Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Keramická skulptura

Vykupminci.cz
Numisargo

Keramická skulptura

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.
Dovoluji si Vás poprosit o radu. Jsem z Tábora a můj otec byl za komunistů řidič, ale jinak vyučený pokrývač a dělal v okolí Tábora " melouchy ". V r. 1984 jsme dostavěli barák a otec zazdil na chodbě do zdi tuto keramickou skulpturu nebo jak to nazvat. Jedná se prý o těhotné ženy s dětmi. Toto dílo dostal od prý akademického sochaře, kterému asi dělal střechu na chalupě, kterou si myslím měl tedy někde v Jihočeském kraji. Nevěděl by někdo, kdo něco takové dělal? Žádný vyrytý podpis jsem na tom nenašel.
Děkuji moc. P.Brázda. Tábor

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
trochu dedukce kolik bylo tatínkovi když tu střechu dělal, podívat se na tehdejší sochaře co měli chalupu v JČ poptat se v region. muzeích a galeriích v dnešní době internetu by to neměl být problém:-))
Registrovaný uživatel
Bylo by pěkné, kdyby to dostal od Jana Kodeta (1910-1974). Měl chalupu v Klenovicích mezi Táborem a Soběslaví.
Registrovaný uživatel
No, to mu mohlo být tak 42....
jadyrko napsal
trochu dedukce kolik bylo tatínkovi když tu střechu dělal, podívat se na tehdejší sochaře co měli chalupu v JČ poptat se v region. muzeích a galeriích v dnešní době internetu by to neměl být problém:-))
Registrovaný uživatel
Děkuji, pohledám...
furrow napsal
No, to mu mohlo být tak 42....
jadyrko napsal
trochu dedukce kolik bylo tatínkovi když tu střechu dělal, podívat se na tehdejší sochaře co měli chalupu v JČ poptat se v region. muzeích a galeriích v dnešní době internetu by to neměl být problém:-))
Registrovaný uživatel
Děkuji moc za reakci. Koukal jsem na googlu na jeho díla a dělal i takové trochu abstraktní sochy....jak bych ale zjistil, jestli je to opravdu on, to nevím. Otec to mohl dostat tak v r. 1984 a to už byl Jan Kodet po smrti. Jedině od jeho syna Kristiana Kodeta...
jazzdr napsal
Bylo by pěkné, kdyby to dostal od Jana Kodeta (1910-1974). Měl chalupu v Klenovicích mezi Táborem a Soběslaví.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Keramická skulptura

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1