Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Kompletná sada SR - ANULÁTY/VZORY -36 ks

Vykupminci.cz
Numisargo

Kompletná sada SR - ANULÁTY/VZORY -36 ks

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
VZOR/ANULAT
Predám kompletnú sadu anulátov SR bankoviek (tlačený
SPECIMEN/VZOR) o počte 36 ks. Táto sada sa dávala len iným svetovým
bankám alebo vysokopostaveným činiteľom NBS alebo vlády.Moja sada má
jedno a to isté identifikačné číslo na každej bankovky od banky.Stav všetkých bankoviek samozrejme UNC.
Prosím, len vážny záujemcovia!
Nedá sa kúpiť jeden alebo viac kusov, len celá sada!
Kusovo na predaj, je len táto 20 Sk zo sady s č. 151, ktorá je na fotografii.

Ponuky prosím na mail: NumizmatSR@gmail.com

Pekný den všetkým zberateľom.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak soubor obsahuje všechny nominály, všechny roky vydání a vždy jednu sérii z každé emise.
Registrovaný uživatel
Nie, píšem komplet(asi mätuce slovíčko) preto, lebo je to ako komplet z NBS.V sade sú všetky nominály a všetky roky vydania, ale nie všetky série.NBS to už nedelila na série.
Registrovaný uživatel
Tak jsem to myslel, ale špatně jsem to popsal. takže vždy 1 ks z roku vydání. Pravděpodobně soubor obsahuje různé série, ale s. A asi ne.
Registrovaný uživatel
Ano, presne ako píšete, 20 Sk je 7 ks, 50 sk 5 ks,100 Sk 6ks, 200 Sk 4 ks, 500 Sk 4 ks, 1000 Sk 7 ks, 5000 Sk 3 ks.
A ano sú tam rôzne série.Nepamätám si presne, ale ak by ste mal záujem, tak zajtra pôjdem do banky a série vypíšem.
Ak beriete komplet,pridám 50 Sk 99 s. A UNC čo Vám chýba :-)
Registrovaný uživatel
Kvůli té 50 Sk 1999 s. A to asi vezmu. Ne jen tak " laškuji". Cena bude asi dost vysoko, máte zhruba představu?
Registrovaný uživatel
Typoval bych od PUL MEGA výš.
Registrovaný uživatel
Ak by ste mal záujem, určite by sme sa dohodli na rozumnej cene.Skúste ponúknuť, predstavu mám.NumizmatSR@gmail.com
Tá 50 Sk by bola len čerešnička na torte :-)
Btw- chýba Vám už len táto jedna bankovka do kompletu?
Registrovaný uživatel
Ještě " samozřejmě" 500 Sk 2006 s. "A". A bylo by to všechno.
Registrovaný uživatel
nepočítám ZETKA.
Registrovaný uživatel
Tak to teda hľadám aj ja a takisto aj 500 2000 s. A, aj bola na aukcii, ale nechal som tak, bola v 1 a volačka vyse 700 eur...vtedy sa mi to zdalo dosť.Ani neviem, ako dopadla.
Registrovaný uživatel
trava napsal
nepočítám ZETKA.

To je jasné...1 ks/ cca 30-35 000 eur naposledy čo som započul..
Registrovaný uživatel
Já doufal, že po ukončení platnosti Sk a přechodu na Eu, bude bankovek dostatek. Ale je to přesně naopak. Všechny jak kdyby se vypařily.
Registrovaný uživatel
Presne..niektorí známy si aj po známostiach zhánali niektoré série, ale napr. tieto 500 sk sa vyparili ešte počas Sk meny.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Typoval bych od PUL MEGA výš.

Mal by ste teda záujem?Cena bude veľmi prijateľná, nakoľko potrebujem súrne financie bohužiaľ.
Registrovaný uživatel
Bohužel, tolik peněz nemám a anuláty mě " zatím" neberou. V každém případě se jedná o zajímavý soubor, určitě se Vám ho podaří prodat. Doufám, že jsem ve Vás nevzbudil moc velký zájem, když tak se omlouvám.
Registrovaný uživatel
dovolím si vstoupit do diskuze, a nějaký chybotisk byste kvůli té momentální peněžní nouzi nechtěl pustit? :)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Bohužel, tolik peněz nemám a anuláty mě " zatím" neberou. V každém případě se jedná o zajímavý soubor, určitě se Vám ho podaří prodat. Doufám, že jsem ve Vás nevzbudil moc velký zájem, když tak se omlouvám.

To je v poriadku, ale ak by ste vedel o niekom kto by záujem mal, prosím, dajte mi vedieť.Za sprostredkovanie ponúkam, už spomínanú 50 Sk :-)
Vopred dakujem za Vašu ochotu.
Registrovaný uživatel
sabatapetr napsal
dovolím si vstoupit do diskuze, a nějaký chybotisk byste kvůli té momentální peněžní nouzi nechtěl pustit? :)

Tak tento koment vo mne prebudil malý záchvat smiechu :-) Myslím samozrejme v dobrom :-) Bohužiaľ, na predaj je len pár vecí.Pár pekných mincí, medzi nimi aj 5 Kč 1937.100vka a 5ky Tuzex, 500 Kč s. Z, ale chybotisky, ani chyborazby nepustím zatiaľ ;)
Ak k tomu dôjde určite Vám ich ponúknem.
Registrovaný uživatel
Pětikorunka 37? :)
Registrovaný uživatel
khhhh napsal
Pětikorunka 37? :)


Asi myslel kovovou ne? ;)
Registrovaný uživatel
No právě
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
sabatapetr napsal
dovolím si vstoupit do diskuze, a nějaký chybotisk byste kvůli té momentální peněžní nouzi nechtěl pustit? :)

Tak tento koment vo mne prebudil malý záchvat smiechu :-) Myslím samozrejme v dobrom :-) Bohužiaľ, na predaj je len pár vecí.Pár pekných mincí, medzi nimi aj 5 Kč 1937.100vka a 5ky Tuzex, 500 Kč s. Z, ale chybotisky, ani chyborazby nepustím zatiaľ ;)
Ak k tomu dôjde určite Vám ich ponúknem.


dobrá, díky... jen jsem to tak zbůhdarma vystřelil ;)
Registrovaný uživatel
khhhh napsal
Pětikorunka 37? :)

Ano, 5 kč 37, 10 kč 33 bola tiež na predaj, tú som pustil pred pár mesiacmi.
Registrovaný uživatel
To je ta5koruna,co si mi poslal meilom???XCi ta od Zlamalu?
Mal si mi dat vediet ked ju budes predavat:)
Ci si na mna zabudol?)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Kompletná sada SR - ANULÁTY/VZORY -36 ks

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1