Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Knihy, inspirace na přečtení.

Vykupminci.cz
Numisargo

Knihy, inspirace na přečtení.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
grofik napsal
pokiaľ sa bavíme o dnešnom Rusku je to iná kapitola, ale nehnevaj sa ani pod nadvládou ZSSR nebolo vidieť bezdomovcov a hladové doliny, vrátane toho, že papaláši sa nebáli ísť medzi ľudí ako je to dnes...

Grófik ty si úplne zhulený. Bol si niekedy v ZSSR ? Ale teraz nemyslím na zájazde ZČSSP... :shock:


do roku 1990 nie potom cca do roku 2000 som precestoval služobne celé Rusko vrátane bývalých republík plus niektoré priľahlé štáty Azie... :D

Nakoľko som nebol turista, ale občas som tam prežil aj 3 mesiace pochopil som rozľahlosť a odlišnosti krajiny.

Ako si Ty na tom??? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Takže nie. Vojnu si rovnako nezažil. Tak kde sa v tebe berie tá múdrosť sveta?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Takže nie. Vojnu si rovnako nezažil. Tak kde sa v tebe berie tá múdrosť sveta?


Zažil som na Kaukaze občiansku vojnu, myslím rozbitie Juhoslávie bolo ešte humánnejšie..., to sa vraždili Gruzínci, Azejbarčanci a Arméni na kopu... + nejaké národnosti, by si videl vyvraždené dediny, usadlosti určite nechceme niečo podobné?

To sú skusenosti a reálne hodnotenie .
Myslím tu kto prezentuje niečo asi nikto nezažil vojnu a dúfam ani nechce zažiť, myslím tým vo vlastnej krajine
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já si myslím, že můžeme Paulovi pomoci, je to chytrý mladý člověk a on sám si musí udělat vlastní náhled. Paule historické knihy se sají falšovat to je pravda, ale to co jsem Vám nabídl je jen pohled z druhé strany. Solžena v Rusku již nikdo vážně nebere.
Otevírají se historická fakta o Polsku a jeho politice i o osvobození, tam není nic zfalšované a Poláci se strašně bouří a vztekají. Přiznávám já čtu ruské vojenské a historické články ruské, s mnohým tam nesouhlasím, ale jinak docela zajímavé. ÚtíkAt?proč, můj děda byl z armády vyhozen v roce 1952, můj táta při službě na hranici utekl v roce 1949 já v armádě byl odejít 19 měsíci před penzí.Ale ta diskuze nikomu neškodí. Vy ale fakta moc nemusíte, pročtěte jednu knížku a jste nadšen, proč. Proč nevěříte. Byl jsem v komisi, která pomohla rehabilitaci 259 bývalým vojáků, dělal jsem to sám, neb ostatní (náčelník) čekal jak se bude situace vyvíjet. Zůstaňte s námi.

Jinak nemusíte být blokován, stačí když si Stránky nebudete otvírat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Knihy, inspirace na přečtení.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1