Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Tak co rudý hlavy. Blejska se na vaše lepší časy? Kdepak, jen co nás to začne opravdu srat tak vás jednou pro vždy poslem do historie. A dedci 🙂 nemějte strach. V každým případě se o tom dozvíte 😁


Neboj, dědci brzo pudou. A exitu jak barbar musí být, baví společnost a snad jsou i manuálně zruční.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Paul napsal
tak atletky maj vymakaný zadky, kozy jsou tam asi spíš na škodu.

Jednu znám a máš kliku že mám radši krev a mliko 😁😉🙂

No a stehna vymakaný.... Nic pro mě

Mě hodně překvapila jezdkyně (na koni). Ty její stehna... Ale jinak stála za prd :-D



Jo, ale taky na sobě pozoruji,v že čím su starší, tak mám rád větší kozy...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Tak co rudý hlavy. Blejska se na vaše lepší časy? Kdepak, jen co nás to začne opravdu srat tak vás jednou pro vždy poslem do historie. A dedci 🙂 nemějte strach. V každým případě se o tom dozvíte 😁


Neboj, dědci brzo pudou. A exitu jak barbar musí být, baví společnost a snad jsou i manuálně zruční.

Vim že jsou na odchodu ale tuším že se jim nepovede dobře. Apropo teď jsem se dostal na stavbu a byla tam parta pokravacu a nevěřil bys že jeden z nich je proruskej jak prase. Fuj. Začal tam povídat že když bouchl Černobyl takže tam zahynulo necelých 50 lidi. Tvl. Omg.
Registrovaný uživatel
Pokrejvaců 😁 mobil a pifko
Registrovaný uživatel
Tady se asi dneska hodně kalí. Bossi, lidi jsou zblbli,nemuzes jim to mít za zlý, ne každý se v těch sra*kach dokáže orientovat. Nedávno mi kamarádka scela vážně posílala videoserii o tom jak v Hollywoodu těží adrenochrom z mucenych děti, pojidaji je, všichni jsou tam pedofilove a Trump s putinem chce tohle ďábelský zidozednarsky spiknutí odhalit... Holka se středoškolský vzděláním.... Stejně jako se na školách neučí finanční gramotnost neučí se ani informační gramotnost a další znalosti reflektujíci dobu ale lidi brečí ze by měli zrušit plošinou maturu z matematiky.
Moderátor
Vždy když čtu nějakou citaci našich zpravodajců jen se usmívám. Já jsem u zpravodajského útvaru (již promlčeno) sloužil 5 let sice v týlové části ale přece jen to bylo u zpravodajců.

V čem se shodujeme jsou kozy a pevné prdelky, tomu rozumíme každý, někdo je praktik, někdo teoretik se vzpomínkami, ale každý bychom na toto téma mohli jistě psát povídky.

Fascinuje mně, jak si myslíte, že jsme důležití. V Polsku jsme jen "pepíci" pro srandu, Maďaři nás fakt nemusí. Rakušané mají celkem obavy, neb jsou zde šikovní lidé, ale v USA o nás neznají nic, kdo jste tam byl víte. Rusko to je složité, ale mluvil jsem s rozumnými našimi hokejisty. Politika tam nikoho nezajímala, ale pokud někdo hrál v USA byl pro ně božský jedinec. V hokeji bylo hodně peněz tak se naši kluci snažili hrát. Viděli tam bídné vesnice i bohatá města, asi jako u nás, ale vše větší. Je to krásný velký prostor, kam lze vyvážet. Např,. jen naše Maggi tam měl zvuk a láci, ale i oni jsou citliví, mají hrdost a dnes je problematika II. světové války sjednocuje. Pro RF je to dobře, pro nás ne. Socha Koněva je zástupný problém, mohla se odstranit s důstojnosti a byl klid, tak dělají politiku jen hlupci. Vše se nám vrací a vrátí. Já kupuji tyto přísady z Rakouska, Tabasco je USA, z Ruska kaviár / ne moc) prostě vyberu si. Zde nám tlupa mladých junáků tluče do hlavy své názory a zlobí se, když jim oponujeme. Pánové, také zestárnete, potom si vzpomenete co Vám Altmann psal. :P
Moderátor
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Tak co rudý hlavy. Blejska se na vaše lepší časy? Kdepak, jen co nás to začne opravdu srat tak vás jednou pro vždy poslem do historie. A dedci 🙂 nemějte strach. V každým případě se o tom dozvíte 😁


Neboj, dědci brzo pudou. A exitu jak barbar musí být, baví společnost a snad jsou i manuálně zruční.

Vim že jsou na odchodu ale tuším že se jim nepovede dobře. Apropo teď jsem se dostal na stavbu a byla tam parta pokravacu a nevěřil bys že jeden z nich je proruskej jak prase. Fuj. Začal tam povídat že když bouchl Černobyl takže tam zahynulo necelých 50 lidi. Tvl. Omg.


Copak Vy neděláte u pokrývačů vstupní pohovor. Kdo ví a zná kde leži Rusko, vyhodit. Kdo řekni, že nás osvobodili Rusové vyhodit. Proboha u obyčejného dělníka Vás zajímají jeho politické názory, to je tedy síla. :roll:
Moderátor
A kdo byl v Moskvě a viděl Lenina, ten bude mistrem!
Moderátor
Otravnykomar napsal
Pavel_III napsal
Paul napsal
barbar napsal
Trocha odlehčení od politiky..
Jak užasně krásná může být ženská atletika.. ;)

https://youtu.be/AftOytipaA8


kurva jo :D

No ale kozy ukázala před lety jenom ta Eritrejka!

Vzdyt oni zadny nemaji, tak co by jsi tam videl.

Kratochvílová jednou prohrála o prsa korejský závodnice …
Kde jsem to viděl. Já už nevím. Buď to byla Olympiáda nebo MS. Jak tam ta Eritrejka běžela (1500 m?) a měla velký tričko. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Tak co rudý hlavy. Blejska se na vaše lepší časy? Kdepak, jen co nás to začne opravdu srat tak vás jednou pro vždy poslem do historie. A dedci 🙂 nemějte strach. V každým případě se o tom dozvíte 😁


Neboj, dědci brzo pudou. A exitu jak barbar musí být, baví společnost a snad jsou i manuálně zruční.

Vim že jsou na odchodu ale tuším že se jim nepovede dobře. Apropo teď jsem se dostal na stavbu a byla tam parta pokravacu a nevěřil bys že jeden z nich je proruskej jak prase. Fuj. Začal tam povídat že když bouchl Černobyl takže tam zahynulo necelých 50 lidi. Tvl. Omg.


Copak Vy neděláte u pokrývačů vstupní pohovor. Kdo ví a zná kde leži Rusko, vyhodit. Kdo řekni, že nás osvobodili Rusové vyhodit. Proboha u obyčejného dělníka Vás zajímají jeho politické názory, to je tedy síla. :roll:


Zajímá mě názor každýho kdo může jít k volbám
Generále
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Tady se asi dneska hodně kalí. Bossi, lidi jsou zblbli,nemuzes jim to mít za zlý, ne každý se v těch sra*kach dokáže orientovat. Nedávno mi kamarádka scela vážně posílala videoserii o tom jak v Hollywoodu těží adrenochrom z mucenych děti, pojidaji je, všichni jsou tam pedofilove a Trump s putinem chce tohle ďábelský zidozednarsky spiknutí odhalit... Holka se středoškolský vzděláním.... Stejně jako se na školách neučí finanční gramotnost neučí se ani informační gramotnost a další znalosti reflektujíci dobu ale lidi brečí ze by měli zrušit plošinou maturu z matematiky.
:( :|
No to je slušná . iča :D :?
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 23. 5. 2020, 7:36. »
Registrovaný uživatel
Priatel bossi oplze slova pouzivat nie je dobra volba, preto uberiem pismenko. 😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Priatel bossi oplze slova pouzivat nie je dobra volba, preto uberiem pismenko. 😉


Keby Těba něbolo.....
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Otravnykomar napsal
Tady se asi dneska hodně kalí. Bossi, lidi jsou zblbli,nemuzes jim to mít za zlý, ne každý se v těch sra*kach dokáže orientovat. Nedávno mi kamarádka scela vážně posílala videoserii o tom jak v Hollywoodu těží adrenochrom z mucenych děti, pojidaji je, všichni jsou tam pedofilove a Trump s putinem chce tohle ďábelský zidozednarsky spiknutí odhalit... Holka se středoškolský vzděláním.... Stejně jako se na školách neučí finanční gramotnost neučí se ani informační gramotnost a další znalosti reflektujíci dobu ale lidi brečí ze by měli zrušit plošinou maturu z matematiky.
:( :|
No to je slušná . iča :D :?

Neni, je vlastne docela v pohode clovek, jen nema nadani v tomhle smeru a je ovlivnitelna.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Tady se asi dneska hodně kalí. Bossi, lidi jsou zblbli,nemuzes jim to mít za zlý, ne každý se v těch sra*kach dokáže orientovat. Nedávno mi kamarádka scela vážně posílala videoserii o tom jak v Hollywoodu těží adrenochrom z mucenych děti, pojidaji je, všichni jsou tam pedofilove a Trump s putinem chce tohle ďábelský zidozednarsky spiknutí odhalit... Holka se středoškolský vzděláním.... Stejně jako se na školách neučí finanční gramotnost neučí se ani informační gramotnost a další znalosti reflektujíci dobu ale lidi brečí ze by měli zrušit plošinou maturu z matematiky.


Taky jsem se s tím setkal. A neuvěřitelně jsem čuměl, že tomu někdo věří.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
bossi napsal
Otravnykomar napsal
Tady se asi dneska hodně kalí. Bossi, lidi jsou zblbli,nemuzes jim to mít za zlý, ne každý se v těch sra*kach dokáže orientovat. Nedávno mi kamarádka scela vážně posílala videoserii o tom jak v Hollywoodu těží adrenochrom z mucenych děti, pojidaji je, všichni jsou tam pedofilove a Trump s putinem chce tohle ďábelský zidozednarsky spiknutí odhalit... Holka se středoškolský vzděláním.... Stejně jako se na školách neučí finanční gramotnost neučí se ani informační gramotnost a další znalosti reflektujíci dobu ale lidi brečí ze by měli zrušit plošinou maturu z matematiky.
:( :|
No to je slušná . iča :D :?

Neni, je vlastne docela v pohode clovek, jen nema nadani v tomhle smeru a je ovlivnitelna.

Tak to jo
Registrovaný uživatel
Dnes robime neplechu na Jankovom vrsku.
Spomienka na mladost... 😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.csfd.cz/film/519425-svet-podle-putina/prehled/

Teď v tv, to je síla. Putin má nad hlavou svatozář :D
On vůbec nechtěl bejt premiér ani prezident, netouží po tom břemenu,,a další neskutečný pindy :D
Vůbec nechce, ale obešel zákony aby byl prezident do konce života :D

V dost názorech mi připomíná Hitlera. Pro Putina největší katastrofa 20 století? Že po rozpadu SSSR zůstalo 25 milionů Rusů mimo hranice Ruska.
V podobnym duchu mluvil Adolf. I s tím, že nechce nést břemeno vůdce, přitom se oba opájeli/jí mocí.


https://www.forum24.cz/lzi-mi-priteli-dvacet-lzi-kterymi-vladimir-putin-obelstil-olivera-stone/

zajímavej rozbor
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 23. 5. 2020, 11:31. »
Registrovaný uživatel
Putin nemá žádné špatné dny, není žena.

:) Strašnej klaun.
Registrovaný uživatel
Hoooodně dlouho jsem tu nebyl ... ale koukám že téma se moc nezměnilo :lol: :mrgreen: :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
to forum24 je ale bizár, není divu že Šafr stále žebrá o finanční příspěvky. A ty některé komentáře - jako bych slyšel "slavného" komunistického komentátora Jiřího Jambora z předlistopadové ČST. :mrgreen: Jak říká můj kamarád, kdo čte podobné plátky jako forum24 nebo seznam-zpravy musí už bejt pěkně zoufalej.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
však v pohodě, každej čteme něco jinýho.
Moderátor
Putin řekl hodně zajímavého z pozice ruského šéfa, ale hned si to pokakal s těmi rublíky 29 000 rublů to opravdu silně přehnal. Bohužel jsou tam velké rozdíly mezi lidmi,ale velké tak, že možná to je průměr, což by v Rusku mohlo být. Já to vím přesně, neb v Kazani mám vzdálenou příbuznou a prostým lidem se žije nelehko.
Registrovaný uživatel
prostě Putin i Trump jsou podivný kreatury.
Registrovaný uživatel
Neda mi nevlozit fotku na potesenie oka.
Fotka je zo vcerajsieho dna. 😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1