Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=QyRYT6CL2Z4&feature=youtu.be

státní Ruská televize....naprosto šílený... jen čumim čeho jsou schopný..jak strašně lhát.
Moderátor
Paul napsal
Altmann napsal
Pro Evropu a Paula:

Pánová já vím, že to co jste napsali je pravda a Vy to o mně víte také. Já se jen snažím být slušný, tedy v praxi vidím i druhou stranu. To Vy však nechce přijímat. Potom by jste pochopili, že ten krvavý spor Polsko-Rusko má bohužel staré kořeny a opět chci říci, že jak je to možná, řežou se zbytečně. Přitom Rus jako člověk je člověk a to platí i pro Poláky. Asi bychom měli hledat i to, co nás všechny může spojovat. Churchill byl schopen pro Británii se spojit se Satanem.Myslím si, (třeba hloupě), že by mezi Ruskem a Polskem mohlo být i něco kladného. Např. ten novodobý Polský stát to je práce Stalina ať chcete či nechcete. Na západ do staré historické hranice. Aby jste opět jen nedštili na Altmanna síru, prostě se zase tak moc nelišíme!


Nejde jen o Polsko...Co říkáte na to, že nám tam dávali za vinu rozpoutání občanské války v Rusku a miliony mrtvých? To já beru jako absolutní drzost a demagogii...Tam ta propaganda prostě pořád vymejvá lidem mozky..A jak jsem psal, není na škodu jim v nejsledovanější televizi připomenout Katyň...srazilo jim to hřebínek pěkně.. ;)


Znám to, objevuje se v knize p. Kuzněcova (faleristika) ale to je opravdu marginální záležitost mladého (již není) odborníka, historika a faleristy. Hodně jsem se nad jeho vyjádřením, navztekal, to bylo myslím ještě na "valce" než jsem byl odejít. Nedávno jsem jeho publikaci prodal. V každém národě se najde takový člověk. U nás jsou také podobní. Ale tehdy mně to hrozně mrzelo.
Poznámka:
Asi bychom měli přejít na sekci Odznaky, kde si povídáme a nenudíme. Já to chápu, koho to dnes zajímá.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 1. 12. 2019, 16:55. »
Registrovaný uživatel
Altmann ale ten člověk to vykládal milionům lidí v ruský celostátní televizi! (žádná marginální záležitost v knize)
Stejně jako ten druhej pán toto:

https://www.youtube.com/watch?v=QyRYT6CL2Z4&feature=youtu.be

Co na to říct?
Registrovaný uživatel
pro Otravnykomar:
taho napsal
Pokrok nezastavíš. Uměli udělat lepší falza mincí a medailí před technikou, tím myslím, že vše museli udělat ručně a nebo dnes za pomoci techniky. Bankovky jsou jiná kapitola. Něco jsem slyšel a něco četl. I zde kdysi proběhla diskuze, zda zveřejňovat detaily, díky kterým lze falza poznat.


Zkusil jsem přehodit výhybku a nic, tak jedeme dále v "politické rovině".
Moderátor
Paul napsal
Altmann napsal
Pro Evropu a Paula:

Pánová já vím, že to co jste napsali je pravda a Vy to o mně víte také. Já se jen snažím být slušný, tedy v praxi vidím i druhou stranu. To Vy však nechce přijímat. Potom by jste pochopili, že ten krvavý spor Polsko-Rusko má bohužel staré kořeny a opět chci říci, že jak je to možná, řežou se zbytečně. Přitom Rus jako člověk je člověk a to platí i pro Poláky. Asi bychom měli hledat i to, co nás všechny může spojovat. Churchill byl schopen pro Británii se spojit se Satanem.Myslím si, (třeba hloupě), že by mezi Ruskem a Polskem mohlo být i něco kladného. Např. ten novodobý Polský stát to je práce Stalina ať chcete či nechcete. Na západ do staré historické hranice. Aby jste opět jen nedštili na Altmanna síru, prostě se zase tak moc nelišíme!


Nejde jen o Polsko...Co říkáte na to, že nám tam dávali za vinu rozpoutání občanské války v Rusku a miliony mrtvých? To já beru jako absolutní drzost a demagogii...Tam ta propaganda prostě pořád vymejvá lidem mozky..A jak jsem psal, není na škodu jim v nejsledovanější televizi připomenout Katyň...srazilo jim to hřebínek pěkně.. ;)

Paule,¨napište mi domů, já se Vám pokusím proč to vzniklo.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Altmann ale ten člověk to vykládal milionům lidí v ruský celostátní televizi! (žádná marginální záležitost v knize)
Stejně jako ten druhej pán toto:

https://www.youtube.com/watch?v=QyRYT6CL2Z4&feature=youtu.be

Co na to říct?


heh, ublížený ruský všenárod.. ale za to, co jim češi provedli, tak je fakt měli potrestat a nechat je všechny pochcípat jak to říká ten pán :D :D
nojo, vůdce rus byl vždy hajl, je hajl a nejspíš i bude hajzl... naštěstí ten národ není tak veliký, ale i tak světu zatápí...
ovšem pořád se najde dost exotů a blbečků, co jim budou ještě tleskat
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
,Tedy nemusím přijímat ekonomické migranty, ale měl bych přijímat lidi, kteří jsou v domovských zemích vystaveni útlaku a to bez ohledu na národnostní původ.

Podle této teorie bychom museli přijmou například všechny bývalé bojovníky islámského státu, vrahy a teroristy kterým doma hrozí persekuce. V Německu
už se to i děje, afghánští připrchlíci zjistili že když se budou vydávat za bývalé příslušníky Talibánu, nebudou vraceni ;)
Dokud nebudeme mít bezpečný způsob jak alespoň přibližně rozpoznat integrovatelné, neměli bychom brát nikoho a už vůbec ne na příkaz soudruhů z EU.
To je tak, ať vláda zavede jakoukoli blbost, je tu naděje že po příštích volbách se zase zruší ale jakmile sem nalezou muslimové, už se jich NIKDY nezbavíme. Jakékoli řeči o deportaci jsou naprostá utopie. :evil:
Ty tu cituješ z nějaké pseudohumanitární příručky ale já mluvím z životní zkušenosti ;)
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-demografie-populace-porodnost-umrtnost-migrace-prace-ekonomika-vlada-putin.A191127_182641_zahranicni_luka
Registrovaný uživatel
Ty jo, na jm sněží
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Evropa1 napsal
,Tedy nemusím přijímat ekonomické migranty, ale měl bych přijímat lidi, kteří jsou v domovských zemích vystaveni útlaku a to bez ohledu na národnostní původ.

Podle této teorie bychom museli přijmou například všechny bývalé bojovníky islámského státu, vrahy a teroristy kterým doma hrozí persekuce. V Německu
už se to i děje, afghánští připrchlíci zjistili že když se budou vydávat za bývalé příslušníky Talibánu, nebudou vraceni ;)
Dokud nebudeme mít bezpečný způsob jak alespoň přibližně rozpoznat integrovatelné, neměli bychom brát nikoho a už vůbec ne na příkaz soudruhů z EU.
To je tak, ať vláda zavede jakoukoli blbost, je tu naděje že po příštích volbách se zase zruší ale jakmile sem nalezou muslimové, už se jich NIKDY nezbavíme. Jakékoli řeči o deportaci jsou naprostá utopie. :evil:
Ty tu cituješ z nějaké pseudohumanitární příručky ale já mluvím z životní zkušenosti ;)


Ale diskuzi posouváš do naprosto nepřijatelných kolejí které jsem nikdy nezastával. Já se bavím o zcela jiných věcech a souvislostech.

Tvůj problém je v tom, že nálepkuješ všechno jednou nálepkou, aniž bys dělal základní rozdíly-viz soudruzi z EU atd.

A že zde cituji pseudohumanitární příručky, to je již vrchol nepochopení základních hledisek lidskosti. Víš, tyto názory jsou základem každého demokratického právního řádu, tedy teze kolektivní viny je ve všech směrech nepřípustná a v jistém směru prováděná v praxi je zločinem. Přečti si Ústavu. A argumentace, že máš životní zkušenosti není v tomto případě argument, protože já jsem kolem sebe zažil nemálo nejrůznější způsobů kolektivní viny a většinou se jednalo v našich novodobých podmínkách o zrůdné postoje-také jsem se s těmito lidmi rozešel. Ale stačí si přečíst z minulosti i zde některá zrůdná vyjádření. Všechni migranti, kteří se dostávají do Evropy by se měli utopit. Nebo, pokud by nám hrozila vlna uprchlíků, nejdříve bychom se museli zde vyrovnat se zastánci přijímání těchto uprchlíků atd. To jsou zrůdnosti, že. Nebo jim budeš tleskat?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 2. 12. 2019, 7:57. »
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Ale stačí si přečíst z minulosti i zde některá zrůdná vyjádření. Všechni migranti, kteří se dostávají do Evropy by se měli utopit. Nebo, pokud by nám hrozila vlna uprchlíků, nejdříve bychom se museli zde vyrovnat se zastánci přijímání těchto uprchlíků atd. To jsou zrůdnosti, že. Nebo jim budeš tleskat?

Utopit ne ale obrátit ano.
Ve chvíli kdy se do Evropy hrne milionová horda neintegrovatelných a potenciálních teroristů, každý kdo vyleze s cedulí "Uprchlíci vítejte" měl by jít buď do vězení nebo do blázince.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ve chvíli kdy se do Evropy hrne milionová horda neintegrovatelných a potenciálních teroristů, každý kdo vyleze s cedulí "Uprchlíci vítejte" měl by jít buď do vězení nebo do blázince.


T tom se shodneme, ale proč tuto problematiku vidíš pohledem kolektivního vnímání světa?

Jeden můj kolega žil několik let v jedné částečně ostrovní zemi "kousek" severně od Austrálie. Jedná se o muslimskou zemi, jejímiž obyvateli je mnoho etnik, tamní obyvatelé zastávají několik náboženství atd. Samozřejmě tento člověk narazil na mnoho problémů, ale byl překvapen z jedné skutečnosti, tamní populace, jako celek,byla v hodně otázkách tolerantnější než společnost česká. Samozřejmě víš, kterou zemi mám na mysli. Proto neházejme vše do jednoho pytle.

Včera jsem zde zmínil názory lidí, kteří měli velkou zkušenost s totalitním terorem a jednu z věcí, kterou jsem si z těchto rozhovorů vzal, byl názor na lidí, kteří se jednou provinili proti lidskosti. Tito lidé-podle jejich názoru-pokud se jednou dopustí nedemokratického postupu, dopustí se ho podruhé v jiné oblasti, v jejich případě se z toho stane norma. Tento názor jsem si vzal za svůj a bohužel to je velká pravda.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 2. 12. 2019, 10:26. »
Registrovaný uživatel
Společnost Česká již od dob husitů (nadsázka, určitě to bylo dřív :-D) je velice netolerantní ale zato získala vlastnost, že každý jednotlivec umí líp vládnout a posoudit cokoliv než ti u moci a odborníci; pomáhají jim, také od dob husitské revoluce, disputace v hospodách ;-)
Registrovaný uživatel
Tady se porad resi Muslimove, ale zapomina se na to ze krestanska cirkev je neinvazivnejsi nabozenstvi na svete, zahubila vetsinu kultur po cele planete a kam prisla, prisel i zmar tamniho obyvatelstva. Myslim ze krestanstvi i islam je nejnasilnejsi nabozenstvi. A propo, kdyby moderni euroatlanticka spolecnost po staleti nezdimala a nedestabilizovala afriku, nikdy by zadna migracni krize neprisla, alespon ne ekonomicka, mozna casem ekologicka, dokud by zmeny klimatu nezacali vyhanet lidi od rovniku smerem k severu.
Registrovaný uživatel

každý kdo vyleze s cedulí "Uprchlíci vítejte" měl by jít buď do vězení nebo do blázince.

to je hodne radikalni postoj a radikalismus plodi totalitu. Bojim se jak vidim tyhle radikalni myslenky cim dal casteji ze se Orwell kvapem blizi a ze ze strachu dobrovolne vymenime svobodu za dalsi novou totalitu.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Tady se porad resi Muslimove, ale zapomina se na to ze krestanska cirkev je neinvazivnejsi nabozenstvi na svete, zahubila vetsinu kultur po cele planete a kam prisla, prisel i zmar tamniho obyvatelstva.


A opět jeden velký omyl. Problém totiž nestojí v křesťanství, ale tkví v některých křesťanských církvích. Např. porovnejte z podstaty totalitní římskokatolickou církev a docela demokratickou Českobratrskou. V obou příkladech se jedná o křesťanské církve. Proto opět nelze paušalizovat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal

každý kdo vyleze s cedulí "Uprchlíci vítejte" měl by jít buď do vězení nebo do blázince.

to je hodne radikalni postoj a radikalismus plodi totalitu. Bojim se jak vidim tyhle radikalni myslenky cim dal casteji ze se Orwell kvapem blizi a ze ze strachu dobrovolne vymenime svobodu za dalsi novou totalitu.


Švédi díky vyspělýmu humanismu a demokracii prosrali vlastní zem...Gustav II. Adolf asi roní slzy... ono je opravdu lepší někdy stát na hranici s vidlema než s cedulkou "Refugees Welcome".
Co chvíli výbuch, bezpečnost tristní, nárůst radikalismu, zakazovnání některejch veřejnejch akcí...Když už se tu vytáhl Orwell, oni k němu díky migrantům můžou zamířit mnohem rychlejc, než "xenofobní" země..
Vánoční trhy s koloritem policistů, samopalů, barikád, prohlídek...


pozn. Okamurovi bych ale hlas nedal, i kdyby se třásl vesmír.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 2. 12. 2019, 14:09. »
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-zirinovskij-vlasovci-belocesi-novotny-pamatnik-media-propaganda.A191202_122318_zahranicni_jhr

a je to tu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-zirinovskij-vlasovci-belocesi-novotny-pamatnik-media-propaganda.A191202_122318_zahranicni_jhr

a je to tu :mrgreen:

Pořád stejná pakáž
Moderátor
Poslední dny je zde pořád co číst, přestože v podstatě řešíme(te) stejná témata. Musím říct, že občas se držet pořekadla,, mlčeti zlato,, má docela výhody,ikdyž bych se kolikrát s chutí zapojil ;)... Jsem docela rád, že zde vídám častěji uživatele Evropu a osobně bych uvítal i další, názory zdejších sečtelých uživatelů...
Registrovaný uživatel
je to vážné, Rusko už zbrojí
https://www.youtube.com/watch?v=EXKHffx5uyE
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
mitom007 - vulgární humor, bez nápadu..nevtipný krutě.
Registrovaný uživatel
asi 2x jsem se zasmál, nebuď tak přísný... na zuby si nevydělá
Registrovaný uživatel
s timhle maďarem je milion parodií.
Registrovaný uživatel
Mně to vtipné připadalo :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1