovat jako chovanec ústavu. Ale Katyň nelze vytáhnout kdy se Vám to hodí. V Polském zajetí po roce 1920 bylo více jako 100 000 vojáků Rudé armády.50 000 bylo postříleno a další zemřeli hlady v táboře. No a toto zase Poláci neradi slyší tak jak my neradi posloucháme, jak jsme v divokém odsunu zabíjeli Němce. J8 již nic nehodnotím
Já jen nesnáším nenávist a zlo to máme všude kolem sebe.



Novotnej je blb a klaun.. V tom mám stejnej názor..Ale události z . 1920 přeci nedali Rusům právo, aby o dalších 20 let povraždili desítky tisíc zajatců, úředníků, učitelů, politiků atd. při Sovětizaci části Polska, který s Hitlerem přepadli.
Vlasovci pomáhali jen z důvodu, aby se na to později přihlíželo jako polehčující okolnost..já v tom vidím pouze zištný chování a pomník bych jim nestavěl.

Putinovo Rusko vnímám jako nebezpečnou zemi, která k nám dodnes strká pracky (prostřednictvím sputniků a aeronetů)..

v tom videu od 9 minuty mluvil jeden z Rusů dobře, než ho tam umlčeli.


+ Česká republika sebereflexi ve vraždění Němců má..si troufám tvrdit..i hodně filmů/dokumentů na tohle téma vzniklo..V Rusku je sebereflexe na bodu nula..
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 30. 11. 2019, 17:35. »
Registrovaný uživatel
Ono to pravicový/levicový dnes není tak úplně jasné. Například TOP09 se deklaruje jako pravicová strana ale přitom jejich program je "S EU na věčné časy" Já ale současné vedení EU považuji téměř za neomarxistické.
Většina členů Trikolóry nebyla předtím v žádné straně, dost jich přišlo od Svobodných a Realistů. Posledně jmenované jsem volil v posledních parlamentních volbách já.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ono to pravicový/levicový dnes není tak úplně jasné. Například TOP09 se deklaruje jako pravicová strana ale přitom jejich program je "S EU na věčné časy" Já ale současné vedení EU považuji téměř za neomarxistické.
Většina členů Trikolóry nebyla předtím v žádné straně, dost jich přišlo od Svobodných a Realistů. Posledně jmenované jsem volil v posledních parlamentních volbách já.


Ale Michale nejde o to, jací lidé do této strany přešli, ale podstata je v tom, jakou politikou se prezentují a na jaké voliče se zaměřují. Navíc nemohu důvěřovat někomu, kdo jde proti své straně a podporuje kandidáta naprosto jiného politického směru, či v prezidentských volbách podporuje kandidáta levice a lživými nařčeními bojuje proti pravicovému kandidátovi. Atd. Zde má jít o hodnoty, nikoli o populismus.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Přátelé, já se nechci v politice nějak angažovat, neb těm lidem ( z každé strany se najde hajzl) nerozumím. Dnes Petříček klidně řekne, že cesta Tomana do Ruska ztroskotala na nějakých papírech, které naši nedodali. . Rusové říkají, není to po prvé. Já již tomu i věřím,že v rámci volebního boje si dělají si naschvál jako malí kluci. :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1