Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neviem kde by som to inde vložil, tak skúsim tu: Chcel by som poprosiť pána Richteru (Olivera) o informáciu, či niekedy v minulosti robil analýzu povrchu fálz/falza korunných grošov Žigmunda III. ročníky 1610 alebo 1611. Chcel som napísať napriamo, ale má skrytú adresu. Vďaka
Moderátor
sorry, od te doby, co se to tu hada/hadalo uz tlacharnu davno nectu.

uprimne nevim, tech falz jsem analyzoval uz vyssi stovky, ale myslim, ze nejake korunni grose tam mam take zmerene (ke zpracovani asi az v duchodu) :D :D :D

proc?

jinak se mi da napsat na oliver kyselachciplaryba centrum.cz
Registrovaný uživatel
https://liberec.idnes.cz/muz-poklad-mince-stribro-nalez-liberecky-jablonec-nad-jizerou-p6g-/liberec-zpravy.aspx?c=A180816_154549_liberec-zpravy_jape
Moderátor
Děkuji moderátorovi, pavelgegor za jeho včerejší vyčerpávající
diplomatickou odpověď,......važim si ji.
Díky také moderátorovi turtleoverhead.
Registrovaný uživatel
Pani si sadne do auta, zaradí rýchlosť a narazí do auta pred sebou.
Zaradí spiatočku a narazí do auta za sebou.
Príde policajt a pýta sa: Pani vodička, chcete s tým autom odísť, alebo trénujete biliard?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Sťažuje sa sused susedovi:
"Všetkých vašich päť detí je na mojej čerešni, sused!"
"No teda, a kde je to šieste?" pýta sa sused...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Před chvílí říkali v rádiu, že v ČR ročně přibude víc jak 8000 umělých cecků. Nevím jestli, krom plastiků a plastifilů, z toho má většina většinových mužů radost, byť přiznávám, že ukryté v textilii to nevypadá špatně, ale naživo...
Registrovaný uživatel
https://liberec.idnes.cz/bahno-rybnik-poklad-zlato-frydlant-du0-/liberec-zpravy.aspx?c=A180823_182022_liberec-zpravy_zuf
Registrovaný uživatel
Zvláštní nápad, šoupnout to do rybníka.
Moderátor
Krásný poklad........kolik jich asi zůstalo v kapsách lidi, co jej našli. :)
Registrovaný uživatel
V každém případě to bude nejlépe vyčištěný rybník v Čechách :D ;)
Registrovaný uživatel
Jsem ještě koukal na mapu, ten rybník je na půli cesty mezi zámkem a centrem města. Tak to tam asi mohl dát kdokoliv, akorát by musel přelézt zámeckou zeď.
Registrovaný uživatel
:roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
:P Tak to ne, moje žena tento významný den slaví již více jak dvacet let, ale musím ji to vždy připomenout :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Klopanie na nebeskú bránu… Svätý Peter zakričí:
Čo je?
Nie, čo je, ale kto je!
Bože, zase učiteľka!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud někdo máte prodejní katalog Josefa Fišera z roku 1938, mrkněte se mi na haléř Ferdinanda I. měl by tam být ročník 1536 a 1537. Měla by to být buď položka 156, nebo 165. Asi jsem si to špatně napsal. :oops: Mrkněte se mi, co je správně. Dík.
Registrovaný uživatel
Dal jsem to do špatného odkazu.
https://www.stoplusjednicka.cz/pocatek-2-svetove-valky-pred-79-lety-vtrhla-nemecka-armada-do-polska?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
taho napsal
Dnes máme jedno smutné výročí.
Jako obvykle Google mlčí stejně jako 7.12.. Seznam mlčí.
https://www.stoplusjednicka.cz/pocatek-2-svetove-valky-pred-79-lety-vtrhla-nemecka-armada-do-polska?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Registrovaný uživatel
Uvidíme, jestli to příští rok bude s připomínkou tohohle výročí lepší, zdá se, že nezapadá do konceptu "politické korektnosti". K tématu jsem si schoval papírovou formu článku, jehož začátek je na https://echo24.cz/a/wGBLh/nemci-vrazdili-nejen-zidy , kde polský historik kromě jiného vypočítává německé zločiny v Polsku- válku nepřežilo 39% lékařů, 33% učitelů, 30% akademiků, 28% kněží, 26% právníků..
Moderátor
taho napsal
Dal jsem to do špatného odkazu.
https://www.stoplusjednicka.cz/pocatek-2-svetove-valky-pred-79-lety-vtrhla-nemecka-armada-do-polska?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
taho napsal
Dnes máme jedno smutné výročí.
Jako obvykle Google mlčí stejně jako 7.12.. Seznam mlčí.
https://www.stoplusjednicka.cz/pocatek-2-svetove-valky-pred-79-lety-vtrhla-nemecka-armada-do-polska?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu


Vadí- nevadí, naši novináři ale i seriozní historici se vyřádili 21. srpna 1968 :roll:
Počkáme si na podzim. Výročí Mnichova, ale i mobilizace to je zásadní téma, ale to jim nikdo nezaplatí. Je mi stydno a smutno
Moderátor
21. srpna 1968 byl tragický den pro naši zemi, ale 1. září 1939 byl tragický den pro celý svět. Pokud o tom média mlčí, pak lze konstatovat, že jsou ovládaná dogmatickými extrémisty, kteří se rozhodli přepisovat historii. V případě ČT, placené z našich daní a koncesionářských příspěvků, je to obzvláště alarmující.

Jinak ad ten článek, ať jsou Poláci, jací jsou, nenechají si kálet na hlavu. Nechápu proč jsme také ještě neotevřeli téma reparací, vím že za Havlova života se o tom nesmělo mluvit ,ale realita je taková, že je Německo nikdy nezaplatilo a že by dnes smazaly celý státní dluh.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Jinak ad ten článek, ať jsou Poláci, jací jsou, nenechají si kálet na hlavu. Nechápu proč jsme také ještě neotevřeli téma reparací, vím že za Havlova života se o tom nesmělo mluvit ,ale realita je taková, že je Německo nikdy nezaplatilo a že by dnes smazaly celý státní dluh.


Trocha historie.

Část reparací byla zaplacena majetkem vysídlených Němců, kdy jejich nároky na sebe měla vzít německá vláda a ta je měla odškodnit. To, že jsme dopustili, aby byl tento majetek zničen, to je věc jiná.

Reparace mohly být uplatněny do konkrétního datumu. Bohužel, naše vláda, z politických důvodů, to odmítla.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
turtleoverhead napsal
:roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Hm, tohle je vtipné, ale co takhle na Přemysla Otakara II. a na Jana Lucemburského? A na Ludvíka Jagellonského ve středu?
Moderátor
Evropa: to není pravda, pokud vím, neexistuje dokument, který by říkal, že by Němci zaplatili reparace majetky svých občanů. Naopak několikrát (naposledy koncem 80. let) potvrdili, že o našich nárocích ví a že se jich nezříkají.
Registrovaný uživatel
Nároky našich občanů měla uplatňovat jejich prostřednictvím naše vláda. Z politických důvodů to naše vláda neudělala a na svoje občany se vykašlala.

Vysídlením Němců jsme jsme získali ohromné majetky. Německá vláda se o vysídlené Němce postarala. To je holý fakt. To, že jsme tyto majetky nechali rozkrást, to je věc jiná.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1