Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Keramika zn. B.J.K.

Vykupminci.cz
Numisargo

Keramika zn. B.J.K.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chcel by som sa spýtať, či má váza zberateľskú hodnotu, a ak áno v akej cene?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Odfoť to B.J.K. A uveď nejaké údaje, napr výšku, aj keď sa zdá, že je dosť vysoká.
-s-
Registrovaný uživatel
26 cm má výšku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vy nemáte vyhledávač?
Registrovaný uživatel
Bratři Kudělkové. Zbytek ve zmíněném vyhledávači, je toho tam dost,abyste si udělal představu o ceně
Registrovaný uživatel
packa napsal
Vy nemáte vyhledávač?


Vážne sa nájde ešte niekto, kto bude takto odpovedať? Myslíš, že som to neskúšal? Na výsledok B.J.K. je tam zopár informácii, žiaľ nič čo by moje pátranie uspokojilo.
Registrovaný uživatel
Underwood napsal
packa napsal
Vy nemáte vyhledávač?


Vážne sa nájde ešte niekto, kto bude takto odpovedať? Myslíš, že som to neskúšal? Na výsledok B.J.K. je tam zopár informácii, žiaľ nič čo by moje pátranie uspokojilo.



Zopár informácií mi stačilo, abych přišel na první dobrou na to samé co Witko a předpokládám, že Witko také googlil. Takže co je špatně? Je tam kdo to vyrobil, kde to vyrobil, dokonce i ceny k porovnání. Máme vám tlumočit gůgl?
Registrovaný uživatel
http://historie.zasova.info/subdom/historie/sourozenci-kudelkovi-maliri-a-keramici/
Registrovaný uživatel
Popis histórie som našiel. Nenašiel som však nič, čo by mi objasnilo v akej hodnote sa uvedený typ vázy predáva. Packa tu síce vypisuje múdre návody, namiesto toho, by si však mohol rovno uviesť odpoveď na ktorú som sa pýtal v úvode.
Registrovaný uživatel
Zadal jsem - keramika b.j.k.. Po otevření prvních pěti odkazů na mě vyjeli většinou neprodané kusy v ceně 190- 3000 korun. Váš kus jsem nenašel a vlastně ani extra nehledal. A mezi námi: po přečtení vaší otázky mě napadlo to samé co Packu. Já spíš nechápu vaši napruzenou reakci. Myslím, že většina chce hlavně pomoct, ale to nutně neznamená to vše udělat za vás. S úctou witko
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 6. 6. 2019, 13:00. »
Registrovaný uživatel
Underwood napsal
packa napsal
Vy nemáte vyhledávač?


Vážne sa nájde ešte niekto, kto bude takto odpovedať? Myslíš, že som to neskúšal? Na výsledok B.J.K. je tam zopár informácii, žiaľ nič čo by moje pátranie uspokojilo.


Hmmm čas trochu "pokory" by nezaškodilo ... :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Chcel som radu odborníka a zatiaľ ste mi nijak nepomohli nakoľko iba čerpáte info z internetu čo som si vedel aj sám nájsť. Zato keď sa vyjadrím na hlúpe komentáre, tak som ešte ten najhorší.
Registrovaný uživatel
Pokiaľ vie niekto odpovedať na moje dve primárne otázky budem rád. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Ale nie si. Presnú cenu sa tu však určite nedozvieš. A to orientačné, ako píšeš, si si zistil aj sám.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Nespokojnost je mozne riesit zmazanim celej temy???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 7. 6. 2019, 20:13. »
Registrovaný uživatel
A tak sme došli, stará mama... :)
-s-
Registrovaný uživatel
Vaše váza má sběratelskou hodnotu. Odhaduji její cenu přibližně na 800 - 1 200 Kč. Ve specializované aukci pravděpodobně více.
Ve střednědobém až dlouhodobém horizontu její cena mírně, ale setrvale bude vzrůstat, protože sbírání těchto věcí teprve začíná přicházet do módy.
Adalbert

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Keramika zn. B.J.K.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1