Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
nexspace
Host
Ahoj, vlastním asi 60 kovových padesátikorun, dřív jsem někde četl, že za nějaké jste mohl dostat dvojnásobek jejich ceny. tak jsem se chtěl zeptat, za jaké, chybné ražení, nebo tak..
předem díky všem co mi jakkoliv pomohou.
dyžtak můj mail
nexspace@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pokud mají jiný letopočet než 1993, tak je to určitě více než 50 kč a hned bych je bral, na ceně se dohodneme.

O chyboražbách nevím, ale taky tam může něco být.
nexspace
Host
ahoj, tak jsem to 3x zkontroloval.. a bohužel jsou všchny z roku 93. :-( ale stejně moc díky za odpověď. kdybych nějakou sehnal. dám ti vědět.
marczano
Host
Mám 50ti korumu z roku 1995, tak by mě zajímalo jestli nevíte kolik ïch je v oběhu a jakou má cenu. dík marczano@seznam.cz
marczano
Host
jakou cenu má kovová padesatikoruna z 1995? dík
Registrovaný uživatel
50ti korun bylo v roce 1995 raženo103000ks a cenu mohou mít cca 100kč ale pouze pokud jsou v pěkném stavu
Registrovaný uživatel
mam sbirku kovovych padesatikorun v hodnote 55tis.nemate nekdo zajem?v pripade o ktere.
Registrovaný uživatel
to Otto: zajímalo by mě jestli se nějak liší cena kov 50kč 1994, nebo jestli je to stejné, vůbec se nepohybuji na burzách a ceny moc neznám

to Chvist: to je docela psycho :) Ta sbírka spočívá v čem? V množství mincí? Nebo i v různých ročnících? Osobně jsem ochoten skoupit vše co má jiný letopočet než 1993
Registrovaný uživatel
tak jsem to dneska probral je tam jedna z 2003 5X95 a 5x94
Registrovaný uživatel
o všechny mám zájem a o tu 2003 eminentní
napiš kdyžtak na 607965547, nějak se domluvíme
« Poslední úpravu provedl(a) Krtek v 21. 3. 2006, 22:44. »
za 2003
Host
za 2003 dam 600 Kc
Registrovaný uživatel
za 2003 napsal
za 2003 dam 600 Kc


dám 700 Kc

- taky podle kvality
(i když to už se skoro vyplatí rozstříhat sadu)
« Poslední úpravu provedl(a) Krtek v 22. 3. 2006, 0:54. »
ja vic
Host
Tak v tom pripade dam vic nez Krtek a to vzdy! Ted tedy 800 Kc.
Registrovaný uživatel
Já dám též víc a to vždy a ještě s tím, že skoupím všechny ostatní za 80kč/ks bez ohledu na kvalitu

teď tedy 900 + 800
« Poslední úpravu provedl(a) Krtek v 22. 3. 2006, 11:11. »
Registrovaný uživatel
A upozornil bych že na rozdíl ode mne jsou ostatní přihazující zcela anonymní.
Pro další solidní jednání bych ale rád viděl foto té z roku 2003 pokud máte zájem, tak prosím pošlete na roman.votrok@centrum.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Krtek v 22. 3. 2006, 11:13. »
Registrovaný uživatel
uz se na om pracuje.co ta 96ka
Registrovaný uživatel
kouknete na www.album.cz jmeno chvist,heslo kovova
Registrovaný uživatel
chvist napsal
uz se na om pracuje.co ta 96ka

ta 96 taky do sta kč, už jsem to psal vedle, omlouvám se za dezinformaci.
Registrovaný uživatel
chvist napsal
kouknete na www.album.cz jmeno chvist,heslo kovova


bohužel z toho není nic poznat,bylo by potřeba fotit bez blesku na delší expoziční čas
chvist
Host
je to tam
Registrovaný uživatel
Ok, to už je solidnější, je to trochu vidět, vypadá docela dobře. Co ještě takhle druhou stranu?

Usilovně zjišťuji skutečnou cenu a pokud ji nenajdu, tak budu odvozovat od dnešní ceny sady oběžných mincí z roku 2003.

Mohl byste mi napsat tel. č. nebo mail třeba formou sms? Chtěl bych se bavit o možnostech doručení + samozřejmě ta cena.
2003
Host
jen tak mimochem 50,- Kč z roku 2003 je nyni v obehu hrozne moc. Sam sberatel minci nejsem, ale v penezence mam hned tri. Chcete mi rici ze mi za ne date pres 800,- Kč? Vsechny jsou jako nove
chvist
Host
4 2003 no vida,tady bude nekdo bohatej.chvist@seznam.cz
chvist
Host
to bohatej tam nepatri
info
Host
Si delate srandu za mych 150,- Kč mi date 2400,-Kč? Pokud to tak chapu? Proc jsou tak cenny kdyz jich je tolik?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1