Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
a formu by si našiel určite i vo svojej zbieročke... :lol:
Registrovaný uživatel
to jo, ale to bych pak musel mincmistra zaměstnávat na plné obrátky :)
Registrovaný uživatel
nejsem žádný "kapitalista" chtěl jsem právě razit tak jednu lepší minci za měsíc, abych zase nezahltil trh kopiema ;) ještě by se to pak mohlo obrátit proti mě a později by se mi ty padělky mohli dostat do sbírky :D
Moderátor
minimálna mzda a niečo pomimo ako je zvykom...
Registrovaný uživatel
nojo, ale když z něj budu chtít sedřít kůži, tak si ještě založí odbory a bude furt stávkovat a chtít sjednat kolektivní smlouvu s různými výhodami ... ještě to tak :D
Moderátor
:lol: :lol: :lol:
Moderátor
i tak by som bol zvedavý, koľko kopií mincí sa vyskytuje v zbierkach nič netušiacich majiteľov
Registrovaný uživatel
no doufám, že to nebude ani jedno promile toho, co je ve sbírkách militaristů :( to by byla katastrofa ...
Moderátor
takže keby bolo nejaké poradie, militárie asi vedú, mince za nimi a bankovky nakoniec..
Registrovaný uživatel
asi ano, mám dojem, že v militariích je už v oběhu víc kopií než originálů !
Moderátor
militárie nesledujem a som prekvapený, že až toľko...
Registrovaný uživatel
proto také většina militaristů si chodí své milášky najít sama s detektorem. většina odznaků sice v zemi lehce zestárne, ale člověk ví, že má doma origo, který ztratil konkrétní voják ... a ne odznak, který vyrovil polský, čínský a dokonce už i český dělník :(
Registrovaný uživatel
facctory: udělej si ke jménu nějakou ikonku ;) právě jsem si udělal novou :)
Registrovaný uživatel
jééé ta je krásná - denárková :D
Registrovaný uživatel
a to platí i pro ostatní, udělejte si pěkně ikonky, ať se podle nich můžeme rozlišovat, každý pěkně zástupce toho, co sbírá :)
Moderátor
ale ved si mal peknú ikonu, poznal som ťa pod ňou.....prečo si zmenil??
Moderátor
ikonu si spravím, slubujem..
Registrovaný uživatel
no chěl jsem si jí změnit na minci, i když je pravda, že když budou mít všichni minci, tak se budou všechny ikony slévat v jedno velké kolečko :)
Registrovaný uživatel
no ale pokud budeš naléhat, tak to přehodím zpátky :D
Moderátor
ako chceš,bol som zvyknutý........
Registrovaný uživatel
akorát je škoda, že ty ikonky musí být takhle malinké, přitom je kolem nich tolik místa ...
Registrovaný uživatel
tak je to zpátky ;)
Moderátor
a je to lepšie, ostatný mi tiež dajú za pravdu, boli sme už zvyknutý.....
Registrovaný uživatel
dobrá dobrá :) ale ten denárek byl také super, akorát škoda, že nebyl z mé sbírky :(
Moderátor
ja keď budem robiť ikonu, dám niečo vlastné...ale musím použovať čo, lebo ja mám voľaaký široký záber... :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1