Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pekne, grofik. Chcelo to blizsiu fotku. Tu je jeho bratranec, starsia fotka ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Mam aj inu, ale ocko plota neviem preco voslo do zaberu... 🤔🙄😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Víte, že páv i labuť se chovala jako hospodářské zvíře. Plněné labutí či pávy krky se považovali za pochoutku. Tedy nechtěl jsem Vám kazit radost, oba ptáky mám také rád živé.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Víte, že páv i labuť se chovala jako hospodářské zvíře. Plněné labutí či pávy krky se považovali za pochoutku. Tedy nechtěl jsem Vám kazit radost, oba ptáky mám také rád živé.

Lepšie na pekáči.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Tri tyzdne prace, tento mesiac zrejme penziu si zasluzim? 😅

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Za snahu určite. ;) Ale k čomu je dobré vybudovať takú mohylu kvôli 10-11 koreňom paradajok. To tam máte takú zlú zem? A polievaniu sa nevyhneš, oberať budeš asi z rebríka, ako čerešne. Neviem, či si písal, aké je to vysoké.
Také ozdobné karanténne mestečko.. :P
Teraz nerýpem, nepodpichujem, tak mi pls nepripomínaj lieky...
Netuším, čo pošlem, nefunguje mi "náhled." Celý príspevok sa stratí.. :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
No, odišlo to..
-s-
Registrovaný uživatel
..stani moje žena si nechala udělat něco podobnýho a je nadšená...já nevím ,co je na tom jinýho oproti běžnýmu záhonku ;) :D :P
Registrovaný uživatel
Vyska 1m a 65 cm. Dlzka 230cm a 460cm, sirka 120cm.
Pokial mas problem z chrbticov, myslim ocenis. Moja uloha bola zrealizovat o sadeni a pestovani nebola u nas doma rec, hoci ma to zacina zaujimat...
Cez leto je moja priorita vyrobit este zahon na jahody, tie zaujimaju zasa mna. 😊 a dovod preco, neviem. Ja som na kvetiny, ovocne stromy a drobne ovocie.
Pokial mas moznost dostat kvalitnu cernozem, preco nie...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Polievanie riesene takym cerpadielkom...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
...jo asi to bude tím ,že já to nepleju a nesklízím,grofiku dík ;) :D
Registrovaný uživatel
Ramires, zrejme sme mali spoločnú rodinnú úlohu, zabezpečiť vyvýšené záhony, to je vykonané a momentálne nech sa páči pracujte. :D
Bonus bolo čerpadlo vrátane 20m hadice na polievanie, čiže záhradníčenie bude hrou ... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Vyska 1m a 65 cm. Dlzka 230cm a 460cm, sirka 120cm.
Pokial mas problem z chrbticov, myslim ocenis. Moja uloha bola zrealizovat o sadeni a pestovani nebola u nas doma rec, hoci ma to zacina zaujimat...
Cez leto je moja priorita vyrobit este zahon na jahody, tie zaujimaju zasa mna. 😊 a dovod preco, neviem. Ja som na kvetiny, ovocne stromy a drobne ovocie.
Pokial mas moznost dostat kvalitnu cernozem, preco nie...

No veď ako máš, tak máš. Je to veľký kvetináč a tam už čerpadielko musí byť. Do hľbky zeme, tam kde ešte nejaká vlhkosť je, si tieto rastlinky nedočiahnu aj keby sa o to akokoľvek snažili.
Ja som svoje paradajky ani papriky v zemi nikdy nepolieval a úroda bola.
A paradajky som prestal polievať, keď so počul od svojeho strýka:
"Kto by to polivau, veď to je burina." Rodák z chladnejšieho Liptova, priženený niekde do okolia Levíc. Asi Pukanec. Ani neviem.
A tomu náhledu to stále "vyhráva," aspoň u mňa, takže neviem, čo pošlem.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Tri tyzdne prace, tento mesiac zrejme penziu si zasluzim? 😅

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Za snahu určite. ;) Ale k čomu je dobré vybudovať takú mohylu kvôli 10-11 koreňom paradajok. To tam máte takú zlú zem? A polievaniu sa nevyhneš, oberať budeš asi z rebríka, ako čerešne. Neviem, či si písal, aké je to vysoké.
Také ozdobné karanténne mestečko.. :P
Teraz nerýpem, nepodpichujem, tak mi pls nepripomínaj lieky...
Netuším, čo pošlem, nefunguje mi "náhled." Celý príspevok sa stratí.. :roll:
-s-


Pokiaľ si vytiahol fotku, je potrebné ešte ošetriť drevo, vyrobiť horné ukončenia, položiť chodníky, je to ešte hrubá stavba, ale výsadba má svoje termíny...
Cez leto vyrobím posuvné striešky na zimné pestovanie reďkovky,šalátu, atď... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Piaty riadok: som, nie so...,
šiesty, polievau a chcel som to poslať v červenej farbe, pretože tak sa to na Liptove hovorí.
Niečo nehrá.. :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
Ja som rodák od Lučenca, moja rodina tam prišla bývať od roku 1485, a pred tým základná vetva pri Nitre, čiže Stredoslovák.
V mobile nepoužívam diakritiku a občas nejaké písmenko "uletí"...
Pokiaľ nevieš domyslieť, zrejme nedostatok fantázie, ale tam ja neviem urobiť nič... :D
Je pravda si zaujímavejší...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já jsem rodák z Moravy a jsem na to pyšný. Ale v širší rodině máme Rusa i Němce. Jsem hrdý Moravan, pyšný Čech i Evropan. Jako dyslektik si píši jak chci :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já jsem rodák z Moravy a jsem na to pyšný. Ale v širší rodině máme Rusa i Němce. Jsem hrdý Moravan, pyšný Čech i Evropan. Jako dyslektik si píši jak chci :mrgreen:


Niečo podobné Altmann, jedna rodina v Příbram, druhá Hradec Králové, tretia Bratislava, štvrtá Baltibore, piata Prešov, šiesta Lučenec, siedma Brazília, ôsma Lipany a ešte dve tri mestá som vynechal...
No a kto mám byť??? :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Po dnešnej diskusii zo starým pánom Jankom Zacharom olympijským víťazom v roku 1952 inak viac ako 90 ročným pánom, podobné otázky mi prídu tak detinské...
Ten človek vie vliať optimizmus a pohľad na život v danej dobe vrcholového športovca...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
...kdybych šel hodně dlouho asi bych došel do Jeruzaléma... :D :D :P
Moderátor
ramires napsal
...kdybych šel hodně dlouho asi bych došel do Jeruzaléma... :D :D :P

Nedošel, hranice jsou zavřený!
Registrovaný uživatel
...já bych šel pomalu :P
Registrovaný uživatel
Altmann

https://zoommagazin.iprima.cz/zahady-a-konspirace/datlovova-vyprava?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

a je to zase tu :D

Ale koukám, pracuje se s verzí, že jeden člen výpravy se pohyboval mimo stan. To je novinka. :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 23. 5. 2020, 22:57. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Altmann

https://zoommagazin.iprima.cz/zahady-a-konspirace/datlovova-vyprava?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

a je to zase tu :D

Ale koukám, pracuje se s verzí, že jeden člen výpravy se pohyboval mimo stan. To je novinka. :shock:

Počet Takových záhad co se komu přihodilo a kam podeli, určitě razantně stoupl po založení nkvd :)
Registrovaný uživatel
Neviem ako je dôveryhodná informácia ?

https://www.nahuby.sk/vyskyt-hub/Detva/ID23
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Neviem ako je dôveryhodná informácia ?

https://www.nahuby.sk/vyskyt-hub/Detva/ID23
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1