Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Keltské mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Keltské mince

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdravím známí mě požádal o pomoc je starší a s internetem moc nekamarádí :) bude rozpouštět sbírku cca 150 mincí jako celek převážně Boium pokud by měl někdo solventní zájem zprostředkuji kontakt ... můj email 7samuel9@seznam.cz ;)
Registrovaný uživatel
Jinak také něco navic pokud by mel někdo zajem v nejvysi nabidce kontakt 7samuel9@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Doporucuji si precist pravidla. Neni mozne tu nabizet mince formou drazby. Jen za fixni cenu.
Registrovaný uživatel
Omlouvam se tedy cena 1200 posta zdarma
Registrovaný uživatel
Zdravíjm, chcel by som sa spýtať akú cenu má tento keltský bronzový kôň, poprípade kde ho môžem predať. Vopred vám ďakujem za odpoveď. :o :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
podľa mňa je to cca 18 st. , s keltom to nemá asi nič spoločné.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
podľa mňa je to cca 18 st. , s keltom to nemá asi nič spoločné.

Do keltů to má hodně daleko. Běžná ozdoba z konského postroje stará tak max.200 let. Cena zanedbatelná.
Registrovaný uživatel
Vyměním za keltské mince část keltského nákrčníku , pravděpodobně držátko zrcátka , dva zdobené přesleny a kostěné šídlo .Můj email poradnydest zavináč seznam.cz .Přeji hezký den .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vyměním za keltské mince ............

Kolik těch mincí by sis za to představoval?
Registrovaný uživatel
no, příjde mě za hranou kšeftovat s archeo ...
Registrovaný uživatel
Počet ? to je samozřejmě vždy na dohodě .Může být jedna , dvě tři, podle zachovalosti atd...obě strany musí být samozřejmě spokojeny .A jinak ohledně "kšeftování s archeo "Toto jsou věci , které byly zakoupeny ještě mezi světovými válkami za cenu tenkrát , z hlediska dnešního , tenkrát směšnou .Mám i nějaké věci egyptské , ale nezdálo se mi vhodné je vkládat do sekce "keltské mince " ,Hezký den .
Registrovaný uživatel
pokud je zájem o prodej i těch egyptských, rád se podívám (mail)
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Počet ? to je samozřejmě vždy na dohodě .Může být jedna , dvě tři, podle zachovalosti atd...obě strany musí být samozřejmě spokojeny .A jinak ohledně "kšeftování s archeo "Toto jsou věci , které byly zakoupeny ještě mezi světovými válkami za cenu tenkrát , z hlediska dnešního , tenkrát směšnou .Mám i nějaké věci egyptské , ale nezdálo se mi vhodné je vkládat do sekce "keltské mince " ,Hezký den .

za ty věci bych nedal ani zlámaný obol ;)
Registrovaný uživatel
No ono co bylo za první republiky vzácnost, dnes díky detektorům tuctová věc.
Pokud to mělo směšnou cenu tenkrát, dnes odhaduji cenu v nižších stech, ani to ne.

Třeba i broušený industrie se prodávaj jen v řádu stů-tisíců kompletní kusy, co jsem koukal na ebay.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 6. 9. 2016, 7:49. »
Registrovaný uživatel
Kdyby byl ten TORQUES celej, tak to by byla pecka.
Registrovaný uživatel
Mysliž že je to čast Torquesu ? Nejak sa mi nezda ten uhol zakrivenia.
_______________
Registrovaný uživatel
m1234

http://www.ebay.com/itm/Ancient-Celtic-Bronze-Torc-Torque-7th-3rd-century-B-C-for-sword-Armour-/181140101830

tady podobnej.
Registrovaný uživatel
Paul-asi ano ,ak je ten kruhovy vysek maly tak to dost skresluje.jeden pekny pridam aj ja.
http://www.christies.com/lotfinder/ancient-art-antiquities/a-celtic-gold-torque-circa-late-5th-early-5509348-details.aspx
_______________
Registrovaný uživatel
Paul napsal

Tyto věci se vyrábějí dodnes :D
Registrovaný uživatel
turtle já netvrdim že z ebay je originál, jen že má stejnej tvar.

navíc jsem laik a nikdy jsem toto nedržel v ruce, na tyhle věci koukám jen v knížkách nebo na netu (kromě běžnějších věcí, co jsou po muzeích)
Registrovaný uživatel
No mám takovou představu , že by se třeba sběrateli Keltů mohlo pár drobných věcí líbit a hodit , jako doplnění jeho sbírky a mě by se zase líbilo pár drobných mincí z jeho přebytků .Je mi jasné , že se nejedná o žádné závažné historické věci , ale věci běžné potřeby ,Nicméně třeba v každém důlku u zdobeného přeslenu je jasně zachycen otisk nehtu osoby , která tu věc vytvořila před více než dvěma tisíci lety a myslím , že i tato drobná věc má u vnímavého sběratele svoji až skoro intimní hodnotu …A to nehledě na to , jestli stojí pět , nebo pět set korun. …Samozřejmě .Zahraniční aukce mají nabídku mnoha věcí …ale mnohdy otázka pravosti je víc než otázkou .A třeba Oxfordský test , který dokázal určit pravost vypálené keramiky už také dokázali obelstít …Tak asi tak .
Registrovaný uživatel
prihodím aj ja jednu ilustračnú fotku zo šuplíka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
břitva, srp, sekerky.

ano, to je naprostá nádhera.
Registrovaný uživatel
Požiadam o správne určenie , váha 4,gr. striebro.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
na kelta sa mi to nepodobá. ale môžem sa mýliť.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Sběratel.com » Antické mince » Keltské mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1