Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Všade je krásne, kde sa človek cíti doma...
Choď už spať veličenstvo.. :P
Barbara zoberieme do partie, čo povieš? On je náš, že?
-s-
Registrovaný uživatel
Barbar zní drsně, ale budeme předpokládat, že je to jen obal, pod kterým je ukrytá jemná dušička ;)
Tak dobrou noc a šup do postele :mrgreen:
Registrovaný uživatel
princezna napsal
Barbar zní drsně, ale budeme předpokládat, že je to jen obal, pod kterým je ukrytá jemná dušička ;)
Tak dobrou noc a šup do postele :mrgreen:

No pŕŕŕ... Ešte sa musím najesť. :shock: Hladný nezaspím a 72 kg raz musím pokoriť... :P
A barbar je podľa mňa taký, alebo podobný, ako píšeš.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Tak k dobré noci ..přidávám ještě dobrou chuť ;)
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=ocnqRuSyoOQ
https://www.youtube.com/watch?v=dDESzUuZuC0
Moderátor
Jemná dušička hmm :) .. Ale jó od tebe princezno se to krásně poslouchá.. ;)

Dobrou noc tobě i stamimu...
Registrovaný uživatel
Dobrou noc :) Barbare ;)
Registrovaný uživatel
Mraziva noc presla, voda v sude zamrznuta, aky bude vysledok na baracku uvidim za den, dva??? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Buchvaldov zákon: Ak sa dá hospodárstvo do poriadku, všetko ostatné sa rozvráti... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ty vole.... :roll:
Zomrie u nás prvý pacient, aj to takto:
https://www.ta3.com/clanok/1179858/tb-ministra-zdravotnictva-m-krajciho-o-umrti-pacienta-z-bojnic.html
Pozitívne na tom je, že človek nemusí nikam chodiť a môže na tú dámu s kosou čakať v pohodlí domova... Sila..
-s-
Registrovaný uživatel
Pokiaľ klamal tam neurobíš nič, záverom môžeš pozametať, žiaľ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pokiaľ klamal tam neurobíš nič, záverom môžeš pozametať, žiaľ...

Kto klamal?
-s-
Registrovaný uživatel
Momentálne už nebožtík...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Momentálne už nebožtík...

Nevieme ako to bolo. Ale na to, že je pozitívny neprišiel on sám a na to, že má zápal pľúc, sprievodný to jav covida, by predsa mali prísť v špitáli. To nie je migréna, soplík... Veď o tom niečo vieš, ak sa nemýlim. Ja to z informácií, ktoré mám považujem za absolútne zlyhanie.O 4, 5, 6 tisícu možnú obeť, zdá sa, už nikto ani nezakopne, keď takto dopadla prvá.. :shock:
Berme to ako náhodu, snáď to bude lepšie. Aj keď sa natíska otázka "života," do ktorého špitála človeka prichýlia.
Nie je normálne, aby človeku odoperovali zdravú nohu miesto chorej. Aj to sa nedávno u nás stalo. Pozerám, že dokonca v NR. Netreba si robiť ilúzie. A mám s takými "srandičkami" aj osobné skúsenosti.
-s-
Registrovaný uživatel
Stanikám dragám máš čiastočnú pravdu ohľadne operácie v Nitre, len pisálek zabudol dodať skutočnosť pacient mal mať menené obidva kolenné klby, vzhľadom na opotrebovanosť kĺbu operatér nedočítal správu do konca a zoperoval podľa plánu jeden kĺb, druhý mu menili neskôr... ;) Podobné informácie už bulvár nezaujímajú.

Človeka v Bojniciach je mi ľúto, lebo mal len šesťdesiatku neužije si ani výdobytok (penziu), vieš pri dnešnej hektickej dobe skutočne v stresoch znovu opakujem pacient sa tlačil domov, preto aj lekár komunikoval či ho má prepustiť do domácej liečby...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stanikám dragám máš čiastočnú pravdu ohľadne operácie v Nitre, len pisálek zabudol dodať skutočnosť pacient mal mať menené obidva kolenné klby, vzhľadom na opotrebovanosť kĺbu operatér nedočítal správu do konca a zoperoval podľa plánu jeden kĺb, druhý mu menili neskôr... ;) Podobné informácie už bulvár nezaujímajú.

Človeka v Bojniciach je mi ľúto, lebo mal len šesťdesiatku neužije si ani výdobytok (penziu), vieš pri dnešnej hektickej dobe skutočne v stresoch znovu opakujem pacient sa tlačil domov, preto aj lekár komunikoval či ho má prepustiť do domácej liečby...

grofikam dragam. :) O tej NR nič konkrétne neviem, myslím si, že sa tam aj odvolávalo z funkcií, ale nechajme to tak. Áno, aj bulvár..

A ako to dopadne v Bojniciach, to sa dozvieme. Aby sa pacient s potvrdeným covidom a minimálne s jedným z príznakov, t.j. zápal pľúc vypýtal domov, to mi hlava neberie. Aj z Gabčíkova, Lomnice, atď. chcú ísť ľudia domov a je im to hovno platné. A tí sú možno zdraví..
Keď to takto pôjde ďalej, budeme môcť predávať pľúcne ventilátory. Veď my ich ani nebudeme potrebovať..
-s-
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stani miesta co spominas su vyclenene na povinnu karantenu, chlap nepatril do toho okruhu.
To sa vobec nezastavam lekarov...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
barbar napsal
Oni si pomůžou sami, postupně upraví legistivu a umožní výjimky na určitou sezónní dobu příklad u zmíněného zemědělství...
Brexit je pouze možnost a jakýsi způsob regulace pracovní síly a obchodu. Británi pořád bude lákadlem pracovního výdělku a obchodu, zejména pro mladé. Nyní je v pozici kdy si budou vše diktovat..

Diktovat si sice mohou, ale taky by se jim na to mohli všichni …
A navíc, nikdo rozumný tam teď nepojede. Řádí tam viruChin a nakonec i v Británii vyhlásí zákazy vycházení a cestování. I v USA na to nakonec dojde, nebo jim tam všechno pojde.
Registrovaný uživatel
Kua dufam bola posledna jarna mraziva noc? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Keď som bol malý, bál som sa tmy.
Dnes, keď vidím účet za elektrinu, bojím sa svetla... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4376598/forbes-miliardarsti-majitele-bunkru-se-pripravuji-na-nejhorsi.html
Registrovaný uživatel
barbar napsal
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4376598/forbes-miliardarsti-majitele-bunkru-se-pripravuji-na-nejhorsi.html

A pak se smějete lidem co nakupují mouku a kolínka :D ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4376598/forbes-miliardarsti-majitele-bunkru-se-pripravuji-na-nejhorsi.html

A pak se smějete lidem co nakupují mouku a kolínka :D ;)


:lol:
Registrovaný uživatel
Neviem čo povie Brusel ? :D :roll:

https://www.extraplus.sk/clanok/ulicami-rima-znie-ruska-hmyna
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1