Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Ono to bylo úplně prosté..prostě lid zvolí cokoliv, vůbec netuší, jaký následky to má.. Pokud budou v televizi měsíc tvrdit že mimozemšťan je super, zvolí lid klidně i mimozemšťana..A tím jsem si jist 100%.


No to pozor, ono to dneska tak jasný není ;) Když budou v televizi tvrdit, že mimozemšťan je super, lidi je schválně volit nebudou. Televize je totiž zmanipulovaná a celý je to propaganda západu a ONI to všechno řídí! 8) Kde jsou ty časy kdy to bylo takhle hezky předvídatelný... :mrgreen:

A kde jste včera byli?? ... já sežral celou bednu popcornu, vypil litry vína a tady nic... teď je mi akorát tak blbě ... už sem fakt chodit nebudu :roll:
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) jezevec v 22. 3. 2019, 17:31. »
Registrovaný uživatel
jezevec pravda..na čt1 by lidi nevěřili a říkal by se opak.!

nedávno jsem u střelce z Novýho Zélendu dokoce viděl v diskuzi dva kofry, co nadávali, jak trapně sehraný divadlo to celý bylo a že ten atentát je fingovanej..

to jsem čuměl :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
jezevec pravda..na čt1 by lidi nevěřili a říkal by se opak.!

nedávno jsem u střelce z Novýho Zélendu dokoce viděl v diskuzi dva kofry, co nadávali, jak trapně sehraný divadlo to celý bylo a že ten atentát je fingovanej..

to jsem čuměl :shock:


No jasně, nezapadalo jim to do kolonek ;)
Ale já už ani nečumím, lidská tvořivost nemá hranic... stejně jako zemanovo dno :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak já se těším, na diskuzi o děvčatech a mladých ženách. Já mám, či jsem vždy měl slabost o "zrzky". :shock:
Jsou to jen vzpomínky, ale velmi milé. Tímto otvírám povídání na téma děvčata a nemusí to být vůbec o sexu! :shock:

Měl jsem jednu Irku a ta byla nejen zrzavá ale ještě navíc zelené oči... :P
Moderátor
Dříve se říkalo, že kdo neměl zrzku, černošku a cikánku tak není chlap. Bohužel se mi to nějak nedaří plnit :P
Registrovaný uživatel
Charon napsal
Dříve se říkalo, že kdo neměl zrzku, černošku a cikánku tak není chlap. Bohužel se mi to nějak nedaří plnit :P
já to znám s cikankou a prostitutkou, to se dá zvládnout tak za dvě stovky ne?!
Moderátor
Tak za 200Kc to tedy nevím. To by mě asi poslala, že si to můžu udělat sám pod mostem😀
Registrovaný uživatel
On myslel eur :-P
Moderátor
turtleoverhead napsal
Altmann napsal
Tak já se těším, na diskuzi o děvčatech a mladých ženách. Já mám, či jsem vždy měl slabost o "zrzky". :shock:
Jsou to jen vzpomínky, ale velmi milé. Tímto otvírám povídání na téma děvčata a nemusí to být vůbec o sexu! :shock:

Měl jsem jednu Irku a ta byla nejen zrzavá ale ještě navíc zelené oči... :P


Tak to by mně dostala, zelené oči, bílá pleť, pihovatá a oni tak nějak jinak voní, sakra to jsou ale silné vzpomínky. Nejde o dámy přebarvené do zrzy, musí to být přírodní. Já měl za celý život jednu a stále vzpomínán.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
,. Nejde o dámy přebarvené do zrzy, musí to být přírodní.

No jasně, nahoře i dole ;)
Moderátor
barbar napsal
Smutný postoj Polska země mě velmi blízké....
https://eurozpravy.cz/amp/zahranicni/eu/252412-polsko-nepozvalo-putina-na-vyroci-vypuknuti-2-svetove-valky-moskva-zasne

No jo, když bolševik se ihned dal na čtvrté dělení Polska a poté si ho přisvojil celé. A dodnes se tváří jakože nic.

Já bych taky Putina nikam nepozval. Leda tak na prohlídku Katyně nebo gulagů na Sibiři (i když to má doma, ale určitě tam nikdy nebyl, pokud tam teda nebyl jako dozorce).
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Smutný postoj Polska země mě velmi blízké....
https://eurozpravy.cz/amp/zahranicni/eu/252412-polsko-nepozvalo-putina-na-vyroci-vypuknuti-2-svetove-valky-moskva-zasne

No jo, když bolševik se ihned dal na čtvrté dělení Polska a poté si ho přisvojil celé. A dodnes se tváří jakože nic.

Já bych taky Putina nikam nepozval. Leda tak na prohlídku Katyně nebo gulagů na Sibiři (i když to má doma, ale určitě tam nikdy nebyl, pokud tam teda nebyl jako dozorce).


Pavle- diskuze se přesunula na další témě: Zrzky. :roll:
Moderátor
turtleoverhead napsal
Altmann napsal
,. Nejde o dámy přebarvené do zrzy, musí to být přírodní.

No jasně, nahoře i dole ;)


Tam dole to bylo obzvláště pikantní, bílá pleť a zrzavé chloupky, za mých mladých let se nic neholilo , pihy, nádherný estetický zážitek :mrgreen: .
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem
A tak nejenom zrzky...
Registrovaný uživatel
kdyz tady je diskuze o barve slunce, tak pridam i o cibuli, a trochu to genderove a vekove zprumeruju:
https://www.i-senior.cz/devadesatilety-senior-byl-ocenen-za-nalez-pohadkoveho-pokladu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Registrovaný uživatel
wuttke napsal
kdyz tady je diskuze o barve slunce, tak pridam i o cibuli, a trochu to genderove a vekove zprumeruju:

Chudak dedek, ten se ani na tu zrzavou kacenu za tu odmenu nepodiva, nic bych tomuhle systemu neodevzdal, rozfotil bych jim to, poslal anonymnim mailem a zdar. Hold 90nik jina generace, jina natura jiny hodnoty. Odmena mu vynahradila slabou urodu minuleho roku :-/ To je ostuda, pokud teda neobdelava 100Ha To radsi ty cubiny do placu
Registrovaný uživatel
neslo to pridat do prispevku nad. Tak tady jedna hnedovlaska do placu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Otravnykomar napsal
neslo to pridat do prispevku nad. Tak tady jedna hnedovlaska do placu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Komáre ta je tvoje?
Bradavky museji být luxusní ;) když jsou zakrytý tak velkými mincemi jako tolary. .
Moderátor
A jak poznáme, že to je hnědovláska? ;)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A jak poznáme, že to je hnědovláska? ;)


Napríklad aj takým testom . ;)


Blondínka, ryšavka a brunetka sa stratili v púšti. Našli lampu a treli ju Džin vyliezol a udelil každej jedno želanie.
Ryšavka si priala byť späť doma. Puff! A bola doma.
Brunetka si priala byť doma so svojou rodinou. Puff! Bola späť doma so svojou rodinou.
Blondína povedala: "Awwww, Priala by som si, aby tu boli moji priatelia."
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
To na ten obrázek není možné aplikovat! :D
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A jak poznáme, že to je hnědovláska? ;)

Prece podle patiny na tolarku :-)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A jak poznáme, že to je hnědovláska? ;)

Ryšavá by mala kožu bielu alebo červenú ako rak. Nič medzi tým.. :)
-s-
Moderátor
stani napsal
Pavel_III napsal
A jak poznáme, že to je hnědovláska? ;)

Ryšavá by mala kožu bielu alebo červenú ako rak. Nič medzi tým.. :)
-s-

No, ještě by mohla být pihovatá.

Ale hnědovlásku, černovlásku, bloncku to neřeší. 8)
Registrovaný uživatel
Ani nevylučuje..Teraz sa jedná o to, či je to líška. :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1