Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
i kdyby disk byl mrtvý, tak jsou programy, zvládne to i laik, které vytahají co půjde (nechápu, že to není běžnou součástí w). w10 - nikdy, pro dementy. to už radši půjdu hlavní systém jiný než w.
Registrovaný uživatel
Při mechanickym poškození už je v křemíkovym nebi.
Registrovaný uživatel
Špecializovaná firma dokáže aj nemožné, otázka je či tzv. stratené informácie stoja za cenu ktorú je potrebné zaplatiť?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
P. Altman neudržel nervy a vymazal celý vlákno historie. Silný kafe. :shock:

Mazání bez informace proč, nebo bez důvodu je ale obecně nešvar, co jsem si všiml.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 1. 2020, 12:21. »
Registrovaný uživatel
A tam se něco dělo? Mě přišel, že komunikoval hlavně sám se sebou. Že je to labil, to víme už dlouho...
Registrovaný uživatel
No já tam postnul tento článek
https://epochaplus.cz/zvraceny-stalinuv-experiment-zalozil-ostrov-kanibalu/

(Kdysi jsem o tom četl/Solženicyn).

Je to prý oftopik. Nic ve zlém, ale takto vymazat celé vlákno kde ostatní dávali sem tam i tipy na knihy, jedním klikem to vše zničit..Kvůli malichernosti..To se přeci nedělá. :? Je to škoda.

Proti Altmanovi nic nemám, psal jsem tu několikrát, že za jeho práci proti zlodějům na aukru si ho vážím, ale tohle už považuju za podpásovku.
Zřejmě tam sehrál fakt, že můj příspěvek (resp. odkaz na článek) byl vyhodnocen jako útočný vůči Sovětskému Svazu nebo Stalinovi, což dnes už není zejména u prorusky smýšlející části obyvatel v kurzu. Nevím.
Registrovaný uživatel
Navíc, pokud vím, tak sám na ten článek reagoval...
Moderátor
ANO,
smazal jsem to. Pokud by jste pozorně četl, přidal jsem podobný experiment s názvem Nová země, to byl ruský pokus s vězni. je vidět, že nevíte o čem je řeč, vlastně jsem tem příspěvek doplnil. Nervy mám dobré. Pochopitelně, že Vás na té stránce přivítám, ale snad by jste se mohl přizpůsobit i tématu.
Moderátor
Paul napsal
No já tam postnul tento článek
https://epochaplus.cz/zvraceny-stalinuv-experiment-zalozil-ostrov-kanibalu/

(Kdysi jsem o tom četl/Solženicyn).

Je to prý oftopik. Nic ve zlém, ale takto vymazat celé vlákno kde ostatní dávali sem tam i tipy na knihy, jedním klikem to vše zničit..Kvůli malichernosti..To se přeci nedělá. :? Je to škoda.

Nebyl, dokonce jsem Vám k tomu přidal experiment Nová Země, což bylo ještě horší, ale jak je vidět, to naznáte. Ty hloupé řeči, že kdo je starý je zaostalý a proto volí ANO, nebo ničemu nerozumí to , nebo je stalinista a rusofil.Paule a FO, to není na Vás, je to obecné a máte v mnohém pravdu a to mně štve, že senioři jsou tací jak mnohdy popisujete, ale zároveň to jsou Vaši rodiče, Vaše rodina.

Když bych napsal něco o sovětské literatuře budu stalinista a víte proč. Proto že jste nic rozumného nečetli.

Proti Altmanovi nic nemám, psal jsem tu několikrát, že za jeho práci proti zlodějům na aukru si ho vážím, ale tohle už považuju za podpásovku.
Zřejmě tam sehrál fakt, že můj příspěvek (resp. odkaz na článek) byl vyhodnocen jako útočný vůči Sovětskému Svazu nebo Stalinovi, což dnes už není zejména u prorusky smýšlející části obyvatel v kurzu. Nevím.



Omlouvá se, nějak se to promíchalo.
Ještě k Paulovi, co jsem dělal na aukru dělám i zde,ale nikde to nepublikuji. Jinak a to mně mrzí, dělám na sfs články o faleristice, ani jste se nepodíval.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 16. 1. 2020, 13:37. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
A tam se něco dělo? Mě přišel, že komunikoval hlavně sám se sebou. Že je to labil, to víme už dlouho...


Mluv za sebe. Já si o tobě myslím to samé, ale lze to napsat slušně.
Nemusíš souhlasit s jeho názory. Já s nimi také často nesouhlasím, ale můžeš o tom přemýšlet
Co do odbornosti, publikování a ochoty poradit má malou konkurenci.
Moderátor
......prorusky smýšlející části obyvatel v kurzu.

Paule, toto je dosti smutné. Jistě SSSR jsem já osobně nemusel, ale byla to směsice národů. Psal jsem si s jednin Lotyšem, pašovali jsme spolu mince a medaile. Byl to dle Vašeho hodnocení Rus, Lotyš či občan SSSR. On byl Rus, jeho paní Lotyška nebo obráceně. On je to široký pojem co jste napsal.
Vy jste jasně protiruský, sice nevím proč, ale měl by jste nám napsat zda jste proti rakouský, nebo protifrancouzský. Já dělím lidi jinak a když se dívám na naši politickou elitu je mi z toho zle. Mám rád Rakousko a hlavně Vídeň, jo, jsem milovník této země, ale Vy a další podstrkujete mně i dalším to vaše...
Víte, že zde fungují další tři bývalí vojáci a Ti se bojí to přiznat, obyčejní kluci, technici dva Slováci a jeden Čech. Není něco špatného když se za svoji práci stydí.Proč stále dělíte lidí dle svého "metru" ?
Ale jistě mám rád hudbu ruskou, např. Šostakovič, ale starší skladatele.Každý rok zahajuji s Vídeňskými filharmoniky , Sedím, piji kávu a ty dvě hodinky jsem opravdu šťastný. Chcete být historik, tak do toho nesmíte stále míchat ideologii, to jsou slova jednoho velmi chytrého pana profesora.

Historie nesmí být chápana dnešním pohledem......ale to se musí každý naučit sám.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ANO,
smazal jsem to. Pokud by jste pozorně četl, přidal jsem podobný experiment s názvem Nová země, to byl ruský pokus s vězni. je vidět, že nevíte o čem je řeč, vlastně jsem tem příspěvek doplnil. Nervy mám dobré. Pochopitelně, že Vás na té stránce přivítám, ale snad by jste se mohl přizpůsobit i tématu.


Experiment Nová země opravdu neznám. A ani vlastně tedy netuším, proč bylo vlákno smazáno. Jestli jsem se textem o Stalinově experimentu nějak nepřizpůsobil vláknu, to nechápu, vlákno jsem přeci zakládal s názvem Historie, články, knihy, mělo být všeobecně o historii. Ale je to bouře ve sklenici vody.. Stačí říct, že jste to ve faleristice nechtěl. No problem.

Asi bych to tady už dál nerozmazával. Protože tady to offtopic je..
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 1. 2020, 16:45. »
Registrovaný uživatel
Teta priniesla Petrovi k sviatku atlas a hovorí:
"Toho si, Peťko váž. Je z doby mojej mladosti."
"Teta, a je v ňom už Amerika?" :roll:

"Oci, ako ďaleko je ešte Amerika?"
"Netárajte a plávať!"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tady přeci není nic OT
Registrovaný uživatel
Lekár zhodnotil, operácia aj rekonvalescencia OK: dnes som zahájil termál sezónu 2020 bolo super.
Mam jednu pozvánku pre ideovo rôznorodé pohľady, pozývam na kúpalisko Poľný Kesov ponuka je platná celoročne, kde určite pri osobnej diskusii výmene informácií nájdete/nájdeme aj spoločné uhly pohľadu na nedávnu históriu, pokiaľ nie, minimálne sa dobre zrelaxujete v liečivej vode... ja to robím od malého chlapca a drží ma to doposiaľ... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 16. 1. 2020, 21:11. »
Registrovaný uživatel
taho napsal
ferovyobchodnik napsal
A tam se něco dělo? Mě přišel, že komunikoval hlavně sám se sebou. Že je to labil, to víme už dlouho...


Mluv za sebe. Já si o tobě myslím to samé, ale lze to napsat slušně.
Nemusíš souhlasit s jeho názory. Já s nimi také často nesouhlasím, ale můžeš o tom přemýšlet
Co do odbornosti, publikování a ochoty poradit má malou konkurenci.


tak to je gól. už jsem o sobě slyšel ledaco, ale že bych byl labilní, to je poprvé :D
a co je na tom neslušného? vždyť tím dneškem to jen potvrdil, nevíme proč to smazal a nejspíš se to ani nedozvíme, páč to nejspíš neví ani on sám, předpokládám, že to udělal pod nějakou silnou emocí. cokoliv dalšího bude jen zpětná racionalizace. již několikrát to tady proběhlo, uzamčení, odemčení, mazání, uzamčení, odemčení... a pokud se nepletu, plně jsem to nesledoval, tak poslední 2 příspěvky tam měl on sám... tak panebože vždyť to ani nedává smysl...
odbornost atd tady přeci vůbec neřešíme... už by se to lidi mohli naučit oddělovat, nebo číst nebo chápat nebo já nevím kde je problém.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Lekar zhodnotil, operacia aj rekonsvalencia OK dnes som zahajil termal sezonu 2020 bolo super.
Mam jednu pozvanku pre ideovo roznorode pohlady, pozyvam na kupalisko Polny Kesov, kde urcite pri osobnej vymene informacii najdete aj spolocne uhly pohladu na nedavnu historiu, pokial nie minimalne sa dobre zrelaxujete v liecivej vode...


to je krásné. ty mě bavíš, umíš života užívat, to se cení, moc takových lidí není...
Moderátor
FO, běžte se podívat na tu stránku Faleristika, co jsem založil. Tam Vám odpovím.
Registrovaný uživatel
Tak to se omlouvám, stačilo vysvětlit
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak to se omlouvám, stačilo vysvětlit

:shock: blbě se to vysvětluje :shock:
Registrovaný uživatel
Už som sa desil, že tu budete bojovať všetky vojny... :mrgreen:

Ďakujem Altmann...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? U pastviny zastaví bavorák. Za volantem sedí skvěle oháknutý mladý muž a zavolá: „Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?“ Ovčák se podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: „Proč ne?“Mladý muž zadá vyfocení stáda přes satelit a po chvíli řekne ovčákovi: „Máš přesně 1586 ovcí!"„To je pravda, ovce je vaše" Ovčák pozoruje hejska, jak se snaží napasovat chudáka zvíře do kufru auta, a pak povídá: „Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?" Muž se na vteřinu zamyslí a odpoví: „Jistě." „Jste komisař Evropské unie", řekne ovčák.
Mladému muži spadne čelist: „To je pravda. Jak jste to poznal?"
„Nic složitého", povídá ovčák.„Přijel jste a nikdo Vás nezval. Řekl jste mi to, co dávno vím a přitom o mé práci víte úplný hovno. A TEĎ MI VRAŤTE MÉHO PSA !!!“
Registrovaný uživatel
Tak ten je dobrý 🤣
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-ani-caputova-ani-kiska-politickou-hvezdou-je-dnes-fasista-kotleba-86647?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-ani-caputova-ani-kiska-politickou-hvezdou-je-dnes-fasista-kotleba-86647?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1